Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janus32
15. dec 2011

@kankam Ahoj,dnes sa mame objednat na kontrolne vytery a aj krv budu brat,tak uvidime 🙂 vy to mate tazsie,co pracujete,ja som stale este doma na tej predlzenej materskej,inak neviem ako by som to riesila-kam by som ju dala 😕

mia.k
15. dec 2011

@kankam uf, no tak máte to ťažké doma. Ja neviem,že ako to má človek riešiť,keď má dieťa od jesene do jari každú chvílu choré a obidvaja rodičia chodia do roboty. Ešte tí to majú dobré,čo majú po ruke starých rodičov a príbuzných čo zavarujú,ale ako to robia tí,čo sa odsťahovali niekam ďalej od rodiny. No ťažké to je veru. 😒

kankam
15. dec 2011

@mia.k my z toho máme niekedy dobré nervy keď sme vyčerpaní z toho, že koľko krát v noci málo spíme, keď je nina chorá a stále na nás vykrikuje, potom ráno skoro do roboty a jej keď sa potom tiež nechce vstávať ... keď má teplotu, potom je u babky a ja tam zasa chodím spať z roboty, lebo nechce spať u babky sama a vždy mi prízvukuje, "ale prídi, ja nechcem u babičky spať sama" a pritom babinu miluje, len sa nejako nechce na to odhodlať a ja nemám to srdce ju k tomu nútiť ... 😔

kankam
15. dec 2011

a hlavne každý deň riešiť, že kam pôjde zajtra, lebo ani mm vždy nemôže a nestíha ráno, zvlášť teraz v tomto období, keď si zákazníci všade myslia, že sa dokážu robiť zázraky na počkanie ... 😅 😕 🤐

libka1
15. dec 2011

@kankam fuj, este ze som na materskej, az sa mi husia koza urobila pri spomienke na to.... tiez sme si uzili 😝 drzte sa a nech mate tych chorob co najmenej

libka1
15. dec 2011

Misko dneska makal a podarilo sa mi ho odfotit 😀

pusinqa
15. dec 2011

@libka1 krásny je chrobáčik malý .-)

mia.k
16. dec 2011

@libka1 ty brďo,jaký šikovný! Veď náš Filip nevedel takto držať hlavičku ani v troch mesiacoch! Šikulko. 😉

libka1
16. dec 2011

@mia.k no on je silny ako kon, ma o 2 kila viac ako mala evka v jeho veku a to asi tiez robi svoje 😅 ale takto drzi hlavu len ked on chce, niekedy ked ho dam na brucho tak sa pekne ulozi a spi ako macko miesto toho aby dvihal hlavu... je tak trochu lenivy 😅

kankam
16. dec 2011

@libka1 je strašne zlatý a ozaj šikovný, že tak dvíha hlávku, inak tá váha asi tiež robí svoje 😉 má lepšiu stabilitu ...

kankam
17. dec 2011

@libka1 a inak celý tatino 😉 🙂 😉

libka1
19. dec 2011

tak a uz sme aj my doma zo skolky, ma zvysenu teplotu tak sme to zabalili, vystupenie musi ozeliet 😝

mia.k
20. dec 2011

@libka1 Evka mala vystupovať,či niekto im mal robiť vystúpenie? No škoda,dúfam,že jej to čo najskôr prejde.

libka1
20. dec 2011

@mia.k to vlastne ani neviem ci mala vystupovat, mali mat lampionovy sprievod zo skolky ku klastoru a tam mali robit zivy betlehem, myslim ze to skor robia vacsie deticky, ale neviem... dnes sa jej pustil hnusny hlienovity kasel, tak dufam ze sa z toho skoro dostane a na vianoce bude fit, lebo to behame od jednych rodicov k druhym a boli by to pre nich sklamanie keby sme neprisli... 😅

drimajova
20. dec 2011

@libka1 ...zizam, ako velmi som mimo...kazdopadne ti k syncekovi silno gratulujem a zelam mu stastie a pevne zdravie. Tebe tiez, samozrejme 🙂

libka1
21. dec 2011

@drimajova dakujeme 😉

margareta76
21. dec 2011

@libka1 Misko je zlatucky. My sme tiez celkom dobre ziveny 😉 V pondelok sme boli na poradni a mame uz 6300g. Ked som porovnavala vahu so starsimi, tak maju velmi podobnu, priam az rovnaku.

mia.k
21. dec 2011

@margareta76 márnosť,to čo máš akého cvalďáka! 😀

libka1
21. dec 2011

@margareta76 a to nam povedali ze prilis nabera a my mame 5080 g 😅

margareta76
22. dec 2011

Vsetci sa mi smeju, ze moje deti dojcim nie materskym mliekom, ale smotanou 😀

mia.k
22. dec 2011

@margareta76 a neprihodíš nejakú fotku cvalíka? Keď mne sa tak strašne páčia baculaté detičky. 🙂
@libka1 no vidíš to, nemusíš sa báť že by bol Miško tlstý,len mu daj, koľko si zapýta. Juj,čo ja by som dala za to,keby moje deti dobre jedli a priberali. Ale čo už,už sa s tým pomaly zmierujem,že budem mať tenkáčov. Hlavne nech sú zdraví.

libka1
22. dec 2011

@mia.k ak ta to potesi moj muz bol ak dieta hotova buchta a teraz je aky tenky, to nemusi byt trvaly stav... ja som ako dieta buchta nebola a vidis co zo mna vyrastlo ☹ 😝
@margareta76 no ale asi fakt mas smotanu ked tolko vazia a to nam kazali ze nech mu davam caj aby nepil tolko mlieka 🙄 😅 ako stihas prosim ta pri dalsich 2 detoch dojcit? moja chce zasadne kakat, cikat, fukat nos, pit a jest vtedy ked dojcime...

margareta76
22. dec 2011

@mia.k Velmi rada by som dala fotku, len neviem ako sa vkladaju fotky do diskusie 😉
@libka1 Nam pediatricka povedala, ze pokial dieta pribera z materskeho mlieka vsetko je v najlepsom poriadku (treba mu dat kolko si pyta), ine by bolo keby takto pribera na umelom mlieku. Prave dojcenie ma "zachranuje" pred povinnostami 🙂 Ked chlapci vidia, ze dojcim tak si musia poradit sami alebo im poviem aby pockali (ak sa da) pokial sa babatko napapa a potom budem plnit ich prosby 🙂 Zatial to klape 😉 Maly je aj celkom rychly jedak, takze vela casu na oddych nemam 😉

libka1
22. dec 2011

@margareta76 tak to ich mas fakt super, evka taka ohladuplna nie je, mozno prave preto ze bola dlho sama 😅 ja s tym priberanim suhlasim co hovori tvoja pediatricka 😉

libka1
23. dec 2011

@margareta76 ozaj, tu fotku pridas lahko, dole pod tym okienkom do ktoreho pises mas napisane "Pridaj fotky", tak na to klikni a mozes nam ukazat svoju "reklamu na dojcenie" 😀 musi to byt macko lebo aj nas je celkom slusne vypolstrovany a to ma o kilo menej 😀

pusinqa
24. dec 2011

babule dúfam že ste si vy aj deťúrence užili a užívate krásne sviatky 😵

libka1
25. dec 2011

@pusinqa 😵 😉

margareta76
26. dec 2011

Prajeme aj my krasne sviatky 🙂

margareta76
26. dec 2011
mia.k
26. dec 2011

@margareta76 jéjda,aké má krásne baculkaté líčka, vyzerá už ako velkáč. Podarený. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre