Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
5. apr 2011

@lumistri ďakujem. Neboj,ten čas tak rýchlo letí a ani sa nenazdáš a už budeš mať aj ty potom. A kedy sa chystáš ísť do LM?

mia.k
5. apr 2011

Dnes som mala takú smolu. Potrebovala som si spraviť narýchlo predoperačné vyšetrenie a keďže zohnať narýchlo interanistu,ktorý by mi to spravil,nie je v HC až také jednoduché,ale podarilo sa mi na dnes objednať u jedného na poliklinike,tak som sa tam dnes vybrala a poliklinika uzavretá,lebo nejaký "dobráčisko" zavolal,že na poliklinike je bomba,tak sa neordinovalo. Skoro ma rachlo. Našťastie ale sa mi podarilo zohnať jednu dobrú dušu,ktorá mi slúbila,že mi to zajtra spraví. Zajtra mám už posledný deň na to,tak dúfam,že sa mi to zajtra podarí.

libka1
5. apr 2011

@mia.k parada, to vzdy potesi taketo... kym to clovek pocuje len v radiu tak mavne rukou, ale ked sa ho to aj priamo dotyka tak sa tak akurat naserie 😝

ciarka
5. apr 2011

libka- ideme von?

ciarka
5. apr 2011

Soni a este raz uprimne velka gratulacia!!!!!!!!tesim sa s vami.

stanka26
5. apr 2011

@libka1 gratulujem

kankam
5. apr 2011

@libka1 😉 😉 😉 tak sa zadarilo 😵 😵 😵 , držím palce a teším sa s tebou, tak teraz si to otestuješ opačne - bábo na zimu 😉 😉 😉

kankam
5. apr 2011

@mia.k dúfam, že sa ti to podarí zajtra vybaviť, nám to zavolala kolegyňa čo ide na operáciu v sobotu a tiež bola nadšená 😠 😠 😠 , tak nech žijú magori, čo nevedia ako sa pobaviť 🙄 🙄 🙄 , držím palce, nech už to máš za sebou ...

lumistri
5. apr 2011

@mia.k chystam sa uz tento vikend.. aj sa tesim, si trochu oddychnem, bo mi mama pomoze s malym a budem mat hadam viac casu aj na seba, treba skocit ku kadernicke bo najblizsi pol rok sa tam urcite zase nedostanem 😀

inac aj moj muz bol akurat u doktora na poliklinike, ked tam prisli policajti a vsetkych vyhadzali von.. nastastie bol uz v ordinacii a takmer vybaveny, mna osobne by strasne nastvalo kebyze tam cakam na chodbe dve hodky a potom ma vyhodia s tym ze neordinuju (hlavne ked ma doktor od zajtra dovolenku a nebude tam dalsi tyzden).. to su fakt blbi ti ludia co toto dokazu urobit.. a hlavne nechapem preco?! zeby sa niekomu nechcelo ist do roboty?? 🙄

filialka
6. apr 2011

Ahojte baby,kedy budete na pieskovisku?? 🙂

stanka26
6. apr 2011

@filialka ahoj.asi na budúci týždeň.Lebo momentálne je pieskovisko prázdne, privezú nový piesok a keď bude krajšie počasie.

margareta76
6. apr 2011

Ahoj Libka1. Gratulujem aj ja k babatku. Ja som tiez tehotna a mam termin 4.novembra 🙂 A dokonca aj datum narodenia nasich prvorodenych je velmi podobny 🙂 Moja svagrinka je tiez tehotna (druhe tehotenstvo), ale ta caka dvojicky. Trosku ju to prekvapilo, ale myslim ze to zvlada statocne. Ma doma 1 1/2 rocnu dcerku.

margareta76
6. apr 2011

Este som zabudla dopisat, ze aj svagrinka ma termin v novembri 🙂

filialka
6. apr 2011

@stanka26 aha,, ok, tak vas pridem pozriet 🙂

stanka26
6. apr 2011

@filialka to sa potom ešte dohodneme.ja bych potom mohla aj do obeda kedže Sabi bude v škôlke.

filialka
6. apr 2011

@stanka26 dobre nieje problem... aj ja 😉

pusinqa
6. apr 2011

@libka1 to sú ale novinky, blahoželáme k tej krásnej novinke, nech máš bezproblémové tehu 😀

mia.k
6. apr 2011

@libka1 tak už je to tu čierne na bielom,mám z toho velkú radosť,ale to ty už vieš. 😉
@margareta76 gratulujem! 😉 Ako sa nám to tu krásne rozbehlo s tými bábätkami. To budete mať s libkou narovnako bábätká, potom môžme chodiť všetky tri spolu kočíkovať. 😉
@lumistri tak si to teda ešte uži u vašich a ak by si sa už dovtedy kým porodíš neozvala,tak ti želám rýchly a bezbolestný pôrod a hlavne zdravé bábätko. Veľa šťastia. 😉

mia.k
6. apr 2011

Dnes mám zase deň "blbec", od rána sa mi furt čosi kašle. Interné vyšetrenie tiež nebolo bezproblémové... Išla som kdnes k jednej internistke,ktorá mi včera slúbila,že mi to dnes spraví a keď už som bola v ordinácii,zistila,že mám poisťovňu s ktorou nemá zmluvu,tak mi to nemohla spraviť. Tak som potom šla zase na polikliniku skúsiť šťastie k tomu dr. u ktorého som bola včera objednaná a prídem tam a že dnes má dovolenku. Tak som šla k zastupujúcej internistke,ktorá mala samozrejme kopec pacientov dnes,ale sestrička sa nadomnou zlutovala, lebo iná možnosť tu už nebola,tak mi slúbila,že ma vezmú. Tak som sa tam načakala až mi už zle bolo a skoro som tam odpadla. No a ešte k tomu testy mi nedopadli najlepšie-ževraj mám málo bielkovín a tie sú pri operácii dôležité,tak váhala,že čo somnou. Mám si doplniť bielkoviny,ale ako to za jeden deň stihnem to netuším. Keď mi ide,tak mi ide... 😀 😝

pusinqa
6. apr 2011

@mia.k no teda riadne blbý deň si mala, nech je takých už čo najmenej a nech ti to dobre nakoniec dopadne 😉

margareta76
6. apr 2011

Mia.k dakujem velmi pekne za gratulaciu 🙂 A moc, moc drzim aj ja tebe palce 🙂 Budem na teba mysliet 🙂

libka1
7. apr 2011

Dakujem za gratulacie, velmi velmi velmi sa tesime 😵 😵 😵 aj s tebou margareta 😉 naozaj budeme mat deti podobneho veku, akurat ty mas o 1 naskok 🙂

@mia.k drzim palce, budem na teba mysliet nech to je ovela lepsie ako minule 😉

janus32
7. apr 2011

@libka1 no teeeeeeeeeeda,gratulujem🙂straaasne sa teskam s tebou 😉

janus32
7. apr 2011

@margareta76 gratulujem aj tebe 😉 baby co fukal dobry vietor?

janus32
7. apr 2011

@mia.k ty si este tu? 😉

libka1
7. apr 2011

@janus32 asi, lebo u nas to moc rychlo teda neslo 😀 dakujem...

janus32
7. apr 2011

@libka1 aj ja by som tak rada mala,ale ta krv je na prt,tak beriem lieky,blee

filialka
7. apr 2011

@libka1 gratulujem,, to je krasne,,, ties by som to este chcela zatit,,, 🙂 🙂
Uzivaj si to naplno,,, 🙂

margareta76
7. apr 2011

Dakujem aj ja vam za gratulacie 🙂 Aj tomu dobremu vetru 😀

libka1
8. apr 2011

Tak Mia to uz ma za sebou, ma synceka Filipka, 3320 g, 51 cm 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre