Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
3. feb 2009

kankam,ako sa dnes darí s Ninkiným spaním?Dnes je také počasie akurát na spanie.
ivulienka,vy ste kedy objednaní na fotenie?Rada by som videla aj chlapčekovské fotky.A inak,ty si raz spomínala,že v Trnave v tescu je neaký fotograf,čo robí tiež také umelecké fotky,ako si sa k nemu dopátrala a kde by sa dala vidieť jeho práca?

kankam
3. feb 2009

mia, zatial sme spali o 10 h cca 40 min, tak uvidíme ako bude poobede. po včerajšku síce už o 06:30 buntošila, prehovorila som ju ešte tak na 45 min, tak že som ju dala na seba a driemali sme, ale už o 07:30 nezajem išla hore ... 😉 🙂 neva, ked pôjde spať o 21 h každý večer vôbec mi to nebude vadiť ...

práve som sa zasmiala, lebo som pustila oblúbené tramské hity a skončila 1 pesnička a kým sa pustí dalšia tak nina začne robiť že "A, E, hm", akože čo sa deje prečo nehrajú a ked sa pustí tak sa zasmeje a začne rapovať a ešte pridá "jéje", je to strašne srandovné ... 😀 😀 😀
Mám pocit, že tiež má nejaký rastový šprut a nielen telesný ale aj duševný za posledný týždeň ... Už je z nej taký malý rozumný človek ... najvyššia méta u nás je nie státie ale klačanie v postielke a hrklovanie s tyčkami, len potom plač, lebo sa nevie dať späť a bojí sa hodiť dozadu ...je opatrná 😀 😀 😀

kankam
3. feb 2009

ako benjamínko ? vy to máte stále také dobré so spaním? 🙂 a on sa stavia, alebo robí nejaké vylomeninky 🙂 ?

kankam
3. feb 2009

zabudla som že nina si pri tom ešte aj spieva chvílami 😀 😀 😀 bude to asi hudobne nadané dieťa 😎 😀 😎

libka1
3. feb 2009

Máme zápal priedušiek... dostali sme antibiotiká po prvýkrát ☹ u lekárky detí ako maku... našťastie sme sa objednali na presný čas... 😝 nech vás to obchádza, myslím že teraz sa neoplácko nikam chodiť kde sú nejaký ľudia... treba také miesta oblúkom obchádzať 😀

janetina
3. feb 2009

dievcata najhorsie ze musime byt doma , ja uz ani neviem ako mam prckovi naplnat den nejakymi kreativnejsimi hrami ako pozeranie tv 😀 😀 😀 , co robkate? Uz aby bola jar 🙂 🙂
libka1 komu chodite dr?

kankam
3. feb 2009

libka máte augumentin taký sladký sirup mliečny ?
my sme to mali pred 3 týždňami tiež zápal priedušiek vtedy čo sme boli chorí všetci. tiež to užívala 1 x antibiotiká vôbec. priprav sa aj na zapálenú riťku a čudnú stolicu, aj ked každé dieťa to asi znáša inak. želám vám n ech sa jej rýchlo polepší. my sme to mali od stredy večera horúčku (ale asi aj zo zubov) a v piatok sme dali prvý x antibiotiká v pondelok som videla zásadné zlepšenie ... ☹
nina už má riťku konečne ok ale to nie ešte od vtedy, ale čo som písala že sa jej pred týždnom tak vysypala a vyštípala pomohol imazol na striedačku so sudokrémom našťastie. 😉 😉 😉

tak sa držte všetci choručkí a skoré vyzdravenie ...dúfam že my sme si to už odbili a nechytí nás to ...

mia.k
3. feb 2009

Chudiatko Evka.Antibiotiká by mali pomôcť.Náš Ben to mal v decembri,atb zabrali.
Benjamín spí stále dobre.Cez deň pospí aj štyri hodiny a cez noc minimálne tých dvanásť hodín.Nesťažujem sa.
A čo robíme?Motkáme sa pomali.Ben sa štverá na všetko čo mu do cesty príde a najradšej by sa už rozbehol sám bez opory,ale naštastie si uvedomuje,že tak ďaleko ešte nie je.

janetina
3. feb 2009

my berieme penbene zatial nevidim hnackove prejavy a ani vysyp ..nastatie..nasadila som mu Dophilus v maximalnxch davkach a aj Imunoglukan / neviem odkedy sa moze uzivat/ a vyzera v pohode uz teraz ale ono to Na Tima prichadza v noci ☹ .... . Akurat vobec nepapa len pije a pije ale to my vzdy vele vydrulame....

mia.k aj my sa motkame pozerame Puacika to miluje 😀 aj ja uz poznam vsetky dialogy 😀 ale je to chutne..a dnes sme sa vmestili do obyvackoveho suflika s CD ckami 😲 😲 😲 😀 Uz sa nudi hlavne v takomto pocasi a este ked musime sediet doma a este aj v Leopoldove tu je tak smutnoooo

kankam
3. feb 2009

nám asi tiež pomohol ten Dophilus, ale až postupne ako ho berieme už 3 týždne, teraz konečne mám pocit, že už je ok, hlavne čo sa týka toho sračkovania. A teraz sa aj nina riadne rozjedla, už je také dávky, že len pozerám - plnú misku a pod a ešte by jedla aj so mnou a pravidelne ráno na obed a večer, kedysi keď sa naládovala na obed, tak potom už boli menšie dávky. A patrične k tomu aj kaká, že je až po chrbát 😀 😀 😀 ... včera sa mi vykakala na prebalovacej podložke holá, kým som išla pre plienku a prevrátila sa na brucho, že čo ona v tom nebude predsa ležať a keď som sa začala smiať tak ona sa začala rehniť, že som sa ešte viac rozosmiala na nej ... 😀 😀 😀

kankam
3. feb 2009

ako čítam mia, tak skoro všetky detičky asi s niektorými na čele (napr.ivulienkin adrianko) sa šrotíte, staviate a chodíte. Ja som tak trochu stále ešte spokojná, že sa berie tak opatrne na klačanie a natriasa sa po klačiačky, aj na štyroch ale stáť sa ešte neberie. ale asi to už nebude dlho možno tak 2-3 týždne keď zistí, že sa to dá a je to lepšie ... 🙂

idem uspávať,pa-pa

libka1
3. feb 2009

Mame augmentin, fenistil, ambrobene, a este jedno co si meno tomu nepamatam... pozehnane 😝 No dufam ze ta ritula nebudeeeeee... zacnem poctivo teda balit do latkacov, davky probiotik som zvysila na dvojnasobok uz predvcerom, inac ich berieme v podstate uz 8 mesiacov vkuse, tak hadam to pomoze, este ze si ma varovala 😉
Chodime k Bugarovej 😉

katarinka1107
3. feb 2009

zdravim maminy.K tym foteckam libka, su krasne.A zelame chorym detickam nech sa rychlo uzdravia. 🙂 My sme dnes sli nahodou okolo nasej dr aked som to videla co tam je, skoro ma svihlo.My sme zatial ok, ale Jurko ma soplik a je zachripnuty trosku.Ale to on je taky valach , on stale krici (akoze autam do garaze a tak)Dokedy vydrzime neviem.A libka neboj nemusis bojovat o svoje miesto , este nie si najväcsi vorvan 😀 .Som si dala zaväzok menej sladkeho a viac pohybu 😀 .Uvidim ako sa to vyvinie do leta 😀 .Ci budem moct normalne medzi kupajucich sa ludi 😀

libka1
3. feb 2009

Som extra velky vorvan 😀 Ak usudzujes z tych fotiek, tak sikovna fotografka urobi zazraky 😅

mia.k
3. feb 2009

libka,prihoď ďalšie fotky.

libka1
3. feb 2009

Ked budem doma 😉 a kolko by si ich chcela, hadam nie vsetky? dala som z kazdeho typu, akurat taka s tekvickami a klobukom na hlave tam chyba...

mia.k
3. feb 2009

môžeš kludne aj všetky. 😀

janetina
3. feb 2009

ano ved su krasne tak necha sa kocha svet 😉

katarinka1107
3. feb 2009

libka su krasne.A podla tych foto nie si extra velky vorvan 🙂 Ty si nevidela moju malickost 😀 😀 .Teda v albume som dost "zakodovana" 😀 😀 Ale su ozaj nadherneeee 🙂

libka1
3. feb 2009

Treba vidiet nazivo moju velickost 😉
Este som tam cosi pridala, ale 5 fotiek. 😉

mia.k
3. feb 2009

Super sú tie fotečky.Aj Andreovi sa páčia.Práve ich dopozeral.
Ako sa má Evka?

libka1
3. feb 2009

Nahovn... Ledva dycha,dufam ze tie antibiotika frisko zaberu, tak mi jej je luto 😔

ciarka
3. feb 2009

Libka a kedy si bola dnes u Bugarky, aj my sme boli na ockovanie o 12.00-Ci sme sa nahodou nestretli.

janetina
4. feb 2009

Libka kedy idete na kontrolu dame stretko u DR nie 😀 😀 😀 vsak tam je to teraz aktualne 😝 😝
Chudatko Evka my sme boli pred rokom len raz chory zo zubov az sme zostali v nemocnici ...bolo to strasneee. Trnava nikdy viac!!!!!!!!!!! Priedusky su uz tiez neni sranda, hlavne v noci ked ju nadrapuje a soplikuje, take malinke babo. Timotej je uz na tom veeeelmi dobreee, isli sme v pociatku choroby, nema zatial ani kasel a ani soplik...ma to v hrtane tak v pohode. Asi nas to obchadza len kvoli tomu , ze mama nezbriiila ako ked sme byvali v HC 😀 😀 😀 😀 .
UZ NECH JE JAAAAR LEBO MA SLAK TRAFIII
Libka1 Aj sa zasa zajednas na kontrolu u Dr, Bude tam v piatok ci v pondelok zasa vela deti? Neviem sa rozhodnut..

libka1
4. feb 2009

O 11 som bola objednana ciarka 😉 O 12 sme uz boli doma. S nami sa radsej nestretnut, este vas nakazime 😀
Janetina ja mam ist na kontrolu neviem kedy, nepovedala mi, tak pojdem o tyzden v stredu, a pojdem o 12.00 to tam uz nebyva vela deti. Nepojdem v utorok, lebo to ma poradnu, nech tam niekoho nenakazime 😝

janetina
4. feb 2009

nma povedala ze mame prist v piatok alebo pondelok..tak nebude stretko 😀 ,,hadam az na jar

alionuska
4. feb 2009

Baby ...caute.Som tu nebola dva dni... 😒
Som vcera jeden dobry vtipek pocula...ze: Mamicka cita svojej dcerke na noc rozpravku a mala sa po chvili pyta:Mamicka aj ty si cakala princa na bielom koni?
-No cakala,ale prisiel len kôn! 😀 😀 😀

zuuzuu
4. feb 2009

ciarka: no ako dopadla mala slecna na ockovani? uz je v pohode? je to velka kocka- tusim ju nabalim tomu mojmu synatorovi-hmm bude mat fraju co uz ma zuby 😀

kankam
4. feb 2009

vitaj zuuzuu 🙂 ako rátam, tak keď tvoj malý bude mať 11 mesiacov tak akurát porodíš druhé, tak to ťa obdivujem ja mám jedno dieťa na dllllho dosť., energia mi stačí tak akurát na ňu ... 🙂 🙂 🙂

libka1
4. feb 2009

Iha, fakt, tak to klobuk dole, tiez by som si netrufla 😅
Alionuska, nevies poradit ako sa robí puncová kocka alebo gulky také ako majú v Maxe na pesej zone? Nejak mi zachutili a neviem najst recept co by sa mi pacil 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre