Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

laluchova
12. máj 2009

fotky už sú tam odfotila som ich s foťákom tak to nieje až také super...ale je tam malá zlatá veď je naša!!!! 😉

janetina
12. máj 2009

peknucka Tamarka jasne ze Vasa je vzdy najkrajsia to je jasan 😀 ale ona je este aj cely tata 😉 😉 nezaprel by ju ta podoba je neskutocna

stanka26
12. máj 2009

laluchova pekne fotečky aj naša sabínka má také podobné.

náš Šimi mal najskôr nutrilon a teraz sme vymenili za hami.

laluchova
12. máj 2009

tak túto frázu Tamarka je celý tata počuejme vždy ked nás niekto stretne...no čo už... 😉 ešte že je baba a niečo má po mne... 😉

stanka26
12. máj 2009

tak a my už spíme. 🙂

dnes boli nadmieru vyťažení a zaspali ako polienka 🙂 Šimik spal dnes len hodinu a Sabínka vôbec.

laluchova
12. máj 2009

no a my skúšame Tami ešte nespí...vypila mliečko čo ona nezvykne...ale vypila a dáme ju o chviľočku spainkať..možno sa zobudí neskor ráno ...a potom len na obed spinkať...ale či nevstane o 6...tak ma trafí...potom to bude dospávať doobeda...
dnes bola stráááášne mrzutá!!!zubky zúbky za všetko mrnčala...a hlavne za to čo nemohla špekulovala... 😉 😉 😉

laluchova
12. máj 2009

píšem si len tak sama pre seba!!!???
Tami zaspala v momente...o 20:45 čiže o hodku neskor uvidíme kedy ráno vstaneme...
oki dobrú noc ideme aj aj...som od 6 hore...

janetina
12. máj 2009

ahojte tak my sme stale hore ale my sme velkaci....v 1 roku a pol o 20h vzdy spinkal teraz je to uz o dost neskor...a rano sa zobudi cca o 07,30 a vtedy davno aj o 6h. Takto nam to teraz vyhovuje ked sme este domka a nikam sa tak neponahlame. Ale zasa dva spanky za den my chybaju 😀.
Libka tak my mame sedacku vyskusanu...Timovi sa strasne pacilo,,,krical od radosti...ona sa tak pohupuje lebo nie je na nosici je perfektna...akurat sa trosku bojim riadenia este som opatrna.... 😀 a dakujeme este raz

libka1
13. máj 2009

Tak to som rada janetina 😵 😵 my sme ju este ani nevybalili - salamisti 😀 😀 Muz tvoj musel byt v soku 😀
Najprv sa nas pytal ze ci byvame vedla tej garsonky kde nasli toho pana co tam par mesiacov bol zomrety, a my ze ano 😅 a potom ze ci sme spokojny s cyklosedackou? A my ze nevieme, my sme ju este ani nevybalili 😅 Si musel mysliet ty brdo tym je vsetko fuk.... Na nasu obranu poviem ze sme sa pristahovali ked pan uz v garsonke vyse roka odpocival v pokoji, smrad nebolo citit a ked sme sa pytali na susedov pani povedala ze ten z garsonky sa stratil v lese 😅 😅 ale zato ked to tam otvorili a odnasali ho hned ma napadlo ze asi do toho lesa zabudol odist.... no ale o tomto sa nepatri zartovat 😔

libka1
13. máj 2009

vy ste tu toho popisali, ani nejdem citat 😅 😕 😔

libka1
13. máj 2009

Janetina tak aj nasa sedacka vybalena... este ju nemame na bicykli,ale vyzera super, a aj ta farba je taka univerzalna 😉 aj pre chlapca aj pre dievcatko...

laluchova
13. máj 2009

ahojte, Tami vstala o 6:30, vypila mliečko v postieľke a hodinku sme sa vyvaľovali v posteli.potom zaspala....spí...uvidíme dokedy....no dám ju spinkať okolo tej pol 1...uvidíme čo nato povie...hm...zmena režimu ale kým to pochopíme všetci potrvá to aj 3 dni...ale zvládame to a cumlík je už u nás minulosť...5 deň ....

janetina
13. máj 2009

ahojte
Libka 😀 ale nie mm si robil z Vas srandu o tej garzonke ale to niekedy osobne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my sme prave vstali kontrolujem maily co som predala---rozpredavam Timkov majetok co nepotrebuje 😀 😀 😀
a kto sa stratil v lese??????? to som nepochopila.....ten co umrel v garzonke?
sedacka je naozaj aj farebne velmi univerzalna urcite sa mi lepsie preda o rok ako ta modra by bola ako pre nas 😉 ....
A aj ked zostupujes z bike a davas male zo sedacky sa mi zda kvalitnejsie vyhotovena na jednu ruku ako tie co som videla doposial. aj to polohovanie je teda vyborne hadam este aj pre nas ono sa to tak zaujimavo posuva 🙂 .
Ideme sa obriadit a vychystame sa do HC na tie topanky....pre Timiho a pojdeme kuknut babku lebo je dnes domka.

janetina
13. máj 2009

laluchova gratulujem k cumliku...teda mi si dudkujeme este aj teraz...ale vonku mu ho obmedzujem 😀

libka1
13. máj 2009

no, ten sused. to nam povedala pani co nam predavala byt ked sme sa pytali ci su susedia fajn, tak ona ze tento jeden tu uz rok nebyva lebo sa stratil v lese, tak ten vas vyrusovat nebude 😀 😅 a on sa nestratil 😝
inac sa mi pacilo ze 2 roky o neho nikto nezakopol a potom sa zjavila sestra (dedicka) a muz sa jej len tak z recesie spytal ze kolko chce za tu garsonku chce a ona ze 1200000... A on ze nie je to nejak vela? A ona ze sa radila na bytovom druzstve a lacnejsie nema predat... 😝 a este bola nastvana ze je tam nedoplatok... no chudak neplatil, kedze bol mrtvy 😝 no comment... hnusny svet je v dnesnej dobe...

kankam
13. máj 2009

libka to čo ste mali za zážitok ? 😕 😲 😀 , takto je to smiešne, ale chudák ujo, to 1/2 roka nikomu nechýbal ?

mne umrela suseda tiež a mohlo to byť aj dosť dramatické, mala problémy so srdcom a z rodiny sem často chodil akurát jej opitý syn, ktorý jej akurát nervy pridával, inak dobrá susedka. Ešte že mala kamarátku čo zaňou chodila aj 2 x za deň a v ten deň ju tam akosi intuícia doviedla hoci tam bola aj ráno, proste skrátim to suseda si varila obed na plynovom sporáku a pri tom jej zlyhalo srdce a umrela v kuchyni. obed už vyvarený, keby začal unikať plyn alebo horí, sme v prdeli ...

libka1
13. máj 2009

kankam 2 roky, nie pol roka... 😝
no to s tym plynom ina kuleha... esteze sa nic nestalo 😔

laluchova
13. máj 2009

vy máte teda zážitky...
janetina na mimibazare...som ťa odhalila...

kankam
13. máj 2009

chudák .... 😲 🙄 😲 no to som ešte chcela dopísať, že som ja volala potom záchranku lebo tá jej kamarátka mi hystericky zvonila-bola v soku, ja potom tiež, bola padnutá na bruchu, ale už skoro studená, modré nechtové lôžka, tak som vedela, že je mŕtva ... komické bolo a pritom strašné, že zo záchranky sa ma pýtali ako viem, že je mrtva a ked prišli a obracali ju, tak si vôbec nedali pozor a hlava jej zungla o zem, tak keby nebola mrtva poich zásahu je určite ... 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 potom sa mi týždeň snívalo, že hladám vlastného muža v márnici, vyťahzjem boxy a nemôžem ho nájsť ... 😝 😝 😝

libka1
13. máj 2009

🙄 😔 😨 no to by som nechcela zazit 😝

kankam
13. máj 2009

no libka je mi z toho zle ... 😝 nepotešíš sa bez roboty mať 1.200.000 sk ? moja svokra sa stará o takú ujčinú- bratrancovu mamu, lebo ho prežla, a neviem ako to dopadne lebo má alzhaimera asi v poslednom štádu-len telesná schránka silná a rozum nikde - kaká, ciká robí zle. proste svokra je už v koncoch a zariadenia socialn.služieb-čakačka tak na 5-6 rokov ... bez východiska a sama už nie je zdravá

janetina
13. máj 2009

kankam pri To je jedno zariadenie kde beru aj leziakov 😔 alzheimer je hnusny

kankam
13. máj 2009

janetina nevieš ako sa to volá ? ja chcem zistiť tu v humanuse v HC koľko by to bolo v eur a aké podmienky, ale čo som čítala na nete, mám pocit, že tam berú len takých čo sú pri zdravom rozume ... aj keď imobilní

ivulienka22
13. máj 2009

ahoj baby, to ste kedy stihli popísať??? idem čítať keď sa mi podarí.
laluchova mi chodíme spávať už o 10.00 a spíme v poslednom čase do takej 12.30-13.00 a potom až večer ideme hajať okolo ôsmej. ráno sa budím po siedmej...
inak nám idú vrchné klofáky-malý je nervný-stále piští nevie do čoho by už zakusol, chúďa moje. laluchová vám sa žije že už máte toľko zúbkov 😉

ivulienka22
13. máj 2009

libka 2 roky mrtvola v byte?? chudáčik,, a tej jeho sestre by som nič nedala!!! Sila!!
Janetina ty akosi moc rozumieš tým liekom...si z fachu?
ciarka my máme tiež ten sinupret, malý v noci a nad ránom sem tam zakašle ako by mu stiekol dohrdielka soplík ale inak nič... asi tie zubiská

ivulienka22
13. máj 2009

laluchova my bez dudlíka by sme nezaspali, a v noci stále mu ho podávam keď sa vrtí, bez neho by sa asi prebudil. ja som vraj ešte keď som do škôlky chodila dudlovala, tak dúfam že nebude po mne 😖

kankam
13. máj 2009

ivet, tak až po 13:00 sa stretneme ? Ja pôjdem po obede von - nachystám sa tak a brnkneme si kde sme ok ? inak nina je taká istá, ráno sa mi zobudla o 15:30 a nie spať, tak som ju pestovala a o 09 sa mi s plačom ukladala na mňa pospala vo vaku a teraz už spekuluje ... Ale nič nechce jesť, len obhrýza mrkvu a reve a je nervózna jeka hafan, len sa jeduje, tiež sa tie horné nechcú prerezať ... 🙄 🙄 🙄

laluchova
13. máj 2009

tak...malá už spinká boli sme sa prejsť ešte kým je vonku oki lebo neviem či nebude pršať...noo som zvedavá koľko bude spinkať ...

libka1
13. máj 2009

Aj my sme boli doobeda vonku, potom sa napapala a teraz spinka, ale planujeme este ist von aj o 3, tak ziadny dazd si nezelam 😠

libka1
13. máj 2009

Sestra nakoniec ten byt predala o dost lacnejsie som sa dozvedela tak nahodne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅
Nuz, rodinne vztahy su nevyspytatelne, ktovie co medzi nimi bolo 😝 Mna vytocila tym ze bola nervna ze su tam nedoplatky... to som stratila uz rec... pride ku kope prachov za nic a este je nespokojna 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre