Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

svetielkoand
19. feb 2011

Kočky skopírovala som vám cenník, ktorý sme dostali po vyžiadaní mailom z VČIELKY
Dobry den
Cennik je nasledovny:
1 hod a 30 min je 1.50 eur
Nacata hodina 0,50 centov

Predavame aj permanetky
10 hodinova 9 eur (1 hod zdarma ) takze to mate 11 hod
15 hodinova 13 eur (2 hod zdarma) takze to mate 17 hod

Tesime sa na Vas
Vcielka
0949 313 479

pusinqa
19. feb 2011

@libka1 ale niektorí sa dá aj sranda je, niektorí sú ozaj zaberák na nervy ale hlavne ten plat absolútne neodzrkadľuje vzdelanie a čas čo tomu venuješ ak to berieš poctivo ako ja somár a potom mám pocit že oberám o čosi vlastné deti a dávam cudzím čo si to ani nevážia, prídem síce domov skôr ale celé poobedia a večery študujem, pripravujem, opavujem, takmer každý deň namiesto venovania sa malej, nebolo to optimálne ale mohla som ísť pre ňu do škôlky a prázdniny bola doma to je zas úplne super keď mi nemá moc kto varovať

libka1
20. feb 2011

@pusinqa no tie pocity poznam, ja tiez kolko razy musim cosi dorobit doma na ukor svojho dietata, prave preto chcem aj ist inym smerom...
@svetielkoand vdaka za ten cennik 😉

ciarka
20. feb 2011

Takto pred 3 rokmi o 14.05h sa narodila nasa krasavicka. Dakujeme Bohu, ze je zdrava.Dakujeme zato, ze ta mame. Lubime ta zlatko a vsetko najlepsie ti zelame, aby si mala nadherny zivot ako si ty sama.

libka1
21. feb 2011

@ciarka aj my prajeme Sabinke vela stastia a zdravia v zivote 😵 ten cas strasne leti... 😅
vcera som Evke hovorila ze Sabi ma prave 3 roky, tak sa cudovala ze ona ano a ja este nie ?!? 😀 😀 😀

janus32
21. feb 2011

@lucyka1 Ahoj,mam kamosku ktora byva tiez v Koplotovciach a pokial viem ide ju slak trafit z tej nudy 🙂 byva na tej samote za tabulkou a za zakrutou,postavilo sa tam par domov,mala by som vas zoznamit 😔 ma dve deticky,rocneho Petra a 11rocnu Lauru,inak pochadzaju obaja z HC.Ty kde tam byvas?Aj odtial pochadzas?

janus32
21. feb 2011

@pusinqa
@libka1 babulky vy ste ake vzdelane 😉 to len ja taka tupana,dnes si idem dat prihlasku do skoly,bo ani maturitu nemam 😠 stale to nasim vycitam,ze ma nedokopali do lepsej skoly,ved znamky som mala dobre sakris 😖

janus32
21. feb 2011

@ciarka waw,tak vsetko najlepsie 😉 moje neterky mali tiez vcera narodky,dvojcence,ale uz maju 8rokov-velke bosorky su to uz 😉

janus32
21. feb 2011

pisem sama so sebou 😀 jaka parada 😀

libka1
21. feb 2011

@janus32 a preco nesijes ked mas taku skolu? ci ta to nebavi? ja by som najradsej robila cosi doma a hlavne nech som sama sebe panom... len co? 😅 😝
prisla som ta zachranit, aby si sa necitila opustena 🙂

lucyka1
21. feb 2011

@janus32 ahoj. parada no musis nas zoznamit!!!!! ja tu byvam od mojich troch rokov. pretoze môj otec je odtialto. byvam v zelenej bytovke nad cintorinom. 🙂 super susedia, neublizia a su ticho. 😉 myslim ze viem kde. asi myslis tu lokalitu pri "lipniku" ze? inak ma pravdu je tu hrozna nuda!!!! 🙂

lucyka1
21. feb 2011

@janus32 inak tvoje dievcatko ma nadherne meno, presne ja po takom tuzim, myslim dat ho svojmu babatku ak to bude dievca.....

pusinqa
21. feb 2011

@janus32 si si tu so sebou pokecala a si zdúchla 😀 my si užívame prázdniny, zajtra máme zasa imunologičku v PN uvidíme čo ďalej s malou porieši a som zvedavá čo mi poradí o dokrmovaní lebo najnovšie sa vraj zasa má začínať skôr ako v 6 m že je tam nejaké tolerančné okno som zvedavá čo ona povie

sendynka01
21. feb 2011

@janus32 Co ked decka v 18nastich rozmyslaju po svojom. Mna by vtedy nasi na vysku nedokopali. Musela som vyzriet a tera v 28rokoch, popri dietati, domacnosti a neviem com vsetkom studujem uz 2 rocnik. Je to narocne, ale da sa. 🙂 Keby som nebola trubka za mlada uz som to mohla mat za sebou a v klude. Ale co uz.. Aspon vies, ze v tom nie si sama ;)

sendynka01
21. feb 2011

Baby nechodite niektora ku koznej dr. Čárskej do Banky pri Piestanoch? Aky mate na nu nazor?

janus32
21. feb 2011

@pusinqa 😀 mam otravne dieta,ved vies 😀 chcela sa hrat Woodyho,taka hra,somarina,ktoru ani ja hrat neviem 😔
@lucyka1 aj mne sa vzdy pacilo,akurat,ze som neratal s tym,ze budem mat dievca-to bol normalne sok 😵 ale som veeelmi stastna,ze ju mam.Ano,vtom zapadakove na konci sveta byva.Sice aj ja byvam v zapadakove 😀 tento tyzden sa ju chystam pozriet-akokeby to za rohom bolo,ale co ju necham na samotke sama? 😅

janus32
21. feb 2011

@libka1 sit ma nebavi,ani ma nikdy nebavilo 😝 mama vie,ze nikdy ani gombik som si sama neprisila a aj tak ma dokopali na tu skolu 😢
@sendynka01 aj ja chcem nejak normalne pokracovat,nie robit cele dni predavacku,alebo sit zhrbena za strojom 😒 preto teraz maturitu a potom ak mi decka dovolia,tak este nieco pridat.Ked sa ucim s Damianom,zistujem,ze nie som az taka tupa a vela veci si pamätam 😀

janus32
21. feb 2011

@sendynka01 ozik,ja som chodila niekedy koznej do Zentivy,ale ani za toho pana si nespomeniem ako sa volala,take tazke priezvisko mala 😔 ale biola dobra,pomohla mi 😉

libka1
21. feb 2011

@janus32 juj tak to mas guraz, drzim palce 😉 ja som uz lenivec na ucenie (teda v robote sa musim, ale skolu si uz neviem predstavit 😅 ) to je fakt blbe ked ta nahnali na skolu ku ktorej vobec nemas vztah 😝 ak ta to potesi ja v poslednej dobe mam pocit ze nemam vztah k nicomu len k lenoseniu 😀 😀 takze ja som total strateny pripad 😀 este tak vyhrat v lotte a ficim si podla chut dalej zivotom 😀

libka1
21. feb 2011

@janus32 jaszberenyiova

janus32
21. feb 2011

@libka1 😀 aaano,tak sa vola 😉 che,ja som riadna hnilota,ale teraz sa uz musim prinutit 😖 babo sa musi odlozit,lebo ta moja krv nestoji ani za prt,tak stale frcim na tabletkach,no ved uvidim,ako to dopadne nakoniec 🙂

libka1
21. feb 2011

@janus32 a fakt chces tretie ditko? alebo to su len take slabe chvilky? lebo ja tiez take mavam, potom ma to prejde a tak stale dookola 😀 v kazdom pripade za chvilu mam 33 a nie je velmi na co cakat u mna uz 😀 😝

svetielkoand
21. feb 2011

@sendynka01 ahoj,kde studujes? ja tiez takto na stare kolena som druhacka na vyske,len ja mam pre istotu deti dve, aby som sa nahodou nenudila 😀 😀 😀 😀 😀

janus32
21. feb 2011

@libka1 no ja mam teraz 33r,moj muz hovori,ze sme uz stari,ale to je asi tym,ze on stale maka a ja doma som 😀 ano chcem tretie-ale u nas to je tak,ze sa nevieme dohodnut.Lebo ked ja uz som pripravena,tak mm cuva,ked on chce,tak ja radsej ani spat s nim nejdem 😀 uvidime,co nam zivot donesie,nemam 20r,takze nejak odkladat to asi nema vyznam 😵

janus32
21. feb 2011
libka1
21. feb 2011

@janus32 no mali by ste sa zosuladit aby ste chceli naraz a bude po probleme 😀 moj muz by teda 3 deti v pohode prijal 😅 este nemame ani druhe 😅 presne viem co je jeho idea... ak by sa druhe narodilo tiez dievcatko tak rozhodne potrebujeme to tretie 😀 povedal ze po tretom to vzda 😀

janus32
21. feb 2011

@libka1 ja by som chcela este chlapca,ale uz mam len posledny pokus-viac neskusam 😀 no idem od vas-mala otrava zase sa chce hrat ona 😵

svetielkoand
21. feb 2011

@janus32 mna takto mama donutila ist na zdravotku 😒
@libka1 😀 😀 😀

libka1
21. feb 2011

@svetielkoand sa ti smeje ked mas uz aj chlapca aj dievcatko 😀 😀 😀

este som pocula aj myslienku, ze rodina nie je kompletna kym kazdy chlapec a dievca nemaju aj sestru aj brata, tak si to skuste zratat 🙂

svetielkoand
21. feb 2011

@libka1 kamoska ma troch synov a teraz maju stvrte dievcatko a teta ma styroch synov, dievcatko si pozicia teraz od nas 😅 ale tak druhe by si este mohla skusit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre