Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
12. jan 2009

alionuska ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ strašne smutné...

ciarka
12. jan 2009

mia.k a nemozme v stredu vyrazit spolu?

ciarka
12. jan 2009

A to stretko je v cukrarni max?Tme kde je kino len nizsie?

libka1
13. jan 2009

Hej, v cukrarni max 😉

alionuska
13. jan 2009

Baby aj my by sme prisli.Napiste presne kedy sa tam stretneme.Ja prudem s malou Alenkou.Ona strasne lubi deti a aspon sa s vami spoznam. 🙂

libka1
13. jan 2009

Zajtra o 14.00 hod 😉

janetina
13. jan 2009

ano dnes sme bez teploty hadam sa stolicky umudrili a prideme aj my 😉 libka1

alionuska
13. jan 2009

🙂

libka1
13. jan 2009

Tak dufam ze moja mala nebude mat obvykle nalady ked vidi ine deti a nevyreve vas z tej cukrarne... 😅 niekedy je nevyspytatelna 😝

ivulienka22
13. jan 2009

Prajem krásne ránko,
píšem teraz cez slzy alionuska, tak dúfam že sa to bude dať prečítať. Poplačkala som si hneď ráno ale si to veľmi krásne opísala-s takou veľkou láskou. Teraz sa čudujem ešte viac ako si to zvládla. Ja viem že ťa tvoj prvý chrústik vrátil späť do života ale aj tak ☹ ☹ Ja som sa celé tehu triasla či bude všetko ok, no neviem či by som zvládla druhé tehu - psychicky, že či to bude zdravé, či to vôbec donosím ... no horší strach ako samotný pôrod.
Alionuska inak pekné motto v pase
Libka nehodíš kontakt do IP na tú fotografku??
Ozaj baby myslíte že nás do tej cukošky pustia???
Inak ešte že my Macka-kankam dnes písala sms-ku, ja som chcela vyraziť na stretko už dnes
😀 😀 😀

libka1
13. jan 2009

No tak ja som si poplakala este vecer....
Mas IP ivulienka...
Hrozi nam ze nas tam nepustia??? S tym som neratala 😅

ivulienka22
13. jan 2009

Ja neviem Libka, vieš rozmýšľam že aj tých kočíkov bude dosť, ešte aj tej vody čo z nás poopadáva, či tam budeme mať kde zaparkovať. Veď koľko sa nás tam chystá?? 6báb? Ale ako si písala aj tak niekto určite odpadne. No a hádam nás nevyhodia keď už tam budeme. 😀 😀 😀

ivulienka22
13. jan 2009

a ďakujem za ten kontakt-som zvedavá na tvoju maličkú ako sa jej foto vydaria 😀 😀

libka1
13. jan 2009

No, sak oni nevedia ze to je organizovany utok 😝 dojdeme tam po jednom, standard zakaznici... no som zvedava 😅 uz vidim malu ako tam lozi po tom zabrindanom koberci... fuj 😝

mia.k
13. jan 2009

ciarka,môžme ísť spolu,môžme sa stretnúť o 13.40 pred vaším činžiakom.Spoznáš ma podľa modrého kočíka. Po ceste vyzdvihneme libku a môžme ísť všetky tri spolu.
Nemyslím si,že by nás tam nepustili,a keby aj,veď v HC je "tóľko"možností... 😒

ciarka
13. jan 2009

Mia.k o.k. budem cakat pred cinziakom 13.40 a budem ta vykukat.ja mam taky sivo smotanovy.

libka1
13. jan 2009

Napr. Panská záhrada s vykurovanými lavickami 😉 ... to by sa ale musela niektorá podujat ze zalozí ohen 😝

ciarka
13. jan 2009

Libka1 🙂
Mozes aj mne dat kontakt na tu pani zo Senca?ja som chcela dat pofotit malu k 1 rocku ale to asi nestihneme, ked to ma take plne.Nevadi bude to neskor.
panska zahrada super napad, len kto zalozi ohen?

ciarka
13. jan 2009

libka1 myslis ze by nas tam nepustili?Mozno aj niekto vypadne.No a natom spinavom koberci to si aj ja viem predstavit. Nasa umyva doma jazykom kupelnu.Staci???

libka1
13. jan 2009

Ja nie, ja som to raz skusila v detstve a strasne ma zato zbili 😅
Mas IP

ciarka
13. jan 2009

A este mali sme tazku noc, idu nam stolicky. Rano o 3.40 sa zobudila a nie a nie zaspat, zaspala o nejakej 5.00h

alionuska
13. jan 2009

Ale babenky vy sa bojite...ved budu radi,ze maju zakaznicky a ja ako sa poznam si urcite nieco sladke aj dam! 😀 Ja som cukrarka,ale na zakusky mam chut vzdy ked som v cukrarni. 😀 😀 Nemajte strach,ved sa pomestime...my napriklad neprideme s kocikom! 😀 😀 Ved to uz by len ako vyzeralo? 😅 Tesime sa a malej som uz hovorila o babatkach,ze pojdeme pozriet! 🙂

ivulienka22
13. jan 2009

Baby mne malý dnes zase zaspal o podobnom čase ako včera, okolo 14.00, ja sa tam zajtra určite nedostanem 🙄 🙄 🙄 dúfam že lež sa mi zajtra vybuvá a vychystáme sa ešte tam niekto bude ☹ ☹ ☹

kankam
13. jan 2009

ahojte baby, dlho som tu nebola, malá je nervná, zub ešte stále nikde a v noci pomrnčávala , veľa sme nenaspali ...

Alionuška, musím ti tiež napísať, že ťa obdivujem a strašne som si poplakala. Muselo to byť strašneé keď si sa to dozvedela a musela si ju normálne donosiť, aby mohla zomrieť. Neviem prečo ti neurobili cisársky už vtedy keď to bolo na 100 % isté a ty si sa trápila ešte taký dlhý čas. Ale ako si písala, verila si v zázrak, aj to sa stáva - stalo sa to priateľke mojej mamy- nútili ju ísť na potrat že to dieťa nebude normálne a má zdravého dospelého syna ...Musí ťa to trápiť do dnes, aj to že si sa s ňou ani nemohla rozlúčiť ... ☹ ☹ ☹ Naozaj je mi to velmi lúto. Ešte že máš aspoň staršiu dcérku ...

Inak ja neviem či tiež nina nebude akurát vtedy spať, možno , ked pôjdem skôr von, tak pospí a prídeme za vami, skús to aj ty ivetka ...

kankam
13. jan 2009

a keď nie ivetik, tak ja tam tiež budem tak neskôr, tak sa tam stretneme ...

ja som sa fotila s ninou ked mala 1/2 roka v TT u Bohunického na pešej zóne, donesiem ukázať pár záberov, ale žiadne krídelká ani preoblečenie, mala boa okolo krku a v norm.oblečení ...ak nezabudnem, zajtra ukážem ...

kankam
13. jan 2009

lebo niekedy mám v hlave ... viete čo, ved to poznáte ... 🙂 😝 😀

ciarka
13. jan 2009

Kankam ty mas kolko mesacnu dcerku?

alionuska
13. jan 2009

Kankam...Dakujem ze si napisala a aj vsetkym vam... 😔 Vies nemohli s tym vraj nic robit,lebo nasa legislativa umoznuje prerusenie tehotenstva len do 24 tt a ja som bola v 32 ked mi to lekar oznamil...preto som musela cakat az do konca tehotenstva. ☹
Inak baby to je jedno,kedy pridete zajtra,ved sa tam zdrzime dlhsie,tak hadam sa stretneme vsetky.Velmi sa tesim! 😉

ivulienka22
13. jan 2009

Zdravím babky,
Macka zajtra si voláme-keď pôjdem z domu ti brnknem.
A máš pravdu Alionuska-hádam sa postretáme všetky.
Aj ja sa na vás teším 😀 😀 😀

adapa
13. jan 2009

Ahoj baby.Aj my prídeme.Dominika sa už teší na deti.
Alionuska-moja dcérka mala podobný osud ako tvoja Dianka,ale našťastie som sa dostala do dobrých rúk lekára v BA a napriek mnohým cvičeniam,vyšetreniam a odriekaniu je tu a robí nám radosť.Teraz v lete sa jej narodí súrodenec,tak dúfame,že to bude bez problémov a bábo bude zdravé.Viac ti poviem na stretku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre