Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
20. mar 2009

dneska kedy plánujete tú panskú, aj ja by som si išla natrhať ten cesnak ... 😉 🙂

janetina
20. mar 2009

bre ranko....
Kankam to si teda mala zazitok...ja by som tak isto reagovala 😠 , oni to robia zo zavisti, su agresivny ako cert...ale tiez poznam uuuplne ok ludi z ich rasy 😀 , ale neziju v getach ale normalnych rodinach a to je hned ine......uplne normalni ludia az moooc slusny
Mia pisala ze cesnak este nie je dozretyyyy tak neviem ci budete trhat uz dnes 😀
Co sa tyka chodula my sme ho mali a maly ho mal len velmi obcas vo veku od 9 mesiacov ale nic sa mu nestalo....ale ja som ho vyuzivala skor len vtedy ked som potrebovala ist na WC a podobne sprchac.....a maly aj stvornozkoval a aj sa staval uz od cca 5 mesiacov a nespravil mu nic zlee...ale to naozaj tam bol len hadam 15 minut za den....ono to bolo take co sa tam skor sedelo ako viselo....nam to neublizilo skor to bola jedna z hraciek.
Ale ak nemusis nedavala by som ho tam...ked nemusis to je jasnee radsej nech zasa nechodite dr-om 😒
idem von je pekne hadam nas to neklame a nefuci tam

libka1
20. mar 2009

je teraz maly, este nema velke listy, tento je ale na chlebik najlepsi ...mia zbiera velke listy lebo si zaplni tym pol mraznicky, a to by sa jej s tymito malymi listkami nechcelo 😅
Ja chodim okolo 2 do panskej, mia az okolo 3, skor nestiha, vacsinou sa tam stretneme 😉
my chodak nemame, mame ten co sa tlaci pred sebou, mala on nema zaujem 😅

laluchova
20. mar 2009

no malá začína prejavovať záujem o chodák čo tlačí pred sebou čo ma teší...nemusím ju držať stále za rúčku a skôr sa odpúta od istenia...len ma mrzí, že neštvornožkuje...niektoréé deti to preskočia iné vynechajú, iné začnú keď už vedia chodiť...tak som zvedavá kam budeme patriť my...

kankam
20. mar 2009

janetina tak na také chvílky to chápem a hlavne mal 9 mes. ... - ja mám na také chvíle malú v stoličke, alebo v ohrádke ... 🙂 😉 tá kamoška si ho tam vyslovene odkladala 😠 😢 , ona chcela dieťa a potom to mám pocit nezvládala, chcela fungovať akoby nebol, tak myslím, že aj to sa na tom podpísalo ... 😒

asi s tým cesnakom teda počkám ... 🙂

laluchova
20. mar 2009

baby no čo je ten cesnak dobrý???

libka1
20. mar 2009

aj ty sa chystas urobit si 10 kg zasob toho na zimu? ja to nemam kde dat, nemam tolko miesta v mrazaku... a ved aj mia si ho vcera zbierala 😅

kankam
20. mar 2009

ten chodák čo sa tlačí pred sebou, je asi super, a vidíš, nie každé dieťa to chce , asi ako všetko (byť v ohrádke, v postieľke a pod.) naša tiež neštvrornožkuje, ani na 4-roch nechce ostať, práskne sa hneď na brucho, alebo najlepšia poloha je posediačky-1 noha vystretá a druhá pokrčená, vraj tak sedávala mužova segra 😀 😀 😀 😉

kankam
20. mar 2009

šak píšeš, že sa jej nechce také malé zbierať, ja som to pochopila, len že ty si zbierala ... 😀 😀 😀 ja si to pamätám už strašne dávno, to moja babka (už je mŕtva skoro 20 rokov chudiatko, mala som ju veľmi rada) chodila zbierať a veľmi si to chválila, takže ako taká pubertiačka zhruba viem ako to vyzerá, ale už nemám predstavu, čo a ako, takže ak môžem dnes sa pridám, ja tiež chodím von cca okolo 13:30-14:00, tak sa hádam stretneme a neodfúkne nás ... Včera ma bolela z toho vetra hlava a mala som aj čiapku ... 😒 😠 😒

libka1
20. mar 2009

no ona to zbierala tiez ze zjedia s chlebom a do salatu, ale nezbierala este na zamrazenie. to az neskor. inac som kukala do coho to vsetkeho dava, ja som tym len posypala chlieb a polievku, ona to robi ako prilohu k masu, do salatov, s cestovinami, na pizzu, polievku z toho robi, a buhvico este, toto stihla vymenovat 😅
no uvidime ako sa zladime 😉 ja sa snazim chodit ked mala spi, inac sa driape von z kocika,aj vcera som ju musela vybrat na chvilu 😝

laluchova
20. mar 2009

no malú som dla spinkať tak mám času dosť, navarila som hneď ráno...ale asi si pôjdem zdriemnuť i ja aspoň sa natiahnuť na gauč a ked nezaspím a nebude ma to aviť ležať ozvem sa... 😉

ddadusa
20. mar 2009

Baby, ale ste sa rozpísali. Nestíham za vami. Babky korenárky!!! Vy budete ale zdravé! Keby sa mne niečo chcelo také urobiť. Som na také veci lenivá. Aj by som nazbierala, ale keď to dám do mrazničky tak budem mraziť aj 3 roky a nič z toho neurobím. Laluchova nechodila si na poradne k breščovi do Hc? pozdávaš sa mi 😀

laluchova
20. mar 2009

áno...chodila...musím si mrknúť fotoalbum či aj ja teba poznám...

laluchova
20. mar 2009

hm..ja ťa akosi nespoznávam... 😉

ddadusa
20. mar 2009

Ty si už mala brušisko keď mne to ešte len rašilo, takže ja som si teba všimnla, ty mna nie. Chodila si tam aj s manželom. Akú máte malu kočku okatú. Darí sa vám? 😎 Inak sem tam vás vidím aj v hc, asi sa ti prihovorím nabudúce. 😅

petusaaa
20. mar 2009

bre ranko 🙂 tak ja som dnes od 5 hore, nakojila som, o 6 som spravila flasu, lebo sa mu malilo, o 7 sme si lahli, o 8 staval tato, tak nas pobudil, potom sme zaspali na chvilku, o 8:30 nas zobudil pes, co zacal stekat. a od 9 sme uz uplne prebrati 🙄 🙄 🙄 ale tak mi treba, ked chodim spavat o 12, ze? 😠 😠 😠
chodak: ja ho tiez neuznavam, nehcem ho tam davat. ked si potrebujem nieco spravit, dam ho do satky, pripadne do postielky. ved este ani nesedi!!!
spolocny dvor: ja fakt neviem, co spravime... uz sa mi po vcerajsku zacina aj byt pacit 🙄 🙄 🙄

janetina
20. mar 2009

kankam ano ak sa dietatko tak na dlho odklada to sa asi na chlapcekovi podpisalo...ja som tiez vyuzivala aj stolicku tu aj dodnes, ale on ma aj poslucne a stoji pri mne ked sa sprchujem a ked som na wc aj my odtrhne papierik 😀 😀 😀 😀 😀 ...pan dokonaly 😀 😀 😀 😀
petusaaa nie byt nechci vsak ak mate dobre vztahy ze sa navzajom respektujete a byvate na dedine a potrebujete za pracou dochadzat je to dobra pomoc...a tvoj manzel je zrucny vsak by na byte umrel od nudy nie??? vsak si nebudete vysedavat cele dni spolu.s mamou...ako mate rieseny tu zahradu za domom??ci vedla???
CESNAK tak ho pridem cez vikend aj ja natrhat na salat a chlebik 😉 😉 mozno sa stretneme 😉 😉 😉

ddadusa
20. mar 2009

Tak dúfaj že budete spať aspon poobede. A ty s malým. A psa vyhoď alebo niekam zamkni, aby neotravoval 😲

laluchova
20. mar 2009

to verím...všetko má svoje výhody, nevýhody...

ddadusa...noo môže byť že sa vidíme v HC my máme oranžový X§lander XA 4 kolieskový a kľudne ma oslov...rada sa s niekym spoznám...

ddadusa
20. mar 2009

Petusa, aj ja som za názor janetiny. Nechoď na činžiak. Zblázniš sa tam. Možno v zime dobre, ale v lete je paráda na dome a to ja som činžiakové dieťa. Ja by som už dom nevymenila. Ešte keby tu tak nebolo toľko roboty a bordelu akolo. Len počkaj vydržkaj, ten pravý domček čaká. Nekúpiš hádam hneď prvú haraburdu.

ddadusa
20. mar 2009

Tak aby si ma spoznala laluchova ja mám oranžovo zelený neonato. Taký kričí do diaľky 😎 😝

laluchova
20. mar 2009

aj mojim snom je mať dom, nakoľko som vyrastala na činžiaku až tak to neprežívam, ale muž vyrastal na d ome a tomu to chýba...a hlavne my tu mám etakých susedov, trieskajú, dupú, vykrikujú a hudba na plné g...!!!a popritom mali aj oni malé deti!!!najviac mi ale vadí, že máme spálňu pri schodišti, to bol teda hlúpy nápad plánovania !!!neviem kto to vymyslel!!!keby sme mali inú možnosť ideme hneď ale teraz kým som n MD nechceme vymýšľať!!!časom uvidíme...zatiaľ nám musí stačiť aj obecný dvojizbáčik, ale máme žiadosť aj na 3 izbák, je lepšie riešený... 😀

libka1
20. mar 2009

no my sme tiez v byte,ale ja som odjakziva sidliskove dieta, takze mi to nerobi problem.. ale rada chodim k nasim, pred 4 rokmi sa prestahovali do domu a cez leto je to naozaj vynikajuce 😵 ale je tam aj roboty ako na kostole, a v momentalnom stadiu je pre mna byt velmi vyhovujuci, planujeme sa prestahovat do domu tak za 10 rokov, ked budu deti vacsie, a aj vytvorime na to nejaku financnu rezervu,aby sme nemuseli brat uver ako svet... a momentalne ani nie je cas na nejake caviky s opravami a tak... a v tomto byte sme len 3 roky, tak si ho este vychutnavame, velkostou je celkom svetu, takze sa nestazujem... no a mame nan aj uver, ktory sice postupne znizujeme ale stale je zalozeny 😅 😉 takze az ked ho splatime 😀 😝
doma sa vyskytujeme cez leto len sporadicky, takze nejak stiesnene sa necitim a v zime my to vyhovuje, ale uz sa tesim na dom 😉

libka1
20. mar 2009

jo a mame inglesinu, taku vo farbe bielej kavy s kriklavo oranzovou ak by nas niekto chcel v meste spoznat 😀 😀

ddadusa
20. mar 2009

Veď zatiaľ vám stačí aj to, postupne. Nikde nie je napísané že raz sa nebudete mať dobre 😝 My bývame len 3-tí rok. A stavali sme 5 rokov s malými deťmi a ja som bola pri tom na materskej. Všetko sa dá, len treba byť trpezlivý. Zdalo sa mi že je to donekonečna, bývali sme totiž v 1 - izbovom byte. A keď sme sa nasťahovali na dom, myslela som si že obývam celú chodbu s bytmi na činžiaku.

libka1
20. mar 2009

😀 😀 😀 😀 to hej, to je zmena... ja som zatial velmi spokojna, a navyse ja dlhodobu buducnost v hlohovci neplanujem, ked sa budeme rozhodovat o stavbe domu, to uz budeme musiet vediet co s nacatym zivotom 😀 zatial zijeme zo dna na den a paci sa nam to 😅 este podrobne neplanujeme 😉

janetina
20. mar 2009

ano ak mas kam chodit v lete na dom je to uuplne v poho na byte ale ak nemas ako sme nemali my moznost rychlo by si utekala...byvali sme na Nitrianskej a okna sme mali z strany cintorinu co bolo vybrone kvoli hluku ale to teplo co tam pieklo uz nikdy viac!!!/ a este sme byvali navrchu/ nemali sme sa kam skryt cez tyzden....strasneee a cez vikend sme to riesili ze sme niekam isli a prisli az potme 😝

janetina
20. mar 2009

dadusa ako myslis s tym obyvanim??my sme mali 1ak na 2izbak prerobeny ale bolo to kkrpate ked uz mas dieta....hlavne ak uz zacne chodit....ale vydrzali sme aked sme to vsetko prestahovali na dom 2 a1/2izby boli v momente zapratane haraburdami...ja neviem kde som to tam vsetko mala 😀 😀 😀 😀 😀

libka1
20. mar 2009

prezila som si to v BA, tiez sme byvali v 1izbaku, na samom vrchu, chodili sme tam len spavat, ale je to novostavba, krasny vyhlad na drazdiak a cez zimu krasne donho svieti slniecko 😵 ... zial aj cez leto 😝 nechcem si to zopakovat 😀
janetina inac ty si ma total vysokovala ze ste v leopoldove, kedy ste toto vsetko stihli 😅

kankam
20. mar 2009

no ja bývam na 2-izbáku pod strechou, ale škridlovou, z vrchu aj v lete v pohode, ale keď sa rozpáli naša južná strana (v zime je to tiež super), aj keď máme celé dni zastretú tú stranu, je to tak na 26-30 st. vnútri a to je potom o držku ..., malá bola minulé leto celá potničková, uvidíme čo tento rok ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre