Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
4. máj 2009

ozaj sa ti podarila 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

a poslušne hlásim-janetina- a všetkým čo mi pomáhali nájsť nejakú trojkolku pre malú, že sme dneska boli v šali a kúpili z druhej ruky používanú cca 1 rok, ael strašne sa mi páči , nie je prečančaná, je oranžovo-žltá, má svetlá a všetko čo je treba- aj zábranu aj stupáčiky, proste sa mi zapáčila tak som spokojná a máme ju doma. Chcela som vám dať na ňu link, ale už ju tá kočka zmazala, tak keď bude foto, dám do albumu .,,,

dobrú noc ... 😉 😉 😉 😉

petusaaa
4. máj 2009

baby, nestiham vas docitavat, tak len zareagujem na uzasnu miinu torticku a idem spinkat 😅 a zdravim vas vsetky 🙂

libka1
5. máj 2009

No ja dufam ze ten repelent potrebovat nebudeme 😝 Pamatam si ako mi vzdy vadil este ked som bola krpec a aku som z toho mala vysusenu kozu, fuj... Asi to uz bude po 20-25 rokoch trochu na lepsej urovni 😅 😀
Kankam gratulujem k trojkolke, aj ste uz malu previezli?

libka1
5. máj 2009

Janetina z rebarbory je napr. vynikajuci kolac, ale je trochu kyslejsia, tak treba viac sladit. Na internete najdes spusty receptov na jej pripravu. Ja som robila tu masu co sa pouziva na tortu - jablka s pudingom, a dala som ju do toho. Ona inac nema nejaku vyraznu chut.Ale je velmi zdrava a pre mna je to spomienka z detstva 😵 rastla starkemu v zahrade a vzdy nam z nej krstna mama piekla kolace 😵

libka1
5. máj 2009

Baby, uz vym prislo vyuctovanie za byt tie co byvate v HC? Nejak dlho nechodi 😅

janetina
5. máj 2009

libka dakujem za reberboru...mne to tiez evokuje detstvo u babky 🙂
vyuctovanie za minuly rok? to by mi malo prist za vodu preplatok hadam? aj poistne nam cast vratili za srotovne 😀 no tento mesiac je ziclivy...i ked minuly este lepsi ked vracali nasim manzelikom 😀 😀 za nas na MD.
Libka a co sedacka uz objednane???
Kankam ja som trojkolku videla 😉 je pekna len som ani nestihla reagovat...vyzerala ako nova a taka neprecackana ako hovoris...a ako mliecko umele??chudatenko ona bola uz hladnucka.... 😉
Nas Timi ma trosku hlasok prechladnuty ale da sa...a co sa tyka repelntov no neviem asi zalozim samostatnu temu nech nnam povie cele Sk co pouzivat. Ja som videla len to Chicco...kozmetiku proti komarom ale klieste stale neviem co moze babeno....

janetina
5. máj 2009

inak zalezi co si Bytove druzstvo TT alebio HC...a viem ze maju v tom chaos ked to rozosielaju hlavne byt dr. TT...oco sa mi pred rokom stazoval

libka1
5. máj 2009

Este neobjednane, dnes vecer to zrealizujem. Chces aj nejake handry stade? Ak ano tak mi to hod do ip.
Myslim ze sme TT, ale nie som si ista, tam sme boli nahlasovat ze som novy majitel bytu... ale neviem, ani som netusila ze je to zvlast TT a HC... 😅
zaloz temu na tie repelenty ak tu taka este nie je, to bude zaujimave pre mnohych...

janetina
5. máj 2009

no ak bude cas zalozim...Bytove druzstvo pod tt je dolu pri poliklinike mylsim
handry som kukala ale vsak nejako si neviem nic vybrat ajurat jedny topky....dost je to drahe

kankam
5. máj 2009

libka ty válčíš na všetkých frontoch 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

inak dobré ránko, boli sme hore o 01 h a od 05 buntošila, len na mne a hemlesila 😠 😠 😠 😠 , tak som urobila rozhodnutie že zarábať budem aj ráno o 05 h a dúfam bude spať ... keď už moje mlieko asi úplne ide do ahoj ... ☹ 😒 ☹ čo už, spravila také rozhodnutie, mne zostáva len rešpektovať to ...

práve štvornožkovaním rýchlostou blesku 😀 😀 😀 😀 😀 našla trojkolku, tak ju idem povoziť po byte - max nadšenie ... - všetko dočiahne 😝 😝 😝

kankam
5. máj 2009

ja tiež čakám na bytové a dúfam, že bude preplatok 😵 😵 😵 😵 a fakt im to trvá 😠 😠 😠 😠 ve d majú tááááááááááááák strašne vela roboty, hlavne tí za poštou pre hc, nič sa im nechce robiť, ani zodpovednosť za nič nechcú mať úplná hrôza, hlavne že si už aj na kotolni menia plasťáky za naše prachy ...

laluchova
5. máj 2009

foto...aj my sme objednali tú čo mám v albume...

kankam
5. máj 2009

som rada, že máme tú trojkolku už som bola na nerv z toho, že nič som nenašla a že sa neviem rozhodnúť ... Som rada že máme túto, fakt je pekná a nine sa tiež veľmi páči a má ešte cca 1 rok záruku, tak som spokojná. Tým čo sme od nich kupovali sa malá v tom nechcela vôbec voziť, tak len skúšali a nakoniec to vzdali, myslím, že naša tam bude sedieť ako pečiatka ... 😀 😀 😀

janetina
5. máj 2009

idem pozehlit a vychystat sa von...pise mi mo7 ze sa stretneme...tak som zvedava na mrnousa 😉 papa

laluchova
5. máj 2009

jej bábo...to tie naše už miminká nie sú... 😉 ako to len letí...
kankan a fotka bude???

laluchova
5. máj 2009

baby neviete či majú niekede v HC ochranu rohov, také polguličky čo sa dakjú na roh, aby sa dieťa nebuchlo máme tri rohy na nábytku a bojíme sa tak beháme za malou aby nepadla hlavne ked je pri tých rohoch inak máme oblý nábytok tak sa dá...chcem mužíčka poslať kúpiť tak ak viete kde tak dajte avízo

laluchova
5. máj 2009

asi ste všetky vyleteli von mne Tami spinká...tak pozerám na nete nejaké veci, MM išiel do mesta kúpiť tie ochrany rohov, volal že má tak to ma teší...
aj plastelínu mi kúpil , aby som mohla trenovať modelovanie bábiky... 😉

laluchova
5. máj 2009

píšem sama pre seba...nevadí...už sme aj rohy namontovali teda te ochrany...tak Tami môže padať kde chce...ale bezpečne... 😉

ivulienka22
5. máj 2009

ahojko,
laluchova kde ste zohnali tie ochrany a koľko to stojí cca?
Aďo tiež hajá ale varím a popri tom ho čičíkam lebo je akýsi nekľudný.
Mia - tak klobúk dolu za takú tortu, krááááááááááásnnnnnnnnnnnaaaaaaaaa, ako aj oslávenec!!!! Ja si tortu objednávam, to by som fakt ja nezvládla. My oslavujeme až poslednú májovú nedeĺu lebo krsnátko má príjímanie aj narodky, aj švagor, tak ideme gratulovať a my si to nechávame až na koniec.
Konečne som nahodila pár ks foto do albumu-to sú z toho Senca, Keď budem mať čas dohodím aj viac

laluchova
5. máj 2009

fotky fakt super...kde to tak fotia a čo stoja fotky???
ochranmu v alladinovi ale muž kúpil posledné v pondelok dostanú tovar...stáli 2,33 eur 4ks sú to takéto
http://www.canpol.sk/product.php?lp=72&gr=91&pd...

ivulienka22
5. máj 2009

super, asi vybehnem kúpiť, pre istotu.
fotky robili v senci, takéto tri motívy/resp. aké si vyberieš-pre tami určite nejaké dievčenské/ + foto spoločné s rodičmi aj s každým zvlásť, + taká knižôčka=33 Eur.

laluchova
5. máj 2009

tak som zvedavá na všetko aj tú knižúčku...to znamená 3 foto + 3 foto rodičia , mama tato 6ks fotiek a knižka 33 eur???fíha dosť, ale sú krásne...a oblečko dávaš ty???lebo malý má košeľu ako svet

ivulienka22
5. máj 2009

fotiek máš kopec, nejakých 100záberov,a oblečko máš aj svoje aj ona ti dá, tú košeľu mu dala fotografka, aj to v tej truhlici mal od nej. Ostaté foto máme svoje oblečko.

laluchova
5. máj 2009

už som si to našla volá s Katka H.???hm...uvidíme možno by sme sa dali aj my fotiť vraj to trvá necelú hodinku???

ivulienka22
5. máj 2009

áno, aj Libka s Evičkou sa tam fotili, od nich máme kontakt. Dohodila som 2foto v normálnom oblečení 😀
trvá to fakt chvíľočku, len krpcovi sa chcelo straašne spinkať

stanka26
5. máj 2009

ahojte mamulienky.ako vidím tak nie sme jediný kto zháňa ochrany rohov.ja už dlšhie po nich pátram a stále nič.počula som že ich mávajú aj v AZ ale ked som tam bola tak nemali. ale už viem kde mám ísť kúpiť.

mia.k
5. máj 2009

Ahojte.
ivulienka krásne fotečky,a Aďko vôbec nevyzerá že by sa mu chcelo spať,je na nich strašne zlatý-taký vyškerený. 🙂 🙂 Ozaj zlatunké. 🙂
A ďakujem všetkým ešte raz za pochvaly,normálne ste ma priviedli do rozpakov... 😨
libka daj vedieť čo bolo dnes u doktorky.
kankam super že už máte trojkolku a že si s ňou spokojná.Tak teda nech vám slúži... 😉

kankam
5. máj 2009

laluchova moc dík za tip na tú ochranu dieťaťa pred nábytkom, my sme pozerali aj v ikei a nepáčilo sa nám, na tej stránke toho majú všeličoho aj iného čo potrebujeme 😉 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre