Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
12. apr 2011

@kankam ja som u toho lekára známosť nemala, bol zhrozený že za 4 roky chodenia k nejmenovanému lekárovi mi poriadne neurobili cyto (veď načo) 😠 a povedal mi že HC hrôza a staral sa o mňa počas tehu na 1* že nejaké neurobené vyšetrenie nehrozilo, práve že som asbsoovovala o 1 sono naviac v 27.týždni, lebo som nemala presne vyrátaný termín, tak aby sa uistil urobil preto všetko ...

margareta76
12. apr 2011

Pusinqa: My sme s manzelom par rokov zili a pracovali v BA, tak ja mam este stale tam lekara.

kankam
12. apr 2011

@majka_3 dokonca som u neho stratila pocit, že chodím ku gynekológovi ten tzv ostych čo väčšinou každá z nás prežíva ... 😵 😵 😵

pusinqa
12. apr 2011

@majka_3 tam kde chodíš ty 😀 fakt je že je tam výhoda že nečakáš dlho čo mne inde pri 2 deckách ktoré je problém dať varovať nesmierne vadilo, ale starostlivosť v tehu je taká akože nič moc veru, sono v PN kam ťa pošlú robí ten Karaba ten je ozaj dobrý len sa tam dlho čaká

majka_3
13. apr 2011

@pusinqa no ved uvidim..pojdem na kntrolu a mal by tam byt Lajda ten je v celku dobry 🙂 no uvidime ako to bude...a sestricka je super 🙂 len tej sa drzat nemozem zalezi od dokiho :-/

majka_3
13. apr 2011

@kankam tak to je ozaj dobre ze si stratila ten pocit 🙂
Musi byt prijemny doktorko 😅 🙂

filialka
13. apr 2011

Ahojte ja som ties rozmyslala ze zmenim lekara,, ja mam Gyn. Klementovu v Galante je velmi super ale nechce sa mi cestovat do ga vzdy ked nieco treba... ale ked citam aky su tu 😒 tak asi tam este chvilku ostanem🙂) Zasa az tak casto nechodim,, 😝 Toto je strasne ti lekary aky su v dnesnej dobe ☹ Clovek sa tam aj boji ist,, Ja som bola prvy krat v 7tt. uz to bolo vidiet ties mi skor nechcela robit a v 9tt mi potvrdila ze je jedno 🙂 Tak drzim palce vo vybere 😉

filialka
13. apr 2011

@pusinqa Ahoj uz ste zdrave?? ako sa mate? 🙂

pusinqa
13. apr 2011

@filialka no pomaličky doberáme lieky, nakoniec sme ochoreli všetci našťastie okrem Tinky, dnes sme boli prvýkrát aspoň tu v obchode tak dúfam že už pomaličky sa dáme dokopy, dáme potom kľudne kočíkovanie ak sa ti bude chcieť 😉

pusinqa
13. apr 2011

mm čosi dovliekol z práce, tak mu ušla aj lyžovačka jediná tento rok, chytila som to aj ja a svokrovci obaja keď nám chodil svokor občas sa pohrať s julkou, julka mala našťastie zo škôlky čosi ľahšie to už keď sme sa stretli, takže toto naše svinstvo už nechytila, tá len furt sopľuje ale to tuším celú zimu 😝

filialka
13. apr 2011

@pusinqa jasnacka ze ano,, uz sa tesime,,, 🙂 🙂 🙂

kankam
13. apr 2011

@pusinqa tak takto ste vy tiež dopadli ? 😒 ☹ tieto výkyvy sú hrozné- akurát čítam, že v čechách bolo v Prahe 25 st. a za 2 dni tam v krkonošiach nasnežilo ... 😒 😒 😒 to má čo robiť dopelý človek nieto ešte dieťa ....
my stále kašleme, síce cez deň už len výnimočne, ale v noci keĎ nedám fenistil poriadne, tak tiež neviem čo mám robiť, zajtra ideme alergologičke, tak sa chcem s ňou poradiť ....

kankam
14. apr 2011

@libka1 tak to je dobré 😉 😉 😉 hlavne to na záver 😀 😀 😀 😵 😵 😵

kankam
14. apr 2011

@libka1 normálne sa nenazdáme a zachvíľu už aj ty budeš mama po 2-hý krát ... ako sa ti darí ? a mia ako už sú dúfam doma ...

lucyka1
15. apr 2011

@libka1 jeeej, ty cakas druhe babatko... super. gratulujem. dlho som tu nebola a az teraz som si vsimla. ako sa mate? dufam ze ste zdravucky.

libka1
16. apr 2011

@kankam ale dobre 😉 uz sa tesim na matersku, tentokrat dlhuuuuuuuuuuuu 😵 trochu je pre mna nezvyk ze mi byva zle, to som predtym nepoznala, ale hadam to coskoro prejde... mia je uz doma, neviem presne kedy prisla, ale ja mam u nej zabudnuty uz vyse tyzdna mobil a pisala ze si mozem pon prist, takze uz su doma 😉

@lucyka1 dakujem 😵 uz sa tesim ked budem tak daleko ako ty 😉

koniarova
16. apr 2011

Ahojte dievčatá, neviete mi poradiť, aká je MŠ Fraštacká pri Váhu? Neviete, či tam nie je ešte náhodou voľné?Ale to som asi dosť naivná 😀 . Mám možnosť nastúpiť od janurňára do práce a neviem, kam s deťmi.

libka1
17. apr 2011

@koniarova ved za opytanie nic nedas... zbehni tam a uvidis... my tam chodime, mala je spokojna, ja tiez, ale nemam s cim porovnavat, inde sme nechodili 😅 toho mensieho ti tam ale urcite nezoberu, lebo tento rok neotvarali triedu pre 2-3 rocne deti ak som si dobre vsimla... brali len 15 deti a to len nad 3 roky...
tu mas stranku, ale ja ked som im raz napisala tak mi na email neodpovedali... http://www.msfrastacka.sk/

koniarova
17. apr 2011

@libka1 Veľmi ďakujem za info. Zajtra tam ráno zavolám. Mne ide práve o toho menšieho, staršieho mi zobrali aj u nás /Kľačany/, len by som radšej, aby boli spolu. Vôbec neviem, čo mám spraviť, kam s tým malým. Babky ešte nie sú na dôchodku a opatrovateľka, no neviem, dosť sa bojím pustiť si cudziu osobu do domu. Skúšala sa sa informovať aj v opatrovateľských agentúrach, ale ďakujem pekne. Vo všetkých 4 sme sa pod 800 EUR na 8 hodín denne nedostali. Veď toľko by som ani nezarobila. Len ma mrzí, že mám ozaj dobrú prácu a takto o ňu pravdepodobne prídem ☹ .Nikto na mňa nebude ešte 2 roky čakať. Skúsim povolať aj do iných škôlok v HC, či neberú aj 2 ročné deti. Taká škoda, že v HC nie sú jasle. 🙄

adapa
17. apr 2011

Od septembra by sa malo v HC otvoriť súkromné opatrovateľské centrum na spôsob jasiel.Cena by mala byť 280-300€ aj so stravou.Bude sa dať použiť aj príspevok na opatrovanie na dieťa 230€ od štátu(miesto rodičovského).Zatiaľ je to v štádiu jednania.Keď budem vedieť viac,napíšem.

libka1
17. apr 2011

@koniarova a neskusala si cez znamych? to mas najlepsie... 800 EUR je kapanek prehnane na mesiac, mozno na 2 by sa dalo 😝 ... raz sem chodila jedna kocka a jej opatrovala taka pani dcerky a mne bola ta pani velmi sympaticka... stretavali sme ich na ihrisku a keby nebola povedala ze to dievcatko nie je jej vnucka v zivote by ma to nenapadlo taky dobry vztah mali 😉

koniarova
17. apr 2011

@adapa Určite mi prosím napíšte, mala by som veľký záujem.

lucyka1
17. apr 2011

@libka1 daleko? uz by som chcela aby bol jul. 😉 teraz uz nevladzem... inak tiez som sa citila pri prvom v pohode presne ako ty a teraz pri druhom tehu mi byvalo zle. aka nahoda. a malinka sa tesi na surodenca? kam chodis na poradne? a este pracujes? ja som uz isla na PN-ku lebo som normalne nevladala... 😒 ale aj doma ma martinko dokaze zamestnat, hotova zivelna pohroma 🙂 , normalne nestiham za nim.... 🙂 esteze chodi do skôlky a teraz neni chory. vtedy odpocivam..... 😉

janus32
18. apr 2011

@majka_3 ja chodim k Brestanskemu,som spokojna s nim a j s vysetreniami-mam z coho porovnavat🙂

janus32
18. apr 2011

no inak baby vy ste sa nejak rozpisali🙂
@koniarova a v Klacanoch sa ti skolka nepaci?byvali sme tam tusim dva roky a maly mi tam chodil rok do skolky,bolo dobre aj ucitelky boli mile-lenze to je par rokov dozadu 😵
@pusinqa vy ako sa mate?uz viete vysledky Julkine,alebo este vas drzia v napäti?babulky a Mia je uz doma?Ako sa maju?

mia.k
18. apr 2011

Ahojte. Ďakujem za gratulácie. My sme doma už od utorku,ale ešte som sa k počítaču nedostala. Niežeby som nestíhala, ale Benjamín už spáva vo svojej izbe a ja tam mám počítač a práve vtedy mám čas keď on spí. Inak sa máme fajn,Filipko je veľmi dobručký,len spí a papá,takže pohoda. Aj mamu tu mám cez týždeň,tá mi navarí poupratuje aj povaruje,takže sa dá.

koniarova
18. apr 2011

@janus32 Páči,lem mi tam ledva zobrali toho staršieho. Tento rok nezobrali 6 detí, čo mali plno. A ten môj mladší bude mať v januári ešte len dva roky, takže to už vôbec nepripadá do úvahy, berú len od 3 rokov. Pamätám si ťa, občas som vás s malým stretávala. 😉

janus32
18. apr 2011

@koniarova no ja si ta nepamätam🙂nemas foto,takze neviem a priezvisko mi nic nehovori 😒 daj foto 🙂
@mia.k no supeeer,ty mas stastie dievca,nie kazdy ma taky servis-len si to uzi 😵 samozrejme este raz gratulujem 😉

mia.k
18. apr 2011

@janus32 ďakujem. 😉 Fotky ešte nemám v pc, ale niekedy prihodím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre