Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

alionuska
11. máj 2009

Libka a Salas Kostirn...to mi nieco hovori.Tusim sme tam boli,ale aj tu pri Lozorne je jeden salas,len neviem kde presne je to.Ja mam orientacny zmysel na nezaplatenie... 😀 Je to tak v horach,taka lesna cesticka a deti sa tam mozu nahanat s oveckami,len neviem ani ako sa to vola.. ☹ Ale zistim to.
Inka dobre rano vsetkym.. 🙂

alionuska
11. máj 2009

Inak som chcela napisat...este spim! 😀

laluchova
11. máj 2009

😉 😉 😉 ty môžeš teda môžete 😉

laluchova
11. máj 2009

hm...dík

janetina
11. máj 2009

ahojte vidim ze vyletujete o106...super my sme boli doma stale robime tie schody...asi na buduci tyzden v stvrtok alebo piatok budem v Hc tak mozem s niekym dat spich .Budeme spat u nasich...byvaju hned blizko panskej...
a dnes nik nebude v meste, idem do dm a sandalky pozriet??? aby som zasa nemala inkognito stretko ak Vy v Bojnej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

libka1
11. máj 2009

Ja idem do mesta 😀 A o kolkej ides? Ale so mnou by si asi inkognito spich nemala, ze ano 😀

janetina
11. máj 2009

nooo akurat s Tebou nie 😀 😀 😀 😀 no ja som oblecena len moj maly ze on nejde a hra s autickami ale ja ratam o 10h v meste aTy?

libka1
11. máj 2009

tiez medzi 10-10.30, uvidim presne podla stuplika ako to vyjde 😀 (ona stale od vcera vecera spi...., neviem co sa deje, mali sme 3 velmi hekticke dni, tak mozno dohana 😅 ) Ideme na nakup zeleniny, nemam z coho uvarit zdravy obed 😉

janetina
11. máj 2009

no dobre ozvi sa ak budes v meste ja uz ideeem uz zasa cchce vlemi rychlo ist von no mam to dieta po kom???? 😀 😀 😀 😀 😀

mia.k
11. máj 2009

Čaute.
Tak vy ste mali včera takéto neplánované stretko?No sranda.Na budúce sa môžme dohodnúť a prísť tam všetky.
A tých levov mi bolo ozaj strašne ľúto,chudiatka nič iné im nezostáva len vylihovať-v takom malom priestore... Mne tie levy fantasticky pózovali,mám krásne fotky-až na tie mreže-a chudák manžel a šušnák ma museli vyše pol hodiny čakať oproti na lavičke. 😒 A o tej Modrovej som ešte nepočula-myslím o tom ranči-Modrovú inak poznám veľmi dobre,chodili sme do tých končín veľmi často na turistiku.Tak vybehneme niekedy aj tam.Vďaka za typ.

mia.k
11. máj 2009

janetina veď potom daj vedieť keď pôjdeš do HC,môžme spraviť v panskej stretko.

alionuska
11. máj 2009

No libka tak tam sme boli na tom salasi v Kostrine,len som si nemohla spomenut kde to bolo. 😀

alionuska
11. máj 2009

http://www.slovakpub.sk/slovak/view.php?cislocl...

Baby tot je ten salas,kde sa mozete nahanat s oveckami--- 😀 😀

ivulienka22
11. máj 2009

ahoj babule mamule,a aj tehule 😀
aj moj muž chcel že nech vybehneme do Bojnej,ale boli sme dohodnutí s našimi po dlhšej dobe sme boli u babky, tak sa mi moc nechcelo ísť na výlet aj som čakala že bude pršať a ono prd bolo horko a krásne. Tak ste si to tam aspoň super užili. No nič my dáme stretko so Janetinou v panskej a ostatné si domyslíme 😉 že?
Baby chcem sa spýtať-máme problém-Aďo nechce vôbec UM. Večer mu dávam do kaše UM, do takej čo sa zarába len s vodou, ona už mlieko má, ale ja tam dávam miesto vody UM. To mi poradila suseda, že to tak robí ona malej. Je spokojneší a už nepýta pol hoďku po kašičke cecok. Keď mu dám prsko tak hryzie a hrá sa. Keď je v noci hore to si potiahne rozospatý, ale inak mi to pripadá akoby už moc to MM nechcel, lenže UM ani počuť. Dnes som skúšala dať za lyžičku kravského, spapal ale druhú už nee. Mali ste niekto takéto problémy?

laluchova
11. máj 2009

ahojte...noo kamarátka mala taký problém s malým, mm len dudkal a UM nechce, prešla na kravské a šup ho malý pije...a vyskúšala si aj inú značku ????
niektoré detičky majú s tým problém...našťastie ja som to u tami nepoznala... 🙂 😉

alionuska
11. máj 2009

Baby ,tak ja som asi nejaka pipi,ale co je to to UM? Umela vyziva,alebo co??Asi ze nemam take male babo,a chcem to vediet,lebo za chvilu budem mat,tak nech som v obraze... 😀

mia.k
11. máj 2009

alionuska UM je umelé mlieko.No uč sa dievča zlaté o chvíľu aj teba čakajú takéto "starosti." 😉
ivulienka mne tiež Benjamín začal úplne odmietať mlieko,tak mu robím večer dva krát kašu.Tú druhú má namiesto mlieka.Inak si neviem rady.

alionuska
11. máj 2009

No ved som si aj myslela... 😀 Moja Alenka bola odchovana na Bebe,a ked jej dali v nemocnici sunar,ani sa ho nedotkla....kazdemu babatku chuti nieco ine.Ta bebe je nahodou celkom dobra! 😀
Mia ani mi neuveris,ale strasne sa na tie "starosti"tesim!!Pre mna je to radost a relax...ta starostlivost o dieta! 🙂

laluchova
11. máj 2009

jasné to ti veríme...
uvidíme ked budeš mať mimi.....
noo niektré deti odmietajú mliečko písala som aj pediatrovi čo je online, vraj to nevadí treba dávať jogurty a tak ja malej varím z nutrilonu aj puding kašu a miluje jogurty a jog.mlieka vyskúšaj...aj takto dostane mlieč.dávku 😉

laluchova
11. máj 2009

baby kde by som kúpila nejakú hračku na kočík v dobrej cene, tie značkové lamaz a podobne sú nesmierne drahé...

ivulienka22
11. máj 2009

laluchova, na raňajky spapká celý jogurt, niekedy len 3/4 tak hádam tam má niečo miesto raňajšieho mliečka. Ako varíš ten puding? normálne ako z kravského? Ale je pravda že som len 1 značku skúšala, pôjdem dnes pokúpiť iné a uvidíme ako sa nám bude dariť.
tie hračky neviem, my máme takú hračku čo sa na madielko pripne tá stála okolo 300 Sk,- inak okrem toho tam máme normálne hračky na takých umelých kolečkách-to predávajú tie retiazky z tých umelých kolečiek a na tom máme zavesené hračky

mia.k
11. máj 2009

alionuška,že relax! 😅 Nechceš si aj s našim Benjamínom trocha zarelaxovať?Požičiam ti ho. 😉

libka1
11. máj 2009

Ivul, ked das do kase co je s mliekom este dalsie mlieko to mi pride moc... to by som nerobila 😝 Skusaj rozne mliecka radsej, popripade rozne kase a daj mu syr, v tom je vapnika viac ako v hocicom, a mas po probleme... moja mlieko tiez nechcela par tyzdnov, teraz zase by ho furt pila... to su nejake obdobia alebo co 😝

alionuska
11. máj 2009

Mia,kludne..ja mam casu dost! Len ci by si za nim neplakala...Ja by som malu Alu nedala nikomu veru,aj do skolky mam problem ju vozit,co sa tak o nu bojim...ach jaaaj... 😅

janetina
11. máj 2009

ahojte tak Vy ste chceli viaCERE stretko??ivulienka , mia? ja som pisala ze uz ideem ....a uz som aj spat...chvalabohu, Tima to teplo asi rozculuje taky prisiel unaveny 😒 nastastie teraz zaspal....a ja mam nohy hopa hore 😀 .
Vonku som bola len v meste po nakupoch do panskej uz aj tak nehrozilo...boli ste niekto tam?
Ja som bola s Libkou a Evickou...kupili sme chrustom prilby na bike 😀 😀 to bolo skusanie a nahananie 😀 😀 😀 😀 ....neobstoji pri mne ani chvilu ten moj Timi...
Ivulienka...to nevadi ze nechce vsak sa mu necuduj ked tak lubi origos 😀 😀 😀 ..a ako vravia dievcata davaj mu syr Kiddy alebo ten Baby bell / je starsne chutny/ a hlavne klasika jogurtiky...mozno zistis aku chut ma rad a podla toho vyberies aj prichut mliecka UM. A tu kasu by som tak nerobila ved to nemoze byt ok 2x mlieko do jednej kase...aby ho nezapieklo...ci nesrac...l
my zasa nechceme nic papat teraz po novom len pit...tak som mu kupila nejake napoje ...vcera aj rajcinovu...a mrkvovu a dnes ovocne...tak ale ked som pozrela aku ma stolicku celu krvavu hmmmm tak sa necuudujem jeho manierom.
Libka len koukala ze co ju caka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
11. máj 2009

alionuska ako mas? v ktorom si tt? to vies co je za skratka ucit sa 😀 😀 😀 😀 😀 ozik a kde ides rodit???

janetina
11. máj 2009

ano ze relax ja by som si uz aj isla odychnut niekam do prace 😀 😀 😀 😀 😀 ale ak ho dam nasim tak stale nanho myslim 😔

janetina
11. máj 2009

libka ta prilba pre mna mi je asi mala ci co nejako sa mi nezda....no uvidim co povie na ufonku mm ci to mam dobre kupene...v poslednej dobe kupujem len tak rychlovkovo ked mam maleho co maju pri pokladniach a podobne dalej sa nedostanem 😀 😀 😝 😝 😝 😝

janetina
11. máj 2009

hmmm trpim samomluvou 😉 idem kuknut maily

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre