Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
30. jan 2009

Mia ta kocka co uci anglinu u nas vo firme, tak ju chvalia celkom, mozem sa jej spytat, mozno by doucovala, ale z mojich osobnych skusenosti mozem povedat, ze ja ked som mala indivindi anglinu stalo to zaprd. Potom som chodila do akademie vzdelavania, tam nas ucil lektor a spravila som si certifikat v pohodke v blave na ambasade, ale to este pocas gympla (no to je pekne davno 😅 )... ale mam skusenost s franinou - kurz na tej skole kde chodime cvicit, a teda s vacsim avsusom som sa este nestretla, to su vyhodene peniaze... neviem ako anglina, ale franina tam je onicom 😝
Inac ked mas zaklady z angliny radsej si kup nejaku knihu pre zaciatocnikov a citaj si kazdy den par riadkov, naucis sa slovnu zasobu a hovorit lepsie ako v kurze. Gramatika ti moze byt ukradnuta... 😅 ale to je len moj nazor laika...
fotky stale nemame, su hotove sice, ale este sme sa nedostali po ne do senca... to ked bude mat muz sluzobku tym smerom... 😉 pravdepodobne na buduci tyzden si bude musiet nejaku zorganizovat, inac mu pohrozim rozvodom 😀 😀 😀 no len aby to nezneuzil a naschval tym smerom ani nepachol, zeby sa ma zbavil 🙄 😀
k tej praci anka, na polovicny by si to predsa zvladla, keby si chodila na 4 hodky denne, to je tak akurat zdrave rozptylenie, keby sa mamina postarala 😉 pre dieta aj pre teba 😉 mne to nevyslo tak ako som si to predstavovala, ale co uz, nejak sa prebijem 😝

drimajova
30. jan 2009

bmmmmmmmmmmmmmmmmm, §m jpppppppplllll,.- pppppppppppppppppppppe ,,,,,,,,,,,,,,hlllllllllllll

nuz, to sa vyjadrila Sonicka a teraz nieco ja

aj nam uz obom rastie nova pup snura. ale varovali mi ju uz - ale len mama alebo sestra (aha a raz aj brat, ked bol doma, on je inak stale odcestovany). Nikto iny sa uz neponukal a asi by som tiez nedala...ze opatrovatelka...

... aj ked ja sama som bola au-pair a ja som "svoje" deticky zboznovala. Dodnes sa s rodinou stretavam, boli mi vsetci aj na svadbe. Mala som tiez takeho 9 mesacneho sintrika vtedy - chlapceka. Louie sa vola.

prave Sonu zoznamujem so zehlickou - vypnutou. obchytkava ju z kazdej strany ... no, ked sa moc skamaratia, asi to bude viac na skodu (budem musiet davat sakra pozor, aby sa jej nelapla a nechcela sa hrat, ked bude horuca)

libka1
30. jan 2009

Sedí dva bezdomovci pod mostem a baví se:
"Slyšel jsem, že je finanční krize."
"A jak se to může dotknout mne?"
"Máš nějaké známé podnikatele nebo bankéře?"
"Ne."
"No - a teď budeš mít!"

drimajova
30. jan 2009

no ved martina s. z personalneho - je tam este? ta bola z pol uvazku cela happy. uzivala si pracu aj maleho

libka1
30. jan 2009

co ja viem tak uz odisla, ak myslime na tu istu, ona so mnou robila pohovor do zamestnania, vtedy bola akurat tehotna, bolo to koncom roku 2005 😉
Zrovna dneska prisiel email od 2 bab z personalneho ze kvoli organizacnym zmenam koncia a ze kvoli tomu ze je to rychle rozhodnutie nemaju cas sa rozlucit osobne 🙄 a to prisiel minuly tyzden mail ze sa nebude prepustat 😅 🙄 🙄

libka1
30. jan 2009

jeden ohľaduplný 😀 😀 😀

Syn stretne otca pri nevestinci a pýta sa ho:
- Oci, čo tu robíš?
- Ale synak, nebudem predsa pre pár stoviek budiť mamu.

drimajova
30. jan 2009

libka, pozri na tie chrupky, su bez soli?
lebo som ich videla aj v obchode, ale su solene...take nehcem

fu ha, so Sonou sa toto robit neda!!!! koncim

libka1
30. jan 2009

tie zo zdravej vyzivy su uplne bez soli. v normalnych obchodoch maju solene. aj moja svokra ich kupila a teraz ich pojeda sama, bola prekvapena ze ja mam nesolene, ze to ako? ze v tescu len so solou 😀

mia.k
30. jan 2009

libka,dobré vtipi... A s tou anglinou-už som mala také predsavzatia,že si ju budem sama oprašovať,ale dlho som nevydržala.To vieš,sama sa nedonútim.
alionuška,pekné tortičky.Počuj,keď si taká cukrárka,kde sa dajú kúpiť gelové farby Wilton? Ty aké používaš farby na marcipán?

ivulienka22
30. jan 2009

Libka 😀 😀 😀
aj ja som pozerala po obchodoch tie chrupky sú fakt všetky solené. Musím behnúť do tej zdravej výživy čo už dostali.Libka dúfam že foto budú a manželík naplánuje nejakú cestičku tým smerom-no veď by mu bolo za tebou smutno... .
Ciarka máš IP
Anka vidím že Sonka má podobné záľuby ako Adrián 😀 😀 😀
Mia ja som tiež chcela niečo oprašovať, že keď bude malý spinkať-to boli také plány-aby som fakt dutá nezostala-ale ono hahaha, to by musel najprv malý spinkávať ☹ ☹ ☹

alionuska
30. jan 2009

Mia ja pouzivam normalne,praskove...ale uz sa chystam do NItry asi mesiac,ze si tam pojdem kupit vselico..Lebo ako je trznica v Nitre,tak tam v areali je taka nova vudova a tam obchodik pre cukrarky.Maju tam vsetko,aj Wiltonky fabry,aj tie hmoty na potahovanie tort...pomocky a taaak....Tak uz teraz sa tesim,kedy tam pojdem...
Inac pocuvaj 😀 😀 ja som taka cukrarka.Som vyucena v odbore! 😀 😀
A farby baby objednavaju aj cez net.Za dva dni ti ich donesu ak chces.
Doporucujem pozriet stranku torty od mamy. Tam najdes vsetko! 😉

libka1
30. jan 2009

Hiiiiiiii,tie torty su teda dobre 😀

libka1
30. jan 2009

Za chvilu mame rok,tak vyuzijeme asi sluzby cukrarske 😉

drimajova
30. jan 2009

ivulienka, mam kamosku co sa k angline dostala aj na materskej. len musela pockat, kym mala trochu podrastla.
"trochu"...
... tak ked mam povedat podla jej vzoru, este rok pockaj a iste si aj na anglinu cas najdes

... a moja sestra ma "povzbudzuje", ze ved pockaj, budes este nadavat, ked nebudes moct dieta z postele vyhnat (he he, maleho rano nevie do skolky zobudit)

ivulienka22
30. jan 2009

no Anka, tak je, keď by si potrebovala aby drobci spali tak ani za šľak, a keď bude treba do škôlky či školy vstávať to nee.

mia.k
30. jan 2009

Ja by som si aj čas našla na tú anglinu,ale necééééé sa mi. 😝
alionuška,vďaka za typ s tým obchodom,a na tú stránku-torty od mamy-chodím aj ja-pokochať sa a momentálne sa aj inšpirovať,keďže sa blíži prvé výročie synátora,rozhodla som sa niečo vyskúšať.Bude to moja prvotina-ja nie som moc na pečenie,lebo mi sladké moc nešmakuje-ale chcela by som niečo sama vytvoriť.Uvidíme,či si to ešte do vtedy nerozmyslím.
A inak,dnes som objavila super stránku o tortách a zdobení-super.Možno ju poznáš,ale ak nie,stojí za pozretie,keďže sama torty vypekáš.

mia.k
30. jan 2009
libka1
30. jan 2009

Je to tam super, este ma chvilu hecujte a zajtra peciem tortu 😀

kankam
30. jan 2009

baby kukla som na ten link a som z toho hotová 😲 😲 😲 , to fakt niekto dokáže vymyslieť takéto super veci ...!!! 🙂 🙂 🙂 tie s detskými nožičkami boli strašne zlaté

nina spí tak mám chvílku aj písať ... už nemám, sa zobudila ... ☹

libka1
30. jan 2009

Co s danovym priznanim za minuly rok? 🙄 Co k nemu treba ked sme boli na materskej? 😖

drimajova
30. jan 2009

ty vole!
... prepac, libka

ale na to som uplne zabudla! ale este stiham na mzdovom poziadat, aby mi ho urobili oni, nie?

alionuska
30. jan 2009

Mia 😀 ja tie videa na you tube pozeram skoro kazdy den! 😅 Stale tam clovek najde nieco krasne nove zaujimave...
Baby ak chcete ja vam upeciem co si len zmyslite! 🙂) 😉

drimajova
30. jan 2009

jeeej, este ze mam tento rok okruhliny. hned si vypytam taku tortu!

☹ manzel mi prave vytkol, ze on na 30tku nemal tortu. Fakt! Ja som zabudla?! Co som to za manzelku! 😠

alionuska
30. jan 2009
https://www.youtube.com/watch?v=nfSC8Cq-Tzg

A toto su deticky z marcipanu! 🙂

alionuska
30. jan 2009

A este jedny... strasne krasne ..na spapanie! 🙂)

kankam
30. jan 2009

baby nestíham reagovať, tolko ste popísali 🙂 🙂 😉

idem od konca - ja som zisťovala, aj na internete, ročné zúčtovanie dane treba požiadať na tlačive do 15.2. a doložiť zo socialky kolko ste mali materskú, ktorá sa považuje za príjem a na oup na jarmočnej potvrdenie kolko ste do konca roka boli na rodičovskom-ten už je socialna davka, mali by nám vrátiť dan takže takto to budete mať najlepšie bez starostí ... 🙂 🙂 🙂

kankam
30. jan 2009

moje dieťa má zatiaľ jedinú fóbiu-že ju mamička opustí, stačí že odídem z izby bez nej 😝 😒 a ešte sa bojí vysavača - teda kuká na neho ako na vraha a usmeje sa až keď ho schovám - tiež odsávačka ... 😉

kankam
30. jan 2009

ivetka máš IP

mia.k
30. jan 2009

alionuška,neviem či by som ich dokázala zjesť tie bábätkovské figúrky,sú také zlatučké...
libka,mňa sa hádam to daňové priznanie netýka,či ano?Nemám šajnu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre