Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

pusinqa
23. dec 2010

babenky aj my vám prajeme krásne sviatky a hlavne to zdravíčko a pohodu

@mia.k tak fasa že chlapi pomohli, ozaj daj tipa na slané, že narýchlo zbúchané nevadí, veď máte mimoriadnu situáciu 😉 , a ty už si zdravotne ako tak ok? ešteže je v takých situáciách internet že sa dá tam všetko možné objednať že? u nás zas pomohlo že mm pracuje v BA tak tam nakupoval darčeky a ja som naštudovala katalógy cez internet 😀

@kankam uži si pomoc mm- a, ja hádam dám kaderníčku konečne v novom roku dostanem od ježiška poukaz na kaderníčku, nechty a vizáž v BA tak to budeme musieť dáko pozariaďovať s babami nech si "užijem" od leta som total zanedbaná 😝

kankam
23. dec 2010

@pusinqa tak to budeš mať super day, keď ti zavarujú a pôjdeš sa skrášliť, ja som tiež sa bola tesne pred pôrodom a potom som sa dĺllllho nedostala nikam a s 2 deťmi je to ešte horšie-ťažšie, snáď keď už budeš menej kojiť, alebo nejako poriešiš s mm, aby si mohla aj nakojiť ... To sa človek cíti taký fakt o ničom, ale my nie sme také mamy ako niektoré, že nemajú problém od malička nechať bábo niekomu a keď sa kojí tak o to je to ťažšie ... 😉 😉 😉 ta si to potom uži 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😵 😵 😵

janus32
24. dec 2010

babenky vsetkym vam prajem krasne sviatky 😉
@pusinqa jaaaj,to by aj mne bodlo trosku sa zregenerovat,vybrusit ksicht atd.... 😵

ciarka
24. dec 2010

Babenky, aj ja vam vsetkym zelam krasne prezitie vianocnych sviatkov, aby sme sa neprejedli a hlavne to zdravicko vam zelam aj sebe!!!!!

kankam
24. dec 2010

@ciarka už si ok s tým zápalom plúc ? mne ten bioparox zabral a už konečne mám po 1 mes. po kašli ... 🙂

kankam
24. dec 2010

@janus32 malá neplakala za kaprom, že pošiel do prezlov ? 😀 😀 😀 😉 😉 😉

mia.k
25. dec 2010

Ahojte. Tak ako ste prežili štedrý večer? Deťúrence mali radosť z darčekov? Náš Benjamín sa strašne vytešoval,lebo dostal to čo si vysníval. Nechcel ísť ani spať,lebo sa chcel hrať s novými hračkami. Dnes ešte ideme pre darčeky k sestre,k našim a k prababke. Toľko nových hračiek mu teraz pribudlo,že netuším kam ich dáme. Už bez nich sme mali problém s umiestnením hračiek,no a teraz... Už by sa nám zišiel ten nábytok do detskej, len ešte stále niesom 100%-ne rozhodnutá, ktorú variantu zvoliť,aby to bolo čo najideálnejšie.

pusinqa
25. dec 2010

u nás tento rok darčekov poskromnejšie, aj financií moc nebolo výdavky s pôrodom, bábom, oslavami a všetkým, aj veľmi nebolo až tak času, energie a ako darčeky zabezpečiť, aj končia nám tie choroby, máme už dobrú ponorku po pár dňoch, takže sviatky trošku "rozpačité" 😝

drimajova
25. dec 2010

Krásne sviatky, dievčence!

janus32
25. dec 2010

Ahoj babulky.No u nas vianoce krasne ako aj po ine roky,len my vadi,ze tento rok je Damian u otca,nejak si neviem na take veci zvyknut-striedame si ho na sviatky 😖 ,nuz nemozem ho mat stale pri sebe 😒
@kankam neplakala za kaprom,tatko ju nejak oblbol 😀 ,ale tesila sa,ze ho spapame 😀 Stihli sme obehnut j nasich,aj bratov mojich-teda rodinky.No samzrejme aj u svokry sme boli-ved to len oproti sme urobili 5 krokov 😀 Emka sa straaaaasne tesila,bolo to take zlate 😔

kankam
26. dec 2010

@pusinqa dúfam, že už to budete mať za sebou-tie choroby a pôjdete von, ja my sme mali ponorku, keď sme boli chorí ... 😔 😔 😔
@drimajova ako sa máš, naposledy ešte bolo teplo keď sme sa videli a ako malá ?
@mia.k my tiež špekulujeme nad nejakou detskou izbou už budúci rok, všade kde prídeme na návštevu sa usalaší v detskej izbe, za stolík, alebo do nejakého domčeka a žiaria jej oči, už potrebuje mať aj ona svoje súkromie, nejaké svoje miestečko ...
a fajn že si mala zmenu, pobehať takto po rodine
@janus32 my sme boli u bráchu, má 2 baby 8 a 7 ročné tak bola "bitka" 😀 😉 , že kto sa s ninkou bude hrať, tak sa striedali aj sa hrali spolu, hlavne tam má brácho dosť priestoru, mali sme problém dostať ju domov ... a to s Damiánom to by som si asi ani ja nezvykla na také niečo, aspoň má s otcom dobrý vzťah, tešil sa tam ?

janus32
27. dec 2010

@kankam ale ano,myslim,ze ano.On nevie pre ake dovody sme sa rozviedli a ja sa snazim tiez s nim vychadzat.Nebolo by k nicomu dobre sa dotahovat.Ked D.vyrastie sam pochopi vela veci a otvoria sa mu oci,on je este taky rojko 🙂 ,tak si ho aj ja zatial este uzivam 😵

kankam
27. dec 2010

@janus32 to je super, že ste obaja takí rozumní rodičia, 😉 😉 😉 koĺko je takých rodín, kde to ani pri najlepšiej vôli nejde 😢 😢 😢 , lebo sa snaží len 1 strana a potom to dieťa chúďa a keď je úplne malé, tak má z toho len traumu na celý život ...

janus32
27. dec 2010

@kankam hm,pravda,poznam aj ja takych,no chvalabohu u nas to je o.k.Ak mame aj nejake problemy,zvycajne ohladom vyzivneho,tak to neriesime cez D.Vela parov riesi totiz problemy prave cez deti 😖

pusinqa
27. dec 2010

@janus32 fakt super že to s ohľadne D. takto rozumne riešite
@kankam som dnes povysávala prach aj pod stromom čo napadalo, aj pod gaučom čo som od tehu nevysávala a fest pomohlo, alergia na ústupe, mm bol dnes s Julkou na korčulku, že vie už sama chodiť po ľade, tak super na začiatok, ja som keď sme už doma spravila ešte karamelové šuhajdy a špaldové koláčiky pre seba a ďalšie linecké pre mm, mm je už tiež fajn, Julka už len trošku soplí ale to aj minule aj mesiac kým jej prešlo, len Tinka má hrozné sople a kašel chúďatko tak nemôže ísť von, takže ide vždy len jeden s Julkou na chvíľu, ľúto mi je že nemôžeme ísť von všetci ani cez sviatky
aj u nás má Julka izbičku rada, aj sa tam veľa prehrá takže super

janus32
27. dec 2010

@pusinqa aj ja som rada,ze to u nas tak funguje 🙂 tak vy soplikujete?Jaj take malinke deticky to najhorsie znasaju 😖 No nasa Ema len bordel chodi do svojej izbicky robit-ked ju ma cerstvo upratanu,tak super hra sa,ale ked uz ma vsetko vyhadzane,tak ju to tam nebavi a vobec tam nejde 😅 taka mala mrcha to je 😔

pusinqa
27. dec 2010

@janus32 má to malá tuším premyslené 😀

gordanka
28. dec 2010

Ahojte kočky,
ozývam sa po dlhšej dobe, čas mi nejako nevychádza :(
všetkým Vám chcem popriať ešte dodatočne krásne sviatky, veľa zdravia a pohody!
ak môžem trošku otravovať, mám na Vás malú otázku, trocha mimo, viete mi prosím poradiť nejakú schopnú normálnu kaderníčku v Hc?
ja som v Hc ako prisťahovalec, ešte v mohých veciach málo zorientovaná, ako je vidieť ;)
Ďakujem Vám krásne!

kankam
29. dec 2010

@pusinqa chudatko kristínka ☹ ☹ ☹ , to si neviem ani predstaviť, kedže sme boli májoví, toto nám moc nehrozilo, ochorela potom až v zime ... tak sa držte, nech už je to za vami ... 😉 😉 😉 a super že vysavač na to pomohol, že aj tebe je lepšie ... 😵 😵 😵
@janus32 inakšia maska 😀 😀 😀 potom jej chodíš pomáhať, upratovať, alebo ako to riešite ? 😎
@gordanka vitaj opäť, ja chodím dobrej kaderníčke oproti pošte do tzv "hlohoveckého polusu", 😀 😀 😀 inak povedané N centra na poschodie, vedľa Avonu, volá sa Petra, objednáva tak cca 2 týždne až 1 mesiac dopredu, je šikovná a milá, strihala ma na rôzne spôsoby a ani raz som neodišla, že by som nebola spokojná ...(poradí, a vie urobiť všeličo a hlavne vie vystihnúť aj typ a čo sa k tomu človeku hodí a čo nie)

pusinqa
29. dec 2010

@kankam no už po troške Tini lepšie, už len trošku soplíkujeme, ale mm dostal vysoké teploty som ho odpratala pre istotu svokrovcom, mi lepilo že to baby chytia, tak by som bola na baby sama, našťastie došli naši. kým sme boli doma aspoň som ešte urobila dávku lineckého pre mm, pre mňa špalďáky a karamelové šuhajdy, tak sa môžeme napchávať 🙂
vy ako sviatkujete?

kankam
29. dec 2010

@pusinqa celkom dobre, dneska prišiel kamoš a potom sme ninu ešte posánkovali, ale po 1 h sme sa brali domov, lebo je fakt zima, ani sme sa veľmi neobliekli, lebo mi slnko svietilo na teplomer a ja herečka, že je vonku teplejšie a veru, prituhlo a nina po chvíli už vykrikovala, že podme domov, lebo je zima ... 😀 😀 😀
tak ti želám, nech aj mm, nech je rýchlo fit, aby si si aj ty oddýchla 😉 a moc nevypekaj 😀 😀 😀 😉 😉 😉 , me kamoška dneska doniesla napečené a ja mám tie linecké a ani sa nenapchávame sladkým, a aj tak sa to na nás lepí kg 😅 😅 😅 😝 😝 😝 ale zasa ty kojíš, tak ty máš výnimku 😀 😀 😎 😎 😎 , to som ja vtedy jedla vaterníky a nič sa na mňa nenalepilo, teraz sa kuknem na sladké a už to mám na sebe 😀 😀 😀

janus32
29. dec 2010

@kankam to neeee,ze ona si zprace a ja jej pomozem! 😖 To ju musim vysackovat z izby,lebo ona este horsie robi ked mi chce pomahat-tak radsej ja sama a ona nech si to doladi 😔 inak ja mam pocit,ze za tieto sviatky som hadam aj dve tri kila na seba nabalila 😝

libka1
30. dec 2010

ahojte, vcera sme sa vratili od nasich 😉 dnes som bola s evou v meste a hroza co robila, cirkus ze som sa musela na kazdom kroku hanbit.. ☹ najradsej by som ju bola stlkla 😝 a to dostala uz pred odchodom lebo sa miesto obliekania hadzala o zem... teraz som ju dala spat tak dufam ze aspon spat bude, lebo mam total nervy z nej 😖 je zo dna na den horsia 😝

mia.k
30. dec 2010

@libka1 uf, a čo sa jej porobilo?
@pusinqa tak sa ešte trápite s chorobami? Tak nech je už lepšie. 😉
Ja som sa tiež vytešovala teraz pár dní,že už sme všetci zdraví, no a včera a predvčerom sa bol Benjamín sánkovať a už je zase chorý. Má zase vysokú teplotu a kašel. Tento rok je to ozaj o nervy stými chorobami. 😝
A ako budete tráviť Silvestra? My doma-klasika.

libka1
30. dec 2010

@mia.k my tiez doma, ako sa poznam o 9 budem uz spat a vstanem na ohnostroj, vypijem trochu sampanskeho a padnem naspat do postele 😅
slecna uz beha po byte, zo spanku nic nebude ☹

pusinqa
30. dec 2010

@libka1 vidím že tiež máte doma "veselo" aj u nás Julku obliecť, nakŕmiť a dať spať je riadne o nervy 😝
@mia.k veru tak to je s tými deckami, chvíľu ich vezmeš pre radosť von a hneď sú choré, aj Julka sa včera pár minút spúšťala a už má zas sopliská 😝
my budeme asi u svokrovcov Silvestrovať taká klasika nič extra

janus32
30. dec 2010

@libka1 no inak aj nasa Ema exceluje-boli sme dnes v meste a robila jak taka zasranica 🙄 ,fakt je tusim nasa zo dna na den horsia.Ja fakt neviem kde robim chybu 😖

janus32
30. dec 2010

jaaaaj a inak kasleme vsetci ostosest 😖 akuart D.nie,lebo len dva dni bol doma a je zase prec 😅

libka1
30. dec 2010

@pusinqa obliekanie je u nas extra kapitola 😖 to ju vzdy nahaname po celom byte 😝 ☹ ona ma z toho velku srandu a ja nervy v kybli...

@janus32 presne ta ista myslienka ma dnes napadla, ze v niecom musime robit chybu ked je takato, neda sa s nou vladat... ja nemam pocit ze ma vsetko dovolene, dost jej zakazujeme, aj jej capneme ked uz nevieme co dalej... a nasa slecna sa zacala bit, v momente ked jej nieco zakazeme tak uz aj cape okolo seba, tak neviem co s nou, ked jej capnem naspat to je jedno kolo, ona mna, ja ju ☹ a stale slubuje hory doly len aby dosiahla svoje, normalne klame a vymysla aby mala z toho vyhody, niekedy som z nej total na nervy... o 5 ju odvalilo od unavy a vstala o 7, to zas bude dlhy vecer, pred 11 ju do postele nedostaneme ☹

janus32
30. dec 2010

@libka1 ty kokos,my mame asi jednu a tu istu dceru 😅 aj nasa Ema nema vsetko povolene,ale zase neni na retazi,aj ked mam pocit,ze nabuduci rok jej na vianoce zaobstaram gulu a retaz,lebo ved co uz s takou zlotou?Nasa krpana ani spat nechce poobede,vcera vecer tiez nechcela drichmat.Isla Biela masajka,chela som to kukuk,reku rychlo ju dam spat-no revala jak pavian,ze aj ona to chce pozerat 😒 normalne sa ohanala na mna-zasranica 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre