Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
2. nov 2011

@pusinqa no tak gratulácia k prvým samostatným krôčikom! 😉
No tak babulky @libka1 to už má úspešne za sebou a včera o 14.00 sa jej narodil Miško s mierami 3600g a 49cm. Moooooc gratulujeme a Miškovi želáme veľa šťastia do života!!!!

@margareta76 a ty ako,ešte sa držíš?

janus32
2. nov 2011

super super super 🙂 🙂 🙂 strasne sa teskam,ze to ma uspesne za sebou 🙂
@libka1 prajeme vsetko dobre maminke aj drobcekovi 🙂

kankam
2. nov 2011

@pusinqa super, super, šikovnica jedna malá 😵 a spanie sa už tiež polepšilo ?
@libka1 gratulujeme a želáme všetko naj Miškovi aj mamine, nech sú čím skôr doma a v pohode, hlavne nech dobre papá a spí 😵 😵 😵

pusinqa
4. nov 2011

@libka1 gratulky, miery má pekné, drobček nie je ako sa bála, nech sa vám darí 😀

ďakujeme, ona už taký mesiac chodila ale sama sa nepúšťala, len keď som ju ja dala tak išla ale teraz sa už sama púšťa súdok malý srandovná je ako sa tu šrotí a spanie stále nič moc, už som zombík profík len keď ja som mäkota a nemám to srdce jej to nočné papanie zatrhnúť čo by u nás bez plaču nešlo a nie som si istá či by to pomohlo, lebo zúbky sa tískajú, či by nebola hore a neplakávala tak či tak

mia.k
4. nov 2011

@pusinqa a mliečnu kašu na noc si neskúšala dať Tinke? Môjho malkáča kaša tak zasýti...

pusinqa
4. nov 2011

@mia.k robím jej aj z vody hippky aj takú krupicu z mlieka, aj niekedy dostane ešte hoďku po kaši jogurt ale nič, ono to budú asi zuby lebo aj večer k nej musíme aj 6x za 2-3 h, dudku, pomojať, aj to je dosť zaberák že po celom dni ani večer si neoddýchnem a potom celú noc zas ťahám 😝

libka1
5. nov 2011

😉 ahojte, uz sme doma 😉 dakujeme za gratulacie, tentokrat som bola omnoho spokojnejsia 😵 porod ako cez kopirak, este o polhodinu kratsi akurat kontrakcie o dost horsie 😝 personal neporovnatelny 😉
margareta?

pusinqa
5. nov 2011

@libka1 super že všetko ok a že ste už doma, teším sa že si bola spokojná 🙂 , malý poslúcha?

stanka26
5. nov 2011

@libka1 pripájam sa ku gratulácii.

libka1
6. nov 2011

@pusinqa je zlatucky zatial, ma zltacku tak je spavy 😉 horsie je to s evkou, ako keby do nej 100 certov voslo vcera take hluposti robila len aby na seba uputala pozornost 😅 hadam je to len zaciatok a zlepsi sa to...

@stanka26 dakujem 😉

pusinqa
6. nov 2011

@libka1 tie začiatky sú pre väčšinu tých starších skrátka kruté, aj mne bolo Julky aj ľúto že si musí zvyknúť, ale po roku je ok už len občas riešime také bežné situácie ale je to v pohode, nech si aj evka čím skôr zvykne

janus32
6. nov 2011

@libka1 ahojte,tak aj ja este raz gratulujem 🙂 super,ze ste uz doma!No aj bratova dcera robila kadejake somariny,len aby uputala pozornost 😵

mia.k
7. nov 2011

@libka1 to je normálne,že na seba púta pozornosť a ešte nejaký čas aj bude. Včera som sa jej niekoľko krát pýtala,že ako sa jej páči braček a neodpovedala mi.Nejako ju táto nová situácia asi zaskočila.

libka1
7. nov 2011

@pusinqa @mia.k no ona ho prave vzdy chce objimat, natahovat ako hracku, bozkavat...
zle mu nerobi, to by som jej krivdila, len asi sa citi odstrcena ☹ dnes je to uz lepsie, prvy den bol najhorsi, vcera tiez nic moc, dnes sa snazi, ostala doma zo skolky, lebo nemal kto po nu poobede ist, tak pojde az zajtra, to bude muz 3 dni doma tak to hadam bude lahsie... maly je zatial zlaty, len sa trapime s kojenim, ale ani som nic ine necakala, takze to ma neprekvapilo 😝 hadam sa to zlomi 🙄

mia.k
7. nov 2011

@libka1 tak sa držte,nech sa darí. 😉

kankam
7. nov 2011

@libka1 to je super, že je takáto evka, aj keď aj to je problém, keďže je malinký, ale aspoń to je pozitívne že mu nechce robiť zle ... Tak sa držkaj a nevzdávaj sa s kojením a keď už nebudeš vládať, tak daj umelé mlieko, ja teraz pozerám na susedu, že ako jej malý dobre spí - má 3 mesiace a prespí až na výnimky celú noc. Mala problém s kojením a po niekoľkých týždňoch prešli na umelé a je to ok a teda o hodne ľahšie ako keď by bol kojený. Takže držím ti max palce aby si mala dosť mliečka a rozpapal sa, ale netráp sa zbytočne ak by to nešlo ... 😉 😉 😉

lumistri
7. nov 2011

@libka1 no vitajte doma, gratulujeme 🙂 hadam sa stretneme v panskej ked budete chodit von.. evka zlata 😵
s kojenim to urcite nevzdavaj, je to zdrave, lacne a pohodlne, hlavne ak si ako ja, ze sa ti v noci nechce vstavat a zohrievat vodu a zarabat mlieko, len napojim na zdroj a driemem dalej 😀 😝

libka1
9. nov 2011

ahojte, vcera sme uz boli prvykrat vonku s nim, spal ako zabity v kociku, tak hadam mu to vydrzi, aj doma zatial vela spi, je zlaty 😵 evicka je k nemu super, len je taka citlivejsia teraz, nie je na nu uz tolko casu ako bola zvyknuta, ale znasa to statocne a zo dna na den je to lepsie, obcas ho zobudi vdaka nejakemu dobremu umyslu... vcera som ho uspala a ked som sa otocila ona mu natahovala rukavicky aby mu nebolo zima takze sa zobudil 😅
margareta sa stale nejak neozyva, ani sa nedivim, s 3 detickami a vsetky ich ma doma... pre mna je skolka velkou pomocou, hlavne ked sa tam mlada tak tesi 😵

andreak320
9. nov 2011

ahoj v hlohovci bydlím už skoro 4 roky a ještě tady nikoho nepoznám:(

janus32
9. nov 2011

@andreak320 Ahoj no moja,tak to je ako mozne?poznas uz mna aspon trosku🙂

pusinqa
9. nov 2011

@andreak320 ahoj, a ako si sa tu teda ocitla? detičky máš?

andreak320
9. nov 2011

@janus32 ano ano mi už se poznáme, ani jsem si tě nevšimla ☹

andreak320
9. nov 2011

@pusinqa máme natálku 3 a nicolaska 9 a půl měsíčku no a prodáváme...

janus32
9. nov 2011

@andreak320 no teeeeeda 🙄 a co predavate???

pusinqa
9. nov 2011

@andreak320 hádam nie detičky 😀 , ty si teda asi češka? manžel je slovák? ako sa ti hlohovec pozdáva?

andreak320
10. nov 2011

@pusinqa no nic moc:( mě se to zdá jako takový "sedlák" :( ano já jsem z čech a manžel je slovák rozený hlohovčan 🙂

andreak320
10. nov 2011

@janus32 věci po malém, tak pro tebe asi nic 😀 neboj mikinku od tebe dlouho neprodáme, je suprová a malá nechce v ničem jiném ani chodit 😉

mia.k
10. nov 2011

@andreak320 ahoj. Vitaj. 😉

andreak320
10. nov 2011

@mia.k ahoj 😉

margareta76
10. nov 2011

Ahojte 🙂
@libka1: Gratulujeme k Miškovi a samozrejme aj jeho mamičke a prajeme len to najlepsie 🙂
My to uz tiez mame za sebou. Maly Marek sa narodil v nedelu 30.10 rano. Rodila som nakoniec spontanne. Porod bol celkom dobry, len dlhyyyy (aspon pre mna 🙂 Miery 3 740g a 51cm.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre