Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
2. jún 2010

čaute.Posielam vám niečo na rozveselenie,až by ste mali náhodou z toho upršaného počasia zlú náladu:

https://www.youtube.com/watch?v=Y4PZPaxHZ7c
libka1
2. jún 2010

tak ta tam uz asi nepracuje 😀
janetina ze sa aj ty ukazes 😉
mia nejde mi odpisat na ipcky, ten bicykel som uz videla a kupim si ho, by sme ho boli kupili uz v sobotu ale nemali sme hotovost a neda sa tam platit kartou 😝
k tej terchovej... skus pozriet toto napr. http://www.terchova-info.sk/ubytovanie.php je ich tam kopec peknych, ale ta drevenica co som posielala tiez nemala chybu 😉 keby sme nesli do HR tak tam zajdeme 😉

kankam
2. jún 2010

janetina, veru , veru, toho času máš asi minimum, ale dúfam, že ste ok aj malý. ten pobyt sa vám nezmenil, idete až koncom roka ?
libka kedy idete do HR ? Dúfam, že sa to počko už vylepší, lebo akákoľvek dovolenka bude v prdelkovciach
rosnička hlásim, že víkend slnečný, od utorka zasa dážď ... 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

libka1
3. jún 2010

az v polovici júla, takze este casu na zlepsenie pocasia... mame tam len booknuty apartman, ak by nebolo dobre pocko nepojdeme, zalohu sme platit nemuseli... ale bolo by super keby sme sli, evka uz o inom ani nerozprava, skolka a more su 2 hlavne temy... alebo pojdeme do hotela nejakeho kde bude aj vnutri bazen 😉

mia.k
3. jún 2010

libka dík za link omrknem to a uvidíme,že kde nakoniec zakotvíme.Škoda že nejdete s nami... A hovoríš že ten bicyk sa ti pozdáva? A majú len jeden,alebo ich majú viac?
janetina tak by si mohla pridať nejaké fotky zo záhrady,nech vidíme,ako sa činíš. 😉

libka1
3. jún 2010

samozrejme ze ich maju viac, treba si ho ist okukat a uvidis, ale mne sa pacil a hlavne cena 😀 chcem na nom chodit do roboty a ked mi ho corknu nebude mi to az tak vadit ako keby mi corkli nejaky drahy 😀 😎
my by sme aj sli, len tato bude mat problemy s dovolenkou, ked pojdeme do toho chorvatska uz mu ledva ostane na vianoce 😝 a ja si gro dovolenky odcerpam teraz, lebo evku nema kto varovat a takyto system ze je u nasich sa mi nepaci... este buduci tyzden tam musi na 4 dni ist a potom uz bude zase tu... mama sem prist nemoze lebo otec ma zdravotne problemy a nemoze ostat sam 😔
inac ma boli hrdlo ako kona, tak som uz doma a budem sa dnes liecit, zajtra idem k nasim rano 😵 😵

mia.k
3. jún 2010

ozaj libka,včera dávali v správach,že sú zatopené aj nejaké dediny v okolí Levíc, ako to vyzerá u vašich,dúfam že ich nevytopilo. A čo Evka,ako to znáša tentokrát bez vás?

libka1
3. jún 2010

no, u nas to vyzeralo ze budu nasi musiet evakuovat ovecky 😀 nastastie mi mame zahradu dlhu 400 m, takze zatopilo len 200... do vcera rana voda opadla, takze zatial jsu ovce v suchu 😉 evka je relativne v pohode, obcas sa na nas vypytuje, ale vraj to znasa dobre... tazko povedat kolko mi nasi povedia ale hadam neklamu 😅

libka1
3. jún 2010

no teraz to vyzera ako keby nasim hrozilo zatopenie tak nech ta nevyplasim, ta zahrada je terasovita, voda bola len na prvej terase, este 2 ostali, takze ziadne ohrozenie, akurat ovecky sa nachadzali na 2 terase tak im hrozil presun 😀 ale co nasi hovorili tak susedia maju dost zatopene co su cez cestu, tam je to nejake divne, bo my mame potok blizsie, ale oni zas maju za domami kopce a asi ako sa stade vali voda tak im vytapa pivnice a ide to uz aj vyssie... tak dufam ze je to uz lepsie, rano nehovorili ze by sa to zhorsilo 😉 ale nasi nie su v nebezpecnej oblasti 😉

mia.k
3. jún 2010

no chvala bohu,že ich to až tak nepostihlo...Chudáci tí ludia,čo ich vytopilo,je mi ich strašne lúto,lebo povečšinou sa to týka takých chudobnejších regiónov a ked si predstavím,že beztak sa im ťažko-mnohým ľuďom-finančne vychádza,tak ešte aj toto. ☹

libka1
3. jún 2010

no, keby to uz aspon prestavalo, ale teraz som volala s nasimi a u nich uz od obeda leje 😕 toto je normalny horor kolko to uz trva 😝 cele poobedie kukam na spravy a je to hrozne sa na to divat, nieto to este zazit 😔 😒

stanka26
3. jún 2010

ahojte babulky.ja len na skok.Rýchlo som vás prečítala,lebo momentálne mám pomenej času kedže sa nachádzam u našich.Som tu započula niečo o záhradách.
Moja mama sa zapojila do súťaže na STV1 postav dom zasad strom a tu je naša záhradka. Janetina môžeš si niečo obkuknúť a inšpirovať sa
http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/postav-do... bolo to vysielané 22.5. pozrite si to od 24:45min.

libka1
3. jún 2010

poslala som Vam smsku, sice ste prva zahrada, ale tie ostatne asi neuvidim, bo farkasovu neznasam, tak tuto relaciu nekukam 😀 inac to je total umelecke dielo, klobuk dole pre tvojimi rodicmi 😵 sabinka so simim to tam nenicia? tam je skoda pustit deti, vyzera to tam ako v nejakom zamockom parku 😉 my mame len luku u nasich a na dvore travnik, na viac sme sa nezmohli zatial 😀 aj to sa nam pri tej rozlohe nechce kosit 😝 ved hlavne zato mame aj ovce, bo cast spapaju 😅

kankam
3. jún 2010

libka tak dúfam, že to tých vašich nepostihne, ale presne máš pravdu, aj ja mám pocit že to postihuje aj takých ktorí by to v živote nepredpokladali a už viac ako voda aj bahno a zosuvy ohrozujú niektorých. Aj naši bývajú na nitrianskej a vtedy ich cez susedov vytopilo bahno čo stekalo z družstva a dneska som počula že na viacerých miestach sú zosunuté svahy na cestu a niektoré cesty sú neprejazdné ..., dúfam, že teda aspoň do utorka bude pekne a slnečno nech to aspoň trochu preschne a začne aj rastlinstvo rásť, lebo zasa budú drahšie potraviny, keď nebude úroda ... ☹ ☹ ☹

mia.k
4. jún 2010

Stanka pozrela som si tú vašu záhradu-no paráda-brala by som.Vidno,že to vašich baví.A inak celkovo Chtelnicu mám rada,mám na ňu pekné spomienky,ale aj prostredie sa mi páči,hlavne tá Chtelnická prihrada.Brala by som tam mať taký vidiecky domček...

stanka26
4. jún 2010

ahojte.
libka dakujeme.Bola by si prekvapená ale tý moji zbojníci to tam neničia.Skôr babke pomáhajú.A mia tešíma že máš na Chtelnicu dobré spomienky.Ja si to tu ešte užívam bo keĎ začne Sabínka od septembra chodiť do škôlky tak sem budeme chodiť len na víkendy a prázdniny.

libka1
6. jún 2010

teda, to su sikovnici, ja si neviem evu predstavit ze by bola takej krasnej zahrade prospesna 😀 ale mozno by prekvapila 😅
mia bola si v tabore v chtelnici? 😀

mia.k
7. jún 2010

No určite,že v tábore!! 😝 Do chtelnice som chodievala na zábavy-ešte ked som bola mladá 🙂 a musím povedať,že tam bývali najlepšie zábavy. Teraz chodievame občas do Chtelnice do prírody,hlavne k tomu jazeru a boli sme tam aj prvý krát s Benjamínom na výlete.

mia.k
7. jún 2010

libka a ako bolo u vašich a aké bolo zvítanie s Evkou? Ako to tam tentokrát prežila?

stanka26
7. jún 2010

Mia tak daj vedieť kedy pôjdete opäť na výlet do Chtelnice,hodili by sme stretko 🙂

libka1
8. jún 2010

Evka tam este stale je, ideme pre nu az v sobotu, ja som na sluzobke.
Inac odmieta ist do HC naspat, co chapem, kedze to je uplne ina kvalita zivota, ale trvala na tom aby aj mama ostala tam 😅 zial musela ostat sama, inac to znasa super, myslim ze ja som na tom podstatne horsie.... co sa tyka odplienkovanie clovek by si myslel ze jej to tam prospeje, ale figu, je to horsie ako doma 😕 tak neviem, ale hadam sa to polepsi...

kankam
8. jún 2010

libka, ani naša nechce ísť od babky domov 😀 😀 😀 , ale to je tam vždy len na 1 deň ale od rána do večera ... a s tými plienkami aj my máme fázy, keď sa vyciká do nočníka a je super a potom sa 5 x vyčurá na zem a koberec, tak to chytám nervy, hlavne keď sa vyčurá na ten koberec ...a tak rada by som ju už nechala bez plienky 😉 😉 😉

kankam
8. jún 2010

sa jewj nečudujem, keď je tam pekná príroda a zvieratká a môže byť stále vonku 😉 😉 😉 a hlavne sa určite všetci okolo nej točia ... 😀 😀 😀

mia.k
8. jún 2010

stanka ok. 😉
libka a kde si na služobke?

libka1
8. jún 2010

no sak to, vsetci okolo nej skacu a to ona rada 😝 my ju nechavame chodit len v nohavkach... a ona hlupucka si niekedy aj kvokne na trave ze sa vycika, len si ich zabudne stiahnut 😅 a kakanie vobec neriesi, to ide automaticky do nohaviciek... v nedelu mala snuru 4x sa vykakala do gatiek, ine nervy som uz mala 😀 no ale hlavne ze je veselo 😀
mia v BE

kankam
8. jún 2010

tak šťastnú cestu späť 😉 😉 😉
naša sa minule zasa vykadila na koberec (už niekedy premýšľam, že kým sa naučí na nočník tak skončí úplne), našťastie to bolo v hustom stave, tak sa to dalo zlikvidovať bez problémov 😀 😀 😀 , ale tiež sa ju posledné dni snažím vonku nechať bez, dnes som jej dala v meste dolu plienku a povedala som jej nech vydrží domov a asi tak 35 min vydržala, hoci dosť predtým pila a vyčurala sa až keď som ju sprchovala. ale inak ju stále ponúkam na nočník a nechávam ju pritom pozerať rozprávku, resp.ponúkam odmenu, niekedy to zaberie, inokedy nie, ale mám pocit, že sa to zlepšuje a sama má radosť, keď sa vyčurá do nočníka, hlavne že ju nechám bez plienky ...

libka1
9. jún 2010

ja som prave dovolala s nasimi a vcera sme mali den bez pocikania (ale to ju mama stale otravovala s tym) a 3x sa vypytala kakat, tak neviem, lebo sme boli vo faze ze to bolo stale horsie a horsie... ale myslim ze to sa bude teraz stale takto striedat az kym sa neodnaucia... raz zle, raz dobre... kakat sa pytala prvykrat, doteraz kakanie povazovala za vyssi level a este sa nikdy nevypytala... inac, asi fakt plati len to ze nedat im plienku a cistit po nich, v tom papierovom zaodeti nemaju sancu podla mna sa ovladat 😀 v tomto mame stastie ze je u nasich na dvore... ja som ju minule zobrala do panskej a oznamila mi ze cika az ked jej uz tieklo z nohavic...ale zvierace ovlada, lebo to zastavila a docikali sme sa do travicky... este ze som mala veci na prezlecenie 😅

laluchova
9. jún 2010

ahojte....musíme sa vám pochváliť...my sme spali 1x v noci bez plienky kupila som si pvc podložku v detskom obhcode proti pomočeniu....dala som na matrac ešte potom deku a plachtu a nachystala som si aj náhradné posteľné aj prikrývku keby obcikala pyžamok gaťky, nakoľko malej vadí ked nemá nohavičk tak spíme v nohavičkách ...dala som si nočník do izbičky...ako išla spať som ju dala vycikať a potom som vstala o 2:30 išla ku pozrieť bola suchá tak som ju dala vycikať ani nevedela o sebe...trošku vycikala dala lahnut a spala dalej do rána suchá vstávala o 7 suchučká...táááááááák sme sa tešili...som pripravená na pocikanie....

ivulienka22
9. jún 2010

ahoj babule, som tu 100 rokov nebola, pôjdem dozadu čítať...ako sa máte
laluchova to také existuje že podložka? kde si to kúpila v aladinovi? môj malý reve ke´d mu dávam na spanie plienku, bojujeme, on chce bez nej ale bojím sa aby sa mi nepocikal. Väčšinou ju má total suchú ráno, ale jeden nikdy nevie..A v noci ho nechcem budiť že hej vstávaj ideme cikať 😒

mia.k
9. jún 2010

Stanka všetko najlepšie k meninám... 😉
laluchova obrovská gratulácia k vašemu nočnému úspechu, o takom niečom ja môžem len snívať. Nám sa nedarí ani cez deň sa pýtať na nočník,práve že sa to ešte zhoršilo-momentálne nemá vôbec chuť a záujem chodiť na nočník- už ho to otravuje. 😝 Takže zase pauza a o pár dní skúšame znova.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre