Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
6. apr 2009

ja neviem ivulienka som fakt z toho hotová, bola som doobeda vonku a idem si teraz s ňou ľahnúť poobede- BOla som pozrieť topánočky(na poliklinike aj v meste, ale tie na polilinike sa mi viac páčili), už ich ninka vyslovene potrebuje, ako som ju obula (s protestami 😖 ) tak si tam začala vykračovať jak veľká baba, pekne za ruku, tak zajtra ich pôjdem asi kúpiť ...

kankam
6. apr 2009

ja granulované čaje nedávam, dávam normálne bylinkové a ovocné pre deti, kúpené v lekárni ... V granulovaných je veľa cukru ako som sa dočítala ...

laluchova
6. apr 2009

ved to ...ale Ninka ti ich pije???a dávaš jej tam cukor???ked tak aký???

kankam
6. apr 2009

pije jak dúha 😀 😀 😀 odkedy má ten dobrý pohárik z tupperware a v pohode nesladené, také ako sú úplne bez cukru a som tomu strašne rada ... Najťiaž by som jej taký granulovaný urobila, asi by sme skončili s tými sáčkovými ... 😉 🙂

laluchova
6. apr 2009

pozerala som aký je to pohárik, nepoznala som ho...vyzerá oki, ale Tami pije v pohode aj z nuby a tiež má silikonový náustok...oki tak akk sa ti dá pošleš mi akú značku čaju to kupujete a aký má Ninka najradšej chceme to skúsiť i my...a ako???NInka už lepšie???Tami je dnes oki, ale nechcem to zakríknuť, boli sme vonku, tak je zničená, len okúpať a napapať a spať, ubehala sa k smrti...a mna kríže nebolia ja mám také traky...

petusaaa
6. apr 2009

tak sa hlasim, maly ma zapal priedusiek, dnes sme boli u dr. berieme antibiotika, probiotika, mucosolvan, a fenistil (to netusim naco, som sa zabudla opytat). a este okrem toho nosne kvapka a nase obvykle lieky... maly ma horucku, takze som mu dala aj nurofen. a neskutocne kasle 😢

isioma
6. apr 2009

Caute babule,tak ja som tu nova,mam dcerku 15.bude mat 5 mesiacov.Vola sa Isioma....a neviem ako si urobim take poznamocky k sebe ako to tu mate vsetky....ako sa prida fotka s babom a tak...Vie mi niekto poradit???

petusaaa
6. apr 2009

isioma. uuplne hore mas uzivatel isioma a nadstavenia, tak tam si klikni a ponadstavuj si to. a album mas kusok pod tam, domov, forum, bazar a fotoalbumy. tak tam si kliknes a potom na moje fotoalbumy

kankam
6. apr 2009

dneska sme mali okolo obeda záchvat plaču,ale taký že som nevedela čo s ňou a museli to byť zasa zuby, lebo inak jej nič nechýbalo, uspala som ju v baby vaku a ešte 10 min vzlykala zo spánku ☹ 😒 ☹ dala som jej viburcol, možno aj ten jej zabral
tiež bola 2 x vonku doobeda so mnou a večer s tatinom a zaspala o 20:30, ale teraz je už zasa hore a tatino ju uspáva, zasa to bude zaujímavé ... 😠 😲 😠

pijeme všelijaké čaje napr bio pre deti z dm-ky, megafyt detský čaj s príchuťou čerešne a tiež leros značka sú dobré čaje (všetko z lekárne)

petusaaa je mi to ľúto s malinkým, teraz už keď je teplo takto ochorie ...chúďatko ...ten fenistil ti asi dala proti alergii keby antibiotiká spôsobili ja idem zajtra očnej, tak dúfam, že donesiem dobré správy ...

ahoj isioma, prepáč, to je nejaké zahraničné meno, ešte som nepočula 🙂 😉 🙂 aký to má pôvod (to meno 😉 )vidím, že pas už máš dobrý, tak si na to prišla aj sama 🙂

isioma
6. apr 2009

Ahojte ,
no meno je z nigerie,znamena to bozske pozehnanie.....
A snazila som si aj vlozit fotku no stale mi pise ze je velkost maximalne 700mg a ze ja mam viac...ako to mam zmenit?
Viete ja som s Pc moc nerobila,az teraz sa zacinam posledne tyzdne tomu konecne venovat.....
inac mate pekne babatka...

petusaaa
6. apr 2009

kankam, drzim palce, nech dopadnete dobre 😉
isioma, tak to si musis ten obrazok otvorit napriklad v microsoft office picture manager. a tam hore mas upravit obrazok a naboku ti vyskoci ze zmenit velkost. daj to tak na 50 %

isioma
6. apr 2009

A petusaaa dik za radu....ozaj a kto ti kreslil babo aj teba?

petusaaa
6. apr 2009

nik, to je spravene v jednom programe 😉 a uz nas nenapinaj. som na vas zvedavaa 🙂

isioma
6. apr 2009

ked ja neviem ako to mam najst ten mocrosoft......pockaj este skusam..

isioma
6. apr 2009

ja som asi fakt blondina,neviem to.......

petusaaa
6. apr 2009

kliknes pravym na ten obrazok, kory ides zmensovat a das otvorit ako.. teda, ak mas windows 🙂

isioma
6. apr 2009

uz som to nasla ale stale to jaksi neviem.. 😒 nevadi,zajtra sa s tym pohram..idem si lahnut,aj mala uz zaspala,tak prajem dobru noc. 🙂

petusaaa
6. apr 2009

dobru noc 😉

janetina
7. apr 2009

bre ranko
vcera v noci som vas precitkala ale uz som nevladala ani klaves stlacit 😀

Isioma vitaj medzi nami ? Odkial si? No petusaa ta dobre naviguje na zmensovanie 😀 ...neboj to sa naucis.....a manzela mas naseho Sk?? ak sa smiem spytat 😉, ked take nevsedne meno.... 😉

Petusaa och tak Vy ste chorucky? A vonku tak peknucko...my uz to mame nastastie na dlho za sebou

Cez vikend sme v sobotu makali na dome na dvore maly pobehoval cely den s furikom a lopatkami a motorkou no ja som taky maly zahoncek kopkala veeeelmi dlhoooooo stale som lietala za nim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no co mozete dievcata robte teraz ked su v kocikoch lebo potom to ide dolu vodou 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a v nedelu sme boli v zoo v ba..vystali sme si hodinovu radu...ale bola som sklamana cakala som od toho viac.... 😖
Kankam ako Ninka tuto noc? chudatenko hadam ste sa uz vyspali trosku leopsie

Laluchova aaaach zdraplo to aj vas , Tamarka jednoznacne zubkuje 😠 chudato hadam Vam to rychlo prejde...zuby su naozaj hnusoba....ja to poznam az moc doverne bleeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

tesorino
7. apr 2009

ahojte maminky 🙂 🙂 tak po dlhsej dobe sa znova hlasim, prsek je uz skoro vylieceny, tak sa straaaaasne tesime 🙂

petusska je mi luto ze je risko chorucky, prajem rychle vyzdravenie 😉

kankam a naco ides ocnej, co mate nejake problemy?? necitala som tu vsetko tak som neni informovana 😅

janetinka dobre ranko, tak ste mali krasny vikendik, no ja uz zachvilku budem tiez pobehovat okolo domu 😀 😀 uz nam spravili dlazbu a idu na kupelku , vymalujeme a ideme nato 😀 😀 😀

janetina
7. apr 2009

tes super ze maly uz ma vylieceny prstek
ano pobehujeme okolo domu....vsak aj cela ulica 😀 😀 😀 😀 som sa smiala ako sa ludia vyrojili von 😀 😀 😀 ...my robime teraz terasu len tak provizorne lebo ju mame vyvysenu dost aby maly nespadol...prave idem kupit nejaku farbu na zabradlie a popritom sparvime aj zozadu branu na garaz tak sa tesim....a hadam do leta aj zamkova bude ulozena a po lete hadam aj travnik 😀 😀 😀 😀 a stromcuriky

tesorino
7. apr 2009

no to mna bude cakat mozno na buduci rok a mozno aj neskor 😀 😀 este kym nespravime fasadu, ale s tou neponahlame, tak kym nieje tak sa neda zahradka robit, ale uz sa nato tesim, aj ty sa musis vytesovat budes to tam mat krasnucke, co,? nemas nejake foto ??

tesorino
7. apr 2009

janetinka, mas to naaaaaaaaaaaadherne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
spravim foto a poslem ti, asi aj tento mesiac by sme sa mohli stahovat, tak potom ti poslem foto uz ako tak obyvatelneho domceka 😀 😀

mia.k
7. apr 2009

Ahojte.
Konečne je teplo a zrazu všetci ochorejú.Čo sa deje? Aj libka s Evkou sú choré,sú na ATB.Žeby jarná únava? V každom prípade želám všetkým chorým skoré uzdravenie.
isioma vitaj.Ako dlho žiješ v Trhovišti?
kankam držím palce nech už to trápenie so zúbkami čoskoro prejde a nech sa už konečne vyspíš.Musíš byť už poriadne unavená.Aby si náhodou aj ty neochorela. 😒

laluchova
7. apr 2009

ahojte, tak som si prečítala čo máte nového...no nič moc...teším sa tessirnko, že prštek je ok, zubiksá už nech sú von a chorí nech sa liečia a čím skôr vyzdravejú 😀 😀 😀

my sme boli od rána u zubnej aj mm aj ja a malá nám robila doprovod...dnes to má so spánkom všelijaké...v noci už spinkala opäť super, len o 5 sa napila a opať do 7 spinkala...u zubnej mi zaspalala na rukách odišla som s nou do auta spala neccelú hodinku a teraz som judala opäť spinkať ...uvidíme koľko bude a to ešte raz bude musieť ísť...tak ju teraz nechám max...do 13hod...

prajem pekný deň

kankam
7. apr 2009

ahojte boli sme u očnej kvôli manželovmu dedičnému astigmatizmu, tak nás doktorka vyšetrila, nina to statočne zvládla-aj rozkvapkanie aj vyšetrenie, len sa porozčulovala štýlom "parchanti čo mi to robíte "? 😀 😀 😀 a doktorka bola super, že nehnevaj sa na sestričku, to ja som tá čo ti robí zlobu ... Proste robila im tam šou... Takže v pohode relatívne ... Vyzerá to dobre ale deťom sa očká vyvíjajú stále, takže ešte sa môže všeličo stať ... uvidíme tak o 1-2 roky ... ale dúfam, že bude mať po mne kvalitu oka a nebude musieť nosiť okuliarky ...

spali sme zasa biedne. bola som 5 x hore a stále plač, alebo len tak chuť byť hore 😠 😠 😠 , neviem čo sa tak pokazila, či len tie zuby ...

pozdravujem všetkých choručkých nech sa skoro vyliečia

tesorinko, vy už ste tak pokročili, že sa sťahujete ? to je úplne super, želám vám to 😎 🙂 😉 🙂

kankam
7. apr 2009

ozik a kúpili sme topánky 18-tky -strašne sa vytešuje a capká v nich po byte ... 😀 😀 😀 asi sa za chvílu už rozchodíme ... 🙂 😉 🙂

laluchova
7. apr 2009

tak supe...topánočky už slúžia Ninke...aj naša si vykračuje, baby viete ako už chodíme!!!!jeje...už týždeň a ide jej to skvele , no len tak my máme 20 topánočky...bude mať veľkú nôžku muž má 8,5 a ja 6,5....
dnes sme si poobede užili vonku bolo fajnovo...
prajem pekný večer a dobrú noc a hlavne detičkám a aj mamičkám 😉

laluchova
8. apr 2009

jeje, noc bola super...malá prespala v kuse do 6:30...
dnes idem vypekať na veľkú noc...nič moc, len medovníky lepené s plnkou a namočené v čokoláde....a neskor jeden zákusok...a chcem ešte robiť bratislavské rožky...

kankam
8. apr 2009

tebe sa žije laluchova s tými nocami ... 😖 🙄 😅 my už týždeň pestujeme celú noc (teda ja, muž sa snaží ako tak spať aj tak je 3-4 x hore-nepotrebujem aby sa mi niekde vykotil na aute, a pod.) a túto noc zasa síce o 21 h zaspala ale do 24:00 h sa stále vrtela čo som ja pri nej nemohla zaspať(aj keď som max unavená) 🙄 a potom to začalo 02 na 1 h pestovať, o 04 na 1/2 h pestovať o 05:15 do 06 a potom o 06:30 už s plačom vstávala ... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ja už neviem čo s ňou mám robiť, jej sa ani na rukách už nepáči, aj tam sa vrtí, že nemám svoju polohu ... som max vyčerpaná ... to je horšie ako keď som k nej vstávala každé 2 h kojiť ... A pritom jesť nechcela nič až ráno, takže by prespala noc s kludom ... ale zub jeden už vylieza-strašný pluzgier a druhý asi bude nasledovať ... ☹ 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre