Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
11. jún 2009

popoluskovo 😵 😵 😵 😵 tak tak 😵 😵 😵
lumiskri a vracias sa tam kde si robila predtym alebo hladas nieco uplne nove?

lumistri
11. jún 2009

hladam nieco nove, bo ako sa maly narodil sme sa prestahovali. teda nic proti svokre ale vlastna kuchyna je predsa o niecom inom.. 🙂
a kebyze sa aj nestahujeme, uz by som sa tam nevratila, sef ma zdieral, som tam robila vela roboty a zarabala som najmenej.. tam bola krasna ukazka patrialchalneho zriadenia, kde muzi vzdy zarabaju o 5 litrov viac, aj ked mas lepsiu skolu, aj ked si tam dlhsie a aj ked si, de facto, ich nadriadena atd..

libka1
11. jún 2009

😅 skvela motivacia k vyssim vykonom 😝 nuz, sme na slovensku, zit tak v svedsku ... Snad nase deti raz budu zit v civilizovanom svete a nie v takejto opiciarni 😀 😵 😵 😵 zelam si to uz len preto ze mam dcerku 😉 😅 😀 😵

janetina
11. jún 2009

lumistri a kde byvas v HC? a babo ma kolko?

lumistri
11. jún 2009

dolna sihot a maly ma rok o tyzden 🙂

petusaaa
11. jún 2009

konecne niekto zo sihoteeeeee 🙂

libka1
11. jún 2009

a skade ste sa pristahovali, z niekade zdaleka? sorry za vypocuvanie, len som zvedava 😵

lumistri
11. jún 2009

no ja som povodom z liptova, sla som za robotou do blavy a odtial mam aj manzela..

libka1
11. jún 2009

ejha, a skoncili ste v HC 😅 tiez riadna story 😀 aj drimajova je zo sihote petusa, ale tam sem chodi tak raz za mesiac 😅

petusaaa
11. jún 2009

aha, tak to sa asi vzdy minieme 😅 😀 😝

libka1
11. jún 2009

no, ty to tu tiez neprehanas, tak je to mozne 😀
znakujes s malym? ja som to nejak zanedbala, znakuje mozno 10 veci drobec, viacmenej sa to naucila sama 😅

lumistri
11. jún 2009

s tym znakovanim to je otazka na mna?
ak ano, tak nie 🙂 ucime sa len kyvat, aky velky narastie a ako sa ma a take blbosticky.. nic take

lumistri
11. jún 2009

prakticke.. som chcela napisat 🙂

lumistri
11. jún 2009

zienky ideme mi von, dufam ze nas nechyti dazd.. tak zatial..

janetina
11. jún 2009

idete von nebude prsat? vsak by som isla do panskej 😉 ide tam niekto?

libka1
11. jún 2009

ja by som sla, ale prave sprchlo 😝 uz som tam dnes raz bola doobeda s kolegynou, ale rada si zopaknem 😉
to bola otazka na petusu, sorry, zabudla som adresovat 😉

janetina
11. jún 2009

isla by si? vyzera vselijako 😒 , mm pride neskoro 😒 co tu s malym vnutri
tu su riadne mraky

libka1
11. jún 2009

co ja viem, dost zacalo fukat, asi bude este prsat, isla by som ale lepi mi 😀 😀

janetina
11. jún 2009

tak teda nie aj maly sa nejako ulehuje nespal vela cca 30 minut...hadam zajtra teda nebude prskat a prideme za Vami

libka1
11. jún 2009

😝 do 8 zosaliem pri tomto duracelovi, este ze tato dorazil a prevzal sluzbu, idem umyt aspon riady, aj ked je to proti vsetkym mojim predsavzatiam na tento tyzden 😀 😝

janetina
11. jún 2009

libka a kto ich umyva ked nie Ty? U nas ja a umyvacka ..kup si je to vyborna vec 😀 ta mycka

libka1
11. jún 2009

tak pol napol raz muz raz ja, cakame kym eva dorastie, to bude vysokokvalifikovana umyvacka... no kym by som ja naplnila mycku pri nasom mnozstve riadu tak by som mala prazdne skrine 😅

stanka26
11. jún 2009

vy sa nejako prekonávate v tom písaní.tak u nás po obede pršalo,hrozný lejak prišiel a potom ešte raz okolo 17h sprchlo.
detičky už spia a mama zasadla pri net a idem si vás prečítať čo ste napísali.

stanka26
11. jún 2009

baby a vHC neprší? lebo ako pozerám s balkona tak je tam dosť zamračené? 😉

libka1
11. jún 2009

sprchlo, ale len tak kratko, my sme museli von po dazdi, ked prejdeme za vchodove dvere z mojho urevaneho dietata sa stava anjelik... normalne vydiera revom ze chce ist von 😝 tak sme ju trochu prevetrali 😉 spraskala plny tanier kase a teraz uz sladko spi 😵 😵

kankam
11. jún 2009

libka tak to ti verím že to inak ani nemohlo byť, ale tiež sa teším, že to takto dobre u vás dopadlo, niekedy je najlepšie s tým praštiť a ostatné príde samo ... 😉 😉 😉 ja som tiež prežila min 2 divných šéfov - 1 taliana čo sa ma pokúšal opalovať - to som mala 19 rokov a hroznú skúsenosť pracovnú, po 3/4 roku som vzala roha a ten druhý sa pokazil časom tiež nakladal na mňa jak na vola a ja som sa nechala, tak teraz som na materskej ... a uvidíme ...

petusaaa
11. jún 2009

libka, no, ja znakujem a maly na mna kasle 😀 tak ja dufam, ze sa este chyti... snazim sa mu aspon papat, sikovny, svetlo, moooooj 🙂 a hotovo. ale zatial nic. aj ked sem tam sa mi zda, ze ukaze papat, ale neviem, ci si to len nenamyslam 😅

baby, akurat robim kiwi marmeladu, tak som zvedava, co to bude 🙂

libka1
12. jún 2009

este je malicky, moja prvy znak ukazala zhruba ked mala 11 mesiacov 😉 tiez ma to nebavilo prave kvoli tomu ze ziadna odozva 😀 a potom to prislo 😵 ale aj tak sa mi nechce 😀 😀

janetina
12. jún 2009

ahojte babizne
Libka ja som vcera aj tak vybehla do Hc za kamoskou... a bolo supis...dosli sme asi o 20h...napapat a spinkat. Dobre ze som isla....
znakovanie...my znakujeme samy od seba ja som mu nic neukazovala a stale to pouziva namiesto jazyka 😀
Libka a co dnes stretneme sa teda na ti Eura??? 😀 kedy mozes?

libka1
12. jún 2009

my pojdeme doobeda do panskej zahrady, tak za pol hodinku, hodinku, aj my sme boli nakoniec vcera vonku, ale len tu za cinziakom, lebo sme sa dalej bali aby nas dazd nechytil 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre