Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
11. máj 2009

Čo to tu aký zašifrovaný rozhovor vediete?

alionuska
11. máj 2009

Libka v konecnom dosledku som rada,ze je medzi detmi aj ked len na 4 hodinky...ona ma deti strasne rada. Ja ju neizolujem...viem,ze to je takto lepsie..len nerozumiem tomu,preco sa jej stale neviem nasytit.Mne je ona stale vzacna..aj ked som s nou kazdy den! 🙂
Snazim sa velmi mysliet pozitivne a nestresovat sa zbytocne..inak som vesela a vyrovnana...tie smutne nalady ma chytaju len sem tam..a uz idem,lebo dnes nic neurobim..a robota sa stale nejaka najde na dome! tak sa majte pa pa..este pridem,len umyjem dlazby a upracem topanocky..a taaak...malej skrinu upratat este chcem,lebo tam uz mam chaos... 😀

libka1
11. máj 2009

To bude alionuska asi naozaj tym co pisala Janetina... stratila si druhe babatko, tak si citlivejsia v tomto smere. Aj tym co taky tragediu nezaziju je tazko od dietata sa odlucit...
Mia keby si sa poriadne naucila morzeovku tak uz vies o com piseme 😀

janetina
11. máj 2009

aliounuska to sa zmeni ked pride babeno budes musiet rozdelit lasku este na viac delikov a date si priestor pre seba...uz len preto b som chcela este jedno baby aby som tiez nebola upata na maleho

janetina
11. máj 2009

mia vidis libke sa zlepsuje nalada 😀 😀 😀 😀 😀 ideeeem aj ja vsak tu hrosim 😖

mia.k
11. máj 2009

libka morzeovku som sa učila a mám ju tu aj v šuflíku keby dačo,ale stále mi to nedochádza. 😀

libka1
11. máj 2009

strateny pripad 😀 😀

mia.k
11. máj 2009

tiež si myslím 😢

libka1
11. máj 2009

Janetina mas najvyssi cas!!!!! Nieze ta predbehneme 😀 😀

janetina
11. máj 2009

tak sa mi dobre lenosi asi nejdem odtialto 😀 😀
vsak ma upratane a aj naverene....len zehlit by som mala ale to asi az vecer pri tv
libka neprovokuj....idem si prec 😀 itat mamou v ...ke 😀 😀 😀 😀 mam casuuuuuu mozes ma predbehnut
inak Timo si vkuse skusal doma prilbu no nevyspytalene obdobie roky a viac 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

janetina
11. máj 2009

no mam tam chyb

vsak si tu lezim ledva vidim na klavesy

libka1
11. máj 2009

sak ja niekedy ani neviem co pises vosobo 😀
moja o prilbe nechce ani pocut, ruci este ju len vidi 😝

libka1
11. máj 2009

ozaj janetina kym som bola v meste muz bol doma a akurat priviezli ten bazen a smyklavku, tak uz to mame tu 😉

mia.k
11. máj 2009

libka 😀
Počujte osoby,ja mám toľko roboty čo by som mala teraz postíhať kým malý spí a vy ma tu stále zdržujete! 😀 😀

libka1
11. máj 2009

mia, prid k nam radsej upratat miesto toho ze sa tu flakas 😀

janetina
11. máj 2009

no ja pisem v tom ma Timo prerusi 1000krat brnka mi do klavesi nestiham po sebe precitat a este lezim

no ideeeem aj ja

janetina
11. máj 2009

libka super mas uz aj bazenik a smyklavku ...nas Timi by sa u Vas spustil ako dnes dolu hlavou vsak teda som chlapcisko

libka1
11. máj 2009

vymenim ich za auto 😀 co ty nato?

janetina
11. máj 2009

no sme hore natlacila som donho kusok chlebika s rajcinkou a paprickou a tvrdym syrikom...ale stael sa stazuje ze ho vnutri boli...zubiska hnusne
ideme von pozriet masinky na stanicu a trosku pobyciklovat na malom bike

janetina
11. máj 2009

libka jasne vymenime 😀 😀 😀

ivulienka22
11. máj 2009

tak a kde ste všetky zrazu zmizli? ja som si dnes bola dať vyberať znamienko-tie čo ma poznajú to v obočí, fuj už nikdy v živote nič také. Fúj, radšej idem rodiť!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tak strašne zle znášam doktorov a nee ešte keď mne niečo robia, som z toho na nervy. Muž sa mi smial, bo som bola bledá, a len odpadnúť a odpanúť. A to mám zalepené a ešte som si to nevidela, nič ma nebolelo.
Libka kde ste boli na helmy? My sme kúpili v bicyklárstve na kockovej krpcovi, tam mali taký výber že až jednu pre neho, tak sme ju zobrali lebo sme hneď v ten deň testovali bike. Libka kupovali ste bazénik, čo mu tu niečo uniklo? môže byť však to čítam jak keby mi mozog odobrali a nie znamienko 😢
Baby keď krpec nechce ani syry!!!!!!!!!!!!! Ani maslo!!!! Ale zato ten jogurtík spapká každý deň. Dnes som mu dala kravské do fľašky a 2xpotiahol, a potom začal krútiť hlavou že neeeneee.

ivulienka22
11. máj 2009

Libka či mi tu niečo uniklo, nie čo mu uniklo. Ako hovorím som hotová ani písať neviem 😀

stanka26
11. máj 2009

alionuska ja pochádzam y Chtelnice.a komu sem chodíš?

stanka26
11. máj 2009

už som vás konečne dočítala.ale ste toho popísali.a aby som nezabudla všetky vás tu zdravím.

ivulienka22
11. máj 2009

ahoj stanka, kde si s drobcami? Si u vašich? Nech si Sabínka užije polievanie keď je takto kráááássneee 😀

stanka26
11. máj 2009

ahoj ivi sme ešte u našich.No Sabína polieva celé dni.len sa vo vode máča.dnes som ju už 2 razy prezliekala.

libka1
11. máj 2009

to ani nie bazenik, taka ta musla, do jednej polovice sa moze dat voda a do druhej piesok 😀 to len ja tak honosne ze bazenik 😀

alionuska
11. máj 2009

Stanka ja som zabudla ako sa vola priezviskom,ale meno Jozko a ma v tom areali ako je ten kastiel autodielnu...taky Jozko smejko...Ale v Dechticiach mam kamaratku a aj moj drahy byvaleho kolegu a kamarata... svet je maly...ze? 😀

stanka26
11. máj 2009

tak ten Jožko Machaj je môj sused.

laluchova
11. máj 2009

baby ttééééééééééda asi 10 min.som vás čítala, ale Libku som nepochopila ani ja mia nič si z toho nerob....verím, že deťúrence sú oki...my sme vybehli poobede ako prišiel muž z práce a malá sa vyspala do mest ado foto sa odfotiť uvidíme čo to bude...dali sme jej pozadie že ferdo mravec a truhlíka a lienka...malá tam aj stála aj sedela 6 záberov z každej po 3ks vraj menej ani nerobia...zobrali sme všetky záberiky..nevadí rok má raz v živote a jednu sme si nechali vo väčšom formáte urobiť...zajtra by to malo byť...hm---potom hodím nejako foto...potom sme boli vonku a tak malá odpadla v postieľke už drichmoší

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre