Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
22. apr 2009

http://www.cyklomania.cz/prodej/detska-sedacka-...
Tato je este lacnejsia, rozdiel je ze ma trojbodovy pas, tiez je polohovatelna 😉

libka1
23. apr 2009

😉

laluchova
23. apr 2009

pekné ránko babenky maminky, hlásim sa opäť z domu...boli sme u svokrovcov na východe...

alionuska
23. apr 2009

Ahojte kocky.Tak vam len chcem napisat,ze som bola v tej Bratislave na tom prvostupnovom skriningu a vsetko bolo dobre.Dnes budem este volat ako dopadli vysledky krvi.Ale doktor povedal,ze babatko je zdravucke a ma vsetko co ma mat.Tesim sa,aj ked nemohol najst nosovu kosticku,lebo babo bolo zle otocene,ale potom ju moj gynekolog nasiel a mam aj fotecku drobceka.! Ma uz 7cm. 😀

janetina
23. apr 2009

bre ranko
uf aka zima je zasa 😝
uz som upiekla pizzu 😀 mnam ale z kupeneho cesta 😀 😀 😀 😀

libka1
23. apr 2009

😵 😵 😵 alionuska 😵 😵 😵
uz som aj dumala nad tebou laluchova ze co sa deje 😉 uz 3 den Evka zaspava sama v postielke, nejak extra nebojuje proti tomu, bala som sa ze to bude horsie, trochu si pomrnci, ale je to ten vydieracsky plac, nie zalostivy,a zo dna na den sa to skracuje, tak dikes za knihu, zatial funguje 😉

libka1
23. apr 2009

janetina ako casto robis pizzu? sa mi zda ze nejak casto. 😀 Oplati sa to vobec robit doma? Ja som kedysi robievala,ale vzdala som to a vacsinou si objednavame uz...

petusaaa
23. apr 2009

alionuska hrozne si ma potesila 😵 😵 😵

baby, dnes varili v telerane na markize z medvedieho cesnaku

janetina
23. apr 2009

aliounuska gratulujem k fazulke 😉 ze ste zdrave obe....
libka Asi sa to oplati....cca 1 pizza 5eur nie? a cesto cca 45sk+ trochu sunky kecupu nieco mrazene kukuricu a pod. a trochu rajcin a papriky cerstvej...plus syry...urcite to nestoji dalsich 100sk..
My sme praveze dlho nemali a tiez ked sme prerabali sme si aj objednavali ale teraz mali cesto tak som rada ze tam dam co vidim🙂 hlavne pre Timiho...davam tam nesladeny kecup a nesolim. A minule som bola zufala ze co varit tak som davala kysnut cestooo...a spravila pizzu , ale to je o case a toho moc nemame... 😀 😀 😀
Vcera mi mm prisiel o 20h vecer domov no mala som kedy s nim prejednat sedacku 😀 😀 😀 😀 ako som Ti pisala realne to bude na vikend.

janetina
23. apr 2009

petusaa zdravim Ta uz si odseknuta??? 😎 ..akurat vcera som si nevedela spomenut ze aky to je cesnak...ta materska mi nici mozgove bunky 😀 😀 😀 ...dakujem za pripomienku...budem zalozkovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

libka1
23. apr 2009

hm, no takto pekne poratane to dava zmysel, mne sa nechce doma robit cesto a este som dobre v obchode nenasla,moja mama obcas kupuje nejake a robi ho doma, ale to mi teda nechuti vobec... poradte nejake dobre cesto(kupovane 😀) a odskusam...

janetina
23. apr 2009

no v Kauflande maju take uvalkane to si skusala? nam chuti je tenucke ako ma byt??

libka1
23. apr 2009

no to som teda neskusala, kuknem ho, zatial som jedla len take hrube kupovane 😝
co sa tyka tej sedacky u nas uz padlo rozhodnutie, berieme tu polisport, objedname ju z ciech, pockame teda do pondelka, ak by ste sa chceli pridat, jo? zalubila sa nam, este nejaku peknu prilbycku k tomu a mozeme zacat sportovat 😉

janetina
23. apr 2009

ano? ok ja sa pojdem pozriet teda do Domossu ci by tiez nedali zlavu ak by ju tam mali....kolko nas teda by vysla v Cechach? aby som vedela zjednavat v PN 😀 ak by ju tam mali.
To cesto je v saciku zrolkovane vola sa Salvatore a je to pri mliekach a maslach....byvaju tam aj listkove cesta take podobne sacky aby si sa nepomylila.....

kankam
23. apr 2009

libka, idem robiť dnes tie tvoje mafiny, ale mám otázku, nejde tam ani jedno vajce a ani trochu mlieka ? Trošku som prekvapkaná 😉 , len mi to prosím ťa potvrď či tam nie je preklep, ale podľa postupu mám pocit že nie ...

libka1
23. apr 2009

My chceme teda tuto:
http://www.cyklomania.cz/prodej/detska-sedacka-...
Cena: 1725 Kč (zhruba 64 EUR) + poštovné 290 Kč (zhruba 11 EUR). Ešte stále to vychádza aj s tým poštovným o 20 EUR menej ako keď to kúpim v HC. Ešte popozerám či ju nemajú niekde lacnejšie....
cakam na spravy ako si dopadla na jednaniach a argumentuj tym ze kupis 2 😀

janetina
23. apr 2009

takze pod 75 eur nejdeme predbezne...jasne ze zargumentujem 😀 😀 😀 😀 ..posli mi do ip cislo ja Ti zavolama ka to bude akutne 😀 😀 😀 😀 tak Ti ju kupim ....

janetina
23. apr 2009

dobre je na nej ze ma 5 bodove zapnutie

janetina
23. apr 2009

kankam aku formu mas na mufinky ...klascke tvary ci mas nejake mackove? kolko z cesta vyjde mufinkov..vsak napis ako si dopadla....s pecenim mnam

kankam
23. apr 2009

janetina ten môj recept o pár strán dozadu je na 12 mafinov, ale na také väčšie z az-tka forma. Potom mám ešte takú z ikei to sú také malé -jednohubky 😀 , tak to potom kombinujem, víde mi 6 k velkých a tá forma z ikei ...
Len furt neviem libka, či to je bez toho vajca a mlieka - POTVRDˇpríjem 😀 😀 😀 😀 😀 😝

kankam
23. apr 2009

ešte idem robiť dneska toto, som zvedavá je to recept z mimibazaru ... 😉 to ako na obed, nech tata potešíme keď príde z práce, mal včera ťažký deň, tak niečo od cesta, má také rád ... 🙂 😉 🙂

lievance

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

-3 vajíčka -5 lyžíc kryš.cukru -5 lyžíc hladkej múky -250 g tvarohu (najlepšie jemný) -vanilkový cukor -kôra z citrónu

POSTUP PŘÍPRAVY

Všetky prísady si vymiesime v miske, bude s toho také hustejšie cesto, a lyžicou naberáme na rozpálenu panvicu potretú olejom, odporúčam stíšiť plameň, ja som piekla na elektrickom šporáku na stupni č.3, aby vám nehoreli, sú vynikajúce!!!

janetina
23. apr 2009

no ja nemam formy uz davnjéjsie som chcela kupit a ze tam dam cesto ako na babovku ale toto vyzera najsamlepsie mnam
libka nema prijem ani mne este neodpisala ohl sedacky 😀 😀 😀 😀asi jej Evicka odpojila kablik 😀 😀 😀

janetina
23. apr 2009

ano take podobne ale zo smotanou robime aj my ale len obcas kvoli sladkemu....to by som dopadla mnam a s orechami posypane a s dzemikom z domu mnam

petusaaa
23. apr 2009

janetina, ano , uspesne odseknuta 😀 uz s malym lietam 😵

tak teraz mam dilemu, ci spravim tu pizzu alebo lievance 😕 😅

kankam
23. apr 2009

dobrý typ s tou smotanou, tiež som lievance nerobila asi dobré 2-3 roky 😀 keď som bola tehotnáá tak som na sladké chuť vôbec nemala (nina asi chcela byť štíhla 😀 😀 😀 😀 ) a keď som porodila som bola rada, že som niečo navarila 😖 😝 😝 😝 , tak idem skúsiť, ten tvaroh ma zaujal také niečo iné a tie mafiny urobím poobede, keď libka potvrdí príjem 😀 😀 😀

kankam
23. apr 2009

čaf petusa, aj ja som rada, že si odseknutá 😉 , aj že malý je ok, niekedy prečítam a zabudnem niekomu napísať ... napr teraz tebe a ešte alionuske všetko dobré som strašne rada, že je fazuľka aj ty ok, verím, že to všetko bude len a len dobré ... 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

laluchova
23. apr 2009

tak si čítam čo máte nového všetkým gratulujem...ste super maminky...tie lievance som robila z mimibazaru sú super...my ich máme radi aj posypané škoricovým cukrom...muž ich miluje...Tamarka sa ok, u svokrovcov sa mala dobre, celé dni len na záhrade do domu sme chodili len spávať...spala tam ako zarezaná, musela som ju chodiť po 2 hodinách budiť, aby spala v noci, mala svoju izbičku tak si tam kraľovala...už máme komplet vonku horné stoličky a teraz sa ukazujú spodné tak spolovice sú už von a vidí sa mi, že jej asi pôjdu očné, to bude, tie sú vraj úmorné...
včera sme sa trošku trápili vrackaním a kakaním...ja som to mala v nedeľu, muž v pondelok a ona včera trvalo nám to len pol dna, smecta zabarala...ale jesť jej chutilo čo som sa čudovala...inak nemáme nič nového, len to že malá bežká už v celku pekne, po byte ju nechávam už behať aj samú bez popruhov, inak každý chválil aký skvelý vynález...máme ich už len viacmenej ako zadné vrátka keby mala spadnúť radšej ju zachytíme...

laluchova
23. apr 2009

libka
ozaj som rada že malá ti spí sama v postieľke však je to super

kankam
23. apr 2009

baby z tých lievancov sa mi urobilo až 15 ks 🙄 tak by som tam pridala mlieko a múku nabudúce, aby toho rozhodne bolo viac - dala som o PL cikru menej ...

janetina
23. apr 2009

kankam co sa ti mali 😀 😀 😀 😀 muzovi nestacilo zamlsat??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre