Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janus32
28. feb 2011

halo babenky kde ste?Konci nam mesiac a ako tak pozeram,uz dllllho tu nikto z vas nebol 😖

libka1
28. feb 2011

tu som 😀 peciem koleno bravcove, nemam cas pisat 😀 nech zije diéta 🙂

janus32
28. feb 2011

@libka1 😀 ja som sa tak napchala takeho mnam salatiku,ze asi prasknem 😀 hmmmm,take koleno by bodlo a pivko k tomu 😝

kankam
28. feb 2011

už aby bolo teplo, aj ja by som išla a nech už posunú čas, nech už môžeme žiť a nie takto prežívať 😝 už mi tá zima leze na nerv ...

sendynka01
28. feb 2011

Veru az aby bolo teplo...Ale dnes bolo celkom prijemne..Som krpca skoro 2 hodiny nahanala pod cinzakom 🙂 🙂 🙂

janus32
28. feb 2011

@sendynka01 no u nas bolo furt zamracene,blee.Inak zima otras-pribrala som 5kilov 😠

sendynka01
28. feb 2011

@janus32 no ja uz by som potrebovala tiez dat nejake kilecka dolu, lebo ked dojde jar a budem musiet zhodit zimnu bundu, budem sediet pri skrini a rozmyslat co si obleciem 😒 😒 😒 Takze ak sa otepli vytiahneme s muzom bicykle, kupime malemu sedacku a budem sa chodit vozit 🙂

libka1
1. mar 2011

@sendynka01 my sme tiez boli vcera 2 hodiny v panskej... nadherne pocko bolo... muz bol po dlhej dobe doma cely den, tak sme si to uzivali 😵 a zakoncili sme to tym kolenom, este teraz som prejedena 😀 😅

sendynka01
1. mar 2011

@libka1 To poznam..Moj cez tyzden v robote a cez vikendy chodi hravat svadby a pod. My sme boli v nedelu na Madunickych jazerach, je tam celkom pekne a hlavne klud, malemu sa tam stasne paci, vsetko musi vidiet ;)))) Dala som sem foto po dlhom case, celkom sa mi vydarili..

janus32
1. mar 2011

@sendynka01 ahojte babulky,pozerala som tvoje foto,fakt super,aj my sme tam pred sto rokmi chodievali na opekacky a tak-je to tam krasne 🙂
@libka1 panska je krasna v kazdom obdobi 😉 takze to co si spalila,si rychlo doplnila 😔 my sme od dnes doma,Ema kasle jak hrnec 😖 a to sme uz pekne tahali v skolke 😒

pusinqa
1. mar 2011

ahojte kočky, ja dáko nestíham, julka už je od včera konečne v škôlke tak snáď to bude lepšie, v piatok ideme do BA pre tie výsledky držte palce aj keď podľa všetkého sa dosť obávam že to má, no uvidíme, tinka sa už pretáča tak vyžaduje viac pozornosti, takže času je málo 😝

janus32
1. mar 2011

@pusinqa ale to leti,ze uz sa babulka pretaca 😵 musis dufat,ze vysledky budu v poriadku 😉

mia.k
1. mar 2011

Ahojte.
@pusinqa držím silno palce na piatok,nech sa Julke tá celiakia nepotvrdí. 😉
@janus32 tá vaša Emka býva ozaj často chorá. No ale už sa blíži jar,tak už budú bývať detúrence dúfam menej choré.
My sme boli včera na zápise do škôlky a bolo tam teda poriadne veľa detí. Pochybujem,že nás zoberú,ked do celej škôlky berú len 33 detí. Ale neva,keby aj nie, nám to nejak nesúri. Poobede sme boli v Martine na výlete-muž tam šiel služobne,tak sme sa s ním zviezli,nech má Ben trocha zmenu,lebo stále len doma sedíme,alebo sa po Hlohovci motáme. Ale konečne sa už trocha oteplilo,tak snáď už čoskoro príde jar. 🙂

pusinqa
1. mar 2011

@mia.k my sme tak boli minule u imuno v PN ale sa nám nevtrepal kočík tak z prechádzky nič ale na ďalší deň sme si v brutal kose spravili výlet a pochodili sme po ostrove a fest dobre padla tá zmena aj mne aj julke, mala som tu tatina tak nás vozil 🙂

janus32
1. mar 2011

@mia.k praveze sme od decembra neboli chore 🙂 ale teraz je chudiatko k.o,aj teplotku ma,aj kasel,zajtra musime k dr ist 😖

svetielkoand
1. mar 2011

Baby čo ste z Hc viete o príspevku pri narodení dieťaťa z fondu primátora mesta?

babatko88
1. mar 2011

@svetielkoand ahoj, áno vieme, nie je to moc, no poteší 😉

janus32
1. mar 2011

@svetielkoand
@babatko88 waaaaw,aj nam na sedliakoch by sa hodil taky prispevok 😀 akurat mam pocit,ze nas zlaty starosta si dava sam sebe prispevky 😠

kankam
1. mar 2011

@svetielkoand v roku 2008 to bolo 2.000,- Sk a potešilo, ke´D netieklo, aspoń kvapkalo ...

babatko88
2. mar 2011

@janus32 to je normálne, u nás to je len nejakých 72eur, presne si nepamätám

janus32
2. mar 2011

@babatko88 no aj to by potesilo 😉

svetielkoand
2. mar 2011

teraz je to 83€ 😉 a urcite sa oplati si ho vybavit, najmä ked zdrazel vyvoz odpadu, vsak ja im to poslem naspat a este im musim doplatit

babatko88
2. mar 2011

@janus32 veď áno 😉
@svetielkoand už toľko??? ja som to mala minulý rok v máji a bolo to okolo tých 72e, ale presne neviem... s tým odpadom ani nehovor, to ma inak naštvali svine hnusné 😠

svetielkoand
2. mar 2011

@babatko88 no mňa najviac štve, že v Šulekove vynášajú len raz do týždňa a ak mám náhodou bviac odpadu a dam sakel vedla koša tak ho nevezmu 😠

babatko88
2. mar 2011

@svetielkoand aj v HC berú len raz do týždňa, ak ti sakel nezoberú, choď sa na mestský úrad sťažovať, ani nám nebrali, muž tam nabehol a už berú 😀

janus32
2. mar 2011

@babatko88 Ked som bola cez vikend u mamy akurat sme tie katastroficke ceny spominali 😖 to akoze preco vlastne mate take drahe smeti?Platite aj za neplatitelov?

babatko88
2. mar 2011

@janus32 asi tak 😠 no naši nový papalášikovia sa rozhodli, že to čo sme platili je veľmi málo, hlavne, že máme len 1auto 😠 už mi lezú na nervy, ale nič s tým neurobíme ☹

janus32
2. mar 2011

@babatko88 esteze my vela veci mozme spalit za domom 😀 no skuste aj vy 😀 to by vam asi nepreslo 😝 sa cudujem,ze nikto este s peticiou neprisiel 😨

babatko88
2. mar 2011

@janus32 no, susedia pália, ale smrdí potom celé mesto, fuj 😝 my zase toľko odpadu nemáme, takže v pohode, ale tá cena je strašne prehnaná

mia.k
3. mar 2011

@kankam ako zvládla Ninka prvý deň v škôlke?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre