Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
5. máj 2009

hurá str.číslo 100 !!! sme dobré diskutantky 😀 😀 😀 😀

stanka26
5. máj 2009

no to sme sa ale rozpísali,keď už 100strán 😎

laluchova
5. máj 2009

ideme von, babenky som rtada že som vám pomohla...ozaj kankan odfotiť a dať do albumu

janetina
5. máj 2009

ivulienka perfis foto
kankam tak si uz konecne kupila a asi aj tu spravnu ... 😉 trojkolku
prave som sadila pred domom ihlicnany tak 3 som posadila a dva uz absolutne nevladzem na krize to zralovat . Hnusna tvrda zem 😝 ...fuj ja chcem maly pozemok ☹ . Dam naokolo kamene a bude po zeline 😀 😀 😀

janetina
5. máj 2009

zrylovat 😀

libka1
5. máj 2009

Ivulienka pekne fotky, aky je vyskereny v tej truhlici 😀
Zaockovali nas, vraj uz ma ciste dychanie, ja ju stale pocujem chrcat 😅 Uz nemame davat spiropent, kym su sople mame este davat fenistil. Vaha 9340 g, vyska 73 cm 😅

laluchova
5. máj 2009

gratulujem...

laluchova
5. máj 2009

tami behá sama, ja si sedím za pc a jedným a pol okom mrkám na nu...konečne mám kľud že si nikde nerozbije hlavu... 😉

stanka26
5. máj 2009

ahojte.my sme boli vonku,stretli sme sa s Miou,trochu sme pokecali a tak... 🙂
detičky sa najedli Šimon zhltol 1párku a Sabínka 2.

libka tak to má dobrú váhu,náš Šimon má 8kg, a poradni vás aj merali? lebo nás ani raz.

už aby sme aj mi sami behali,dúfam že to dlho trvať nebude. 🙂

libka1
5. máj 2009

tie ochrany su fajn, my ich mame z ikey, take cervene ruky 😅 no pekne nie su, ale prakticke 😀
tak nasa Efina elegantne zlieza z postele, normalne zadkom pekne zruckuje 😵 tak zahada vyriesena ze padla bez placu z postele, ona nepadla, ona zliezla, len ja som bola v soku ked som ju uvidela sediet na zemi 😅 amyslela som si ze padla 😝

stanka26
5. máj 2009

no niečo také sa stalo aj nám keď ame boli v Chtelnici.Ja si ráno v pohode spím a zrazu počujem že niečo šuchotá 😲 ,otvorím oči a Šimon na zemi sa hral s plienkami.nevedela som si vysvetliť ako zliezol až som to potom videla na vlastné oči a nechcela som tomu veriť. 😀

laluchova
5. máj 2009

na face mám aj video ako malá behá...kto tam je zaregistrovaný tak si to môže mrknúť,,,,chválime sa???? 😅

libka1
5. máj 2009

neviem sa k tomu prebojovat, asi zato ze nie sme priatelia vo face 😉

kankam
5. máj 2009

baby slubujem že foto dám keď budem nejaké mať, dneska sme testovali vonku cez obed, ivulienke sa páčila a malá si tam džemovala jak veľká baba, potom s adriankom tlačili, proste spokojnosť nadovšetko ...

m,ne tiež malá pekne lezie dole z gauča, tak sa teším, že už nemusím byť v takom strese ... Libka to je to čo si mi opisovala v panskej že ???!!! Tak my stresujeme a naše dietky už sú v pohode velkáči a zvládajú to čo ani netušíme. Mne malá tak rýchlo štvornožkuje, až sa zadychčí 😀 😀 😀 je to strašne smiešne, akurát má z toho ako čapoce s kolenami riadne modriny na kolienkach ...

kankam
5. máj 2009

janetina, ti verím s tými krížami, dom je super, aj s dvorom, ale tá roboty okolo toho niekedy nemá konca kraja ... 🙄 🙄 🙄 najhoršie je to asi teraz na začiatku, potom to budete len udržovať ... Ja som bývala na dome a teraz mi ten činžiak celkom vyhovuje ... 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😎 😎 😎

laluchova
5. máj 2009

tak super...boli sme dnes vonku až až...prišli sme domov o 19:20 rýchlo okúpať napapať a povedať rozprávku a do hajan už leží...zaspáva... 😉 ja mrknem ordináciu...

stanka26
5. máj 2009

aj naši drobci už spia. 🙂

laluchova
5. máj 2009

kto chce som na face pod Žaneta Harkotová pridám si vás medzi priateľov a mrknete si video ako malá behá neporiadok prosím nevšímať... 😉

janetina
5. máj 2009

ahojte laluchova nejde mi Ta otvorit ja som tam uz davno registrovana 😖 , len som to nepouzivala

laluchova
5. máj 2009

a ako???nájdem ťa...ked chceš tak aj cez IP

laluchova
5. máj 2009

kde ste všetky???,zajtra si prečím čo popíšete vy tak neskoro píšete to sa ja obraciam na druhý bok...

mia.k
5. máj 2009

libka ja som ti hovorila že Evka ešte Benjamína predbehne-čo sa váhy týka-a už je to tu. 😖
stanka a tebe na poslednej poradni Šimonka nemerali?Lebo Benjamína áno,a aj ostatné detičky v ich veku už teraz merajú. 😅
libka Evke želám nech úspešne zvládne poočkovacie stavy nakoľko nie je ešte celkom v poriaku, tak to asi bude teraz trocha ťažšie.
janetina pomaly ďalej zájdeš. 😀 😉

libka1
6. máj 2009

no musim povedat ze zatial je uplne v pohode, 2 x som jej sice dala nurofen, nemala nejaku vysoku teplotu ale od bolesti a prespala celu noc 😕 dokonca sa o 1 ani nepytala k nam do postele 😕 😕 teraz stale spi, akurat o 5 vypila mlieko 😕 😕 😕 tak neviem ci je to OK, ale hadam ano 😕 😕 😕 😕 ci je mrzuta, ci nie je, furt sa niecoho bojim 😕 😕 😕 😕 😕 asi nie som normalna 😝 😔

libka1
6. máj 2009

kolko vazil benjamin? uz si nepamatam... predpokladam ze to je par gramov ten rozdiel 😅 tiez nie sme nejaka extra tazka vaha, vidi sa mi to tak akurat 😉 ale zas je vyssi, aj ked to meranie 😅

laluchova
6. máj 2009

dobre ránko maminky a detičky dnes to vyzerá na upršaný deň...

libka1
6. máj 2009

Stanka teraz nas merali prvykrat, ale to asi tak ze som ju postavila k stene kde visel meter, to je tak odhadom, +- 5 cm 😅
8 kg je naozaj malicko, mne ani nasa nepride bucko a ma o kilo a pol viac 😅 asi mate drobceka 😉

libka1
6. máj 2009

Jaj a najdolezitejsie, vy mate dneska presne rok, tak gratulujemeeeeeeeeeeee!!! 😵 😵

libka1
6. máj 2009

Laluchova poslala som ti friend request na face, tak mi ho potvrd please 😅 😉 nech mozem kuknut to video.

laluchova
6. máj 2009

máš to tam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre