Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

bambi02
autor
16. okt 2008

čo sa deje? hlohovec vymiera? hadam nie...ved vidim po meste tolko bambuliek... 😉 ...ozvite sa

bambi02
autor
24. okt 2008

rozbieha sa patranie po maminach,snazilkach, tehulkach z Hlohovca...potrebujem poradiiiiiiiiiiiiiit, baby kde ste????

kacarina
30. okt 2008

No hura, aj nejaky Hlohovec sa nasiel, pridavam sa 🙂

mo7
13. nov 2008

ahojte som z Leopoldova, som tu nova, ak by ste mali cas pokecat a poradit bola by som vdacna, tento region poznam velmi slabo, kamaratov tu mam ale kamaratky zatial nie

meggie1984
27. nov 2008

ahojte, ja som nikde na nete nenatrafila na hlohovec ☹ nie som priamo z HC ale z Trhovišta a to tiež nie pôvodom, ale len rok.a v tomto kraji som ako alenka v ríši divou, pôvodne som z Pezinku.neviete mi poradiť detskú lekárku v HC?

pepa5
29. nov 2008

ahojte babenky, tesi ma ze je tu aj Hlohovec...ja som v Hlohovci byvala od augusta 2003 momentalne sme v Mnichove
ale este stale tam mame bytik a aj trv.pobyt teda ja...
a 25.aprila cakame nase prve babatko... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
prajem vam pekny vikend

ciarka
2. dec 2008

Ahojky babule, ja som priamo z Hlohovca.

Meggie1984- my chodime k dr. Bugarovej,neviem koho by som ti poradila. Ja som tiez vahala.

Mo7- tak to by sme sa mohli niekedy stretnut. Leopoldov je kusok od Hlohovca.

meggie1984
2. dec 2008

ciarka tak k nej chodíme aj my, no v niektorých názoroch sa s ňou nezhodujem

no a ak stretko, tak kedykoľvek sa privtirkneme aj my 😀 ak nás vezmete so sebou

libka1
11. dec 2008

Tak znovu ozivujem, kedze tema na par dni zaspala 😉 Je nas tu z Hlohovca dost, len sa musime ponachadzat 😅
Tiez chodime k Bugarovej... nebudem pisat ani dobre ani zle, nemam s nou zatial take velke skusenosti...
Nestve Vas ze tu nie je ziadne materske centrum? Mna teda poriadne... 😝

libka1
12. dec 2008

Ako sa Vam paci vianocny stromcek pri kostole? 😀 😀

mia.k
12. dec 2008

Čauko libka. Prečo sa pýtaš na stromček? Čo je neaký pochybný,či čo? Ešte som ho nevidela,ale zajtra si ho omrknem.
Inak pozorujem,že debata tu fičí... 🙂 Nespravíme si my dve z tejto stránky našu súkromnú stránku? Čo povieš.

meggie1984
12. dec 2008

nestíham sem ani kuknúť, teraz mám prestávku, skladám sama kuchynskú linku, manžel by pomohol, ale mňa to baví 😀 prerábame barák a chcem to stihnúť do vianoc, tak net ide bokom.

libka a štve ma že nie je MC, v Pezinku bolo toho kopec na výber a ešte tým, že som na dedine, tak som zúfalá.

mia.k
13. dec 2008

meggie,to ti verím že si zúfalá. Na dedine a ešte v cudzom prostredí...

libka,dnes som šla cez námestie,že omrknem stromček a žiadny som nenašla.Až keď som šla domov z mesta som zbadala pri hlavnej ceste akože ozdobený strom... No čo, dobrý je,čo by si chcela. 😀

libka1
14. dec 2008

Aby som sem nieco napisala nech nezapadne tema do zabudnutia 😀 Nech ju vidiet na titulke a niekto hadam zareaguje 😉

libka1
14. dec 2008

Tak to tu dievcence pravidelne updatujte, nech sa to tu rozbehne...
staci aj pridana bodka 😀

libka1
14. dec 2008

To s tymi moznostami pre mamicky s detmi v HC je hruza... My s Miou mame materske centrum v Panskej zahrade 😀 Cez zimu tam ale umrzneme 😝

meggie1984
14. dec 2008

asi si budeme museť spraviť vlastné MC 😀 Libka ty aspoň v Panskej, ja dvor, futbalové ihrisko alebo pokazená hojdačka pred šenkom 😠

libka1
15. dec 2008

No ta hojdacka pred senkom je parada urcite 😝 Ak dobre viem uz tu boli snahy sfunkcnit Frastacik (MC) ale mesto nejak nespolupracuje, proste na to kaslu a vysledok je ze mamicky sa musia potlkat po ulici a nemaju ziadne moznosti v tomto smere. Tiez nie som z HC, takze tu v podstate poznam malo ludi, mala som akurat stastie ze som stretla Miu, tak chodievame spolu von, mame obidve majovcatka... Inac by ma asi slahlo uz nacisto....
Inak s tou kuchynskou linkou klobuk dole 😉

libka1
15. dec 2008

Udrzujeme temu v dohladne:
Pýtali sa Lenina, či je správne aby mal ženatý muž milenku.
"Je to skvelá vec.", odpovedal Lenin.
"Ja poviem manželke, že som u milenky, milenke, že som u manželky a ja šup do knižnice." 😀

mia.k
15. dec 2008

libka 😀 😀 😀

libka1
15. dec 2008

Mia, usmievaj sa zhruba v hodinovych intervaloch, nech nas tu najdu aj ostatne frastacanky 😀 😀

meggie1984
15. dec 2008

aj ja sa usmjem, možno niekoho prilákame 😀 to fakt nikoho nie je? veď stretávam kopec mamičiek...

meggie1984
15. dec 2008
libka1
15. dec 2008

No keby tu bolo MC tak poviem ze su vsetky tam... ale takto neviem kde su zasite... 😀

libka1
15. dec 2008

😀

libka1
15. dec 2008

😅

libka1
15. dec 2008

😕

libka1
15. dec 2008

Niekto ma svojho osobneho trenera, ja mam svoju osobnu stranku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre