Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
25. mar 2010

nó zaujímavé recepty,nechám sa inšpirovať... Inak aj ja robievam cestoviny s medvedím cesnakom na rôzne spôsoby.Andrej má najradšej zapekané s medvedím cesnakom a nivou. A predvčerom večer som si robila niečo podobné ako to pesto čo si spomínala,len som to nemixovala,ale len nakrájala a jedla som to k párkom ako zeleninovú prílohu. 😉 Tých receptov by bolo, čo všetko sa z toho dá robiť-je to super vec...
libka,takže ten kulturák vám nevyšiel? A čo cvičenie,neprídeš?

mia.k
25. mar 2010

janetina dík,popýtam sa v lekárni...

ivulienka22
25. mar 2010

Mia my užívame maltofer, 2x5 kvapiek, je to sladučké a krpec si vždy pýta eče eče.. 😀 😀
Janetina 😖 😖 na 17 stupňov??? čo ťa už tak vyhrieva? ja by som ešte aj kúrila 😀 😀

petusaaa
25. mar 2010

domcek: ano, vlastny je vlastny 🙂 porobit musime komplet vsetko. odpady, elektriku, kupelku, wc, podlahy, omiektky a tak 😒 ale my sa tesime 😵
maly zvladal operaciu hadam lespie ako ja. prvy den sme prisli, to mu rozkvapkavali ocka, tak mal stresy zo sestriciek. druhy den nemohol papat ani pit a hned rano ho brali na operaciu, zaplatila som si za oblecienie, aby sme boli spolu az kym ho odvezu na salu. potom som trpla, kym mi ho doniesli a ci bude vsetko ok.. aj som si poplakala. ale ved si viete predstavit. mal zalepene ocka az do vecera a na dalsie den sme sli domov. lenze ked sme prisli domov, tak dostal 40 horucky. tak sme zrazali.. nejaku virozu dostal v nemocke 🙄
a z jiskou v TT mame tiez skusenosti. a teda tiez by sme radsej nemali, ale vacsinou bol personal ok 😉 az na dve kravy 😅

vidim, ze rozoberate medvedi cesnak.. no, tiez by som to mohla uz raz vyskusat 😅

kankam
28. mar 2010

halo ale to tu žije 😀 😀 😀 asi ste všetci vonku, že ?!
Ahoj Petusaaa aj ja pamätám 😉 som rada, že domček už je a že aj malý je oki, že to dobre dopadlo, ten stres s strach si viem predstaviť ...

ciarka
29. mar 2010

Caute baby, no ako sa mate????Nikto nic nepise. My po starom, mala zas nechce mlieko, som zufala.

mia.k
29. mar 2010

my tiež po starom... Momentálne sa zaoberám zariaďovaním Benjamínovej izbičky,riešim stále dilemu,ako ju vymalovať a či vôbec malovať a ako ju zariadiť a tak. Tak zbieram trocha inšpirácie na nete.

libka1
29. mar 2010

posli inspiracie aj nam 😉
my uz vieme asi aku postel kupime a to je asi tak vsetko 😀 ale toto zrovna nie je oblast co by ma moc trapila, hlavne nech sa tam efi citi dobre a ci to bude pekne mam na haku 😀 uz sa tesim ked bude mat tolko rozumu ze si sama povie co chce a prestaneme v takychto veciach za nu rozhodovat ... a mozno potom budeme zalamovat rukami ked zacne s nejakymi sialenymi napadmi 😀 😅 aspon bude sranda... 😉

mia.k
29. mar 2010

jój tak to pre mňa je zase dôležité ako to bude vyzerať,hlavne farebná kombinácia,na to som ja úchylná. 😀 Napr. momentálne riešim,aký odtieň tyrkysovej použijem a čím viacej inšpirácií nájdem,tým menej som rozhodnutá. 😝

libka1
30. mar 2010

nuz, tazke rozhodovanie... tych odtienov je dost 😀
ja som s nasou zelenou spokojna, akurat keby netrhala v poslednej dobe ten tapetovy pasik... ale vcera vecer slubila muzovi ze to bolo poslednykrat, ze uz to viac neurobi... tak veriiiiime! 😀

ciarka
30. mar 2010

libka,ty nemozes spat?

mia- porad mi nejake stranky,kde sa inspirujes. My uz zaciname, izba je vypratana a vcera uz Palino prichystaval k malovaniu.Ja tiez rozmyslam ze namalujem na zeleno ale len jednu stenu,al. na fialovo. mia co myslis? A aky nabytok planujete?

Libka- aku postel mate vybratu?

mia.k
30. mar 2010

joj ciarka,tých inšpirácií je strašne veľa,ale hodím aspoň niečo,napr. toto sa mne osobne páči,také jemné a jednoduché,niečo podobné plánujem aj ja: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/fra/album/d...

mia.k
30. mar 2010

na tejto stránke máš inšpirácií kopec: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/fra/album/d...

mia.k
30. mar 2010

ja uvažujem nad takýmito nejakými farbami: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/fra/album/d...

mia.k
30. mar 2010

janetina boli ste už s Timkom u toho zubára?

libka1
31. mar 2010

ciarka povodne sme chceli cosi taketo http://www.domestav.sk/sk/katalog/poschodova-la..., ale kedze slecna je z tych divokejsich asi poschodova nepripada v uvahu, nieze stade zleti pri vyvadzani 😖
takze potom taka ta roztahovacia... nemam foto... lubko doniesol nejake katalogy z vystavy... nedari sa mi taku najst na nete, ale je to nieco na tento styl http://www.gazel.cz/index.asp?modul=produkt&id=..., len ta co sme si vybrali ma okrem ulozneho priestoru este aj roztahovanie, takze su tam 2 lozka... a nabytok kupujeme borovicu, kedze uz mame take komody v detskej 😉
jej nevyhoda je ze je kvoli tomu dost vysoka 😅 tak uvidime, ja som ju nazivo nevidela este, lubkovi sa pacila, tak pojdeme pozriet do obchodu a potom sa rozhodneme 😉

libka1
31. mar 2010

Benovi vsetko najlepsie k meninam 😉

mia.k
1. apr 2010

ďakujeme 😲

ciarka
2. apr 2010

j my Benovi dodatocne gratulujem k meninkam!!!!Vsetko najlepsie.

libka1
6. apr 2010

tu to zase zije 😀

petusaaa
7. apr 2010

tu mattoni asi nie je 😀 😀 😀
aj od nas benovi vsetko naj 🙂

mia.k
7. apr 2010

ďakujeme 😉

laluchova
8. apr 2010

ahojte babule, viem viem, dlho som tu nebola a nestíham čítať čo ste popísali, je tu niekto kto mi to tu pár vetami zhrnie???ja som tu bola ked sme rozoberali školku???ako ste pochodili???kto ide v sep.do školky???a čo cikanie???
my úspešne pokračujeme v cikaní, malá sa občas aj v noci vypýta cikať...tak máme nočníček pri posteli ...boli sme na velku noc na východe a cestu sme pekne zvládli bez plienočky...super....
vonku je pekne tak ani nesedávam za pc...a my v sep ideme do školky aj papier nám už prišiel...viem že v meste je to problém....

mia.k
8. apr 2010

ahoj lalu,už som sa tu na teba pýtala,že čo je s tebou. 😉 Nič si nezmeškala,tu je ludoprázdno,každý už len po vonku žbríla,ked je takto krásne. A do škôlky od septembra idú myslím všetky detičky okrem nášho Bena. Ten sa bude musieť chudiatko ešte rok so mnou uspokojiť,lebo v tej našej škôlke,ktorú máme najbližšie berú až od troch rokov ale nie v priebehu roka.A do inej som ho nechcela prihlasovať-mne to až tak nejak nesúri.

ciarka
8. apr 2010

Laluchova- aj my sme prijati, tiez mame papier, ale este rozmyslam ci od septembra ju dat, alebo az vo februari, ale asi az ked bude mat 3 roky. Prijaty sme a je to na nas kedy sa rozhodneme.

libka1
8. apr 2010

iha, 3 prispevky v priebehu jedneho dna 😅 zase to tu zije 😀
teraz je lepsie vonku, tak sa ani nedivim ze nikto neprispieva 😉
my ideme do skolky, cikame do plienky, ani sa netvari ze by chcela nieco v tomto zmenit 😀 uvidime cez leto, hadam jej to doklapne 😉

petusaaa
8. apr 2010

vy tu uz vsetci do skolky idete? 😕 to uz aj ja by som mala riesit? 😲 som myslela, ze buduci rok staci, nie? ked bude mat 3 az v oktobri?

stanka26
8. apr 2010

ahojte.
takže nám do škôlky ide od septembra iba Sabínka kedže má už 4roky.a Šimi si bude musieť ešte počkať.
A plienky máme stále,nechce sa vôbec pýtať,ale to neriešim nechávam to kedy začne sám od seba.

mia.k
9. apr 2010

petusa,jasné že tebe stačí škôlku riešiť až na budúci rok.Veď tvoj Riško nebude mať v septembry ani dva roky. 😉
stanka,takže nie je náš Benjamín jediný čo nejde tento rok do škôlky. A Sabinka už musí ísť? Som myslela,že stačí od piatich rokov.

stanka26
9. apr 2010

no Mia stačilo keby ide len ten predškolský rok.ale dala som ju preto,lebo sa doma nudí a všetci jej rovestníci sú už v škôlke.bude mať trochu zmenu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre