Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

silver111
19. jan 2009

Ahojte konecne mam cas sa venovat aj netu a tak som si vas nasla Frastacanky ja som tiez z Hlohovca a nemamsa s kym podelit o skusenosti rada by som s niekym vysla aj na prechadzku.A dozvediet sa nove veci

libka1
20. jan 2009

Rada by som vam z tej ovce dala, ale nejde to. Ja zivim Evku z mraznickovych zasob. Momentalne mame bud len starsie ovce ktore su teraz vsetky maminy alebo jahniatka. Im sa zrovna v decembri a januari rodia bejbina, takze su to take drobatenka este len. 😉 To by nemal nikto srdce zarezat 😖
Nemaju jahnacinu v Metre? Tam maju vselico... 😉 Mavaju tam zhruba 3 kg balenia masa, to keby sa kupilo tak sa viete podelit super. Akurat je dobre vediet dopredu, ze to bude stat majland 😝 Ja som tam chcela kupit telacinu a akurat ju mali vypredanu tak som kupila hovadzie a necele 3 kg ma stali zhruba 900 korún 😝 😔

ivulienka22
20. jan 2009

Bré ránko
Libka ty čo tu tak skoro buntošíš? 😀 😀 😀 Ti Evinka dobre hajkala v noci???

Silver vitaj medzi nami 🙂

Macka,dúfam že ste sa dobre vyhajkali a už ste fit 🙂

Idem rýchlo variť, poobede sem mrknem, zatiaľ papa

libka1
20. jan 2009

Eva spala az do 8 rano s flasou mlieka o 5 do toho (nepytala, strcila som jej 😅 ), ale to ja uz nezaspim... bud da flasu tato a mama spi dalej, alebo ked ja vstanem z postele tak noc skoncila 😝 Vcera som ju vecer naladovala lepkovou kasou v ramci dalsieho prieskumu spanku, a teraz budem skumat dalsiu teoriu 😀 ked zje nieco bezlepkove v noci je skoro hladna, ked jej dam nieco s lepkom, spi ako v oleji... takze budem testovat 😀 dnes sa k tomu prida aj plavanie, tak dufam ze noc bude dobra 😵

ciarka
20. jan 2009

Ivulienka ano uz sme sa objednali tej fotografke do Senca na 10.2. a dakujeme ze nech nam sluzi zdravicko.Aj vam nech sluzi.
Libka a vy mate ake fotky???

A stretko sa nejak dohodneme.pa

kankam
20. jan 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

už sa máme odo dňa k dalšiemu lepšie 🙂 chvalabohu, akurát Nina večer čo večer dostáva záchvat plaču za tie zuby, ja neviem kedy jej to už vylezie - katastrofa ... ☹ zasa nechcela jesť, a to som kúpila broskynu od hip pyré (pozerala som aj od hami - to sú tam 4 ks, ale mali jablko+slivka, nemám otestované, tak som zatim nekúpila), tak bola na materskom mlieku aj pri kojení mi plakal, tak sme prestriedali prsia a konečne sa trochu ukludnila. Ale teplotu už nemá ... A ja už tiež lepšie, u doktorky dobre, nemám priedušky chytené, tak som dostala bioparox-také dobré lokálne antibiotiká sa to vdychuje taký oranžový sprej ...

kankam
20. jan 2009

libka, dík za tip -to metro nie je zlý nápad. Ja aj tak každého kto chová obdivujem že to dokáže zabiť (a nie to ešte také maličké), k tomu zvieratku si určite chovateľ vytvorí vzťah, ja som vždy keď môj otec čokolvek zabíjal, zaliezla do izby čo bola najdalej od inkriminovaného mieste, nech nič nevidím ani nepočujem, keby som to mala ja zabiť, tak asi mäso nejeme ... ☹ 🙂 ☹

kankam
20. jan 2009

a to s tým spaním ťa lutujem, mňa ked nina zobudí okolo 6 h, chvalabohu dám prso a prípadne popestujema zaspím ešte tak do 07-08 h, ale keby som vstala tak tiež neviem, minule som tak išla urobiť nine jesť o 08 a dať antibiotiká a že odovzdám mužovi a idem spať, ale už som nezaspala tiež ... ☹

libka1
21. jan 2009

No ja našťastie som ranné vtáča, až tak mi to nevadí.. horšie je keď ešte večer o pol 10 robí štabarc, tak to som naozaj na nervy 😝 to ja už zvyknem väčšinou o takom čase sladko spať 😅

mia.k
21. jan 2009

Ahojte maminy.Čo dnes porábate? Ja sa dnes nudím.Von dnes nejdeme a upratovať sa mi nechce.Tak dajte tip na neakú zaujímavú činnosť.
kankam vy čo,zlepšuje sa to?
libka,kedy budú fotky?

libka1
21. jan 2009

Mia to by som aj ja chcela vediet 😅 Dohodli sme sa s mužom že keď do piatku nezavolá zavoláme jej my 😀 😝
Zaujímavie činnosti: štrikovanie, hačkovanie, vyšívanie, čítanie, lúštenie krížoviek, surfovanie 😝
Ja budem upratovať, malá akurát zaspala, tak sa do toho pustím, bola si tu včera, tak asi vieš prečo 😅 😔

mia.k
21. jan 2009

Tak dík za tip na zaujímavé činnosti 😅 ,zostanem ja radšej pri tom surfovaní...

libka1
21. jan 2009

V najbližších dňoch u Vás zazvoní človek hovoriaci ruským prízvukom.

Bude odčítavať plyn.

Zároveň si vezme aj plynomer, vraj ho už nebudete potrebovať.

libka1
21. jan 2009

Kdyz se ti nedari v manzelství, vem si video ze svatby a pusti si ho pozpátku.
Tvoje zena si potrase rukou s tvými rodici, políbí te, stáhne ti z prstu snubní prsten, naskocí do auta a za potlesku tvých nejlepsích pratel odjízdí do prdele.

mia.k
21. jan 2009

libka, 😀 😀 😀

libka1
21. jan 2009

Fasa sukromna stranka, dufam ze nam sem niekto ukecany nevpadne 😅

mia.k
21. jan 2009

No nech sa neopováži 😀

libka1
21. jan 2009

Neexistuje tu smailo s vytrcenou pastou, chyba! By som ho sem dala na vystrahu vsetkym votrelcom!

mia.k
21. jan 2009

libka,vyzerá to tak,že sa nemáme komu vyhrážať..

libka1
21. jan 2009

istota je istota, nikdy nevieš či sa niekto nepomýli 😅

mia.k
21. jan 2009

práve som objavila doma dobrú čokoládku,nedáš si? To vieš,práve študujem tu na MK témy o zdravej výžive a klíčkoch,tak reku začnem s tým aj ja...

kankam
21. jan 2009

práve som sa rozhodla, že vám sem vpadnem, vy 2 vyřidilky 😀 😀 😀 čo to tu je ???? No No No ... 🙂 🙂 🙂

libka, za sa som sa pobavila, dík, že to tak spestruješ 🙂 . Mia už sme lepšie ešte 3 x musíme dať antibiotiká, čo nás teší, lebo nina v noci plače, že ju bolí brucho, na riťke máme pomaly mykózu a serie kade lozí-všetko mám prekakané také riedke, takže periem a periem, lebo už sme nemali ani pyžamo, ani domáce oblečenie ... ☹ 😒 😉
ale už je to na dobrej ceste a hlavne aj ja viac vládzem, tak do konca týždňa dúfam do už bude dobré ...

Bola som dnes kukať libkine chrupky v zdravej výžive-došli im, tak najbližšie zaskočím, už budú zasa po tovare ...

Inak Mia ticho ti závidím, to "nemať čo robiť", ale benjamínko je iné dieťa ako nina, ten asi nie je na tebe furt zavesený ... ved ja ju tiež drezúrujem dám do stoličky, alebo do ohrádky, kým nie je strašný plač, lae ona je teraz taká aj pre tie zuby, dúfam, že v priebehu mesiaca už budú vonku ...

PS u nás sa zaspáva libka najskôr o 22:00 a aj to je požehnanie 🙂 🙂 🙂

kankam
21. jan 2009

ved čokoláda je max dobrá výživa, niekedy fakt bodne, tak si daj , nech ti slúži ... 🙂 🙂 🙂

mia.k
21. jan 2009

Ahoj kankam.Vtrhla si sem v pravý čas,lebo parťáčka (libka) sa so mnou práve rozlúčila,že musí ísť robiť aj tú menej užitočnú prácu... 🙂 Ja ale zatiaľ zostávam,nech to tu nevyzerá zanedbane.
Počuj,a nevieš kedy majú dostať tovar v tej zdravej výžive? Lebo ja som tam chcela tiež ísť zajtra.

kankam
21. jan 2009

mali byste niekto záujem o to separé kúpanie s detičkami na panskej nive ? len task že kolko by nás bolo, či sa to oplati organizovať ?

kankam
21. jan 2009

tuším hovorila NIEčO O ZAJTRAšKU, tak skús v piatok ... 🙂

mia.k
21. jan 2009

Ja na kúpanie nie. Lúčim sa zatiaľ,manža je už doma z práce,tak nech nevyzerám ozaj ako krkavčia matka.

libka1
21. jan 2009

Aj ja som chcela ist zajtra s Miou na chrupky 😝 vlastne dnes, ale prsalo... tak to tam ani nemusim zajtra chodit 😔

libka1
21. jan 2009

K tomu zaspavaniu - 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 O 22. hod sa pretacam s praveho boku na lavy a nedam sa pritom vyrusovat 😅

silver111
21. jan 2009

jA SEM VPADNEM LEN RAY YA CAS ALE VIDIM ZE STE ZOHRATA PARTIA TAK VAS NEBUDEM RUSIT NECH SA VAM DARI...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre