Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
29. apr 2009

to ranné lepenie sa janetina by bolo krásne- raz za čas 😀 😝 😒 , keby to bolo len lepenie a nie ešte s revom ...

asi sa týchto problémov nezbavíme, až do 3 rokov, to mi asi po čase šibne v bedne ... 😖 😀 😖

janetina
29. apr 2009

ano daj jej espumisan alebo sab simplex to je to iste...a skus jej pomoct hadickou uvidis ulavi sa jej...my sme to robili vecer pred spankom ked sme na nom videli ze sa nervuje,,,ked sa vyprdkla ci vykakal tak zaspal ako almazia....jasne ze to nemusi byt z potravy ale zo zubkov...

kankam
29. apr 2009

skúsim kúpiť dneska espumisan, resp.sa opýtam tuto dole na dilongovej na nejaké homeopatiká, lebo už naozaj neviem čo s ňou ... Jedna vec ustúpi a druhá začne ... 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄

janetina
29. apr 2009

na masirovanie bruska nejaky olejcek teraz uz neviem aky alebo existuje Pupik gel plus espumisan a hadicku ..nam vzdy zabralo.....vzdy si pamatam ako sme to rychlo spravili a ako bolo dobree malemu aky zostal kludny 😉 . Inak to je tiez mozny prejav zubkov..

laluchova
29. apr 2009

tak to mi je ľúto hovorím zubiská otrasné...aj ja sompráve teraz dala Tami espumisa, bruško ako balonik, aj sme pocvičili aj si poprdkala teraz zaspáva v postieľke...neviem tiež nič také nejedla...dnes som volala skrz výter z konečníka výsldok:negatívne takže to bolo pravdepodobne zo zubov...ako som jej dala espumisan tak som jej mrkla zuby, naliate a ako!!!neviem či chce stihnúť väčšinu do roka alebo ako...ale radšej už nech sú všetky von...natierame ...ale našťastie dobre spí...uvidíme ked vykuknú dalšie či bude spať dobre...espumisan je v pohode nieje návykový nám ho odporučili ešte v porodnici...malej som ho dávala ked mala koliky rýchlo zaberá, ale mne kázali dávať 5-10 kvapiek bo tam píšu strašne vela tuším 20kv...

janetina
29. apr 2009

no my sme uzivali viac asi tych 15-20kvapiek to neuskodi to sa proste vytlaci von prdkami 😀 ...ale po nim treba pocvicit lebo on len zoskupuje plyny vo vnutri a ak nejde tak ta hadicka

tesorino
29. apr 2009

janetinka, mas pravdu pekne to nechaj v crepnikoch lebo este ked budete davat dlazbu tak tam bude vela bordelu,aj pri zapucovani okien sa narobi spina, tak az ked bude vsetko tak az potom si ich posadis 🙂 🙂
a na prdiky som davala vselico a pomohla iba hadicka, sem tam ju pouzijeme este teraz ale uz iba malinko, my sme mali tie koliky a este ho to budi kazde rano, keby nebolo prdikov tak spime asi aj do 7,00, teraz vstavame o 5,00 😠 😠 hned zacne prdkat a uz je dobre

kankam vcera som tam bola cely den tak som si konecne poupratovala, malemu som dala madrac do kuchyne aby ma videl a pekne sa hral a ja som si robila, asi vedel ze to treba upratat tak posluchal 😀 😀 😀

tesorino
29. apr 2009

kankam chudiatko daj jej nieco od bolest ☹ i, tie deti stale trpia 😢 😢 😢

laluchova, ja si myslim ze 20kv neuskodi ale rob tie masaze bruska 🙂

kankam
29. apr 2009

baby nina si poprdí, aj večer prdela jak motorček 😀 😀 😀 len ju asi v oci bolí to bruško

mia.k
29. apr 2009

kankam,no strach a hrúza s tými vašimy prebdenými nocmi. 😒 Už ti skutočne želám,nech už to všetko prejde a nech sa už konečne môžete vyspať.

kankam
29. apr 2009

ó díki mia, 😵 😵 😵 to je asi to čo si s mužom želáme teraz zo všetkého najviac 🙄 😵 🙄 😖 🙂 , keby v noci spoala dobre a cez deň skoro vôbec (inak sa k tomu blížime 30 min a dosť) a v noci by spala vôbec by som neprotestovala ...

kankam
29. apr 2009

čafte, ideme s ivulienkou von na hoďku a potom domov, nech si pospí doma, aspoň trochu vydýchnem, a možno hodím šlofika s ňou keby spala viac ako 1/2 h ...

stanka26
29. apr 2009

ahojte maminky. 🙂
tak som si vás prečítala.My me dnes spali skoro do 8:0h a keď sme sa napapali tak sme išli von.
Šimonko už spí skoro hodinu a Sabínka išla s babkou a dedkom do lekárne.

mia to ihrisko je hneď nad pohotovosťou.

tak zajtra už cestujeme do HC 😎

laluchova
29. apr 2009

my sme sa naobedovali a hybaj von boli sme sa prevetrať kočíkom a potom trošku pobežkať s kamošmi...teraz už Tami spí... 😎

stanka26
29. apr 2009

mamulienky kde ste všetky?? 😉 😉

detičky už spia.dnes bolo konečne lepšie počasie 😎 celé poobedie sme boli vonku a deti padli do postele ako polená. 🙂

janetina
29. apr 2009

ahojte
tak my sme boli v zahrade trochu popolievat a posediet ....
Vy sa mate vam uz deticky spinkaju my zalomime dufam ze aspon o 21h 😉

laluchova
29. apr 2009

Tami si už spí tiež sme boli poobedie celý čas vonku....bolo fajnovo... 😉

stanka26
29. apr 2009

tak tomáš pravdu že bolo vonku fajnovo 😎

janetina
29. apr 2009

bol vyborny dnicek ,,my sme boli vonku aj doobeda aj pobede ...Timkovi sa pacia dve susedky take cca 8rocne babizne...len ich vola ku nam na dvor...pytali sme sa ci su to frajerky a on, ze ano...a ze ci im da pusinku ze ano 😀 😀 😀 a ukazoval rucickou ako ich spusinkuje. No uz to zacina 😀 😀 😀 😀 😀 😀

libka1
29. apr 2009

no keď to bude zo zubov budem najšťastnejši človek na svete, len sa mi to už nechce veriť, že koľkorazy choroba toľkorazy diagnoza zuby 😝 ale je pravda ze jej idu 4 naraz a mama ma presviedca ze jej idu aj vzadu dalsie, ze ich videla, tak neviem... neda si to pozriet...
My mame opacny problem ako mamicky deti co nejedia, moja laduje ako zmyslov zbavena, normalne sa jej za tyzden co je s mojou mamou zvacsilo dvojnasobne brucho... vyzera ako pavuk, to som zvedava ked nas odvazia na poradni 😝 a babka si neda povedat, len do nej stope a stope... ma z nej rachne uz tiez... aspon ze je dava to co dovolim a nevymysla... to by som uz asi nezvladla...
Vidim ze malokto to tu ma momentalne bezproblemove 😅 skor na kazdeho sa cosi prilepilo ... tak tym co sa dari nech sa to dlhodobo udrzi a ked ma niekto choroby a nespavost nech sa to rychlo upravi 😉

libka1
29. apr 2009

janetina, aby si nebola babka za chvilu 😀 😀

libka1
29. apr 2009

Laluchova tu tortu v tvare syra s myskami som chcela malej spravit na narodky 😅 Ale kedze jej davaju piect obe babky, tak ja urobim taku co bude moct ona jest a kupila som jej na nu jedlu oplatku s obrazkom, hadam sa to podari... nie je tam velmi co pokazit 😅
v podstate toto, akurat povrch bude iny 😀 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776

libka1
29. apr 2009

samomluva 😅 😀 idem, zajtra este jeden den a potom sviatooooooook, nech zije prvý máj!!!!!

stanka26
29. apr 2009

ahojte. Libka aj ja mám problém s tortou akú spraviť malému?

laluchova
30. apr 2009

ahoj...tak teraz si trúfam na niečo lepšieho nemala som na tu tortu potrebné prísady tak to bola len taká rýchlovka a s cukríkovou hmotou som robila po 1x
Ninka spáva sama v postieľke???darí sa???
dnes vyzerá že bude pekný den... 😎

petusaaa
30. apr 2009

baby, som vam to vcera nenapislala? tak vam to iba skopirujem, jo?
boli sme s malym na poradni a mame 8470g a dr ma hrozne potesila, povedala, ze nad nami rozmyslala, ze ako sa mame a ze ci som este stale vegetarianka. no proste si nas pamatala a bolo vidietze sa o nas zaujima 🙂 no a hrozne nas pochvalila, ze sme ani necvicili vojtovku a takto dobre sme na tom. ze to necakala a malyho vychvalila az do neba. ze je zlatucky a sikovny. povedala, ze PM je az nadpriemerny na jeho vek a proste ma neskutocne povzbudila. no a ako sme prisli domov tak som ho dala na brusko a on sa mi konecne otocil na chrbatik sam, akoby sa nechumelilo 😵 😵 😵

laluchova
30. apr 2009

ja som to i videla na face...tešíme sa... 😉

mia.k
30. apr 2009

petusa super,že sa vám tak darí,no a ten tvoj Riško je teda poriadny macek. 😕 🙂
laluchova neak som to nezaregistrovala,ty si už piekala neakú tortu?
Ja pečiem práve teraz Benjamínovi narodeninovú tortu,cesto je v rúre,spravil sa mi na ňom poriadny kopec s kráterom,uvidíme čo z toho vzíde. 😨
libka požičaj mi prosím ťa tú tvoju mamu,nech aj nášho Benjamína trocha vykŕmi. A čo Evka,ako sa máva?Nezlepšuje sa to? Určite aj tie zuby hrajú svoju rolu,lebo keď idú zuby,tak je znížená imunita,takže ju bude stále čosi obchádzať,až kým tie nešťastné zubále nepovyliezajú. 😝
Pekný deň vám prajem,môj sa bude niesť v znamení príprav a nákupov na narodeninovú oslavu. 🙂

alionuska
30. apr 2009

Ahojte babenky...konecne som dokoncila torticku k narodeninam...skoro mi nervy vytiekli pri tom papagajovi...kuk album. 😀

mia.k
30. apr 2009

alionuska to ti verím,že ti museli nervy vytekať 🙂 ,torta je fantastická a ten papagáj nemá fakt chybu.(Chýba tu tlieskajúci smailík).
alionuska,ja pečiem cesto už hodinu a štvrť a stále je vo vnútri surové.Je to možné? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre