Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

lucyka1
27. dec 2011

ahojte mamicky. prosiiiiiim poradite mi??? surne!!! ako zistim ktora doktorka alebo doktor robi teraz pocas sviatkov??? ja chodim k dr. bugarovej a neviem ci robi.... nie som z HC. dakujem za radu. 🙂

janka46
27. dec 2011

@lucyka1 robí určite Demmer na poliklinike do 6.1

dd2112
27. dec 2011

@lucyka1 Dr.Bugárovú zastupuje Dr.Pauliniová,ordinuje oproti Bugárovej,aspoň tak viem že sa zastupujú

hausknechtova
28. dec 2011

ahoj ja som zo sulekova a casto chodim do hlohovca 🙂

lucyka1
28. dec 2011

@dd2112
@janka46 vdaka baby 😉

stanka26
3. jan 2012

čaute baby.

ak by ste mali niektorá záujem o prášok na pranie Ariel 10kg za 15eur tak sa mi ozvite.

a mimochodom prajem Vám všetko dobré v Novom Roku.

sendynka01
4. jan 2012

Ahojte dievcata, mohli by ste mi odporucit nejakeho dobreho gynekologa v HC a ako ste spokojene? Doteraz som mala v NR, ale teraz to mam dost od ruky. Diki moc..

kankam
6. jan 2012

@sendynka01 ja chodím do TT, Mudr. Péčimu lebo so chodila Belanskému a sním som spokojná nebola ...

kekisa
7. jan 2012

@janka46 prave ze demer ma dovtedy dovolenku, mal by robit na buduci tyzden, ci mi nieco uniklo?

janka46
7. jan 2012

@kekisa ja som tento týžden u neho bola v pondelok a robil...tak neviem, ale u neho je všetko možné 😕

kekisa
8. jan 2012

@janka46 😀 a to ma upozornoval, ze prvy tyzden ma dovolenku. A inak ako si s nim spokojna? My by sme mali ist na ockovanie uz od 12.12, vtedy nemal vakciny, no tak som si povedala ze si nebudem kazit sviatky...tak teraz dufam ze bude robit tento tyzden 😖

janka46
8. jan 2012

@kekisa ved si skus najprv zavolať aspoň budeš vedieť či už má aj vakcínu, aby si sa zbytočne neprehnala 😝

stanka26
8. jan 2012

ahojte. má niektorá z vás záujem o avon??

tintiniacik
12. jan 2012

baby ale mame dnes v tom Hlohovci krásne počasíčko 🙂 už by mohlo takto aj ostat

mia.k
12. jan 2012

@tintiniacik veru,taká jar by už mohla kludne prísť.

libka1
12. jan 2012

tak to teda nie, este nebol sneh, len si pekne este na jar pockajte 😀 ako dnesok dobre padol, ale mame raz 4 rocne obdobia tak nech to tak aj funguje, mna to vytaca ze je to taketo o nicom 😝 ziadna zima 😠

mia.k
13. jan 2012

@libka1 no dóbre teda, tak nech ešte napadne sneh kôli detvákom, a potom nech už príde jar. Tento rok ten sneh akosi mešká, už mal napadnúť cez zimné prázdniny a nie to takto naťahovať! 😠 😀

tintiniacik
13. jan 2012

@mia.k ok baby ved nie nadarmo sme krpcovi kupovali novu kombinezu tak nech teda este napadne nech sa tie deti vysantia trosku 🙂

margareta76
14. jan 2012

Ahojte, viete mi prosim poradit kde alebo komu by som mohla darovat hracky? Vacsina je plysovych. Dakujem 😉

svetielkoand
14. jan 2012

@margareta76 skus sa opytat v skolke 😉

libka1
15. jan 2012

no v nasej skolke ked sme mali doniest hracky do burzy vyslovene povedali ze plysakov nechcu... ale potom ked im priniesli malo hraciek povedali ze aj plysaci mozu byt, lebo bolo malo hraciek do burzy 😀 minule tu jedno dievca pisalo o takej super nadacii, ma to uputalo, tak mozno im ak budu chciet... skus kuknut: http://www.minibodka.estranky.cz/clanky/Lodenic... mne prisli velmi sympaticky tak mozno by mali zaujem...
alebo napis mii IP, ona darovala hracky takej kocke jednej, ale neviem ci ma zaujem o plysakov, to dievcatko ktoremu to islo ma uz 4 roky...

libka1
15. jan 2012

tuto konkretne pisu zoznam co potrebovali na vianocny tabor a tam su aj plysaci, takze asi nimi urcite nepohrdnu 😉
http://www.minibodka.estranky.cz/clanky/s-cim-p...

mia.k
16. jan 2012

@margareta76 ak máš nejaké veci,ktoré chceš darovať,tak môžeš aj na stránke www.podajdalej.sk. Ja som cez tú stránku už nejaké veci darovala a aj sa ešte chystám darovať, len treba sa tam trocha rozkukať,lebo je tam aj dosť podvodníkov. Ak by si chcela,môžem ťa poinformovať.

mia.k
16. jan 2012

@margareta76 tiež ti môžem dať kontakt na jednu super žienku,ktorá pomáha soc. slabším a tej môžeš poslať tie hračky a ona ich dá tým,čo budú mať o ne záujem. Tu je jej stránka: http://fcielkamajka.webnode.sk/dobrocinnost/

margareta76
16. jan 2012

Dakujem vam velmi pekne za tipy - kde darovat hracky, urcite niektore z nich vyuzijeme 😉

zuzuszka
17. jan 2012

Ahojte babenky z Hlohovca. Ja som sa sem privydala a byvam tu nejake 2 roky. Cakame 1. babatko a neviem sa rozhodnut, kam ist rodit, ci do Trnavy alebo do Piestan?Kam sa zvykne z HC chodit?Ake mate osobne skusenosti, co by ste mi odporucili?Ja som pri tomto vybere uz bezradna, jedny na Trnavu nadavaju, jedny si chvalia...Piestany vraj nemaju vybavenie co sa tyka nejakeho rizikoveho stavu a pod. Tie co ste uz rodili, zajednavali ste si konkretneho lekara alebo ste to nechali skor na nahodu?
Dakujem vam velmi pekne za akukolvek odpoved. Moc mi to pomoze pri mojom rozhodovani.

libka1
17. jan 2012

@zuzuszka ja porod v Trnave a Galante - Trnava zla skusenost, Galanta vynikajuca, osobne Trnavu neodporucam, ale ako sama pises, kazdy ma inu skusenost a kazdy Ti inak napise 😅 a vela zalezi aj od toho na akych ludi natrafis 😉 doktora som nemala zajednaneho vopred ani raz, aj ked v tej Galante som prisla 1x na poradnu a zobral ma primar a potom ma uz bral ako svoju pacientku, ale zazmluvneneho som ho nemala oficialne 😉 ale odrodil ma on 😉 s inymi porodnicami skusenost nemam a uz asi mat nebudem... niekedy ma prepadne taky smutok ze uz nebude dalsie babo a toto drobca mi rastie pred ocami zo dna na den...

andreak320
17. jan 2012

@zuzuszka ahoj, já jsem rodila 2x v trnavě a vždy jsem byla spokojená se vším, kromě stravy 😉

dulkagabulka
17. jan 2012

MILÉ TEHUĽKY, KONEČNE NIEČO PRE VÁS - Centrum pre rozvoj rodiny Hlohovec poriada akciu:

“Pôrod s láskou - prednáška a diskusia o prirodzenom pôrode s certifikovanou dulou “

Chcete, absolvovať prirodzený pôrod pre Vás aj Vaše dieťatko?
Chcete dať Vašemu dieťatku ten najlepší príchod na svet?

Plánujete dojčiť a zabezpečiť správny a bezproblémový rozbeh dojčenia?

Pozývame Vás na prednášku a diskusiu s certifikovanou dulou a poradkyňou pri dojčení.
- nemedikamentózne úľavové techniky (úloha sprevádzjúcej osoby)
- príprava na dojčenie (samoprisatie)

Prihláste sa kliknutím na "zúčastním sa"
https://www.facebook.com/events/310867745623617/

alebo na cprr-hc@azet.sk, prípadne na tel. č. 0907/662647, 0905/504586.

margareta76
17. jan 2012

@zuzuszka: Ja som rodila 3x v BA a celkom som spokojna. Ty sa kludne ak by si chcela mozes rozhodnut aj pre inu-vzdialenejsiu porodnicu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre