Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
30. mar 2009

ano viete si predstavit ako museli trpiet ludia v minulosti na zuby....ked maly 20 uz boli aj strbavy 😀 , myslim

laluchova
30. mar 2009

baby, neviete mi poradiť nejaké dobré osvedčené pre 10+ dcérku...dík

laluchova
30. mar 2009

peti pozeráš dámsky magazín???dávajú o škúlen

janetina
30. mar 2009

mne sa zda ze libka tento tyzden pracuje tak hadam len to 😉

mia.k
30. mar 2009

libka mala ísť včera k rodičom,a dnes do roboty.Takže zrejmä preto sa neozýva.
Inak zdravím vás všetky a je mi ťúto detičiek,ktoré sa momentálne trápia so zúbkami. ☹ Želám im nech ich to čo najskôr prejde.
A čo sa zmeny času týka,tak ja som si zabudla prehodiť v spálni čas na hodinkách a dnes sme namiesto o pol desiatej vstávali o pol jedenástej.Tak máme dnes celý deň o hodinu posunutý. 😒 Hádam už zajtra nezabudnem a prispôsobíme sa aj my tej zmene. 🙂

laluchova
30. mar 2009

fíha akí spachtoškovia 😀

mia.k
30. mar 2009

laluchova,čo si to chcela poradiť dobré osvedčené pre dcérku?

janetina
30. mar 2009

ahojte tak my este stale spime od 13,30 😉 tak dufam ze je uz najhosie za nami 😉

laluchova
30. mar 2009

to som celá ja začala som a nedopísala...nejaké nátierky na chlebík rožtek...niečo mnamky 😉

laluchova
30. mar 2009

Timko je spachtoško, ale on si to dospinkáva 😉 detičky môžu....

kankam
30. mar 2009

chudiatko timko, to je sila že spí 4 h v kuse, dúfam, že mu to aspoň prospeje a tiež že ti v noci bude tiež spať, nebude buntošiť ... 😉

kankam
30. mar 2009

od dneška asi uspáva muž, lebo zobral dnes malú na ruky (po včerajšku čo som ju nemohla uspať) a za 10 min už je tvrdá 😲 😲 😲 🙂 😉 🙂

petusaaa
30. mar 2009

kankam, asi ju tato nudi 😀 😝 😉

laluchova
31. mar 2009

maminky nejaké nátierky....budú receptíky???
díky...jéj no my sme dnes spinkali od 19:45 do 7:30!!!som zvedavá či pôjde spinkať o 10...aj mamina zaspala inak by som ju okolo7 budila...

kankam
31. mar 2009

dík petusaaa 😀 😉 potešilo ma to, skôr jej tato chýba, chodí mi teraz až večer domov-majú toho veľa 🙄 , tak asi je celá uveličená pri ňom ... Ale včera nastal ešte problém cca o 1,5 h keď sme sa chystali spať, tak sa zobudila a ako libkina evička - hrať sa a akože ona je už vyspatá , tak muž nevyspatý jak blázon- pokrčený spal na gauči-nedá sa roztiahnuť tak cez operadlá- a ja v spálni 2 h natriasala herečku kým zaspala, našťastie sme spali do rána ...

kankam
31. mar 2009

a má takú robotu kde má hlavne psychickú záťaž, tak je fakt grogy ... ☹

dneska som spravila na nine pokus-strašne pýtala na raňajky mužove kukuričné cornflakers, taks om jej pár dala namočených v norm.kravskom mlieku a keď pýtala ďalej som jej urobila hami mlieko a v tom som jej ich rozmočila-jedla ako keby v živote nejedla 😀 😉 a ešte mi z toho mlieka potom aj vypila, tak toto jej asi bude chutiť, keď dokojím ...Ale budem jej musieť v zdravej výžive niečo také pozrieť - ako sú tie lupienky, lebo v týchto je aj sol aj cukor a to sa mi nepáči ... Aj keĎ už má o týždeň 11 mesiacov ...

Inak dajte tip čo rańajkovávate-dávate malým, ja už som ako obohratá platňa ... ☹ ☹ ☹

kankam
31. mar 2009

petusaaa ty čo nespíš o 23:00-si kojila ?

laluchová vybozkávaj malú, že tak spinká ... 😉

janetina
31. mar 2009

bre ranko, Timino stale spi lameme rekordy Benjaminkove 😀 ...aj vcera poobede a aj dnes v noci spal uz ako za starych cias....na 1000% to boli len a len zuby....
Dr. na pohotovosti my povedala ze ka nechcem mozem po dohode s dr. atb vysadit po 3 dnoch ...uz ste to tak robili? Mame Claritromycin ...Klacid?

laluchova
31. mar 2009

to robím, a aj jej to hovorím, aké je šikovné dievčatko, ale ona to už maminke a ocinkovi umožnila... 😀
Timko teda spinká už oki...to je super....to jedenie by aj mna zaujímalo...niekde čítam že ranajky mlieko, niekde chlebík s masielkom, prípadne pomazánkou a mliečko...tak sme skšali ...ale malá pije ráno mlieko a na desiatu jej dávam probiojogurt a na obed zeleninka s mäskom a podobne, na olovrant má ovocie a večera kaša...

janetina
31. mar 2009

kankam Ninka je teda vymyselnicka 😉 .... 😉 raz Ta prekvapi a raz ta aj vyvedie z miery....tak cornflakesy 😀 zaujimave...my obcas papame neochutene burizony....cornflakesy som neskusala ale urcite existuju nejake neochutene pozri aj v dm....
Tak Tvoj mm je takto zniceny ako moj....vcera chcel ist spat uz so sliepkami 😀 A Timi bol po poobednej sieste ako rybicka....

janetina
31. mar 2009

laluchova my rano pijeme mliecko Nutrilon 2 na olovrant si vyberie 😀 jogurt a obed klasika a poobede chcem donho natlacit ovocie a on nechce ani pocut....radsej bud zasa jogurt alebo chlebik s masielkom alebo syrom alebo my uz aj sunku...... Ale najradsej ma suche rezance..nalepsie domace od babky a dedka 😉 ...to by jedol stale..../ no zbohom zdrava a plnohodntna vyziva/ Ono vo veku Timka si dieta uz dost urcuje co bude jest...tento jogurt nieeee a tento anooooo apod. je to tazke sa s nim ladit/

laluchova
31. mar 2009

Timko pije mliečko nutrilon 2???prečo keď má vyše 2 rokov???

janetina
31. mar 2009

no on ma nutrilon alergy2 ma zatial nepotvrdenu alergiiu na bkm

mia.k
31. mar 2009

laluchova,ja som sa strojila,že budem Benjamínovi robievať pomazánky na chlieb,a on mi chlebík nechce papať,takže pomazánky nerobím.Ale chcela som robiť také že napr. cícerová,mrkvičková,cukinová... Dala by som troška masla,troška uvareného vaječného žľtka a k tomu spomínanú uvarenú a roztlačenú zeleninku+nakrájanú pažítku.Asi také niečo.
janetina,super,že sa už Timkovi polavilo.Ja osobne by som mu už ATB nedávala,keďže mu už nič nieje,a je zrejmé,že to bolo zo zúbkov,ale poraď sa radšej s lekárkou.
kankam,kde je to pekné počasie? Zase sa raz sekli s tou predpoveďou,čakala som dnes hic. 😒

mia.k
31. mar 2009

janetina,prečo má tú alergiu nepotvrdenú,a ako vieš potom že ju má?

kankam
31. mar 2009

mia aj ja pozerám jak puk a hladám slnko 😒 , hádam poobede, už bude-vraj má byť 14-16 st, zaťiaľ to nevyzerá ...

laluchova
31. mar 2009

takže ja vyskúšam tie pomazzaánky aj ja om niečo také myslela, malá miluje tekvicu cuketu a mkvu...tak vyskúšam, no ani ona moc nechce papať clebík a rožteky skúšala som rôzne obyčajné celozrnne...uvidíme...

janetina
31. mar 2009

mia ma potvrdene rodinnu anamnezu na alergiu ako taku a krvne skusky poukazovali na zvysene hodnoty urcitych latok ktore urcuju predidpoziciu na alergiu plus mal prejavy par krat na bronchialnu astmu tak chodime k alergologovi a ten to takto riesi 😉
Hadam v sterdu pridem do Hc na kontrolu maleho a zostanem vonku ak uz bude slniecko a budeme zdravy...bude niekto vonku doobeda??

ivulienka22
31. mar 2009

ahoj baby,
kankam no Ninuška šikovnica-sa stihla za 1,5 hod. vyhajkať 😀 😀 😀
Macka to aké corn flakes si dávala, tie kukuričné čo sú? ty brďo celkom fain nápad-určite bude niečo aj v zdr.výžive. mne každé ráno by jedol jogurt s vianočkou..
laluchova aj ja som sa chystala na pomazánky, ale Adrián papká všetko suché-aj chlebík, vianočku-recept od Petusy papká na kilá, pečivko... ale som už dlhší čas neskúšala natierať s niečím, lebo mi to vždy vyplúval, tak asi skúsim.
Malý mi včera vytrhol z chlebíka list ľadového šalátu a papkal...som sa strašne bála či sa nezadrhne, keď mal plnú pusinu tak som mu to zobrala, ale taaaak za tým reval, myslíte že by som mu to mohla nechať, nech si zobká... a ešte mi zobral zo stola pagáč-OŠKVARKOVý a išiel sa ním zadrhnúť, normálne si pri to mľaskal, som mu ho nechala, aj tak ho nedojedol, ale pár hltov si dal
janetina, super že je timi už ok, - zubiská hnusné 🙄 🙄 mu dali zabrať, tie atb neviem na jednu stranu na čo ich brať, na druhú by som sa bála vysadiť, niekde som čítala že keď ich vysadíš telu sa nejako popletú tie protilátky či čo to, a na budúce keď ich dostane mu nezaberú..to nejaká dr. písala..veď skús sa spýtať lekárky a uvidíš.

mia.k
31. mar 2009

Jáj tak takto to máte s tou alergiou.Tak diétka je potom na mieste. 😉
Keby libka nerobila celý týždeň,tak by si ju mohla stretnúť doobeda v panskej,ale ona žiaľ robí a ja doobeda von chodiť nestíham.Tak neviem či tam niekto známy bude.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre