Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janus32
28. okt 2012

@kankam aj pri Damianovi som mala take,pri Emke mensie-podstatne 😎 najradsej by som bola uz vo finale 😵

kankam
28. okt 2012

@janus32 tak to ti verím, ja som rada, že som mala babu a stačilo 😉 😵 😉 , obdivujem ťa, že 3 deti, ale začala si oveľa skôr ..., ja sa už na to necítim 🙂))

libka1
29. okt 2012

@janus32 naozaj mas paradne brucho uz 😉 uzivaj si to kym mozes, mne je tak smutno ze uz to asi nezazijem a ked vidim maleho rast tak mi je az do placu ze uz nebudem mat take male babenko...

@kankam ja tu zmenu casu vobec nepocitujem, je mi to nejak jedno 😀
tanecna je aj zajtra ak by ste chceli dobehnut kuknut 😉

mia.k
29. okt 2012

@libka1 moja reč s tým bábenkom. Tiež mi bude za tým smutno. Je to nádhera!
@janus32 tak si to poriadne uži. 😉

kankam
29. okt 2012

@libka1 už som nakapatá zasa ja, a utorky aj tak máme väčšinou obsadené, skôr mi vyhovuje ten štvrtok. Tak možno o týždeň.
Keď si spomeniem na to pekné tak aj mňa niekedy prepadne také clivota, ako ninka rastie, ale potom sa spacifikujem, že sú tu aj tie ostatné veci a hneď ma to prejde .... 😀 😉 😀

majcaalexko
30. okt 2012

Ahojte aj ja som s hc volam sa maja mam rok a pol stareho synceka alexa a uz ma nebavi chodit samu von

pusinqa
31. okt 2012

@majcaalexko ahoj, vitaj, verím že sa ti niekto ozve, my máme 2 ročnú slečnu, len ja už pri dvoch nejako nestíham chodiť vonku tak ako by som chcela aj dohodnúť si niečo na presný čas je dosť problém a aj staršia má už aktivity ktoré nám ukrajujú z času, pri prvej mi bolo tiež samej smutno, teraz pri dvoch akosi neviem čo skôr 😀

sendynka01
6. nov 2012

Ahojte dievcata, mohli by ste mi poradit nejakeho dobreho zubara v Hlohovci? Pripadne aj kontakt do IP. Dakujem 🙂

margareta76
6. nov 2012

@sendynka01: My chodime dr.Andelovi ml., sme spokojni, ale zase nemame ziadne extra problemy so zubami, iba take bezne vrtania, trhania... neviem aky je ked ma clovek nejaky iny, vaznejsi problem.

sendynka01
8. nov 2012

@margareta76 Dik za info, o nom som tiez uz pocula, chodi k nemu kamoska, ale ta hovori, ze je moc drahy. Ze plomba u neho stoji 40eur..Neviem co je na tom pravdy..My chodime do NR jednej sukromnej zubarke tam sa zmestime za to iste do 20eur, ale je mi to od ruky ked nahodou potrebujem nieco surne..Som tam velmi spokojna, ale ten cas :(

radkatalajkova
8. nov 2012

Kočky, prosím vás, neviete náhodou, kto bude robiť od nového roka namiesto MUDr. Fričovej ?? ( internistka na poliklinike ) Ďakujem
@sendynka01
@margareta76
@pusinqa
@majcaalexko
@mia.k
@kankam
@janus32
@svetielkoand
@nika82

majcaalexko
8. nov 2012

@radkatalajkova rada by som ti pomohla ale ani neviem kto to je :-/

radkatalajkova
8. nov 2012

@majcaalexko ďakujem, je tu veľa takých, ktorí o nej ani nepočuli, a veru dobre robia 😀 ale aj tak ďakujem za ochotu

kankam
8. nov 2012

@radkatalajkova no ja sim myslím, že prístup nemala vždy 100 %, aj ja som sa na ňu nahnevala, ale viem, že je výborná diagnostička, mnohým zistila to čo iní ani nechyrovali a o 1/2 roka sa to potvrdilo (aj rakovina a iné závažné choroby). odchádza do dôchodku ?

nika82
8. nov 2012

@radkatalajkova to stebou suhlasim

petronela353
8. nov 2012

@janus32 jej to je krasne brusko 🙂

radkatalajkova
8. nov 2012

@kankam áno, už konečne 🙂 tak preto sa pýtam, či neviete, kto bude namiesto nej. ja viem, že je dobrá, ale ten prístup 😒 mňa odporučila na vyšetrenie do nusch.a o mesiac som už aj šla na operáciu.

mia.k
8. nov 2012

@radkatalajkova ja ju poznám,ale tiež veru netuším,že kto na miesto nej príde.

janus32
8. nov 2012

@petronela353 dakujem🙂

margareta76
8. nov 2012

@radkatalajkova: Ja Fricovu moc nepoznam, raz ako tehotna som bola u nej na EKG, ale zato poznam NUSCH 🙂

pusinqa
8. nov 2012

@radkatalajkova na takéto sa nešpecializuje Lukšic? ten má tuším celkom dobré meno či nie?

radkatalajkova
9. nov 2012

@mia.k aj tak ďakujem 🙂
@margareta76 a, čo že nejaké problémy so srdcom , či?
@pusinqa hej, aj Lukšic je internista, ale ja chodím tej fričovej, tak preto sa pýtam, že keď ona odtiaľ odíde, že asi budem musieť chodiť k tej, čo bude namiesto nej, neviem . ja som chcela už dávno prejsť k nemu, len nebral, že má moc ľudí, a že to musí pretriediť, že aj keď sú objednaní pacienti dajme tomu na 9 a dôjdu 9.5 že ho vyhodia, tak mi povedala sestrička 😲

pusinqa
9. nov 2012

@radkatalajkova no viem že on má toho prestrašne veľa

margareta76
9. nov 2012

@radkatalajkova: Chvala Panu Bohu nie ako pacientka, ale mam tam vela dobrych znamych a kamaratiek 😵 A ako casto chodis kardiologovi? Nedalo by sa ti navstevovat (samozrejme ak to nie je moc casto) aj nejaku ambulanciu v NUSCH? Poznam dobru kardiologicku E.Havrankovu, mala by mat ambulanciu, resp. niekedy mala ambulanciu v Galante (to je trosku blizsie ako BA) http://www.navstevalekara.sk/lekari/interna-amb...

sendynka01
9. nov 2012

@radkatalajkova ani ja neviem ktora to je :(

sylvelia
20. nov 2012

dievčatá, ktoré ste tehotné, chystáte sa do pôrodnice v Piešťanoch, resp. ktorá ste rodili v poslednom období v Piešťanoch, podeľte sa o skúsenosti, ja by som tam chcela ísť rodiť, len nie som na sto percent rozhodnutá

sendynka01
23. nov 2012

Tu je tema kde sa treba obratit..myslim, ze tam najdes co potrebujes 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-piestany-2/

radkatalajkova
3. dec 2012

@sylvelia
@sendynka01
@pusinqa
@margareta76
@janus32
@nika82
@petronela353
Kočeny, prosím vás nebola ste niektorá u MUDr. Miroslava Rigana - gastroenterológa? Neviete, odkedy ordinuje? ďakovala 🙂

petronela353
5. dec 2012

@radkatalajkova rada by som poradila ale ani netusim kto to je 😕

margareta76
5. dec 2012

@radkatalajkova: Rovnako ako @petronela353 netusim o koho ide 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre