Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
22. dec 2009

A kedy ich ideš kupovať? Už teraz?
Nevie mi niekto povedať,že dokedy treba prať deťom veci v detskom prášku? Už ma to nebaví jak mám všetky veci zájdené a zničené tým že periem s tým detským práškom,lebo ten perie na prd! 😝 😒
Tak čo libka,už ste zdraví? A ty ciarka ako,zlepšuje sa to?

libka1
22. dec 2009

my sme uz OK 😵
chcem ich kupit co najskor 😉
ja uz neperiem v detskom prasku asi 2 mesiace, predtym som prala v slize, ale teraz som nemala cas na jeho vyrobu tak som pravala v normalnom prasku, ale namiesto avivaze davam ekologicku avivaz (kupujem v DM) s tym ze ta by nemala obsahovat rozne sajrajty... zatial sme v poho, tak hadam uz sa to nezmeni 😉 davala som predtym miesto avivaze ocot, ale mamu presvedcil opravar ze to znici pracku a ona presvedcila mna 😀 tak som presla na ekoavivaz 😀

ciarka
22. dec 2009

Juj libka no hned by som isla na dovolenku do teplych krajin....mozem snivat.

mia- som uz zdrava,len otazka je dokedy. Citim sa super,plna energie do upratovania!!!!!Naozaj ako zdrava rybka,len sa bojim aby sa to casto neopakovalo tie blbe choroby. Mia-a co tebe pomohlo vyliecit a zlepsit imunitu???Viem ze urcite psychicka pohoda a oddych,ale vies ze pri dietati moc oddych nehrozi,iba ked spi a vtedy oddychujem,potom az ked idem spat.Inak neviem kedy oddychovat. Vcera som si povysavala byt,umyla dlazky, kupelnu a zachod vyumyvala,prach utrela no a dnes som spajzu upratala,bolo tam ako po vybuchu,este idem piect jeden kolac a ten punc urobit co si mi dala recept,este periem a zehlit musim.
A inak dakujem za opytanie mia,ze myslis na mna.
A ja este periem v detskom prasku a avivaz nepouzivam na Sabinkine veci.

libka1
22. dec 2009

neelektrizuje ti to moc bez avivaze? ja ked som nedavala avivaz, tak koho som sa dotkla toho som "kopla" 😅
neprehanaj s tym upratovanim, nieze ta zas skoli nejaka nemoc na vianoce... radsej mierny chaos v domacnosti ale zdravo, ako lezat chory v nalestenom byte 😉
no a o tych teplych krajoch aj ja len snivam, ale myslim ze ako prevencia pred chorobou by to bolo super 😵 mne by stacili aj nejake tatry s nadhernym snehom, no ale nic sa nekona, neva, hlavne ze budeme pokope tyzden 😵

janetina
22. dec 2009

Ahojte, tak Vy uz vypekate a ja som grogy....nechce sa mi vytrepat na aute do HC do toho ladu, nababusit maleho a v tom chaose este nieco kupovat:( s nim. K tomu som choraaaa zasa pre zmenu ja....dnes som si bola na ATB....jedine na co som sa zmohla je upratat ako tak obyvku , detsku a kupelnu. Kuchynu nechavam nakoniec, ked hadam aj napeciem. A vcera vecer som sa zmohla a spravila skoro cely stromcek este piku niekde najst a par anjelikov co mam niekde odlozenych 😀

A teple kraje to by bolo super vyhriat sa na slniecku 😎 a nie tu zavreta ked von nemozeme kvoli chorobe...

Ozaj neviete kde by sa dali kupit take ozdoby s pierok???? bielej farby???? uz to zhanam asi druhy rok a mam pocit ze je to aj hit tychto Vianoc🙂)) ??

libka1
22. dec 2009

si ma vystriedala s chorobou... skore uzdravenie 😉
ja moc trendy na ozdobovanie stromceka nesledujem, tak neviem co myslis... ja som kupila lacne slamene ozdoby a take nerozbitne male gulky nech ma evka radost ze sa s tym moze hrat a doobeda sme stromcek polovyzdobili, ked pride tato da sviecky, niekto zbehne kupit salonky... kedze na tie som zabudla a ziadne nemam 😅 a stromcek je fertig 😀 je celkom k svetu az na to ze sa nam trbliece cely byt a vcera som zbytocne vysavala a zmyvala podlahy, bo lacne ozdoby = vsetko z nich opadava 😅 a pozlatkom teda nesetrili pri ich vyzdobe 😀

janetina
22. dec 2009

vsak ani ja som nie trendy mame ho uz par rokov s rovnakymi ozdobami...vacsina je bielych preto zhanam zasa nieco biele...zda sa mi to klasicke...biele ako sneh 😉 alebo perletkove...mali vypredaj v Ikea tak som nakupila lacno a som spokojna

libka1
22. dec 2009

😅 ja som prave nase tradicne ozdoby ukryla a kupila tieto lacaky... bo mame rozbitne tie normalne a to by nedopadlo dobre, ja uz vidim zvaleny ten stromcek teraz 😅 myslim ze bez toho to tento rok nepojde, je otazka kolko razy ho zvali, ci len raz a pouci sa, alebo viackrat 😀 uvidime 😅

mia.k
22. dec 2009

libka,takže ty už perieš v normálnom prášku?No vyskúšam aj ja.Aviváž ale šušnákovi nedávam.To som nevedela,že aviváž pomáha proti statickej elektrine. 😕 No a super,že už ste v poriadku.
ciarka takže aj ty už si v poriadku?No super keď tak rýchlo.No ty musíš mať ale energie,keď takto makáš.No a čo sa toho môjho uzdravenia týka tu rozpisovať nebudem,ale dôležité je nájsť príčinu-čo spôsobuje to zníženie imunity a to odstrániť. 😉
janetina,takže teraz to chytilo teba? Tento rok sme si to tu odkrútili asi všetci.(myslím choroby) No tak ti želám nech sa z toho čo najrýchlejšie dostaneš a nech si na Vianoce už zdravá. 😉
Inak moja sestra si teraz tiež kúpila také biele pierkové ozdoby na stromček,ale kúpila ich v Rakúsku. Ale vieš kde som také videla? V tom darčekovom obchode oproti pošty-ako sa vchádza do toho N-centra. Majú ich tam povešané hore na špagátoch.(Teda mali ich pred týždňom keď som tam bola,ale hádam ich ešte majú.)

mia.k
22. dec 2009

libka takéto negatívne vízie máš? No ja neviem či som prílišný optimista,ale dúfam,že stromček aj ozdoby prežijú bez ujmy.Takže zdobím klasicky s mojimi rozbitnými gulami,len tento rok spravím troška farebnú obmenu výzdoby,lebo odkedy tu bývame,máme stále rovnaký stromček a už sa mi to zunovalo.Moc toho ale nenavymýšlam,keďže máme v obývačke tehlové a machovozelené doplnky,tak aj stromček sme mávali v týchto farebných tónoch,tak som sa rozhodla,že tento rok spravím zlato-medenný stromček.Nič lepšie ma nenapadlo. 😖

libka1
22. dec 2009

deti maju najradsej take ciri cari farebne stromceky 😉 my budeme mat zlaty 😝 asi k tomu kupim cervene salonky, nech je to trochu veselsie, a budeme ho mat v modrej izbe, dost farebne, nie? 😀 to nie su negativne vizie, to je realita 😀

mia.k
22. dec 2009

vy nebudete mať stromček v obyvke? No uvidíme čo povie realita... 🙂
No idem ja piecť konečne.Šušnák sa mi zobudil,tak horsa na vec!

libka1
22. dec 2009

nie, bude v modrej izbe 😉

libka1
22. dec 2009

aj ja idem piect, len 3 druhy, znovu perniky, linecke a take hrudky, tot moje vianocne pecenie, ak sa mi bude chciet zajtra este upeciem cosi slane, ale skor nie 😀
lubos s evkou isli kupit salonky, tak ja padam povysavat znovu nas pozlateny byt 😉 uzasna akcia 😀

ciarka
23. dec 2009

Ahojte babule,ak by som tu uz nebola zelam vsetkym Stastne a vesele prezitie vianocnych sviatkov,vela rodinnej pohody a detickam zelam aby si nasli vela darcekov a boli spokojne a nech to prezijeme bez urazov!!!!!!!

Mia- mne sa tento rok velmi paci kombinacia medenno zlata,aj ja som si kupila take doplnky.
A uz nepecte baby!!!!!!
Ja som tiez este vcera piekla taky plnovy co robim kazdy rok vola sa nanukovy rez. A libka tiez mam len 3 druhy kolackov sice z dvoch davok,ale len 3-medovniky,linecke zlepovane a slane syrove palicky. Aj to muz povedal ze je toho vela,este som chcela jeden druh ale ma zabrzdil. U nas to moc nejde,to skor pre navstevu. Ja akurat lubim medovniky.

Inak vcera ich moj muzicek vyzdobil,a cely den bol so Sabi aby som si mohla uprata este a dopiect.Vecer som este zehlila.

Dnes som urobila salatik zemiakovy a zajtra uz len kapustnicu a rybku a mozu byt vianoce.

kankam
23. dec 2009

ahojte,hlásim sa z dovče 😉 😉
poslušne hlásim že sneh ešte včera bol, dnes už nie je 😝 😝 😉 😉 , lae úplne mi to vyhovuje, lebo naše dieťa nie je stavané na také mínusové tepltoy ako boli, takto pokial nebude pršat,dnes doobeda pršalo) tak sa dá pobehať aj po vonku .... a dnes nám prišli ´další do penziónu a je tu kopec detí vo veku od pol roka do 4 rokov a 1 chlapec je nr.1 hrqali sa tu úplne super, akurát musíme ich chrániť pred schodami, lebo to je najväčšie lákadlo ...
takže zatiaľ sme spokojní akurát noc bolo horšia, dúfame že dnes sa to vylepší ...
keď prídem dám foto 😉 😉 😵 😵

libka1
24. dec 2009

Kankam tesim sa na fotky 😉
Prajem vsetkym krasne Vianoce v kruhu najblizsich - anielsky krasne Vianoce a certovsky dobry Novy rok!!! 😀

kankam
25. dec 2009

čafte
noci bez zlepšenia, tak ako počko ☹ ☹ 😝 😝 už sme boli včera nešťastní, dnes zasa pršalo celý deň tak sme vyrazili do Oravic - okupať sa, ceny riadne vysokohorské 😲 😝 🙄 🙄 a 1 vnútorný bazén bez ničoho, ale aspoń sa malá vyrádila ...
už sme boli unavení z existencie typu - spať, jesť a behať po chate ...

mia.k
26. dec 2009

Ahojte babulky.Tak aj ja vám želám krásne sviatky a nech sa vám darí celý budúci rok.Nech sú deťúrence zdravé a nech poslúchajú. 😉

kankam,takže máš to to isté čo doma,akurát že ste v inom prostredí a ešte sa aj horšie vyspíte. 😅 Nuž neviem čo si o tom myslieť,veď povedz sama,či sa vám to oplatilo tam chodiť,či si spokojná.

kankam
26. dec 2009

libka zabudla som ti napísať že naše golfky sú chicco multiway je to vynovená C4, sú väčšie tie by som ti neodporúčala lebo sú zhruba také ako tvoja inglesina, ale je aj chicco littleway, tie sú menšie a odporúčal mi ich na leto a dovolenky, ale myslím, že sú ešte aj jednoduchšie golfky záleží od teba, tie littleway sú cca tiež za 120 eur s madlom, bez neho cca o 13 eur lacnejšie, ale vyzerá to asi tak ako multiway len menšie a užšie ... myslím, že ty zháňaš bez striešky a košíka, tým pádom by to malo byť aj lacnejšie ...
mia vystihla si to že počko sa nám nevydarilo 😖 😖 čo už aj to sa stáva, bolo tak asi na celom slovensku, 😖 asi sa nepotešili viacerí čo sem prišli kvôli snehu. to by asi nikto nepredpokladal, že tu hore bude 10 stupnov plus ...
ale neva, stretli sme tu fajn ľudí, nina sa pohrala s deťmi, mali sme zmenu, mm ju povaroval, tak ja som sa určite odreagovala ... mohla by som napísať, že sme mali pokazenú dovolenku 😉 ale nebudem si kaziť náladu, beriem vždy na tom len to pozitívne a preto som s tým v zásade spokojná ... možno o rok to bude lepšie 😵 😵 😵
rozhodne keby sme nešli tak príde o zálohu 70 eur, takto sme to riskli a dalo sa 😵 😵 😵

kankam
26. dec 2009

ešte mm včera po tom okúpaní seklo, 🙄 😝 😀 tak dnes ked bol najkrajší deň preležal tak sme sa s ninou prechádzali, zajtra mu dúfam, bude trochu lepšie a ešte pred odchodom sa hore poprechádzame a potešíme - 🙄 hore je trochu snehu ...

kankam
26. dec 2009

noc už bola fajn , aj sme sa vyspali 😉 a malá si včera potancovala,(ja s ńou) mali sme tu taký spoločenský večer tak sme sa aj zabavili 😉 😉 😉
takže celkový výsledok 🙂 = pozitívny

libka1
28. dec 2009

kazda zmena je dobra, aj ked nevyslo pocko spoznate novych ludi a aj ine prostredie isto prospeje, aspon nasej urcite zakazdym 😉 uzite si to a netreba si kazit dovolenku tym ze co by bolo keby bolo... 😉 jo a to s tym seknutim ma mrzi, a ze po kupani, ked mal byt najuvolnenejsi tak jeho seklo... uz ani ten termalna voda nie je to co kedysi 😀 😀 😀

viac ludi mi odporucalo tie chicco liteway, aj som nad nimi hlboko rozmyslala, ale nakoniec som uz kupila marco sleepy, hadam budu OK, ja to chcem uz len na dofcu cez leto, kupila som cisto nove za 36 eur, takze myslim ze super cena ak splnia ucel 😉 maju sice aj kosik aj striesku, ale da sa to dat dole a hlavne mi islo o to aby boli polohovatelne do lahu, lebo eva stale lieta, do kocika ide len ked je nacisto unavena a vtedy je predpoklad ze bude spinkat, tak nech nemusi byt vselijak naskladana 🙂 zajtra alebo pozajtra by mi mali prist, tak hadam budu fajn 😉 trochu ma odradzala vaha, lebo maju nejakych 7,4 kg a chcela som lahsie, ale zas ked sa da dole strieska tak budu lahsie hadam 😅

mia sorry ze sme ta nedockali pred dmkou ale olivia zobrala macka eve lebo ho chcel ben a ona potom rucala tak som na nu nemala nervy a prasili sme domov 😅
dnes sme boli v meste na mlieko v automate, hodili sme love a mlieko netieklo 😅 dufam ze druhy pokus bude uspesnejsi 😀

libka1
28. dec 2009

ze ten termalna voda 😀 cisty madar 😀
toto je ten kocar: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

mia.k
30. dec 2009

Čaute. Nejak nestíham teraz ani na počítač chodiť,mám tu na prázdninách sestrine deti a stále je čo robiť.
kankam,takže nakoniec sa dovolenka celkom vydarila... 🙂 Už ste doma?
libka už som zvedavá na ten váš kočík.Prídem niekedy pozrieť.

libka1
30. dec 2009

dnes idem pren na postu a rovno ho odvezieme k svokrovcom nech tu nezavadza 😉 chceme ho az na leto 😉
ja ako nechodim do roboty tak som normalne hnila... nic sa mi nechce, asi potrebujem byt vo svungu aby som podavala aspon priemerne vykony 😀

mia.k
31. dec 2009

Všetkým želám šťastný nový rok! 😲 😉

kankam
2. jan 2010

díki a nech nám rastú detičky do krásy a múdrosti a my s nimi 🙂))) 😉 😉 😉

libka dobre to vypadá, aj v skutočnosti sa ti páči ? pridala som 3 ks foto, ten chlapček bol super, ako spolu chodili za ruky, schovávali sa a pod.chodil nám klopkať každý deň ráno na dvere, že či už môže ísť sa hrať ...🙂))

kankam
2. jan 2010

ako vám spali počas silvestra ? my úplne otrasne, akoby tušila že sa niečo bude diať, začala sa budiť pred 1/2-nocou a potom som ju 1,5 h uspávala až kým to neprešlo ... teraz už to bolo ok ...

libka1
2. jan 2010

Všetkym prajeme krasny Novy rok!!! 😉

sadol mi kankam, je super vysoky, aj lahky, ta strieska sa tak jednoducho preklapa, tak som rada, zatial som velmi spokojna ale definitivny ortiel vynesiem az ked ho zacneme pouzivat, az vtedy sa ukazu nedostatky 😅

nasa spala dobre, sem tam pomrncala, predsa len to bol velky hluk, horsie spala dnes, o 5 sa tvarila ze noc skoncila, nastastie sme ju odignorovali a nejak pochopila po pol hodine ze rodicia su o nicom a hra nebude tak zalahla a spala do 8 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre