Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

pusinqa
25. aug 2010

@margareta76 veď ty si normálne super zorientovaná 😀

margareta76
25. aug 2010

Dakujem 🙂

libka1
26. aug 2010

v trnave este kamenny mlyn, par zvieratiek tam je a kusok prirody a ked je zle pocasie tak chodime bud do nitry na mlyny sa valat do guliciek, povozit sa na vlaciku, alebo do trnavy do kutika co je v tom nakupnom centre pri tescu, je to na prvom poschodi a je tam dost dobry kutik, aj postrazia deti nad 3 roky, mala to tam ma velmi rada 😉 cez leto sa este da, ale ked nastane zima 😝 este ze ide mala do skolky, lebo si pamatam ako sme sa bezprizorne potlkali a nevedeli sme kam sa podiet ☹
stanka s tou skolkou na cinskom mame rovnaku skusenost, ani prihlasku nam nedali 😝

margareta76
26. aug 2010

My sme nedavno boli v Piestanoch a pri ceste vlacikom - piestansky expres sme si vsimli, ze za Kursalonom sa tiez nachadza nejake detske ihrisko /prostredie je podobne ako v Panskej zahrade, takze pravdepodobne opat vela komarov.../ 😢 V Piestanoch v Auparku by mal byt nejaky detsky kutik. A taktiez sme uz par krat boli v Trnave /nepoznam velmi dobre Trnavu, tak snad to dobre vysvetlim/ na detskom ihrisku pri futbalovom stadione, blizko na rohu je VUB-ka.

pusinqa
26. aug 2010

@margareta76 áno v PN je celkom chutné ihrisko, my sme boli viac zjari ale vtedy tam svietilo slniečko a komárov nebolo

margareta76
26. aug 2010

Znami spominali, ze aj v Nitre pri zimnom stadione je nejake dobre detske ihrisko /hojdacky, smykacky... dokonca su tam aj zvieratka/. Dufam, ze nam vyjde cas a coskoro sa tam pojdeme pozriet.

janus32
26. aug 2010

@margareta76 Ahojte,ano mas pravdu je tam taky park, pod hradom,vola sa to ze Sihot,je to pomerne velke,decka sa tam vyblaznia,aj nejake zvierence su tam.Inak v okoli Nr su kadejake rance,ktore ponukaju jazdu na koni pre deti atd.Napr.Hostova,ale aj po ceste do Nr Hoffer je pekny,aj tam sa da uz previezt na konikovi 🙂

mia.k
26. aug 2010

Ahojte. Tak som rada,že ste načali túto tému,že kam sa dá v okolí ísť s detmi.Ja mám totižto tiež stále ten problém,že neviem kam s malým ísť. Niektoré miesta čo ste spomenuli poznám,ale na viacerých som už dávno nebola,tak som ani nevedela,že čo nového tam pribudlo,napr. tie Bašovce,ked som tam ja bola naposledy,ešte tam žiadne atrakcie pre deti neboli,takže sa tam asi niekedy pôjdeme pozrieť. Inak to ihrisko v Pn v parku je fajn a nemusíš sa margareta moc obávať komárov.Tu v panskej je ich tak vela kôli tej vode. Tam by to malo byť v pohode. A neviem,že či poznáte v Piešťanoch ihrisko inčučuna-nachádza sa pri priori a je robené v indiánskom štýle,sú tam zaujímavé veci na hranie,ktoré nikde inde asi nenájdete a je ohradené plotom a je aj dosť velké. A v tom detskom kútiku v auparku v PN sme tiež boli prednedávnom, a malý odtiaľ nechcel ani domov ísť,tak sa mu tam páčilo.Je tam aj taký elektrický vláčik,na ktorom sa dá povoziť aj taká elektrická helikoptéra.
janus pýtala si sa na to cauntry na lodenici,tak ja som absolvovala prvé tri ročníky,ale ten prvý sa mi páčil najlepšie,lebo ten areál bol inak riešený,ale potom to ďalšie ročníky oddelili hudobnú a občerstvovaciu časť a už to bolo trocha iné,ale po hudobnej aj organizačnej stránke super festival a normálne som zvažovala,že sa tam tento výkend vyberiem aj ja po dlhej dobe-lebo ma prepadla taká nostalgia-ja som totižto fanúšikom cauntry hudby a odkedy bývam v Hlohovci som na žiadnom cauntry bále,alebo festivale nebola. A už sa mi veru cnie. 🙂

janus32
26. aug 2010

@mia.k Ajoj,no tak potom sup sup trosku sa zabavit 🙂 Jaj aj ja by som tak volakde isla 😒 aspon na chvilku,na kavu,pokecat,bez deti 😀 😀 😀 Snivajte s nami 😀

kankam
26. aug 2010

babenky 😉 😉 😉 , tak z tej témy škôlka mám aj ja brucha bôľ, ale ešte nie až taký hrozný, ale sa to bude pomaly zhoršovať 😒 😒 😒 , aspoň že budeme počuť novinky - libka, stanka a spol čo idete od septembra 😉 😉 😉

a za tú tému o tých miestach na hranie, som aj ja vďačná, tiež sa hrozím zimy a ešte by som chcela využiť jeseň a niekam s ňou vypadnúť, kde ešte nebola , ten park v Nitre mi už viac ľudí chválilo, mala by som sa tam vybrať 😉 😉 😉

janus32, ja by som tiež išla, ale snívajte s nami fakt ... 😀 😀 😀

mia.k
27. aug 2010

včera som sa tu nechala inšpirovať a boli sme večer na jašteri na grilované koleno. Tak sme sa napráskali,že nám až zle bolo.Ale bolo veľmi chutné. No a cez víkend idem s malým do PN,ale kedže tam budem s malým sama,tak sa na lodenicu bohužial nedostanem,takže budem musieť to cauntry zase oželieť. ☹

libka1
27. aug 2010

este ma napadlo ciarka raz spominala nejaku opiciu drahu v trnave, malo by to byt niekde pri cukrovare 😉 je tam lezecka trasa pre dospelych aj krpcov vraj, osobne sme neboli este 😉 my ideme cez vikend do zoo, zatial len do BA, tie Bojnice sa asi tento rok nepodaria 😝 chceli sme ist na kremnicke gagy, je tam super program pre decka, ale to je predsa len dost daleko, mozno o rok 😉
kankam zreferujem hned 2 septembra 😅 uz sa to blizi 😅
mia, ciarka, eva sa az teraz spacifikovala, bola taka rozblaznena, ze doteraz mi tu skakala po sedacke ako simpanz 😝 😖

ciarka
27. aug 2010

ahojky- my ideme tiez do skolky ale tak pozvolne, ked sa jej nebude pacit bude doma.
Libka- dobre si to napisala, my sme zaparkovali pri slavii tusim, a odtial isli pesi, je to kusok,.A Evka este taka akcna bola? nasu sabi som osprchovala, postrhla pradlo,zavrela jej dvere a zostalo ticho. To bolo 13.00

ciarka
27. aug 2010

ahojky- my ideme tiez do skolky ale tak pozvolne, ked sa jej nebude pacit bude doma.
Libka- dobre si to napisala, my sme zaparkovali pri slavii tusim, a odtial isli pesi, je to kusok,.A Evka este taka akcna bola? nasu sabi som osprchovala, postrhla pradlo,zavrela jej dvere a zostalo ticho. To bolo 13.00

ciarka
27. aug 2010

nechapem co to odoslalo 2 krat.

libka1
27. aug 2010

tebe dvakrat a mne ani raz minule 😕 to je diskriminacia 😠
evka bola uplne ako po redbulle, ale jak som ju svihla do postele tak rychlo zhasla, len som jej este musela varit cestovniny lebo robila cirkus ze chce jest 😝

pusinqa
27. aug 2010

@mia.k akože to tu čítame aj tehotné a ty nám robíš takéto chúťky s kolenom 😀 😀 my sme vždy boli 2-3 x za leto, mm to ľúbi ale toto leto zatiaľ len narýchlo s malou palacinky 😉 inak minule sme vás asi videli tu dole pri PT-ku lebo ty vyzeráš presne ako na foto len sme utekali ešte do mesta aby nám obchody nezavreli a pre mňa je to fuška dostať ju niekam načas 😝 nabudúce sa pristavíme 😎

@libka1 aj ja som tú Zoo pozerala lebo tiež neviem či by sme si Bojnice momentálne ešte trúfli, na hlavnej stránke tam majú vpravo dole vypísané aj nejaké divadlo len neviem či v so alebo ne a nie je tam čas, škoda že už máme program, naša malá chce ísť zas na ľoď že ešte nešla, minule jačala za autobus tak sme boli mestskou v kauflande a späť bola blažená že v autobuse ešte nešla 😀 a našla som v BA aj len okruh po BA 45 min. na lodi aj ceny celkom fajn tuším na www.lod.sk

kankam
27. aug 2010

pusinga super tip s tou loďou, to by som tuším išla 😉 😉 😉 , ja som zasa malú minule zobrala do TT autobusom, toste mali vidieť to dieťa sediace rovno ako pravítko, ruky na kolenách, celú cestu bez pohybu a tváriace sa max blažene a dôležito 😀 😀 😀 😀 , normálne som nechápala 😵 😵 😵
a to s tým kolenom mi robíte chute, ja som bola minule aj sama s malou ale v jašterke, tam sme boli s kočíkom a aj sa zahrala, aj sme sa navečerali 😵 😵 😵
ciarka a to ako idete do tej škôlky aj nejdete, ide ti teraz od septembra a to ju asi nedáš na celý deň, alebo áno ? a neprídeš o rodičovský ?

janus32
27. aug 2010

Ahojte,asi tu uz nikto nieje,ale no nepopisem si? 😀 Tu v tejto nasej krumplovej jame vypadol net,no trochen zaprsi a koniec sveta 🙂 Jaj take koleno aj ja by som zbastila 😝
@kankam aj ja davam malu do skolky,len na styri hodky,lebo som na predlzenej materskej.Tu je to taka moda 🙂

libka1
28. aug 2010

@pusinqa super ze si sem napisala tu lod, tak davno sme sa chystali a celkom sme na to zabudli 😅 dnes nepojdeme urcite, lebo sa mi nepozdava pocasie, ale keby sa zajtra vycasilo tak urcite ideme 😉

kankam
28. aug 2010

janus ako to potom bude, nebude mať problém zvyknúť si na celý deň ? Ja by som ju tiež tak dala aj skôr, aby si zvykla a zároveň som neprišla o materskú, len ako to na nich vplýva ?

janus32
28. aug 2010

@kankam Ahojte,aj syn tak chodil a bol v pohode.On totiz nechcel poobede spavat a ked uz ostal na cely den,tak nespal a budil ostatne deti 😒 Emusa si bude musiet zvyknut,trosku si od seba oddychneme 🙂 Ona je taky maly prisavnik,este sme od seba neboli nikde.Teda aby som neklamala,mali sme zo skoly stretavku,isla som tam o pol osmej vecer a to uz spala a prisla som o jedenastej-a samozrejme spala 🙂

janus32
28. aug 2010

Haloooo,je tu niekto?Ja len tak popisem,ze pekny vecer vam prajem!Zajtra idem pozriet do Hc rodinku uzasnych 🙂 A hadam aj na nejaky nakupcek sa stavime,aspon do Kiku mrknut.Chodite tam nakupovat baby?Celkom dobry vyber tam majuaj pre mojho syna-bo on taky maly tulen je 😀

pusinqa
28. aug 2010

čaute, ak pôjdete na tú loď dajte vedieť čo a ako, my najskôr budúci víkend alebo iný septembrový aj keď to už bude mimosezóna tak len cez víkend a len 1x denne, hádam sa podarí

dnes sme boli mrknúť Bašovce, ale smola zavreté, nový majiteľ, oznam na nete žiadny ☹ , tak sme to strihli do bojnej, malá sa vytešila, tata chytil 8 pstruhov, bude zajtra oslava tak budú grilované pstruhy

naša malá zas kým chodila len na pol dňa bola nejaká nesvoja, ja som si tiež tak zariadila prácu že prípadne ju môžem brávať už na obed, predsa len nemala ešte ani 3 r. som sa bála, ale učiteľky potom navrhli nech ju dám na celý deň, že takto sa furt vypytuje, som tomu neverila ale pomohlo, vedela že keď sa vyspí a naje prídem a prestala im tam trtošiť cez deň, nebola by som verila, mali ju učiteľky dobre odhadnutú, ale každé dieťa je iné

pusinqa
28. aug 2010

@janus32 my v Kiku nakupujeme občas, mám výhodu že veľa vecí vo výpredaji sú úzke strihy a pri jej štíhlučkej postavičke pár kilovej jej to je všetko dobré, my dosť nakupujeme cez MMB

janus32
29. aug 2010

@pusinqa ahojte babenky 🙂 no Emka je tenucka,ale Damian je tulen,tazko sa mu kupuju veci.Obcas kupujem cez BBB,ale aj tu som uz kadeco nasla,aj vela dedime 🙂

kankam
29. aug 2010

ahojte, my sme si zasa včera spravili výjazd do Piešťan a konečne som náhodou stihla aj "Piešťanský expres" (to ten vláčik čo chodí po kúpeľnom ostrove), nikdy som to nemohla vystihnúť a hlavne teraz už viem kde sú tie zastávky a ko sú označené, ešte vyrazíme v Septembri 🙂))) malá tam sedela ako pečiatka 😀 😀 a aj keď nás to natriasalo a fúkalo, nevadilo jej strašne bola nadšená, ešte sme potom nakŕmili labute a išli domov. a ešte sme predtým stihli omrknúť piešťanský aupark ako vravela mia, je tam dobrý kútik hore, dokonca tam bola aj nejaká akcia, jedna kočka tam mala kostým a jeden chalan tam moderoval nejaké hry, ale to tak pre také 5 a viac ročné, už viem že aj tam sa dá vybehnúť, keď bude hnusne ... 😵 😵 😵
pusinga a koľko si je tak nechala - tie 4 hodiny (týždeň, 2 týždne) kým ti to poradili ? Ja mám tiež už tiež škôlkovú dilemu a chcela by som jej to čo najviac uľahčiť ... 😉
do kiku chodievam, kupovala som tam dobré pančuchy, ponožky, aj legíny, keď bola menšia aj nohavice a páčia sa mi tam aj tie tričká, teraz som dobre kúpila aj v takku, mali v letáku takú peknú vestu s krátkym rukávom ku krku, tak som aj tričko s dl.rukávom kúpila, tiež tam majú také znesiteľné ceny ... 😉 😉 😉

libka1
29. aug 2010

tak my mame zoo za sebou, sme absolvovali dnes, lod sme nestihli 😅
bolo super, akurat prisla burka tak sme stade zdrhali 😀 inac spokojnost, som bola prekvapena, bola som v BA v zoo pred 5 rokmi alebo viac a odvtedy sa to dost zlepsilo, aj robia krmenie zvierat s pokecom, tak aj to bolo fajn 😵 este tam maju vela co dotahovat ale urcite sa zlepsuju 😉 a maju maleho tigrika 4 mesacneho, strasne zlaty, nahanal sa za loptou, vyskakoval na sklo za ktorym stali ludia, podareny bol 😵 dinopark sme v polovici zabalili lebo E. mala z tych zvukov des bes, tak sme stade zdrhali 😅

pusinqa
29. aug 2010

@kankam tak ste mali pekný výlet, aj naša len furt ten vláčik ju tam zaujíma ale boli sme zatiaľ iba raz, v tej škôlke neviem možno aj tak po mesiaci lebo sme do toho boli aj chorí, uvidíš čo "sadne" práve tvojej malej, a v takku inak keď majú vecičky tak mne sa zdajú kvalitnejšie ako kiku len sú väčšinou drahšie oplatí sa skôr na akcie alebo výpredaj

u nás dnes grilované pstruhy mali úspech, boli fajnové 🙂

kankam
30. aug 2010

pusinga aj nina z toho vláčika bola celá bez seba 😀 😀 😀 , ona nikde nechce sedieť a tu bola jak prilepená 😀 😀 😀 , mne sa tiež viac páči takko a toto bolo za dobrú cenu vesta + tričko s dl.rukávom 11 eur ...
tá škôlka veď uvidíme, ale už začínam mať tiež brucha bôl, ale raz to príde a bude sa to musieť nejako zvládnuť, aj my sme to prežili 😉

libka ešte že ste išli, lebo dneska je už takáááá kosa, a aj bude vraj do štvrtka, úplná hrôza, veď je jak v novembri 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 , naša by sa tiež asi v tom dino parku bála, zvieratká sa evke páčili ?

libka1
30. aug 2010

@kankam pacili, najma opice a lev a stale hladala slona, ale toho nemaju. A aj hrosik nigerijsky sa jej pacil, lebo ten mal nejaku blaznivu naladu a vyvadzal 😀
inac malo velky uspech pieskovisko a to ze boli vsade aj ine deti 😉 som rada ze sme to vcera stihli 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre