Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
6. okt 2009

Tak mi sme dnes o chlp stihli tu predajnu na poliklinike, uz nas pomaly vyhodili ale stihli sme kupit cizmy aj snehule 😅 vyber uz zuzeny od minuleho tyzdna, nove uz nedostanu nic 😝 takze to co maju teraz je definitivna ponuka... topanocky su pekne, stali 21 eurakov a snehulky boli len za 10 eurakov 😉

libka1
6. okt 2009

jo, a kupili sme 23, povodny plan bol 24, ale boli ako lode, to by asi nedorastla 😅 uvidime ci nebudeme koncom zimy musiet nieco dokupovat 😝 pevne dufam ze nie 😔

laluchova
6. okt 2009

libka daj foto snehul som zvedavá...a možno by sme tiež behli kupiť...

libka1
6. okt 2009

http://www.protetika.sk/katalogy/doj9.html

topanocky mame tie uplne prve - Laila, a snehulky tie v tretom rade zhora - G23115 Pink 😉

mia.k
6. okt 2009

Joj libka,tak vy ste tam dnes boli? Peknučké ste kúpili,len pozerám,že chlapčenské čižmičky také vyžšie ani nemajú,len také nízke. My sme boli dnes v Daichmane a skúšala som tam Benjamínovi snehule,a pôvodne som plánovala kúpiť 22-ky,keďže Benjamín má len 20-ku nohu,ale kúpim asi 23-ky,lebo keď som mu dala pančuchy a hrubé ponožky,tak mal na tej forme na meranie nôh skoro 22-ku nohu.A ešte treba pripočítať tú kožušinu v nútri čižiem...
Až stihnem,pôjdem asi zajtra na tú polikliniku.
laluchova ja by som si to na november nenechávala,lebo viem že v zime sa už čižmy ťažko kupujú,keďže už v jeseni skončia v obuvách objednávať zimný tovar
A tú magnetickú tabulku už v kauflande nemali,alebo som ju nenašla. ☹ Škoda.

kankam
6. okt 2009

nejako sa tam nemôžem dostať na ten link, ale si ma libka vyšokovala, že už nič nedostanú. lebo mi hovorili, že ešte dostanú sante a tiež neviem akú veľkosť, lebo nina teraz nosí 21-tku a má tam tak 3/4 cm volu. mám dilemu strašnú či jej mám kúpiť 23-ky zdá sa mi to aj veľa aj sa neviem rozhodnúť, 22-ky je asi málo.

Podla toho čo čítam teba mia tak asi teda 23jku. A tie snehule boli za super cenu libka, tak pôjdem pokukať aj ja. A dúfam, že budeme mať do jari pokoj. INak je to strašne že musíš tým deťom, pokupovať takto a tolko topánok a bude to mať 3 mesaice. Ale fakt o 1 ks zostať nemôže. Ja som aj na teraz kúpila 2-je, lebo také stašie len okolo činžiaku a von nemám od koho, najmenšie mám 23-ky od kamošky, tak asi na jar ...

Inak libka dík za radu s tými semiačkami, vyskúšam, ona ani 2 dni nejedla jablčko, teraz papala a už aj dnes išla, takže už dobre, ale nebolo to teda nič moc 😔 😔 😔 😢 😢 😢

mia.k
6. okt 2009

kankam to ti verím,že to nebolo nič moc,dúfam,že už je Ninka v poriadku a že sa dnes vyspíte.
A tie snehule v Daichmanovi sú tiež za super cenu-9,90 Eur.Asi ich kúpim ako náhradné čižmy.

laluchova
7. okt 2009

noo baby tedfa ste ma presvedčili ja behnem kupiť tie snehule kuknem v daichmane...my čižmičky máme...a tiež budem rozmýšať akú velkosť kúpiť...záleží od strihu a tak...tiež jej zoberiem pančušky a ponožky...a uvidíme...lebo nei každá velkosť je rovnaká...

miriam30
7. okt 2009

Ahojte baby, dlhsie som sa sem nedostala, stale nieco, doma, v robote, vonku kym sa da, ale hadam to jesen zmeni.
Dlho na vas myslim, vidim ze akurat preberate topky, ak by Ste niektora mali zaujem, ja mam po Zoje dievceske topky vel. 23, jesenne aj zimne, zn. Gabor a Richter, jedny prechodky adidy - aj pre chlapcov, tak kuk do albumu na mmb, ID 1226, ak by sa vam niektore zapacili, poziciame poskusat. Ponukam len tie, ktore su v 100% stave, nevyslapane, neokopane, skutocne kvalitne. Tak ak by Ste mali zaujem....

Kankam, to bola ale dnes nahodicka, normalne nemozem uverit.

My tiez potrebujeme nejake snehulky, predpokladam 25-26, ale ja to necham asi na Batu tentokrat,zatial nesklamal.

Tak vam prajem krasny dnicek, dnes vyzera byt uzasne, len skoda, ze musim pracovat ☹ , ale snad poobede. 😝

libka1
7. okt 2009

kankam ja som sa jej pytala ci este dostanu zimne, a ona ze nie, ale mozno myslela len protetiku teda, ked som to akurat drzala v ruke, no neviem, mne to vyznelo ze celkove 😅
v deichmane sme neboli my kuknut, ale pre mna je protetika super, som doteraz vzdy s ich vyrobkami bola spokojna, tak im radsej ostanem verna 😉

mia.k
7. okt 2009

Ahojte. Tak ja som bola dnes doobeda na poliklinike kôli tým čižmičkám a 23-ky chlapčenské mali už len jedny a tie nám vôbec nesadli.Takže my sa budeme musieť ísť niekam inam popozerať.A pýtala som sa aj ja,že či budú mať ešte tovar a tiež mi povedala,že už nie.

libka1
7. okt 2009

vitaj miriam spat 😀 😉 vy ste sa dnes s kankam stretli? kedy planujes dat zojku do skolky?
dnes den D, uz sa tesim do pelecha 😅 mala ma uz prerezane vsetky 4 zubky, tak dufam ze nocne zurky skoncili a ze uz bude len dobre 😵
vsetkym pekny vecer 😉

miriam30
7. okt 2009

Libka 1, dakujem...
Nie nie s kankam sme sa nestretli, pisala mi, ale nie som si ista, ze vedela ze pise mne 😎 , to bolo na inzerat.
Ja som uz asi tyzden chcela sem prist a popytat sa jej na Horec v Lipt. Jane - bo tam organizujeme stretko s babatkami z www.babetko.sk, tak som chcela nejake infosky. takze tak.
A Libka, uz som Ti odpisala na maila. 😉

miriam30
7. okt 2009

aha Libka, este si sa pytala na skolku, no Zoja este nie je zapisana, my by sme chceli az od septembra 2010,to uz bude mat 3,5 roka, no kedze mame super varovcicku, momentalne nam to takto max. vyhovuje. 🙂
A chceli by sme tu na Kalinciakovej, tam chodila aj Alex a boli sme vcelku spokojni. Mame to aj po ceste do prace, aj pri svokrovci blizko byvaju. 😉

kankam
7. okt 2009

ahoj mirka, už som ti napísala, mám priložené foto z horca, môžeš kuknúť 🙂 😉 🙂 inka dobrá taká jazda, idete aj s chlapmi, alebo len babinec ? 😵 😵 😵

dnes som nestihla tú predajňu, ale zajtra alebo v piatok bežím a uvidím či niečo vyberieme, lebo mám z toho šoking že už nemajú dostať nič, keď mne povedali, že 2 týdne a to bude tak teraz piatok ... Zvlášť keď zajtra má byť 28 stupňov a my kupujeme zimné boty 😀 😀 😀 😝 😀 je to sila, že ?!

libka mne z protetiky ukazovala len 1 vzor a tie sa mi fakt teda nepáčili, takže uvidím, ja sa prikláňam k sante, aj keď sú možno drahší ...veď uvidím ako dopadneme ...

libka1
8. okt 2009

a mozno ti ukazovala tie co sme my kupili, kedze mi povedala ze uz ine nemaju a tiez mi ukazala len tie 2 vzory co som aj kupila 😀 bledoruzove snehule (zniesla by som tmavsiu farbu) a staroruzove topky s kvetinami 😉 mne padli do oka, hodia sa nam k vetrovke 😉

mia.k
8. okt 2009

Čaute. Ja som včera poobede pobehala všetky obuvy v meste kôli tým čižmičkám,a nič som nenašla.Hrúza. 😅 Asi nebudeme chodiť v zime von. 😀 😖

janetina
8. okt 2009

Ahojte dievcata po dlhom predlhom case ale nedalo sa len obcas som nakukla ci to tu zije 😀
No vidim co citam ze mate starosti s cizmyckami...no my mame dobru skusennost so Superfitkami...su uzasne lebo maju ten goretex a teda je zaklad myslim pre sneh. ...Takze mame aj na tento rok kupene nove ale trosku sa obavam ze budu nam ku koncu zimy hadam aj male.
V stredu som bola tiez dolu na poliklinike popozerat topky....mne sa pacili skoro vsetku jesenne pre chlapcov a aj ceny su uzasne...oproti deichmanu...ale jesenne uz mame tiez 😀 . Tak som si ja kupil zdravotne crievicky 😀 .
My nemame zimnu bundu/ len jednu taku kabatovu z minuleho roku/ ale ako pise kankam este nestresujem...aj oteplovaky su nam ok ...a capic mame habadej / mamina zavislost/

Libka vsak mi preferuj co nove nebudem to citat 😉 , uz mame nove babenka??? ci mamicky???

janetina
8. okt 2009

Ozaj a poznate Tripos topky? tie ze vraj su dobre , ze su sk vyrobok maju aj nejake podnikove predajne a maju goretex upravu....

mia.k
8. okt 2009

janetina ty žiješ? Ver,či never,dnes v noci som na teba myslela.Nemohla som spať a akosi som sa dopracovala myšlienkami k tebe,že čo je asi tak s tebou. A teraz už viem,prečo som na teba myslela.Ja vždy keď v noci na niekoho myslím,tak ho na druhý deň buď stretnem,alebo o ňom počujem. 🙂 To bola taká predtucha. A čože si porábala celé leto?
Nové bábenká ani mamičky tu nemáme,skôr sa to tu zredukovalo.
A kam chodíš kupovať tie čižmičky? Ja nejak ešte prehľad o nejakých značkách a predajniach nemám,lebo doteraz sme ešte zimné topánky nepotrebovali.Tak daj typ.

janetina
8. okt 2009

mia.k Ty si teda cislo...ja chodim aj do Humanicu a Tripos som vedela len o tom ze maju predajnu niekde v Topolcanoch a v Ba na Dieloch co je odruky 😒 ale mozno sa to aj zmenilo treba pozriet ich stranku
A co si na mna myslela???? 😀 😀
Inak som cele leto makala na dome vsak ako som uz neraz pislaa, Timko zacal do skolky chodit 😎 ...no takze sa nenudime

mia.k
8. okt 2009

Timko už chodí do škôlky? A ako sa mu tam páči?Ako to prežíva? Už je bez plienok?
A na dome čo nové ste porábali?
Myslela som na teba,že čo je s tebou.

janetina
8. okt 2009

ano prave zacal, no spociatku sa mu asi pacilo a teraz plackame ked odchadzam 😔 no co uz musime to prekonat.....ono to zacalo tak ze jeden chlapcek plackal a tak aj on ...a potom kazdy den aj ked chlapcek neplakal....no zaci na si uvedomovat ze sa nieco meni...ze uz nebude stale s maminou 😔 ....
Ano lienky uz nemame len v noci...to este musim dostudovat ako sa ich zbavit 🙄 🙄 🙄
A na dome sme doklcovali zahradu/ este jeden orech/ / hadam na jar uz bude travicka a zahonceky ako sa patri ....to je moj seeeen/ ....a hore spravili jednu izbu a zaciname druhu 😉

janetina
8. okt 2009

A Ty ako nazivas??? Ben sa mi zda ze nechce paakat? ci uz ano? Aj my sme mali take obdobia nejedenia a aj dnes....ale v skolke mu napriklad velmi chuti a papa posledny 😀 za stolom a ked sme prisli domov / chodil len na zacvik na par dni zatial/ tak ze zasa chcem mnammko tak dalsie papkanie 😀 😀
A cikat chodime uz uplne sami..nevola ma len ked kakame posadit na troon.

mia.k
8. okt 2009

No vy ste ale spravili pokroky. To papanie závidím. U nás je to čím ďalej tým horšie s jedením,už som zúfalá. 😝 ☹
Do škôlky chodí Timko pravdepodobne do Leopoldova,že? Ako si zatiaľ spokojná?

laluchova
8. okt 2009

jéj janetina, super že si sa opäť ozvala...Timoko super nech sa mu páči v škôlke mám kamošky čo majú tranpoty so škôlkou...plačú viac ako deti...ale už si zvykajú...no aj mna to o rok čaká....my sme bez plienok tiež už lne na obednajší spániok aj to len preistotu ale už ich máva skoro mesiac suché a na noc tiež sú sem tam suché...tak verím že nám to vydrží ja som práve na mimibazare vykukala taký bundo nohavico overal, lebo neviem si predstaviť keby sme mali v zime overal la malá mi povie cikať vyzliekať to by bolo na chorobu, tak som našla toto, je to usper...síce trošku drahé, ale bude mať hádam aj na rok...http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4341907
neviem ešte akú velkosť objenám...musím pomerať...malú veci a tak...a potom sa rozhodnem....a tie topky pozriem, mne zas kamoška z NR hovorila o School topánkach poznáte???

janetina
8. okt 2009

no skus mu davat nejake multivitaminove sirupy Pikovit ci ten od Mercku kde je vela B vitaminov urcite mu zacne chutit viac....alebo je proste taky a neries to. V skolke sme v HC pod mostom a sme spokojny je tam super 😉 zvazujem Leopoldov je pekne zrekonstruovana skolka ale ...trieda o 20 az 22 detoch to je veeela. Tu je na cca 8-10 deti 2 ucitelky a tam maju 2 az 22 deti 😒 . Myslim hlavne aj kvoli chorobnosti to nie je dobre.
Ale skolka je prekraaasna chodte sa pozriet aka je cacana farebna no nadhera...ale zasa o tom to nie je.

janetina
8. okt 2009

laluchova no Tamarka je ina sikovnica nie ako lenivec nas Timi 😀 , My budeme mat s plienkami na noc asi dlho problem lebo my veeela pijeme na vecer a neda sa to obmedzit...to by sme urcite nemali suche plienky...no pisem uvidime nieco nacitam nejake rady ci triky starych materi 😀 😀
School poznam ale len pre dospelych..prave take som si kupila su uzasneeee slapky

janetina
8. okt 2009

15,20 pre Miu.k

janetina
8. okt 2009

laluchova aj ja rozmyslam nad tym TCM supravou ale kedze nemam reference zatial vaham. My mame jedny oteplovaky zn. Bruggi kupene v sportovom obchode a tie su teda nepremoknutlne tak skusam hladat k nim bundu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre