Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
29. máj 2009

Ahojte.Čo ešte všetky spíte,či čo? 😅
Dnes je zase počasie na figu,tak pôjdeme asi zase len poobede na prechádzku.
Janetina pri otváraní letnej sezóny v PN býva celý deň v meste program.Začína to ráno o 10.00 sprievodom,potom sú rôzne hudobné vystúpenia,stánky,večer bývala vždy na pešej zóne módna prehliadka,ale teraz neviem,že čo všetko tam má byť,ale v AB-čku býva obyčajne napísaný program.Bývali tam aj rôzne vystúpenia pre deti,ale treba si to pozrieť,lebo nečítala som tentokrát aký má byť program.
ciarka včera spomínala,že aj v panskej má byť zajtra niečo pre deti...
libka včera som stretla Evku s dedkom a už z diaľky sa na mňa uškŕňala.Spoznala ma herečka-to je dobre. 😉
mutter aj môjmu synovcovi vyberali nosné mandle,lebo bol stále soplavý a dosť mu to pomohlo.Takže aj Miškovi by sa mohlo polaviť.

stanka26
29. máj 2009

ahojte...
ako vidím tak tu skoro nikoho nieje.
U nás v Chtelnici od rána prší.boli sme len na dvore,ešte že ho máme prekrytý a tý moji drobci mohli ísť na chvíľu von.
teraz obidvaja spia a potom pôjdem s nima ku kamoške bo sme sa dohodli že ked bude pršať máme prísť.

aj som niekde čítala že v panskej má byť nejaký program pre deti.Bude tam tuším skákací hrad,malovanie na tvár a viac neviem.

mia.k
29. máj 2009

kankam no super pokroky! Uvidíš,aj na teba príde raz rad a aj ty sa už konečne vyspíš. 🙂 Želám ti,aby to bolo už čoskoro. 😉
stanka moc vám to s tým počasím tentokrát nevyšlo.Ale veď do jesene ešte ďaleko,ešte sa stihnú deťúrence vyčvachtať v bazéne veľa krát. 😉

kankam
29. máj 2009

ahojky, malá práve zaspala teraz o 13:30, takže to ráno mala namiesto doobedného spánku, dáva si tak 5 h intervaly bdenia ...
mia tak by som si to už želala 🙂 🙂 🙂 ja som úplne neskutočne šťastná a pokojná, keď sa takéto niečo udeje, vieš aká bola ona ráno šťastná a usmiata, po takom spánku ? A my s ňou ? 😀 😀 😀 😀 keď ona to nie a nie pochopiť, že spánok je strašne dobrá vec ... 😀 😀 😀

to MDD ešte pre našich krpcov asi moc nie je, ale o rok už asi áno, hádam sa aj tu v HC niečo bude diať, mohlo by sa aj viac. viem že piešťany sa nemôžu porovnávať s Hc, ale aj tak je to tu niekedy len tak pro forma, aby sa nepovedalo ...

a budúci týždeň už má byť teplúčko, tak príde dúfam aj na bazénik, ja sa tiež teším, k švagrovej pri trnavu, ninkin bratranček je o 1 rok starší, tak si to tiež užijeme 😉 😉 😉 😉

janetina
29. máj 2009

ahojte
mia dakujem za info ale tie noviny ku nam nechodia...vsak uvidime mozno sa tam vyberieme akoze na MDD ....podla pocasia
my sme boli doobeda v Hc nieco vybavit a na vikendovy nakup v kauflande, tak sa dalo aj takto maleho unavit....
svokra 😨 😨 😨 😨 my kupila 4ks anglickych muskatikov tak ich idem presadit kym este krpec spiiii....mangelo ma uz vyhodi s tymi kvietkami na ulicu...furt nieco zvlakam 😀
libka Ty ma Evicku sikovnicku uz aj Miu spoznala....viem si to zivo predstavit 😀 😀 😀 😀 skericu malu
kankam super Ninka si meni rytmus a Tebe to prospieva
ivulienka niekedy davno som zabudla odpisat...Sinupret by som nedavala radsej nieco na imunitu alebo multivit. sirup, netreba nic, ak nema ziadne prejavy choroby....ale Ado uz je asi ok 😉
Vcera som strela kamosku / mame rovnako stare deti/ a ona ze ponaaahla ze koji a ja ze este????? a ona ze uz druheee mam 😀 😀 😀 😀...no takto som sa vytratila z HC 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

janetina
29. máj 2009

mia krasna fotecka...vyzera ze je v levandulovom raji...to preto je spachtoso,, priznaj kde je ten haj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
29. máj 2009

mia
olks
http://www.piestany.sk/index.php?id=83&tx_ttnews[tt_news]=2360&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=3f64b39207

kankam
29. máj 2009

ahoj janetina,

minule sme ťa "ohovarali" v dobrom 😉 😉 😉 😉 😉 , že ty si taká trefná a vieš vždy poradiť .... 😉 😉 😉 je to asi aj v tom, že máš staršie dieťa a všeličo ste prežili 😉 😉 😉 aj dobré aj menej príjemné .... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

to s tým kojením som sa zasmiala, ale sú aj takí čo tak dlho koja, ale vidíš niektorí toho stíhajú .... 😵 😵 😵 , ja si to neviem ani predstaviť, že by som teraz bola tehotná opäť ... 😉 😉 😉

a len sa okvietkuj 🙂 🙂 🙂 , my sme menili na jeseň okná a tatino nemá čas mi dať záhradky nejaké na ne, aby som si vyložila kvetinky, na 3.poschodí to nemôžem bez toho vyložiť, tak mi to chýba už veru ...budeš to mať určite krásne .... a aj môj chlap už brojí proti kvetom v byte, ked ich je moc ... 😀 😀 😀

kankam
29. máj 2009

mia to kde ste fotili, jaký je tam supiš zasnený 😀 😀 😀 😉 , hodil pózu, herec 😀 😀 😀

janetina
29. máj 2009

kankam ste ma ohovarali 😠 🙂 ...no v dobrom????hmmmmm, len aby 😀 😀 😀 😀 😀 ...to ze nieco viem tkvie v tom ze som stara korytnacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj my nemame este zapucovane okna 😀 😀 😀 😀ano parapety ale mam ich tam nalozene 😀 😀 😀 😀 😀...na tych ohlodkanych murikoch 😀 😀 😀 😀 😀
Ben je tam prekrasny mia ano velmi ....urcite nam neprezradis lokalitu....ale asi je to dobre daleko taky lev. haaaj neíekde vo Francii 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
29. máj 2009

"ani parapety nemame" uz sme hore 😉 bnka mi tu do klavesy, tak ideme von

alionuska
29. máj 2009

Ahoj kocky.Dnes som ani nemala cas si sadnut poriadne k netu...robila som dve torticky...uz som ich prave dala do albumu...tak ak chcete pozrite sa..inak aj my to vyhovovalo,ze mam robotku,lebo dnes je teda blaznivy cas...najlepsie je doma!! 😀

kankam
29. máj 2009

alionuska klasicky sa nezaprieš, proste krása !!! a ten nápad s tým odhaleným dekoltom 😀 😀 😀 😀 no super, kde chodíš na tie nápady ? 😀 😀 😀

janetina aká stará páka, teda korytnačka ??? 😅 😅 😅 😵 😵 😵 to sme tu potom viaceré, schválne daj do IP koľký si ročník ??? aby si ešte nebola prekvapkaná 😀 😀 😀 😀

kankam
29. máj 2009

a my parapety máme aj zapucované, urobili chlapci z firmy, lebo u nás na tehlovaom činžiaku to bolo ako na rodinnom dome, aj podmurovávali strašná špina 🙄 🙄 🙄 našťastie som nebola doma s malou, muž si to odmakal aj s upratovaním 😵 😵 😵 (má u mňa mooooc červených puntíkov za to ), len chodí z roboty až večer, tak neni čas na tie záhradky, som radšej keď sa venuje malej 😉 😉 😉

alionuska
29. máj 2009

Kankam...dakujem! No fantazii sa medze nekladu a to su pod tymi bradavkami este slamky s malymi flastickami a v nich je whisky Balantines...nech si oslavenec cucne! 😀 😀 😀 😀

libka1
30. máj 2009

Pocko detickam moc nevyslo na ten ich den ☹ My sme uz absolvovali prechadzku, Eva sa samozrejme strieskala, tak sme dosli domov mokry a spinavy a revuci 😝 a stretli sme janetinu iducu k rodicom, timi si to cestou cez HC z nakupov vytrucoval... expert 😀
a idu nam asi stolicky, teda jedna je uz prerezana, ale zdute ma dasna vsade, tak ja uz ani vlastne neviem ktory zub prave ide a obdivujem kazdu mamicku co to vie presne usledovat 😅

janetina
30. máj 2009

ahojte no trosku sme na vine my lebo sme hovorili ci tam ideme a ci nie? no tak rozhodol sam za nas Timi 😀 ....
libka a kde spadla do mlaky 😖 ?

libka1
30. máj 2009

V Panskej, sice nie rovno do mlaky, ale aj tak to stalo zato 😝

janetina
31. máj 2009

vidim ze vsetci vikenduju...s rodinkami...aj my sme doma....Vcera vecer sme isli na prechadzku tak naobliekani🙂)))ako cez zimu...len pancuchy nam chybali 😀 😀 😀 😀 😀

mia.k
31. máj 2009

Ahojte mamule.
Dlhšie som tu nebola.V sobotu sme boli celý deň v Piešťanoch a bolo fajn.
Čo sa Benjamínovho fota týka,tak vďaka za pochvalu,ale musím vás sklamať dievčatá,nie levandula je liekom na lepší spánok.Ja som až minulý týždeň prišla na to prečo ten Benjamín tak dobre spáva.Pozerala som si fotky v počítači čo fotil môj švagor a tam som našla usvečujúci dôkaz.Večer dávam Benjamína varovať manželovi nech si čo to porobím a toť ako ho on varuje.A potom že čo on tak dlho spí. Viď posledné foto v mojom albume. 😖 🙂

stanka26
1. jún 2009

Dobre ránko vám praje. 🙂

Dnes bude asi hrozne upršaný deň.Vstávali sme o pol 7. ☹
Všetkým detičkám prajem k ich sviatku všetko najlepšie a nech nás rodičov poslúchajú. 😀

Inak už sme v HC,včera navečer sme prišli.

do odeba asi von nepôjdeme a poobede sa uvidí,ale dnes to na panskú určite nevyzerá.

janetina
1. jún 2009

ahojte
mia nevyhovaraj sa tato teda pivko 😀 😀 😀 😀 😀 a ty urcite levandulku 😀 😀 😀
my sme nikde neboli 😒 ale nevadi vsak nam bolo dobre...aj tak , Timiho ten cas uspal na dlhe poobedne spanky tak som si porobila aj zanedbane veci 😉 ....
vsetkym detickam : " Nech Vas rodicia posluchaju"

laluchova
1. jún 2009

krásny MDD 😀

kankam
1. jún 2009

mia 😀 😀 😀 😀 tak aj u vás je tato podkušiteľ a pokusník ??? 😀 😀 😀 😝 aj u nás a aj s dedom dávajú koštovať vínko ... - liznuť prst aby som to upresnila 😵 😵 😵 takže už je u vás po záhade a nám to neprospieva na taký spánoček 😀 😀 😀

konečne sa vyčasuje, vraj od zajtra to už bude len a len lepšie 😀 😀 😀 nina bola inakší výmyselník za tieto dni, kedykolvek sme sa vybrali von začalo pršať, alebo zostala neskutočná zima, tak sa fakt sa teším na to zlepšenie sa počasia

inak nina už prejde sama tak 2-3 metre, pokial sajej nohy nezamotajú 😀 😀 😀 tak sa vytešujeme ...

laluchova
1. jún 2009

tak Ninke gratulujeme k prvým samostatným krôčikom...
no konečne s avyčasilo verím, e zajtra už bude krásne...my sme boli vonku aj v tomto nečase, doobeda aj s pláštenkouna kočíkua poobede sa už dalo...nech sa vyvetrá....a den detí...ten sme oslávili v nedelu....ae ešte nás to čaká ...v dedine robia akciu pre deti k MDD, ale bola preložená na budúcu nedelu...

libka1
1. jún 2009

Vsetkým 2 Žanetám všetko najlepšie k meninám, ak ste teda reálne žanety a nie Janety 😀
Mozno teraz vyzniem šibnuto, ale alkohol by som im nedávala ani olizovať... ale možno som prílliš úzkostlivá. V tehotenstve som si občas dala deci vína alebo piva.. tak neviem... neukameňujte ma 😅 😔
gratulujeme k prvým krokom 😉 a k MDD 😉

kankam
2. jún 2009

ahojte, dobré ránko,

neboj libka neukameňujeme 😵 😵 😵 , ja som tiež moc za to neni, ale tato sem tam, keď pýta, lebo vidí, že máme v poháriku dá na prst a ešte aj ten si oblíže, takže to je fakt len zanedbateľné minimum. Ja som tiež pila sem tam v tehotenstve 1 dcl vínka, myslím, že to neuškodí, ale až tak ku koncu tehotenstva, v začiatkoch mi to bolo úplne proti chuti 😉 😉 😉 .Jedna kolegynka hovorila vlastnú skúsenosť, že keď nepila tehotná pri prvom, tak malý potom pokúšal, aj keď bol väčší a mali návštevu a pri druhom si sem tam dala a malá to nerobila ... 😵 😵 😵 Tak nech si každý urobí po svojom ...

A ďakujeme za gratulácie, celkom sa nám darí, uvidíme ako sa bude zlepšovať, ale za 2 mesiace urobila riadny pokrok 🙂 🙂 🙂

stanka26
2. jún 2009

ahojte a bre ránko. 🙂

dnes vyzerá že bude pekný den.my sme vstávali o pol 8h. 😀
chystá aj niekto von?

ja musím ísť na poštu a potom na chvíľu vybehnem na podzámsku na ihrisko.ale to bude asi tak o hodinu,lebo ideme ešte len ranajkovať.

kankan aj ja blahoželám k samostným krôčikom.Tomu našému sa stále nechce,hľadá len ruku.Nám to ešte potrvá kým budeme sami chodiť. ☹

kankam
2. jún 2009

stani nič si z toho nerob, vidíš aj ninke to trvalo dlhšie a potom sa rozbehla 😉 😉 😉 😎 😎 😎 , ešte sa v živote nachodia, nemajú sa kam ponáhľať ... 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 a tiež keď si nie je istá stále hľadá ruku a keď nedávam, lebo niečo robím, tak je hneď plač, že sa jej nevenujem, len by celý deň chodila, keď nespí ... 😀 😀 😀

kankam
2. jún 2009

ozik zabudla som napísať, že sme testovali višne a aj jahody, višní zjedla viac (najprv nechcela a potom by ich bola jedlaááááá) 🙂 🙂 🙂 a jahody 3 ks a strašné mňam-mňam, ale viac som jej už nedala, bála som sa alergie, ale vyzerá to dobre, nikde nič vyhádzané, takže asi môžeme v pohode 😉 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre