Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
20. mar 2009

Vonku bolo fajn, akurat 5 minut fucalo ako na sibiri, potom 5 minut nie a takto stale dookola...a mala nespala ani minutu 😅 tak sa ju snazi teraz muz spacifikovat 😅 myslim ze zaspi konecne lebo je uplne KO... 😝
stretli sme aj drimajovu, sa kocikala tiez v panskej chvilu,nema sem cas chodit ...
na ten cesnak chodte rychlo, lebo este parkrat tam zajde mia a nebude co zbierat 😅 ta tam bude pomaly chodit s kosackou 😀 😀

janetina
20. mar 2009

a viete niekto vygoglit na co je osozny...uz sa zobudzame ideeem papa

libka1
20. mar 2009

Tak nakoniec nezaspala, teraz sa kupu 😒 Tato splechoce viac ako dcera 😅
http://www.zdravie.efekt.sk/cesnakmedvedi.html

petusaaa
20. mar 2009

no, ja som uz zabudla, na co som chcela reagovat, tak vas iba zdravim a uzite si vikend 😉

mia.k
20. mar 2009

veru,veru,libka má pravdu,mali by ste sa poponáhlať na ten cesnak,lebo na budúci týždeň nabehneme s manželom s tesco igelitkami do panskej,a je po cesnaku. 😀
Dnes nám konečne došli výsledky z gastra.Akurát som sa dnes sťažovala libke,že už ma štvú s tými výsledkami,že nechodia,a toť v schránke obálka.Výsledky sú v norme,takže máme nádej,že to bude dobré.Ikeď stále nie je vylúčené,že má celiakiu,ale aspoň že sa nepotvrdila,takže môžem dúfať...
lilip,bola si dnes v tej panskej?

laluchova
20. mar 2009

tak s tým počasím by to bolo super, veď nejako do konca marca vydržíme a potom bude skvele!!!! 😅

libka1
21. mar 2009

Mia 😵 😵 😵 😵 😵 To som rada, hlavne tym dobrym vysledkom a aj tomu ze uz sa nemusis trapit co ak... 😵
Robila som vecer tu polievku, bola velmi dobra, spraskala som za 2 taniere 😅
ja sa uz tiez neviem dockat dobreho pocasia, juj, uz aby to bolo, uz sa vidim ako sa hrame v pieskovisku 😀 na to sa tesim tusim zo vsetkeho najviac 😅

laluchova
21. mar 2009

libka ty opäť tak skoro hore???malá pila mliečko a ty si už nemohla zaspať 🙄
dnes máme pkný deň a voľby...

laluchova
21. mar 2009

óóó a malá sa včera sama 1x napila z pohárika, držať si ho vedela už dlho, ale dostatočne nakloniť to jej trvalo ...a včera konečne slovo baba!!!tak už sme sa aj rozkecali!hurá!!!myslela som si že budeme mať mĺkvu rybu

ciarka
21. mar 2009

Ahojte babule.

mia-super ze vysledky su o.k.
A inak ako som ta v pondelok stretla a hovorila ze na Sabi daco lezie tak je to tak.Od utorka ma sopliky a kasel,teplotu mala asi 1 den a potom nic. a kasel ma stale.

Dufam ze nam to uz prejde,ani von nemozme ist!!!!!!

No a preberali ste domy, moj muz chcel ist na dom, je tiez sikovny vela veci by si spravil sam ale ja som nechcela. On ma rad take babracky okolo domu.

Petusa-snad coskoro najdete ten pravy dom!!!!!

Krasny vikend prajem!!!!

Inak dadusa ja ta nepoznam spred kostola.

laluchova
21. mar 2009

ahoj, tak boli sme si odvoliť, s malou sme boli trošku vonku bobehať pred bytovkami, kopkali sme si lopu, ale neboli sme dlho, lebo začalo fúkať, asi len polhodinky a potom šup do kočíka oadvoliť a hybaj domov...pospali sme si všetci traja a pozeráme ako je pekne vonku, na zajtra hlásia už oblačno, ale mohol by ten víkend pokračovať takto slnečne 😀

ddadusa
21. mar 2009

Ciarka, škoda že malinká je choručká. Ja stojím vždy vzadu aj s kočíkom aj s manželíkom a kamarátkou s modrým kočíkom a jej manželíčkom. Tak asi až tak moc nevyrušujeme keď si si nás nevšimla. Tak sa asi zajtra neuvidíme, budete sa uzdravovať. Prajem Vám pekný víkend.

petusaaa
21. mar 2009

ja som si tiez splnila obciansku povinnost 😉 baby, kde ja aladdin predajna na M. R. Štefánika 35? kde to je presne? 😕

libka1
22. mar 2009

a to nie je ten obchod detsky ked ides smerom k stanici na konci pesej zony? Neviem,len sa mi tak mari 😅

laluchova
22. mar 2009

no aj mne sa tak marí...ako hovorí Libbka

debbie
22. mar 2009

ano je to ten obchod ma to mlady Vrabel.

kankam
22. mar 2009

mia aj ja sa teším, dobre že prišli už konečne a že je to také pozitívne ... 😉 🙂
čiarka pozdravujem ťa , skoro sa uzdravte, keĎ sa zlepší počasie, slniečko jej to dúfam vytiahne 😉 🙂 😉

aladin je na konci pešej na štefánikovej smerom k stanici napravo ako ste všetky svorne písala, sem tam tam chodím niečo kúpiť 🙂 😉 🙂

mali sme ťažkú noc, nina včera u babky v TT moc jedla (s každým niečo, stále jej oči pýtali 😖 )(niekedy nemá stop, musím jej povedať ja, že "hádam by vedela kedy má dosť " u nej niekedy neplatí) tak som od 01-03 masírovala bruško a zakaždým uspávala asi 3 x a zakaždým sa znovu rozplakala. Nakoniec 4 pokus na štyroch zabral a potom zaspala ... JA som grogy lebo už o 06:00 bola hore 😝 😝 😝 😒 😒 😒 😠

libka1
22. mar 2009

😝 ja som vcera bola hore o 3 rano a uz som nezaspala, tak dnes som si to vynahradila a spala som az do 7 😵
ciarka skore uzdravenie Sabke 😉

libka1
22. mar 2009

Mia pytala si sa ma co kupim malej na narodky, tak velmi to vyzera ze toto, ak ma uz nic ine nenapadne 😉
http://www.tidohracky.sk/drevenne-hracky/hudobn...

alionuska
22. mar 2009

🙂 Ahojte.Ja len tak v skratke.Som bola na tej prehliadke u doktora a vsetko vyzera byt v poriadku.Videla som mojmu pokladiku bit srdiecko,tak som sa velmi potesila. 🙂 🙂 Dufam,ze vsetko pojde tak ako ma.O mesiac mu mam povedat,ci chcem ist na nejake specialne vysetrenie do Bratislavy,ale neviem este presne o co ide,len ze tam maju nejaky specialny pristroj a uz v takom skorom stadiu tehotenstva mi dokazu povedat,ci bude babo v poriadku.Plati sa za to 92eur a vraj ak to bude dobre,neposle ma potom na Amniocentezu...jasne,ze pojdem,lebo tej amniocentezy sa bojim...tak radsej nech mam istotu skor. 😉
Neviete ake to moze byt v tej BA vysetrenie?? 😕

libka1
22. mar 2009

Netusim,ale to je jedno, to by bolo super keby si nemusela na amniocentezu... 😉

kankam
22. mar 2009

alionuska, som šťastná že je všetko ok 🙂 🙂 🙂 a tiež neviem aké by to mohlo byť vyšetrenie, ale veda ide dopredu, tak určite to bude niečo novšie a lepšie ako doteraz ... amniocentézy by som sa bála aj ja a to som nemala takú skúsenosť ako ty ... 😉

kankam
22. mar 2009

libka to budete vyhrávať ostošesť 😀 😀 😀 , zvládnu to vaše uši ? 😀 😀 😀

ciarka
22. mar 2009

bABULE, TUSIM TY CHODIS NA PLAVANIE,POSLES MI PROSIM KONTAKT A MENO NA TIE KURZY PLAVANIA.

libka1
22. mar 2009

Uvidime 😉 co by som pre svoje dieta nespravila 😀

ciarka
22. mar 2009

babulky dakujeme,Libke, kankam,dadke,dufam ze Sabi bzde coskoro fit.A nemate skusenost s tym ked bolo babo nachladene-teda sopliky a kasel, a nema teplotu mozem ist na prechadzku?

Alionuska-ja netusim aky to je pristroj ale daj urcite vediet o co islo,ked nato pojdes.A akemu gynekologovi to chodis?Ak mozes prezradit samozrejme.A mozno som sa ta to uz pytala.

ciarka
22. mar 2009

A este sa chcem pochvalit Sabi beha ako raketa sama, hocikedy sa vyberie kde chce a vie sama zliest z gauca.

ciarka
22. mar 2009

jaj Libka vy idete sutazit,ze?Do tej Ba.Tak vyhrajte.

libka1
22. mar 2009

😀 no v sobotu 😀 to bude haluz 😀

kankam
22. mar 2009

libka máš IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre