Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

petronela353
13. okt 2012

babeny tak ma napadlo moja mala zboznuje konikov a jazdit na nich,chodievame do bojnej tam platime za jedno kolecko 1€ ale to nieje take, tak by som ju chcela prihlasit na nejaky kruzok,ale neviem kde v okoli hc nieco take je 😖

mia.k
15. okt 2012

@janus32 jéj,gratulujem! 😉 Tak sa teda zadarilo? No ale to už si v peknom štádiu, si tu teda poriadne dlho nebola! Tak držím palce,nech všetko dobre dopadne a nech máte zdravé bábenko! 😉

mia.k
15. okt 2012

@petronela353 v Piešťanoch je jazdecký klub, v okolí Hlohovca netuším, či niečo je.

janus32
15. okt 2012

@mia.k Ahoj,dakujem,no tak tentoraz sa podarilo na prvy sup🙂akurat dnes som bola na glukozu,bleee 😝 😝 to u Brestanskeho nekonecny pribeh 😠

petronela353
15. okt 2012

@mia.k a kde to tam je? pn mam tiez kusok

mia.k
16. okt 2012

@janus32 no super,že sa takto hned zadarilo. A tú krv máš už v poriadku?
@petronela353 za Bodonou, pri Váhu. Poznáš to tam? Ak nie,bližšie vysvetlím.

janus32
16. okt 2012

@mia.k to je na dlho-stale mam nizke hodnoty zeleza,ale to nieje take strasne,hlavne,ze leukocyty su ok🙂

pusinqa
16. okt 2012

@petronela353 ja som tiež o Pn počula, aj tu v Maduniciach čosi je čo býval v Hc klub jazdecký zámocký, ale tam asi neberú deti , fakt neviem

petronela353
16. okt 2012

@pusinqa ja som z madunic a o nicom neviem ze by sa tu jazdilo na konikoch 😒

petronela353
16. okt 2012

@mia.k poznam ale naviem ze sa tam da jazdit

pusinqa
16. okt 2012

@petronela353 veď tam bývajú tie parkúrové preteky a vlastne klub z Hc je tam presťahovaný ale ako fugujú netuším, majú tam ustajnené koníky ale určite, sme tam raz boli pozrieť na tých pretekoch, odvtedy sa nepodarilo

margareta76
17. okt 2012

@janus32: Gratulujem k babatku, drzim moc, moc palce nech vsetko dopadne na 100% 🙂

margareta76
17. okt 2012

@libka1: Ako sa Vam dari? Uz bezkate? 😉 My este nie, ani extra sa nesnazime 😉 Zubkov mame cca 6 (dva dolu, styri hore), uz sa nedojcime ☹ nejako sa sam odstavil - medzi 10 a 11 mesiacom. Cakala som, ze budem dojcit vyse roka, ako tych starsich, ale mlady muz mal na to iny nazor. Starsi chodia do skolky, no momentalne nie, ale inak chodia 😉 Inak sme chvala Panu Bohu zdravi, az na nejake sopliky, co nas trapili na zaciatku septembra.

janus32
17. okt 2012

@margareta76 dakujem🙂 😵

mia.k
17. okt 2012

@petronela353 dá sa tam jazdiť, majú aj stálych členov klubu,ale dá sa myslím aj tak jazdiť,že si zaplatíš na hodinu jazdu. Skús sa popýtať.
@margareta76 nejaký je prieberčivý mladý pánko. A čo teraz pije,myslím aké mlieko? Na chodenie si myslím že má ešte čas. 😉

libka1
17. okt 2012

@margareta76 ja by som bola rada keby sa mi takto odstavil... hadam sa nam zadari ze to pojde krasne bezbolestne 😉 planovala som do roka, do 2 tyzdnov mam plan splneny a potom ma len potesi keby sa vzburil... budem ho plne podporovat 😀
inac sme na tom presne ako vy, 6 zubov, stoji uz asi 2 mesiace ale do chodenia sa moc nehrnie 🙂

babatko88
18. okt 2012

ahojte maminky, obraciam sa na Vás s prosbou, kamarátka mi včera písala, že u nich pracuje jeden mladý chalan, ktorý s manželkou a 2-týždňovým bábätkom - chlapčekom žijú v unimobunke, muž má minimálnu mzdu a mamičke nepriznali materskú, takže žijú so smiešnych 500eur, čo je veľmi málo, keďže miminko potrebuje umelé mliečko a plienky.... atď, veď to každá z nás poznáme... chcem Vás poprosiť, ak máte nejaké veci, čo by ste mohli darovať, aby ste mi ich priniesli, ja im ich odnesiem, sama som nenašla už žiadne maličké zimné veci, lebo mám májovčiatko a všetko s krátkymi rukávmi ☹ kúpila som im teda aspoň nejaké čajíky, našla som pár podbradníkov a dvoje nohavice, ak by ste niečo mali - body, fusak, čokoľvek, prosím ohláste sa mi, spravme dobrý skutok, ten chlapček za to nemôže ☹ nechcem nové veci, stačí niečo čo už nechcete, tak to prosím nevyhadzujte a darujme im pomoc! Ďakujem

margareta76
18. okt 2012

@mia.k: Zatial ziadne mlieko nedavam, ani mliecne kase. Od roku veku chcem zacat s jogurtami a mliecnymi kasami. Ani starsi nepiju mlieko (ako na priamu konzumaciu), inak v jedlach, pudingoch... mlieko maju. Ja sama mam intoleranciu laktozy, takze mlieku sa vyhybam. Inak ho milujem 🙂 Starsim som nejaky cas davala Nutrilon, ale potom sme ho zrusili.
A co sa tyka chodenia, tak som stretla kamaratkinu mamu, ktora ma syna narodeneho v 1/2012 a maly uz chodi. Zacal chodit ako 8 1/2 mesacny. Pocula som o detoch, ktore mali 10 mesiacov a uz behali, ale take male babo si vobec neviem predstavit behat. Niektore (zdrave) deti v jeho veku pomaly len zacinaju same sediet 🙂 Uvidime, kedy my sa rozbehneme. Tipujem, ze to bude okolo 13 mesiaca 😉

mia.k
18. okt 2012

@babatko88 ahoj. Ja mám obidve deti jarné,takže zimné veci na také malé bábätko ani moc nemám,ale nejaké oblečko by sa možno našlo,ale chcem ti ešte dať typ na jednu stránku- podajdalej.sk, kde ludia darujú veci a aj oblečenie pre deti,tak skús sa pozrieť tam. Ja tiež darovávam veci cez tú stránku,treba sa tam ale trocha porozhliadať,lebo bohužiaľ aj tam chodia podvodníci.
@margareta76 môj Filip začal chodiť až v 16-ti mesiacoch, ten si dal zase trocha načas. 🙂

babatko88
18. okt 2012

@mia.k díky za tip, pozriem to... ak by si niečo mala a chcela im darovať, ozvi sa 🙂

libka1
20. okt 2012

@margareta76 ja uz jogurty biele smotanove davam, aj mu chutia a aj umele mlieko som kupila do kasi, nechce sa mi odsavat 😅 a tie vo vode mi prisli tak hnusne ze az 😅
to chodenie je take nevyspytatelne, dcerka chodila 11 mesacna, on sa este nechysta, aspon nemusim nahanat 😀 mam krstniatko co ma dnes presne 1 a pol roka, este nechodi a pritom tvrdia ze jej nic nie je, takze tak...

margareta76
20. okt 2012

@libka1: A aký biely jogurt davas? Ja som mu tiež trosku skúšala, keď starší nedojedli, ale veľmi mu nechutil, striasal sa ako keby mu dávam citron 😀
My mame v rodine tiež chlapčeka, ktorý do svojich 12 mesiacoch len sedel a potom sa zrazu postavil a za týždeň behal 🙂 Tak ako píšeš, je to nevyspytatelne, nič neurychlime, keď to bude mat prísť, tak to príde.

libka1
20. okt 2012

@margareta76 zvolensky, sabi, rajo probia, aky akurat mam doma, zje hocico, nie je priebercivy, najviac mu asi ide ten zvolensky 😀

margareta76
21. okt 2012

@libka1: Ďakujem za tipy 😉

kankam
28. okt 2012

@libka1 zabudla som, že vo štvrtok je 01.11.2012, tak až o týždeň o skúsime na tú tanečnú ... Ozaj ako zvládate prechod letného času na zimný ?

kankam
28. okt 2012

@janus32 tebe to ale odsýpa 🙂, už si v 27 tt, zachvíľku tu budeš mať foto malinkého 😉 😉 😉

janus32
28. okt 2012

@kankam nooo,este 94dni,to uz neni take strasne,ale brusisko mam uz riadne,sa ma postarka pytala,ze vy sa este kotulate??? 😀 Ja ze veru ano,ved este 3mesiace 😅 asi prasknem dovtedy 😕

kankam
28. okt 2012

@janus32 daj nejaké foto s bruškom, nech sa potešíme pohľadom 😉

janus32
28. okt 2012

@kankam tak kuk🙂

kankam
28. okt 2012

@janus32 tak to sa tej poštárke nečudujem, chlap to bude riadny, ja som mala také asi týždeň pred pôrodom... Ešte že to bude zimný chalan a nie v lete, to neviem ako by si zvládla ... 😔 😵 Drž sa ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre