Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
2. nov 2009

libka ano aj my obcas neustriehneme, ale uz sa to lepsi s rozumovou vyspelostou
S tou Romerkou si pamatam ako si vravela ze sa poti. Ja neviem posudit nakolko ju mame od septembra. My myme potah taky teflonovy menzester vyzera to dobre.

janetina
2. nov 2009

libka s tou nitou sme sa doma nasmiali
kankam A ty s Ninkou a jedovatou kukuricou 😉 , teda asi mam ukazkove dietaaaaa sa mi zda, mate co robit
A malovanie na stenu ma po kom Timi dedit, tiez som ich nesetrila 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
2. nov 2009

Libka este som nic nevyberala z mytoys este mam kolko casu?? 😀

mia.k
2. nov 2009

Teda libka a kankam to by aj mňa asi porazilo,keby mi šušnák také niečo vyviedol! Ja by som ho veru tiež nešetrila a poriadne by som na neho nahučala,lebo dobré slovo u nás neplatí. Disciplína musí byť. 😀
libka a neodložila si si trocha farby keď ste malovali chodbu? Ja mám zo všetkých farieb čo máme v byte odložené práve na takéto prípady,že by sa niekto chcel na stene inšpirovať. 😀

laluchova
2. nov 2009

ahojte...tak libka malá sa realiovala???my tiež máem deky na sedačke, ešte sa nestihla vybúriť takým to štýlom, lebo kreslíme výlučne spolu,...teda po d dohľadom dospelej osoby....tiež farbičky odkladáme...ale tiež si myslím že príde to obdobie ked bude chcieť kresliť po stene, kamoška to vyriešila tak že malému ohraničila teda urobila rám z latiek dervených a on kreslil len tam a mal to hned ako výstavku....uvidíme ako budem reagovať ja...

našej Tami už vychádza aj druhá zadna spodná stolička tak luž len dva zubky....

po zmene času sme nabehli na trošku iný režim..ráno vstaáva okolo 6:30-7 hod a na obed ide okolo 11:30, tak 1,5 hodinky až 2hod...a večer o 19:45 už spinká....

ivulienka22
2. nov 2009

baby, nestíham vás čítať toľko dozadu, len tak zbežne....
Libka 😀 😀 😀 , Evka je číslo ako má byť, skoro ako náš Aďo, tomu som kúpila voskovky a nimi počmáral nábytok, podlahy, no našťastie sa to ľahko umýva a super mi všetko zíde keď čistím s utierkami vlhčenými čo sú pre krpcov na zadoček 😉 To všetku špinu zožerie jedným utretím, tak nechcem vedieť čo do toho dávajú 😝
Kankam kedy dáme stretko? Môžme aj niekedy poobede, sme vám dlžní zákusok 😉

libka1
2. nov 2009

mia farbu sme odlozili, ale neviem ako je to mozne, zrovna zlta co mame na chodbe sa nam ako keby skazila 😝 neviem sice ako sa moze farba skazit ale stalo sa 😅
janetina 7.11 budem objednavat pre nas, tak dovtedy my daj vediet ak by si nieco chcela... to uz je najvyssi cas, ale musim pockat kym mi zacne nove obdobie na kreditku, lebo som ju vycerpala do sameho dna lebo som z nej zaplatila hotel 😝 tak nie je z coho platit 😅 ja uz mam vsetko vybrate, akurat musim objednat a zaplatit a dufam ze nesklamu a do 10 dni je to tu 😅

libka1
2. nov 2009

jo, a dnes sme boli na frizure opat, bo svokra sa na nej realizovala minuly tyzden ked som jej ju nechala na varovanie a odstrihla jej do polovice ofinu 😝 inak ma nasrala 😠 tak sme to boli dnes dat do poriadku, takze mame uces ala majka z gurunu 😀 😀

libka1
2. nov 2009

no, a domcek na mytoy je v tahu... vypredali ho, musim hladat nieco ine do kelu 😝 toto mi zas vyslo 😅 😕

mia.k
3. nov 2009

takže Evka je už ostrihaná?No som zvedavá že ako.A tá farba libka nemusí byť pokazená,ono to len tak môže vyzerať. Ja čo mám farby odložené tiež vyzerajú ako pokazené,ale stačí ich len premiešať a sú znova použiteľné. Ako tá farba vyzerá,je zgrckavená,alebo má na povrchu oddelenú vodu,ktorá je tmavej farby?
ivulienka ja tiež používam tie detské vlhčené obrúsky na čistenie usadenej mastnoty v kuchyni. Obsahujú totižto rozpúšťadlá tukov a super sa s nimi čistí.

kankam
3. nov 2009

libka, ivulienka máte IP a ma neštvi s tým zákuskom ... 😉 😉 😉

libka1
3. nov 2009

ja uz neviem mia ako vyzerala ta farba, bo sme ju vyhodili 😅 len si pamatam ze ukrutne smrdela 😀
no este ze tie servitky nepouzivam evke na zadok, tam uz nie je ake tuky rozpustat 😀 nejak sa taha do vysky a priberat moc nepribera 😉

kankam
4. nov 2009

čo je tu tak ticho ?
čo ste dneska porábali, keď bola taká zima ? my sme boli až 1 h vonku a potom sme sa naháňali po byte, som uťahaná ako kôň 😝 , lebo som ho aj doslova robila 😀 😀 😀 😝 😝 😝

mia.k
5. nov 2009

My sme včera na prechádzke neboli,keďže dosť fučalo,tak sme šli aspoň do kauflandu na nákup.kankam,takže vy sa naháňate po byte? Ja zase vozím Benjamína na trojkolke po byte dookola okolo jadra.Tiež už neviem,že aké aktivity vymyslieť.

kankam
5. nov 2009

to naháňanie ma zničí, ale našťastie aj ju a potom ide spať 😀 😀 😀 , túto noc spala od 20:30 s prestávkou na mlieko do 08, tak som si celkom pospala 😉 😉 😉

ciarka
5. nov 2009

ahojte, my sme tiez vonku kazdy den. Vcera sme boli hodinu a dnes asi 1,5hod. Ked nefuka studeny severak tak sa da.

A tiez sa po byte trojkolkujeme, a tiez som zufala z toho,ze co robit. A mne sa ani nic nechce.

Libka- aj my sme si tak ponechavali farby, a tiez sa nam pokazili. A uz si vymyslela nahradny darcek za ten domcek?
No my mame na vianoce kupene okrem tej babiky, magneticku tabulu, a stan- ten sa jej bude lubit!!!A este knizku, ze ucime sa abecedu, sice je to pre starsie deti, ale uvidime. Tam je k danemu pismenku obrazok.Napr. M- a je tam k tomu obrazok macka. Tak to nie je take nudne. No a neviem co este vymysliet.

libka1
5. nov 2009

ten domcek kupim niekde inde, sice za horsiu cenu 😝 , ale moja chyba, nemam byt slimak 😅
hlboko rozmyslam este nad tymto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6665691
ked som bola mala strasne som to mala rada, len otec bol otraveny ked musel stale saskovat 😀 neviem kto sa u nas na to podujme 😅 ale myslim ze by sa jej to pacilo 😉

mia.k
6. nov 2009

libka aj my so sestrou sme radi hrávali bábkové divadlo-celkom dobrý nápad. Ja tiež teraz stále uvažujem čo kúpiť, lebo už sa nemáme s čím hrať,chcelo by to niečo nové,ale čo? janetina poraď s čím sa ti ešte Timko rád zahrá,alebo zahral okrem lega? Lego už máme vybrané,len ho treba objednať,chcem ešte neaké knižky a ďalej neviem čo. Magnetickú tabuľku tiež už máme kúpenú.

libka1
6. nov 2009

a ako Vam to ide s magnetickou tabulkou? nasa ju moc lubi, kazdy den sa s nou pohra 😉
nepojdes dnes von? prave som dosla z roboty, lebo nasi uz chceli ist domov, tak sme vymenili straze 😀 mala este spi, ale ked sa zobudi, tipujem okolo 3, pojdeme do panskej asi...
jo, a este som v inej teme videla link na take podobne ako lego duplo, len za ludovejsiu cenu 😉 tak mozno zmenim znacku 😀

kankam
7. nov 2009

aj my už máme magnetickú tabulku a je úspešná 😉 😉 😉
pokiaľ hladáš libka náhradu za lego duplo. my máme 2 sady cca za 17 eur spolu od firmy lori-cz , podobné je aj žako a dá sa s tým všeličo stavať, akurát potrebuje fantáziu a tú má náš tatino, tak večer robia super výtvory ... 😵 😵 😵 😵

kankam
7. nov 2009

ale to lego nemáme otestované, možno je lepšie, neviem posúdiť 😉 😉 😉

libka1
7. nov 2009

no ja som myslela presne to žako 😉
inač dnes som sa stavila na pešej zone v hrackarstve a akoze tie ceny co tam maju 😕 normalne som cumela....
a este 1 info, pohotovost detska od 1.11.2009 je len v Trnave, v Hlohovci na Podzámskej uz nie je... som sa dnes docitala... dufam ze ju nikto z nas nikdy ani nebude musiet vyuzit 😅 tfuj tfuj...

janetina
8. nov 2009

ahojte
Libka ano v HC som este asi ani nic nekupila malemu je to pridraheee
Obcas natrafim na lego akcie v Draciku alebo aj v tescu alebo cez mmb.Ale skor ani nie...vacsinou dostane LEGO NA vIANOCE od priuznych.

mia no pisala som s Bruder autickami bagre a valce a pod., ozaj drevenne stavebnice to stale fici, tabulku aj my mame🙂, drevenne vlaky,,,,vykladame a nakladame...smetiarov, domiesavacov 😀 no a pod.

Libka a v PN zostava detska? A v HC uz nebud e ani pre dospelych? vsak aj dobre nemalo to uroven 😝
A co sa tyka mytoys uz mas vybrane....ja kupim Lego duplo, asi jednu ciapku..a mozno sa k nam prida kamoska ako minule

libka1
8. nov 2009

no mne z mytoys uz vyfukli ten domcek a aj kuchynka co som chcela je uz vypredana 😝 ale aspon je tam dalsich kuchyniek na vyber 😉 domcek uz len jeden typ, sice za dobru cenu ale ma velmi zle referencie,tak ten radsej nekupim ☹

libka1
8. nov 2009

stretli ste sa s tymto niekto nazivo? vyzera to zaujimavo...
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.mk....

libka1
8. nov 2009

by ma zaujimalo kto kupi tu poslednu kuchynku, tu retro, to by musel byt fakt cvok... 😝
http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to....

kankam
8. nov 2009

libka zas tu kecáš sama so sebou ? 😀 😀 😀 😝
Akurát som čítala v mama a ja adaptácia do škôlky ☹ ☹ ☹ ☹ čistý des u niektorých, tak mám pocit, že ako je nám teraz dobre nám už s našimi deťmi nebude 😝 😝 😝 😝 , ale to len tak na okraj ...

dneska je nina urevaná a mrzutá, nechcela poobede spať len 30 min a potom sa pestovala, včera mala zasa zvýšenú teplotu asi sa tie očáky pomaly derú husoby ... 😒 😒 😒

libka1
9. nov 2009

no, pokecala som si 😀 😀
tak mi uz mame nastastie vonku ocaky, ale noci su stale umrncane, neustale podavame dudlik... to sa este da, horsie su noci ked da dvoj, trojhodinovu zurku, take sme mali v stredu a stvrtok ☹ 😔 vtedy som uz niekedy na mrtvicu... no hadam to coskoro prejde... a veselo v noci papame, minimalne raz, stalo sa ze uz aj 2x pytala mliecko, uz by som ju rada od toho odnaucila, ale noc nie je zrovna cas kedy mam chut pocuvat jej rev 😒

janetina
9. nov 2009

Dobre ranko ci doobedie
Libka ked ta tak citam a aj Kankam a tie Vase zubiska tak vas lutujem hned ma mrazi a znovu citim ake to bolo tazke.
Ale teste sa neskor vam deticky povacsine prespia noc a Va sa vyspite doruzova
Kankam v ktorom cisle je tato tema..uz nekupujem pravidelne..nech si precitam....my sme to uz ako tak zvladli.......alebo zreferuj aspon v IP nech nestrasime ostatne 😀

libka1
9. nov 2009

no ja vlastne ani neviem ci je to u nas skrz zuby alebo len tak, lebo sa jej nechce spat 😖
vy ako pokracujete v skolke? je spokojny? ja mam stale pocit ze moja bude, len aby ma neprekvapila nejak nemilo 😀 dnes sme tiez isli okolo skolky a ked zbadala decka tak sa k nim chcela nejak dostat 😅 nastastie nerobila az taky ramus ako naposledy a dala sa odtiahnut stade 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre