Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
10. júl 2009

sami

libka1
10. júl 2009

Oravice mam otestovane, tie su fajn a Turcianske teplice len kupele, aj tam bolo dobre, vonkajsie kupalisko tam vtedy nefungovalo, teraz je tam nove 😉
no s dietatom moc saunicky nie, aj ked niekto tvrdi ze ano, ze sak fini od narodenia 😀 my sme na tom bejby plavani saunovali, ale to bolo take mierne saunovanie a max 10 minut 😉

laluchova
10. júl 2009

v turčianskych sa aj nám velmi páčilo boli sme tam s mm na svadobnej ceste , kedže sme už nestíhali dovolenku k moru...pobehali sme kúpele a aj nový aquapaek...bolo to perfektné , ja vodu spožňujem a malá to má asi po mne....doporučujem...

janetina
10. júl 2009

Laluchova ano ze vraj v tom aquaparku v Turcianskych je podla referenci mojich pribuznych deti najlepsie 😀

alionuska
10. júl 2009

Ahoj kocky...tak vy si tu debatujete o vselicom.. 😀
My tiez chodime na vseliake vyletiky a kupaliska a mne sa paci aj v Galante v tej GALANDII. Hlavne mojej malej Alenke sa strasne paci ten tociaci bazen vo vnutri...nemohli sme ju odtial s drahym dostat! 😀
Ja som bola vcera na kontrole s bruskom..vsetko je super.Doktor ma novy ultrazvuk a dal mi taku krasnu fotku malinkej,ze sa neviem na nu vynadivat...ma estelen 400g,ale uz teraz je dokonala a krasna. Tak sa tesim. 🙂 🙂 🙂

libka1
10. júl 2009

Nechcete si niekto kupit fusak? Tento je super, idem si ho objednat, tak ci sa niekto neprida a usetrim na postovnom 😀 Ja sice jeden mam co sme dostali do daru, ale nie som s nim spokojna, tak pojde z domu, a na tento som pocula len chvalu a cena je perfektna 😵
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

Alionuska mas pravdu, uz teraz je drobcek nadherny
😵 😵

stanka26
10. júl 2009

ahojte...

ako vidím tak ste tu riešili ešte tie kupka.turčianske možem odporučiť,chodila som tam na liečene 6rokov a je tam fakt super.
my sa chystáme na jeden víkend do mederu,dúfam že sa nám tam bude páčiť.

alenka bábinko je krásnučke.

libka1
11. júl 2009

meder je fajn, tam som chodievala vzdy ked som isla z BA na sluzobku do komarna tak cestou spat som sa isla okupat 😅 mne sa tam paci 😉

alionuska
11. júl 2009

Libka,jeeeej,ten fusacik vyzera fakt super..ale ja mam po Alenke pre malinku ako novy..ona v nom bola hadam 4-5 krat!Tak kupovat nebudeme..
😉
Stanka,Libka dakujem...ja sa na babatko straaasne moc tesim.... 🙂 🙂 🙂

libka1
11. júl 2009

No my mame fusak od tety, taky obrovsky kupila, a nema otvory na bezpecnostne pasy a smyka sa hore dole, nemam nan nervy, musim ho vymenit 😉 tuto zimu este budeme potrebovat a ved ostane aj pre druhe hadam 😉 😵

kankam
12. júl 2009

čafte, musím povedať všetkým vrelé dík za skúsenosti s tým kúpaním, už sa aj my niekam chystáme, boli sme bez tata chvílu a chceme niekam vypadnúť,(premýšlame o tej galandii) lebo už som na prášky skoro bola ... 😝 😝 😝
nina nechce spať cez deň, keď tak tak odpadne na 1,5 h 1 x (včera spala 2 x a potom je problém zasa večer ísť spať) a to jej nestačí (potrebuje aspoň 2,5-3 h, ale to ona nedokáže v kuse) potom je nervná a nevie čo so sebou ...
včera sme mali úraz, myslela som že odpadnem na pešej na štefánikovej , stála pri mne a zrazu sa potkla na rovnej zemi a strašný rev, ja ešte že neplač, veĎ si si len ručičku trochu odrela a ona krvavé ústa a celú mikinu od krvi, tak som jej to sušila v puse, nech aspoň zistím čo jej je a keď jej to prestalo, zistila som že nemá rozrazenú peru, ale že si spodným zubom zacvakla do tej uzdičky čo drží hornú peru. keďže som sa bála či to nemá preťaté úplne, tak som išla aj na pohotovosť, ale že je to v pohode a zahojí sa jej to, má to len v strede, tak to len vyplachujeme s repíkom ... Ale bolo mi na odpadnutie v 1.momente ... 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹ ☹

alionuska, je to krásne takto vidieť, nech ti pekne ďalej rastie 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

kankam
12. júl 2009

libka ten fusak je veľmi fajn,(ivulienka má taký a je super) keby to bolo minulý rok, tak beriem, ale myslým, že keď sa už teraz nechce voziť v kočíku pomaly, že je to zbytočné, použijeme ten čo máme(požičala mi kamoška má aj diery na pásy) a keď plánuješ druhé tak určite využiješ 😉 😉 😉 😵 😵 😵 , ja po týchto skúsenostiach s mojim malým vydieračom-otrokárom 😀 😀 😀 😝 😝 😝 neviem , neviem, zatiaľ určite nie ...

mutter
12. júl 2009

Čaute baby, konečne zase teplo... Ozaj chcela som sa spýtať, či nepoznáte niekoho kto predáva autosedačku 9-18kg príp.19-36 za prijateľnú cenu. Ideme obedovať a potom oddychovať. Tak sa zatiaľ majte.

libka1
12. júl 2009

kankam aj my sme mali taky uraz dnes, stala na rovnej zemi bez pohybu a zrazu lezala na ksichte, netusim ako sa jej to podarilo... tiez krv okolo ako na zabijacke, nastastie len roztata horna pera, mierne modra a napuchnuta, ale nic vazne 😅
ja ten fusak kupim, lebo som sa minuly rok tolko nanervovala s tou opachou co mam ze az 😀
isli sme dnes na planinku, ze jej ukazeme kone a tam uz ziadne nie su 😝 tak sme sa previezli, pobehali sme po dobrej vode a potom sme sli do bohunic na ihrisko 😉 bol to celkom prijemny dnik 😉

stanka26
12. júl 2009

ahojte.

ako vidím tak samé úrazy. My ešte stále v chtelnici a konečne bolo pekne ak bude aj zajtra tak bázén tras sa 🙂

libka a kde si sa dozvedela že na planinke sú kone?no ked ste boli na dobrej vode tak s dechtíc do chtelnice to bolo len 3km,mohli ste sa zastaviť 😉

libka1
12. júl 2009

kedysi tam boli, muz chodil ako vychovavatel na detske jazykove tabory do dobrej vody a chodili tam jazdit s deckami, ale to je uz daaaaaaaavno, pred 4 rokmi tam kon kopol dieta do hlavy a vraj to vtedy zrusili, neviem ci je to pravda, len nam to dnes taka kocka tam povedala... je tam teraz sukromny pozemok a je tam skola v prirode, behali tam povonku sliepky a zajace normalne po luke 😉 aj som rozmyslala ze zbehneme k jazeru do chtelnice, ale nejak sme potom isli pozriet kupko na dobrej vode a potom uz mala mrncala od unavy tak sme palili do bohunic 😅 a cestou sme uvideli na luke kone, a kedze ona celou cestou napodobnovala kona co sme ju napasmali ze ideme pozriet koniky, tak sme odbocili a ten pan ktoremu patrili nas pustil dnu nech si ich okuka 😵 tak nakoniec boli aj kone 😀
myslim ze zajtra vam to s tym bazenom stanka uz vyjde, hlasia este teplejsie ako dnes 😉

stanka26
12. júl 2009

hádam vyjde,sme tu ešte do stredy zajtra nám prídu robiť ten balkon.

inak u nás na priehrade sa 2 týždene dozadu utopil 22ročný chalan,to je piata obeť našej vodnej nádrže.

libka1
12. júl 2009

dufam ze ho nasli, nechcela by som ho stretnut nahodne niekde pri potulkach 😅 chudak 😔

stanka26
12. júl 2009

no veru chudák.neboj už je pochovaný. ☹

kankam
12. júl 2009

libka a ty už si v pohode pri tých úrazoch ? nestresuješ ? lebo mne tak potom zostalo z toho zle, že som sa skoro zrýpala dolu schodmi ako som znášala kočík, nejaká som zostala z toho úplne bez sily, potom už mi bolo lepšie neskôr, malá sa z toho prespala a už to nevyzeralo tak hrozne ako v 1.momente, keď som jej neskôr kukla do pusy ...

inak boli sme dnes v tej galandii, malá sa strašne vytešovala, bola ako vo vytržení, boli sme vo vnútri, lebo vonku sa mi zdalo ešte zima, stačili by nám aj 2 h, aspoň pekne zaspala o 20:45 h

kankam
12. júl 2009

keď bude teplo bude sa dať v pohode aj vonku v tom areáli, je to tam fajn páčilo sa nám 😉 🙂 😉

libka1
13. júl 2009

ale stresujem... mne je vzdy do placu ked sa jej nieco take stane, predvcerom skakala na sedacke a slapla do prazdna, slahla si hlavu rovno do hrany stola ako padala, tiez mi bolo na omdletie a mozem ti povedat ze aj muzovi, lebo pol minuty predtym som mu povedala nech dava na nu pozor lebo to zle dopadne.... 😅 a aj dopadlo 😔 po dlhej dobe sme sa poriadne pohadali 😝 potom ma to aj mrzelo, lebo viem aka je niekedy neustrazitelna a nevyspytatelna 😔
kankam bolo v galandii vela ludi? ja by som tiez isla, len mam odpor ku kupkam kde su davy, proste mi tam nie je dobre, takze asi by som radsej v tyzdni, hadam to tam bude poredsie 😅
nejdete dnes niekto von?

libka1
13. júl 2009

Jo a zabudla som, Ninke vsetko naj k vcerajsim meninam 😉 Ta galandia bol pekny darcek 😵

miriam30
13. júl 2009

ahojte,
no tusim sa to leto konecne rozbieha 😉
Kankam, takze v Galandii super? no my sme boli vcera v Senci, vobec sa mi nezdalo vela ludi,tak akurat, a pocko bol na 1*, kankam, sa Ti zdalo zima? ved bolo 30 st. a podla mna aj viac. ufff, ja som dobre ohorela. a 😲 Baby som mazala a na seba trubka zabudla. Cez tyzden by sme chceli skocit do tej Galandie. Teda ak dostanem dovcu, lebo.... 😠
Ninke prajeme aj my, hlavne vela zdravicka, stasticka....
Vidim, ze boli aj urazy ☹, juuuj nezbednici su ti nasi drobci. Aj Zoja vcera preletela cez motoru, ide jak sarkan, nabehne na jamu - ktorych je vsade viac nez dost, a uz je na zemi. Ale vcera bola podarena vecer, lutovala motoru, ze sa oskrela, ale ze ona si rozbila obe kolena a ruky si ani nevsimla. a krv sa jej valila o dusu, kedze mala len saty a hole nohy.

ivulienka22
13. júl 2009

kankam ty čo ešte o takom čase buntošíš?? Sa vám už ocinko vrátil? Si riadne oddýchni a načerpaj novej sily 😉 keď ti začne malá po byte sama cupkať to bude o trošku horšie 😖 😖 som ťa potešila však?
Miriam áno poznám tvojho švagríka, on je môj a kankam(in) kolega. Raz ma zoznamoval s tvojím mm v panskej, ale to som si len Zojku zapamätala, mm nie 😅 ale myslím že teba z videnia poznám
libka my sa kvôli šarkanovi hádame non stop, tiež ma to mrzí, ale som nervná keď viem čoho všetko je to šidlo schopné a otec si flegmatuje 😠 a keď sa niečo stane už je neskoro
stanka vy zostante pekne v bazéniku, lebo vraj koncom týždňa sa ma ochladiť, tak si to užite.
Kde je mia? ju synovci zničili??

libka1
13. júl 2009

😅 mia bola odcestovana, prave sme ich boli kuknut, bo nemame doma digitalnu vahu, tak sa bola mlada u nich odvazit 😅 Vazi 10,4 kg vratane oblecenia a ranajok 😀

libka1
13. júl 2009

ak chcete niekto nieco z docsimona, napiste mi ipcku, zajtra si idem stade objednat, postovne budem mat zadara, lebo toho je spusta co idem kupovat.... 😉

mia.k
13. júl 2009

Ahojte.
Tak už aj ja sa pridávam...Bola som cez výkend vo Wiedni...
libka mýliš si to,Evka vážila 10,6kg a Benjamín 10,4kg. 🙂
Čítam tu aké nehody a úrazy majú vaše detičky-no strašné.Ale musíme si pomali začať na to zvykať,lebo ešte tých úrazov bude neúrekom...
mutter ja neviem o nikom kto by predával autosedačku.Skúšala si pozrieť aj na nete v bazároch?
stanka od stredy už má zase pršať a postupne sa ochladzovať,takže do tej stredy si to kúpanie ešte užite. 😉

mia.k
13. júl 2009

...a ešte by som chcela npísať na margo toho odnaúčania detí od plienok,že v Rakúsku začínajú odnaúčať deti od plienok až od troch a niektorí až od tri a pol roka. 😅 Takže "no stres". V tomto budeme určite každá po predu. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre