Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

xleax
10. máj 2011

Posielam pre záujemcov web stranku spomýnaného opatrovateľského centra - jasiel www.weblahko.chrobácikovo.sk

koniarova
10. máj 2011

@xleax Nejde mi to otvoriť ☹

xleax
10. máj 2011

pozriem sa nato

xleax
10. máj 2011

ospravedlnujem sa zle to bolo napisane www.weblahko.chrobacikovo.sk

koniarova
10. máj 2011

@xleax Už ide, ďakujem. 😉

xleax
10. máj 2011

rado sa stalo

pusinqa
11. máj 2011

mne to stále nejde

libka1
11. máj 2011

ani mne, ale medzitym som to vygooglila, su tam vymenene slova 😉 ma to byt www.chrobacikovo.weblahko.sk

pusinqa
11. máj 2011

@libka1 díky 😉 , podľa mňa fajn že tu také niečo bude, človek nikdy nevie 😉

filialka
13. máj 2011

@libka1 Ahojte tot uz islo otvorit🙂

filialka
13. máj 2011

@pusinqa presne tak,, ani sa clovek nenazda a pridem mu to vhod 🙂

filialka
13. máj 2011

@drimajova gratulujem a lavne vela vela zdravicka vam prajem.... 🙂

tintiniacik
13. máj 2011

ahojte baby ak sa vam chce zahlasujte za nasho Lukaska-tintiniacik Dakujem https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-daylong/hrajte-o-30-kremov-daylong-kids-v-hodnote-15-eur/

janus32
16. máj 2011

@tintiniacik mas to tam 😀

tintiniacik
16. máj 2011

dakujem 😀

stanka26
16. máj 2011

@tintiniacik zahlasované

libka1
17. máj 2011

@margareta76 tak my uz mame vysledky testov z minuleho tyzdna, prave som si po ne volala, vsetko ok 😵 😵
u teba co nove?

stanka26
17. máj 2011

Všetkým májovým oslávencov želám všetko najlepšie 🙂 🙂 , hlavne veľa zdravíčka a nehnevajte svojich rodičov 😀 😀

mia.k
17. máj 2011

@libka1 supiš! 😉
@stanka26 a vy ste už boli v tej Trnave na gastre so Šimonkom?

margareta76
17. máj 2011

stanka26: Dakujeme velmi pekne za gratulaciu - my mame prave dnes 3 roky 🙂
libka1: Tak to je naozaj vyborna sprava, dufam ze takto uspesne absolvujeme vsetky dni a tyzdne az do novembra 2011 🙂 a samozrejme aj ten pre nas velky den D 🙂

janus32
17. máj 2011

@margareta76 gratulujeme 😵 Inak velmi ma tesi,ze sa maminky ako ty,neboja mat aj tretie dieta 🙂 super,dufam,ze aj ja coskoro pribudnem medzi vas 🙂

janus32
17. máj 2011

@margareta76 gratulujeme!Inak velmi ma tesi,ze maminky ako ty,sa neboja mat aj tretie dieta 😵 dufam,ze coskoro pribudnem do klubu medzi vas tehulky 😉

margareta76
18. máj 2011

janus32: Dakujeme za gratulaciu, aj za povzbudenie, dufam, ze 3 deti budem zvladat 🙂 O deti sa staram sama (a samozrejme manzel pomaha ako moze), z HC ani nepochadzam tak viac-menej tu ani nikoho nepoznam okrem svokrovcov a svagrin 🙂 S dvoma malymi detmi sa tazko chodi von, aj ked viem, ze niektore mamicky to v pohode zvladaju - klobuk dolu, ale mne sa to moc nedari a teraz ako tehotnej uz vobec nie 🙂 Esteze mame rodinny dom a staci ist na dvor 🙂
A samozrejme v klube tehuliek si vitana, moc sa na teba tesime 😵

mia.k
18. máj 2011

@margareta76 to máš super,že bývaš na dome. Ja mám teraz tiež problémy s chodením von,lebo zosúladiť nejako ten režim dvoch malých detí nie je také jednoduché,ako by si možno niekto myslel. Takže ja si teraz nemôžem nič plánovať-nejaký presný čas kedy pôjdeme von,a taktiež nemôžem teraz bývať ani vonku tak dlho,ako by som chcela, no ale čo už,nejako to už vydržíme.

xleax
18. máj 2011

Takže zápis do Detského opatrovateľského centra (jasiel) sa koná 1.júna v priestoroch Materského centra - centra pre rozvoj rodiny na Dilongovej ulici (budovy pod mostom oproti detskému ihrisku) a to v čase od 10 - 13 hodiny.

janus32
19. máj 2011

@margareta76 No uz aby to bolo🙂tak to je nieco ako u nas,tiez nepochadzam z tadialto,kde byvam,ale uz som si nejak zvykla a je super,ze tiez byvame na dome 🙂 Ja som to moc nemusela riesit s detmi,lebo mame velikansky vekovy rozdiel-no ale to tiez nieje dobre.Ale skor to neslo 😖

mia.k
19. máj 2011

@janus32 držím ti palce,nech sa vám bábenko čoskoro zadarí, nech si môžeš aj ty vychutnávať tú nádheru. 😉 Musím povedať,že pre mňa je malé bábo-(vlastné), to najkrajšie,čo môže existovať. Ja si Filipka teraz strašne vychutnávam, a musím skonštatovať,že je to celkom iné ako pri prvom dieťati,kedy to bolo pre mňa niečo neznáme a riešila som viacmenej,že čo a ako sa oň starať a také veci a bolo mi to také cudzie,kdežto teraz si ho poriadne užívam.

margareta76
19. máj 2011

janus32: Niekto chce mat medzi detmi vacsi vekovy rozdiel, hovori, ze potom si kazde dieta vie lepsie uzit a kazdemu dietatu sa venuje co najviac. Niekto zase, chce co najmensi, ze aby sa deti medzi sebou zahrali... - nas pripad. Dolezite je ako sa rodicia dohodnu, ako im to lepsie vyhovuje a to je to najspravnejsie a najlepsie 🙂

libka1
19. máj 2011

@margareta76 a este planujete aj nejake dalsie dieta? ci pri troch to stopnete alebo sa uvidi este? 😀
inac taku mamicku s 2 detmi som vcera videla na ihrisku a mozem povedat ze nemala cas ani dychat, deti mali tak zhruba 1 a 3 roky a neustale niektore zachranovala... raz jedno viselo z preliezky, druhe medzitym padalo z hojdacky, no lietala o dusu... 😖

@mia.k vychutnas si to este viac ked bude ben v skolke 😉 aj jemu to prospeje aj ty budes mat viac kludu, nieze by som bola krkavcia mat a tesila sa ze som sa zbavila malej ked zacala chodit do skolky, ale tak ako stade priniesla kopu somarin (plutie, utieranie si ust do rukava, neustale hadky o tom ze si nemusi umyvat ruky po potrebe lebo sa nedotkla zachoda 😕 😒 ) tak sa tam aj vela naucila a co je podstatne, teraz z nej mam pocit ze tam chodi naozaj s radostou 😵
teraz ako som tehotna sa ma kazdy vypytuje ci ju vyberiem zo skolky ked budem na materskej, ale priznam sa ze mna to ani nenapadlo ze aj taka moznost by bola 😅 tesim sa na to ze ked bude chora tak nebudeme musiet riesit kto s nou bude ale to bude jasne 😵 ale nech len pekne chodi dalej 😉

@janus32 uz aby si menila status na "čaká bábaätko" 😉
ja tiez nemam v hlohovci nikoho, svokrovcov za rohom (15 km), ale svokra je teraz stale v BB lebo svagrinej sa narodilo babatko pred 3 tyzdnami, tak ona potrebuje pomoc viac a rodicov 100 km
ale aj tak vela pomahaju aj jedny aj druhy, nemozem sa stazovat, som im za to velmi vdacna 😵 do roboty som mohla ist len vdaka svokrovi, ktory sa mi staral o par mesacne dieta... a to som si myslela ze toho nebude schopny 😅 ale celkom si padli do noty, dodnes si velmi dobre rozumeju mozno aj vdaka tomu ze travili spolu tolko casu a on sa s nou bavi ako so seberovnou... nema ten styl ze ty si dieta tak budem s tebou aj tak rozpravat, je jadrovy fyzik a fakty su fakty, treba ich pomenovat tak ako sa veci maju 😀 😀 kolkorazy sa na nom narehocem (len v duchu, aby sa neurazil 😀 ), ale mala ho zere 😀

mia.k
19. máj 2011

@libka1 😀 😀 kockaté hlavy sú kockaté hlavy. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre