Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
26. apr 2010

sestra ma cuch na benov vkus 😀 tak nech mu auto dlho sluzi 😉 uz je zdravsi alebo stale kasle?

mia.k
27. apr 2010

už je na tom zdravotne lepšie,ale ešte stále má soplík a kašlisko. Zajtra ráno ideme na krv kôli tomu železu,tak som zvedavá,ako to prežijeme. Inak z oslavy nemáme žiadnu schopnú fotku Benjamína,lebo najskôr dostal darčeky a až potom sme sa išli fotiť,ibaže jemu sa zrovna fotiť nechcelo ísť,keďže bol unesený z toho smetiarskeho auta,nakoniec sme mu museli to auto dať k nemu na gauč,aby sme ho mohli odfotiť,ale aj tak to nebolo bohvie čo,lebo sa nechcel pozrieť-kašlal nám na celé fotenie-on sa chcel hrať. Takže som sa z toho poučila a na druhý rok,až dožijeme sa najskôr odfotíme,a až potom dostane darčeky. Idem nahodiť nejakú tú fotku...

libka1
27. apr 2010

mia evka je u dedkovcov dnes, takze dnes sa nestretneme, ale zajtra by som mohla 😉

libka1
27. apr 2010

no zase si nesklamala, ak tak dobre chuti ako vyzera ta torta tak to pridem na kostovku 😀

mia.k
27. apr 2010

neblázni,práveže nevyzerá bohvieako.Tento rok som si nedala príliš záležať a bola to čistá improvizácia,ale už to tak neprežívam. Inak chutí celkom dobre na to,že bola improvizovaná. Ved prídi okoštovať,jeden kúsok ťa tam ešte čaká. 😉

libka1
27. apr 2010

mozes si byt ista ze moja bude vyzerat horsie 😀

laluchova
5. máj 2010

ahojte konečne sa hlásim...oznamujem že Tamarkina izbička je už hotová...dnes na obed v nej aj spala dve hodinky!!!a inak sa jej celkom dobre zlepšil režim, myslím čo sa týka spania, ale ved to stále mení...spať chodí okolo 20 a vstávame okolo8...teda prednedávnom to bolo okolo 6...ufff... ☹ takže teraz sa vytešujeme len nevieme dokedy...inak dnes uvidíme aká bude noc..prvá v izbičke a sama...tak držte palce...pridám aj nejaké tie fotky...časom jej tam chceme aj kupiť koberec teraz jej musí stačiť ten čo má...mamina mi ešte ušieje prehoz na posteľ a aj okolo postele, aeby nemala studené od steny...takže dolavať je ešte čo...

laluchova
5. máj 2010

pridala som aj fotky...tak si mrknite...

libka1
6. máj 2010

tami bola asi nadsena, peknu izbicku ste jej spravili 😵

mia.k
6. máj 2010

laluchova vy ste ale šikovní,ako rýchlo ste tú izbičku spravili a zariadili, a musím povedať,že je velmi peknučká. 😉 Ešte mi povedz,že ako si si spravila šablónu na tie hviezdičky.

laluchova
6. máj 2010

noo rysovala som....a mickeyho a minie som mala vytlačenú z netu a zväčšené na požadovanú veľkosť a kreslila som a obstrihávala a kreslila som a obstrihávala...

laluchova
6. máj 2010

a veľmi pekne ďakujeme....dnes do rána tami spala po 1x sama v noci a suprovo celú noc, raz som ju bola skontrovať lebo mi to nedalo...tak super...sa vytešuje všetci... 🙂

libka1
6. máj 2010

tak aklimatizacia na nove prostredie prebehla uspesne 😉
mia, potrebujeme skulturnit uces evkin? mas dnes cas? 😅

libka1
6. máj 2010

neviem ti odpisat na IP mia, a co mas proti pocasiu? ved je krasne prave 😀

mia.k
6. máj 2010

no to určite 😀
lalu tú šablónu na hviezdičky si si spravila len z tvrdého papiera a obkreslila,či ako? Ja chcem robiť guličky,len neviem,že či by mi stačila šablóna z papiera,či by sa mi to dobre obkreslovalo...

libka1
6. máj 2010

niekto zije v jaskyni a potom nevie ako to vonku vyzera 😀

laluchova
7. máj 2010

mia áno...mala som ju ln z papiera...ked si to urobíš z tvrdiešho namla by si mať problém, ale ono obkreslovanie je pomalé a precízne tak sa dá aj iba z kancelárskeho...opúť spala celú noc... 🙂

mia.k
7. máj 2010

to vieš libka,mi upíry cez deň moc von nevychádzame. 😀 😀
laluchova dík,tak skúsim len s tvrdým papierom...

libka1
7. máj 2010

tak uz viem preco mi stale pijes krv 😀 😀 😀
pridane 😉

mia.k
7. máj 2010

počuj ty podvraťák tá torta je nádherná! Ale je úplne iná než si chcela robiť,tak si ma trocha prekvapila,ale musím povedať že pozitívne,lebo tie jemnučké farby sa mi páčia viac než také ostré,a tie kvietky a motýliky tie máš odkiaľ? No teda, velmi peknú tortičku si spravila,a ževraj ty nebudeš mať krajšiu než ja! 😉 Fakt je nádherná,aj kamoške čo tu práve mám sa velmi páči.

libka1
7. máj 2010

to som si objednala cez internet stade ako tu K2... tak dakujem 😵
dufam ze sa dozajtra nerozpadne 😀
slovo podvratak sa mi paci 😉 ked kuknem do zrkadla a poviem podvratak tak sa mi to hodi k tomu obrazu 😀

mia.k
7. máj 2010

😀 😀 😀

kankam
7. máj 2010

laluchova fakt pekné a dobré tipy na to ako si to vymyslela
my budeme našej robiť izbičku až keď bude väčšia, aby zvládla chodenie na poschodovú posteľ, lebo tam kde to chceme urobiť je malý priestor a potrebujeme dať do výšky posteľ a dolu aby mala miesto na hranie, tak možno o rok alebo 2, dovtedy najprv musíme prejsť fázou osamostatnenia sa - tzn.spať sama s nami v izbe 🙂, zatiaľ mi to nočné túlenie nevadí, užívam si to, akurát keď mi pár krát švihne s rukou, keď nemôže spať a vrtí sa tak to mi nie je jedno (teraz tak 3 noci po sebe)
mia vy dve sa tu ako prekárate, že upíry 😀 , ale zasa na to vaše nočné aj denné spanie nikto nemá, si šťastná žena 😉
libka torta fakt krásna, to si si objednala materiál, alebo celú ?

libka1
8. máj 2010

.

libka1
8. máj 2010

sorry za bodku... 😅
aj my sme rozmyslali nad poschodovou postelou ale nejak sa toho bojime... odkedy je vlastne dieta schopne spat na poschodovej posteli? 🙄 tiez by sa nam viac hodila z hladiska uspory priestoru 😅
objednavala som potahovu hmotu a motyle a kvietky... ostatne je vlastna tvorba... som normalne nemohla spat ci sa nerozpadne, ale drzi, tak je dobre 😀 ked vydrzala noc do poobedia vytrime 😵

laluchova
9. máj 2010

ahojte
prajeme všetkým dietkam ktoré už dovršili dátum narodenín všetko len to najnajnaj....my oslavu budeme mať 15.5.2010...aby to každému vyhovovalo a to detskú s detičkami a potom o tžden s babkou dedkom a starkou a starkým...aby to nebolo také napratané...nech si ju užijú...inak naša Tamarka má už od 9.5.2010 18:14 dva rúčky, dnes sme otláčali ručku aj nožku...uff ale to letí!!!!že dva roky!!!!papa 😉

libka1
10. máj 2010

v Evkinom mene dakujeme a prajeme vsetkym vela zdravicka tiez 😉

ivulienka22
10. máj 2010

Libka, Mia 😲 😲 😲 klobúk dolu, tak toto by som ja z cesta nevykúzlila ani omylom.
Aj my prajeme všetkým májovčatkám veľa veľa zdravíčka, šťastíčka a aby ich maminky poslúchali 😀 😀

mia.k
10. máj 2010

Ninke,Tamarke,Evičke a všetkým májovčatkám želáme všetko najlepšie k narodeninkám,hlavne vela zdravíčka,šťastíčka a aby robili svojim rodičom len radosť. 😲 😉

ivulienka22
10. máj 2010

no super baby, pani čo mi mala na sobotu robiť tortu leží v nemocke, tak to budem musieť zvládnuť sama. 😠
Libka, čo si dávala pod tú hmotu K2? Som čítala že by sa mala len maslová plnka lebo vraj sa to potom topí. Jeeežiš to bude katastrofa 😒 Mia ty si mala akú hmotu a akú plnku? A ako sa s tým robí? Zvládne to aj taký antitalent ako som ja????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre