Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
11. máj 2009

ved ti ju vymenia keby nieco... a akoze mala? sak si sa v nej dobre citila 😅

alionuska
11. máj 2009

Janetina,mam to aj v pase.zecla som 17tt.Rodit pojdem asi do Topolcian...mne sa tam ta nemocnica paci,aj napriek tomu ze mi zomrela malinka..Ale to neboli oni na vine. 😔
Ja asi budem musiet cisarskym,lebo mam na vajecniku tu sprostu cystu a budu mi to musiet pri cisarskom vybrat...jaaaj,ale radsej by som normalne rodila,lebo mam za sebou obidva sposoby,ale ten cisarsky to je hrozne...bojim sa uz teraz... 😝

janetina
11. máj 2009

vsak ano citila ale teraz mam pocit ze sa mi smyka po vlasoch no neviem mozno sa tam este vyberiem dnes
co Evicka nema teplotku? nas maly bol velmi rozpaleny celeho som ho osprchovala a uz sa skludnil a papal len dzus 😝 a spi...v zoboch ma krvave kratere 😢

stanka26
11. máj 2009

ahojte.vy ste toho od rána popísali.

my ešte stále v cvhtelnici,do HC prídeme asi až v sobotu.

ako to tu čítam každá máme nejaké problémy,ani ten môj už akosi nechce UM pijeme ho len keď ide spať a v noci keď sa prebudí. A tieto posledné dni zase nechce nič papať. Asi za to môžu tieto horúčavy.
Musím padať idem s deťmi von uvidíme sa večer, keď budú spokojne buvinkať. 🙂

alionuska
11. máj 2009

A mam sa dobre..chvalabohu sme zdrave ale tatino mi chyba...pride az za 4 tyzdne...a neviem akasi som rozcitlivena..aj placem za nim.Asi tie hormony,alebo co..niekedy som to tak neprezivala,ked bol na cestach,ale teraz mi je vsetko luto....ach jaaaj.... 😢

libka1
11. máj 2009

ma 37,5, ale to sa asi nerata, ci ano?

janetina
11. máj 2009

aliuonuska To su vraj vyborne aj kankam ma cerstve spavy urcite bude dobre a sc ja som ho mala a teda zasa si vycitam ze som nemal klasiku lebo som nemohla ale ked pocuvam tie klasiky tak sa mi zda ze ak si bez komplikacii je s.c. lepsi ci dostojnesji v niektorych nemocniciach. Ja som tiez chcela ist do To ale bola zima a tak som neriskovala serpentiny ...

alionuska
11. máj 2009

Stanka a ty pochadzas z Chtelnice alebo manzel?? Ja tam sem tam chodim...

laluchova
11. máj 2009

ale ved máš Alenku tak sa vytešuj...
my sme boli vonku s Tami tak na hodinku a pola teraz spí, ubehala sa k spánku a to teplo je pomohlo tiež len pila, najlepšie čitú vodičku...jáj ale bola dobrá...
tak ali ale bruško máš už poriadne vykuknuté von čo som ťa videla...

janetina
11. máj 2009

libka ak s konecnika odratas 0,5 a vysledok mas, ak ma 37. 5 po odratani tak teplotu ma 😒

alionuska
11. máj 2009

Laluchova,no vyzeram jak v siestom mesiaci,ze?? 😀 Ale to je asi slanina...chi chi...
Ved ja sa z malinkej tesim...milujem ju najviac na svete!!A som rada,ze ju mam ,lebo iba ona mi niekedy dokaze rozveselit den! 😉

mia.k
11. máj 2009

ali to tie hormóny.Aj ja som bola strasne precitlivená počas tehu,ale ešte viac po pôrode.Ale aj tak by sa ti asi za manželom cnelo keď je tak dlho preč.A s tým relaxom pri malom dieťati ti fakt nerozumiem. 😅 🙂
janetina to stretko v panskej som myslela potom koncom týždňa keď budeš v HC-písala si predsa že prídeš vo štvrtok,alebo v ptatok.

janetina
11. máj 2009

alionuska to poznam ja som bola citliva hlavne na neprajnikov okolo 😠 ...
To ze si stale sama mas tazke nems tam ziadnu rodinu ani? aspon to auto ta niekam odvezie a naplanujes si vyletik aby ste tam neboli same...ale vecer to pride ja chapem

janetina
11. máj 2009

mia aha, ano este to nie je na 100% iste ja dam vediet ak to bude aktualne....no tesim sa

libka1
11. máj 2009

37,5 bez odratania, cize 37, takze v norme?

janetina
11. máj 2009

no normal je pod 37 vsak ju odsleduj do vecera ci to nebolo z prehriatia...ale bola horuca na rucickach

mia.k
11. máj 2009

A čože je Evke,je chorá? A Timi má prečo krv v stolici,to má z tých krvavých kráterov?

libka1
11. máj 2009

teraz spi ako zabita... podla mna zas robia sarapatu zubky tentokrat... uvidime...

janetina
11. máj 2009

mia krvave zubky- stolicky 😀 take navrete kratere asi som sa zle vyjadrila
libka no vsak koukni do pusky ked si ju naklonic ked sa budete blaznit dolu hlavkou trochu

mia.k
11. máj 2009

Ach jo,tie zubále...

alionuska
11. máj 2009

Mia comu nerozumies...ja keby som mohla tak malu nedam do skolky a an i do skoly..sama by som ju ucila...my sme neboli od seba ani na den,okrem toho tyzdna co som bola v porodnici s druhou malinkou...a pamatam si ze ked sa narodila,tak som sa na nu nevedela vynadivat,pozerala som na nu aj v noci..stale proste som bola stastna...pre mna je to to najkrajsie na svete,mat dieta!

Janetina,ja mam vsetko rodinu v Sulekove a Hlohovci..ale auto mam a chodime babke alebo sestre..ale vies,kazdy den nie...mne nie je stale smutno,ale ked to na mna pride,tak placem,lebo sa onho bojim a ten zivot je taky sprosty a nespravodlivy,ze ani nevie clovek ako sa to vsetko moze zmenit...vies myslim na take veci,ze uz sa nemusi vratit,alebo taaak a potom som smutna.Vcera sme boli na den matiek v skolke vystupovat.Malinka prvy krat recitovala a ja som ju natacala na kameru,aby si to tato pozrel,ked pride domov..a normalne som sa tam skoro rozrevala,lebo mala Alenka bola uzasna amne bolo luto,ze tam tatino neni...no hormony! 😀

mia.k
11. máj 2009

Ja sa dnes snažím naučiť Benjamína zaspávať v postielke,lebo doteraz zaspával v lehátku a potom som ho vždy preniesla do postielky,ale už mi začína byť ťažký,tak sa ho snažím naučiť zaspať v postielke.Doobeda zaspal po desiatich minútach vystrájania a teraz po pol hodine.Ale časom sa to hádam zlepší.
janetina ty kedy dávaš Timimu ráno mliečko hneď ako vstane,alebo až po raňajkách?Zaujímalo by ma,že ako dlho to ešte bude trvať s tým ranným papaním mlieka.

janetina
11. máj 2009

aliounoska to je aj preto co si prezila s druhou dcerkou mas obavy o vsetkych a plus este ja hormoniky...neboj vsetko sa raz zmeni a budete viac spolu nic netrva vecne ani zle ale ani dobre...cyklicita dejin zivota je tu stale zachovana

libka1
11. máj 2009

alionuska to by nebolo pre nu asi dobre keby si ju tak odizolovala... tie pocity ako ty ma asi kazdy, ja dodnes ked na nu kuknem tak sa niekedy pytam, ja mam fakt taketo dieta? 😵 😵 😵 a nechce sa mi to verit 😉

a co sa tyka toho sprosteho zivota, k tomu neni co dodat, raz je clovek hore, raz dole 😉 a co sa tyka zmien 😝 😝 dnes sa nam jedna fajne neprijemna zadarila, takze tiez nemam jeden z najlepsich dni... co uz, clovek sa s tym vyrovna ☹

janetina
11. máj 2009

mia ja neviem ako sa to ma ale davam mu ho na ranajky 😉 a potom je cca okolo 10h neje 2x

janetina
11. máj 2009

ako vstane tak do polhodky

janetina
11. máj 2009

libka vsetko zle je na nieco dobre asi to tm posunie dalej a inam nebude s blbcami/ stadom oveciek a ich bacom/ ved on ich prevysuje nie 😉 nemecky turista je malo 😀 😀 😀 😀 😀

mia.k
11. máj 2009

ali s tým,že mať dieťa je obrovské šťastie súhlasím a tiež sa nemôžem na Benjamína ešte stále vynadívať,ale starať sa o malé dieťa mi moc relaxačne nepripadá.Hlavne keď si spomeniem na tie začiatky-to bola teda riadna fuška-jaj ako som len túžila po oddychu.Ale jasné že to šťastie z bábätka prevyšuje všetky bolesti a útrapy. 😉

libka1
11. máj 2009

😀 ale ved hej, vsetko zle je na nieco dobre, len mi ho je luto, lebo viem ze ho to bude mrziet a neviem mu pomoct 😔

janetina
11. máj 2009

ale pomozes dobrou naladou ze nech si z toho nic nerobi a ze bude lepsie chce to operativne riesenie...hladat inde a to T y vies

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre