Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
4. feb 2009

libka máš IP

alionuška dobrý vtip 😀 😀 😀 tí naši chlapi sú niekedy fakt takí 😀 😝 😀 ja som počula že "s čertom zle, bez čerta ešte horšie " 🙂 😉 🙂

kankam
4. feb 2009

čo by sme bez nich robili 🙂 🙂 🙂 libka ty si takáto mlsná 🙂 🙂 🙂 ja som dnes išla okolo a tiež som chcela vojsť že niečo kúpim domov, ale malá už nervačila, lebo nič nevidí, keď je zababušená, tak sme išli domov - drží mi líniu 😀 😠 😀

libka1
4. feb 2009

Mne neudrží líniu asi nikto, som stratený prípad 😝

kankam
4. feb 2009

libka nebuď v strese (čo si myslím že vôbec nie si 🙂 ) počula som takú vetu, že "keby nebolo mužov, svet by bol plný krásnych moletných žien", takže vorvaň nevorvaň 🙂 záleží na tom ako sa cítiš a ostatné je fakt pasé ... 🙂 🙂 🙂

inak som prekvapkaná, že majú svoju stránku - maxim

a mne sa piecť momentálne vôbec nechce, a tiež ma to potom láka ako tie linecké čo som upielkla keď príde nejaká neohlásená návšteva a už tam skoro nič nie je, lebo raz ja a raz už chodíme potajme na ne 😀 😝 😀 😝 😀

kankam
4. feb 2009

máš IP libka 🙂

alionuska
4. feb 2009

Libka 😉 tak ja sa ti musim priznat,ze tie vyrobky z cukrarne nejedavam...neviem ci je to to co myslim..ale asi,ked pises,ze su take aj gulky...to je vsetko,co zostane...korpusy,nepodarky a zbytky kremov...a vsetko sa to zmiesa,da sa tam aroma,kakao a potom sa to namoci do cokolady...! 😀 Ja doma robim tiez,ked mi zostane nejaky korpus z torty,alebo odrezky z rezov..Ale tie moje gulky sa jest nebojim! Lebo viem,co v nich je.Ale nechcem ta odradzat.Ak ti tak chutia... Inak,kludne prid aj ku mne...este mam v chladnicke asi dvadsat! 😅 Pomaly ich s tatom likvidujeme... 😀

janetina
4. feb 2009

alionuska ja mam chut na dory sacherovy dortik 😀 😀 , nemas receptik ale naozaj dobry a zvadnem to ja amater 😀 😀 ??

alionuska
4. feb 2009

Jaaaj baby,ale vy ste ake maskrtnice!??? 😀
No janetina,ja som este sachcerovu tortu ani nerobila... 😅 Ale nejaky recept mam,len ho musim pohladat...potom ti ho poslem..No ja si mylsim,ze kazda zienka ,ktora ma "ruru" pecenie zvladne.
Inak na pravu sachcerovu tortu nepozna recept nikto.Minule som o tom pozerala nejaky dokument a ten cukrar,co to pecie niekde v Rakusku je viazany mlcanlivostou,aby neprezradil ten recept a ze cesto si pripravuje sam. 😅

janetina
4. feb 2009

ano viem vsak preto sa pytam aby aspon c 😀 😀 😀 chutila aj ked nie origos

libka1
4. feb 2009

Mozno prave preto mi chudia ze su to vselake odrezky 😀 mna neodradia ani horsie veci 😉

janetina
4. feb 2009

no prave kukam ze sa ma ochladit ziadna jar sa este nekonna 😠 😠

libka1
4. feb 2009

Postavime snehulaka konecne poraaaaaaaaaadneho 😀

libka1
4. feb 2009

Jde Ježíš do hospody a posadí se. Číšník ho upozorní:
Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti. Vyhodí Vás.
Ježíš, nereaguje. Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán.
Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou. Ježíš:
"Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!"
Dotkne se slepého, slepý vyskočí... "Já vidím!"
Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí... "Já slyším!"
Otočí se k cikánovi a ten na něho:
"Na mě nesahej, já mám invalidní důchod!"

kankam
4. feb 2009

libka zasa jeden typicky sklovenský 😀 je v tom veľká pravda 🙂

musím sa pochváliť, dnes večer som odhalila 1 zub mojej dcéry - také malé pílkovité a všetko s tým opačuje 😀 😀 😀 , tak sme sa dočkali 😀 😀 😀

libka1
4. feb 2009

No dufam ze neopaci pri kojeni, tak ako ta moja 😝 Aj do prsta ma raz kusla v ramci spoznavania svojich moznosti 😅

petusaaa
4. feb 2009

ahojte🙂 beriete aj trakovice?

petusaaa
4. feb 2009

ahoj alionuska 🙂

baby, plavate alebo budete plavat s drobcami? ja rozmyslam medzi TT a HC. zevraj aj v bohuniciach je, ale to som zamietla kvoli bazenu 😒

libka1
5. feb 2009

ked si z trakovic isla by som do TT, ale to len tak naokraj, rozhodnutie je na tebe 😉 Inac vitaj 😵

petusaaa
5. feb 2009

teraz myslis TT temy alebo TT plavanie ? 😕

kankam
5. feb 2009

uvidím ja sa rozkuká 🙂 inak dobré ránko 🙂 ale momentálne opačuje s jazykom a je z toho nadšená 😀 😀 😀 , ak bude chcieť dalej mliečko, bude musieť spolupracovať 🙂 😉 🙂 😉 🙂

petusaaa
5. feb 2009

dobre ranko 🙂
inak vsimla som si, ze vela vas tu chodi bugarovej. aj ja s malym tam chodime 😉 ja odmala a maly vlstne tiez odmala 😀
kankam a gratulujem k 1. zubku 🙂

kankam
5. feb 2009

ďakujem, však sme sa ho načakali 😀 😝 😀 od 4 mes. slintala a 3 x mala vysoké horúčky, potom niekolko desiatok nepokojných uplakaných a len mrviacich sa nocí a včera konečne vyliezol ... Tak sme spokojní obaja s mužom 🙂 😉 🙂 😉 🙂

petusaaa ako sa funguje s 4 mes. bábom ? už to začíname normálne zabúdať 🙂 😒 aj keď to bolo len pred chvílou, poslúcha ? 🙂

alionuska
5. feb 2009

Ahoj Petuskaaa 🙂 Si k nam zavitala.No to je super...inak malinky je kraaaasny.Som si pozerala albumik.Boze to ten cas leti...este nedavno si ho pod srdcom nosila.. 😀 To je radost,ze?
😉

kankam
5. feb 2009

práve som aj ja pozerala tvoj album petusaaa a teda ja som tiež nemala najlahší pôrod ešte som skoro 3 týždne po ňom nesedela, ale aspoň malá bola ako tak ok aj keď mala omotanú pupočnú šnúru a bola naglganá plodovej vody, takže tiež sa jej nechcelo, ale dali ju dokopy. To muselo byť hrozné ten pocit, že ti dieťa samé nevie dýchať a vidieť ho v tom inkubátore s hadičkami ... ☹ ☹ ☹ Človek keď také počuje a číta, ešte viac si vie oceniť svoje zdravé dieťa ... Dúfam, že to bolo len na začiatku a už nebude mať z toho žiadne problémy 🙂 🙂 ...

kankam
5. feb 2009

ivulienka máš IP 🙂 🙂 🙂

petusaaa
5. feb 2009

kankam, no moj slinta uz asi od 3m. tak som zvedava. a je taky nervoznejsi a stale by do niecoho kusal, aj ked to este nevie.
inak uz sme ok, len este behame po rizikovej poradni, neurologovi, nefrologovi, ocnom, kardiologovi a tak 😀 ale nic nam nenasli, ze sme ok, tak sa z toho tesim. a co sa tyka porodu. maly siel tvarickou hore a nejako sa zle otacal v porodnych cestach, takze ja sa tiez pomaly hojim. sem-tam, ked zle sedim, tak ranu stale citim. a pri sexe ani nehovorim. po nom skoro vzdy spinim 😒 ale drobec stoji za to 🙂

alionuska, ani nehovor. hrozne to uletelo. o chvilku mi uz bude sediet, behat a potom skola 😀 je to strasne, ako rychlo to ide 😒

petusaaa
5. feb 2009

som musela zmenit tie komentare k fotkam. lebo MM to tak dramaticky napisal. aj ked teda bolo to dramaticke, ale musela som to odlahcit 😉 uz je to za nami 🙂 😵

bambi02
autor
5. feb 2009

jeeee, konecneeee...super, uz som sa zlakla, ze sem nik nepride..a jak sa to tu fajne rozbehlo. paradicka...juu, teraz aby som vas stihla precitat a reagovat.

meggie: ja som zase z HC, ale v PK som par rokov byvala (najprv na Bernolakovej, potom na 1.maja)

materske centrum: asi pred pol rokom som zistovala ako sa da zalozit, a jedna pani ma odporucala, ze vraj nieco podobne v HC je..dohladam ten mailik, dufam, ze ho mam niekde odlozeny - bol tam kontakt na jednu pani v HC

ad lekar: mno, ja urcite pojdem k Ivovi Demerovi ako k detskemu lekarovi. inak nepoznam nijakeho ineho detskeho lekara, tak neviem. mate na neho nejake referencie?

petusaaa
5. feb 2009

bambi 😀 som si aj myslela, ze si to vzdala 😀

demer: ja som s nim nemala niejake problemy, akurat moja mama sa s nim nezhodla, ked bol na poste a on tam bol ako zakaznik. ale ako dr si tusim nik nestazoval 😉 ale ako som hovorila, ja chodim bugarovej. chodila som tam odmala, aj moje dve segry. nasu rodinu pozna dokonale a mam ju rada celkovo ako cloveka. aj ked sem.tam ma vie nastvat jej nazormi, tak si spravim po svojom 😅 a sestricka je tiez super. a paradne berie krv a picha injekcie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre