Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
5. máj 2011

@pusinqa ku komu chodite?

@janus32 trochu na rozptylenie posielam doleuvedene, kedze aj ja si casto zasomrem na zdravotnictvo... minule som otcovi cosi hladala ohladom inhalatora a toto som nasla 😕 skoro mi oci vypadli ked som to citala a doteraz som celkom nepochopila tu odpoved 😅 tak ho chudaka sfukol pan doktor, aj ja som asi lajdak, lebo ja na tej otazke nic lajdacke nevidim, proste otazka od niekoho kto danej problematike nerozumie 😅 ja by som ju mozno este horsie polozila 😝

http://www.zdravie.sk/sz/content/26-33279/je-pr...

janus32
5. máj 2011

@pusinqa Ahojte🙂no my chodime do Nitry,primarovi Jakubickovi-inak jeho sestricka je z neho zufala,lebo ord.hodiny maju od 10-14,ale jeho zastihnut je hruuuuza 😠 baby,ja mam take tusenie,ze to maju n asvedomi tie nase skrecky 😠 Lebo od kedy ich mame je to na prt-kycha a ten kasel.Dnes sme neboli doma a mala takmer nekasle a teraz uz 3hodiny pokojne spi-vycerpana z predchadzajucich dni-chudiatko.A skrecky som vyhostila aj s klietkou na terasu 😀 Ked som ich detom doniesla domov,p.ucitelka mi hovorila,ze Emka bude asi alergicka na srst,lebo vraj stale pri nich kychala.Myslite,ze to moze byt?

janus32
5. máj 2011

@libka1 ty kokso,ani by ma nenapadlo,ze by astmatikom mohol inhalator este aj uskodit 😖 Inak ta odpoved je trochu tvrda.Su tu nato,aby ludom pomahali,a nie takto.Naco si zakladaju svoje stranky,kde akoze ludom odpovedaju,ked takato odpoved ☹ mna by to veru nasralo! 😠

kankam
5. máj 2011

@janus32 pusinga má pravdu, tak to prebiehalo aj u nás, nám vzala odbery bugárová a tiež sme boli po známosti objednaní o 2 týždne, inak by sme išli o 1/2 roka 😲 😲 😲 , takže buď rada, ako to je, popočúva si vás a uvidíte podľa výsledkov. Inak testy sa na alergie malým deťom nemôžu robiť, aby nedostali anafylaktický šok ... INak skús jej dať zodac kvapky aspoň na noc(ak teda kašle v noci, my máme predpísané 5 kv ráno a večer a dávala som jej to kým kašlala, teraz už nedávam) ...
Držte sa, ja som bola cca pred 3-ma týždňami na tom rovnako - zúfalá a bolo mi do plaču, teraz už som rada, dúfam, že to bude lepšie, a hádam ako baby píšu už konečne sú toto posledné záchvaty zimy 😠 😠 😠 a už bude teplo... Už sa neviem toho dočkať ...

kankam
5. máj 2011

@janus32 inak ako to opisuješ, tak myslím, že to je ten hlavný problém, keĎ ti to ešte aj učiteľka povedala a keĎ pri nich nie je, nekašle, tak asi bude na to alergická ... 🙄 🙄 🙄

kankam
5. máj 2011

@libka1 no teda pán doktor je dôležitý ... 😖 😖 😖 😀 😀 😀 ja tiež chápem, že sú niekedy unavení zo všetkých tých bláznov čo sa ich na všeličo pýtajú, ale asi by sa mohol trochu ovládať, tá otázka mi pripadá úplne normálna, aj ja by som sa tak pýtala ... Som zvedavá či by sa mu páčilo, keby mu niekto vynadal kto robí v nejakej inej oblasti, kde sa vyžadujú odborné termíny, a on by sa "lajdácky" opýtal ...
ako ti ubieha tehu, už ti je lepšie ? 😉

pusinqa
5. máj 2011

@libka1 do piešťan na detské odd. k primárke a ja som ozaj veľmi spokojná, vždy so mnou všetko pekne porieši, nič nebagatelizuje, má taký podľa mňa super prístup aj čo sa liekov a vyšetrení týka a príde mi veľmi rozhľadená
@janus32 a termín dostaneš nehorázne neskoro aj tam a aj výsledky, my kým sme sa ku všetkému dostali od momentu kedy nás detský poslal ubehlo možno aj pol roka, na im.-al. majú asi všade nával, veď uvidíte čo vám zistí a keď sa na to opýtaš čo ti povie

janus32
5. máj 2011

babulky dakujem vam vsetkym za vase pismenka,veeelmi ste mi pomohli 😵 Skrecky su vonku,Emka este telku pozera,obcas zakasle,ale uz nie tak ako posledne dni 🙂 uvidime aka noc bude.Zodac nemame,zajtra dokupime 🙂 inak ja strasne vela miniem vzdy v lekarni-panabeka,vsetko je take drahe 😖 Inak nasej doktorke ani nenapadlo zobrat malej vytery,ze ved naco,ved pojdete k alerg. 😕 to je jednanie,co?!
@libka1 pocuj tebe to jak leti to tehu🙂po poslednych vysledkoch mam vraj teraz celkom ok krv,tak ze mozme skusit 😵 tak uvidime co zo seba vydolujeme 😀 no ale moj muz ma asi jarnu unavu,nejak sa nevie prehodit do pracovneho tempa 🙂 celu zimu doma boli a teraz sa maka a este ja by som chcela nieco 😀

margareta76
5. máj 2011

Ahojte, rada by som vas velmi pekne poprosila o kontakt na nejaku dobru logopedicku. Pocula som, ze nejaka logopedicka sa nachadza aj v materskej skolke na Dilongovej, ale nic viac som o nej nepocula a dokonca ani priezvisko neviem. Musela by som sa tam ist spytat osobne. Dakujem vam za pomoc pri spravnom vybere logopedicky.

xleax
5. máj 2011

@margareta76 ,dobra je na poliklinike,nam pomohla ,vola sa Ugorova

xleax
5. máj 2011

Ahojte vsetky! Tak ak sa nic nestane najneskor prvy junoví tyzden sa ma konat zapis do jasli,a otvarat by sa mali v septembri,bude to ,ale pod nazvom sukromné opatrovatelske centrum (vramci info viem,ze by mamicky mali dostavat tych 230€ ak sem daju dieta) blizsie info a hlavne stranku Vam poslem este tento tyzden

libka1
6. máj 2011

@margareta76 my mame tusim nejaku logopedicku napisanu v skolke na nastenke, tak ti poobedeme kuknem meno, osobne skusenosti nemame zatial 😉
@janus32 @kankam hej, tesim sa ako blcha, uz aby som isla na matersku, leti to ovela rychlejsie ako pri prvom, ale celkove mi to leti odkedy mame evku, zivot ziskal take ine tempo 😀 uz som v pohode, zle mi byva mozno raz do tyzdna par hodin, co je absolutne zvladnutelny stav 😵 nech to takto pokracuje 😵
@pusinqa len preverujem ze ci nechodime k tej istej, lebo muz tu nasu tiez chvalil, boli sme len raz a ja som nebola lebo som bola na sluzobke, ale mi chodime do BA - Felicitas Hrusovska sa tusim vola, pekne meno 🙂 ale tiez sa s nimi dlho babrala, vyse pol hodiny ale isli tam uz s odbermi tiez, tie nam dopredu spravila pediatricka a cakali sme na to tusim od novembra do januara kym mala volne, takze nieco cez 2 mesiace...
inac ti skreckovia kludne mozu byt na vine 😅 ved uvidis ako pomoze ze su vyhosteni 😀

libka1
6. máj 2011

@xleax tak nas sa jasle zatial netykaju a dufam ze tak skoro ani nebudu, ale myslim ze to tu v hc chybalo taketo cosi, tak hadam sa im bude darit 😉

stanka26
6. máj 2011

@margareta76 ahoj.Ja chodím so Sabínkou na polikliniku pani Ugorovej je fakt super a tiež nám veľmi pomohla a pomáha.Ambulanciu má vedľa lekárne,teda presnejšie vedľa pľúcneho.Najlepšie by bolo keby tam ideš osobne a ona ty povie či treba chodiť alebo máte ešte čas.

janus32
7. máj 2011

@libka1 Ked nic ine,aspon bordel z tych chlpacov neni🙂
@margareta76 Ahoj,my sme chodili takej straasne milej,zlatej,ale ani bohovi si neviem spomenut ako sa volala 😀 ale bolo to v tej budove-osobitna,specialna skola.taka mlada,fakt si neviem spomenut,ale mala super pristup 😵

libka1
7. máj 2011

ahojte, ak budete mat niekedy chut urobit si vylet s drobcami tak skuste ranc v galante. dnes sme tam boli a musim pochvalit... malicko ludi, dobre jedlo, ihrisko pre deti, jazero kde sa daju chytat ryby, kone a kravy/teliatka, vyhliadkova veza, pekna priroda, dnes tam boli aj taky remeselnici so stankami, ale to neviem ci tam byvaju kazdy vikend, zabudla som sa opytat 😅 malej sa velmi pacilo, nam tiez, urcite si to zopakujeme niekedy 😵 rozlohou je to aspon 10x vacsie ako bojna, nie je tam ale tolko zvierat 😉 da sa tam dobre poprechadzat 😉

pusinqa
7. máj 2011

@libka1 nemáš link?
ááá my už konečne aj papáme tak sa teším 😉

drimajova
8. máj 2011

@kankam
@dulkagabulka
@janus32
Caute baby, dakujem. Maly sa narodil v pondelok, 2.5. o 10:15. 3900 g a 53 cm. Lekarov v TT porodnici som dost verila a nastastie po tejto skusenosti budem aj nadalej 🙂. Hlavek, Havlikova aj sestricky mozem len pochvalit. Sme v poriadku, maly uz pekne papa, ja sa pomalicky zotavujem.

kankam
8. máj 2011

@drimajova gratulujem 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 kráááásny chlapisko aj meno má krásne, to som chcela aj ja ako jednu z variant, keby bol chlapček, tak super, že sa ti zadarilo, inak doktorka Havlíková je veľmi príjemná, tiež mi ju jedna baba odporúčala, rodila u nej obe dcéry, ale až keď už bola nina na svete a aj ja som ju zažila s ninkou na detskej gyn., tak môžem len pochváliť aký mala prístup ... Tak sa držkaj a keď ti bude lepšie, a budem mať voľnú chvíľku, daj foto, nech sa pokocháme ... 😉 😉 😉 😵 😵 😵

pusinqa
8. máj 2011

@drimajova blahoželáme, nech vám malý rastie pre radosť, super že ste v TT dobre pochodili 😉

libka1
8. máj 2011

http://www.rancgalanta.sk/sk/ranc-na-strieborno...

@drimajova gratulujeme 😉 bola si na VIP izbe? a ako sa maly vola? nejak som nepostrehla 😅

lucyka1
8. máj 2011

@libka1 ahoj. ty si chcela tu macicku? lebo uz sa okotila pred par dnami susedova macka u nasich v pivnici. chces?

janus32
9. máj 2011

@drimajova jeeeej,gratulujem 😉 ale sa tu pekne rozrastame 😵

libka1
9. máj 2011

@lucyka1 ano ja, ale prave tu bola kolegyna ze mi zajtra jednu donesie 😅 dokonca mi vnucuje dve 😀 takze uz mam 😉

stanka26
9. máj 2011

@drimajova gratulujem a prajem hlavne veľa zdravíčka 🙂 a máme tu ďalšieho šimiho 🙂

margareta76
9. máj 2011

@drimajova: Aj ja sa pripajam ku gratulacii a prajem vela, vela zdravia 🙂
Chcem vam velmi pekne podakovat za nazor ohladom logopedicky. Koncom maja chceme nejaku navstivit aj osobne.

mia.k
9. máj 2011

@drimajova veľká gratulácia k Šimonkovi a narodil sa vten istý dátum,ako náš Benjamín a ešte aj približne v rovnakom čase. Tak nech sa vám darí a nech je chrústik zdravučký. 😉
@pusinqa super,že už začína Tinka papať, tak si sa teda dočkala! 🙂
@stanka26 to sa chodíte takto s manželom bicyklovať bez detí? Kde ste až boli?
My sme boli v sobotu v Tesárskych Mlyňanoch v arboréte, teraz tam kvitnú rododendróny,tak tam chodí dosť ludí v tomto ročnom období.

pusinqa
9. máj 2011

@mia.k vy už s malým takto výletujete? tam je krásne, my asi až o rok keď bude tini väčšia nech z toho už aspoň niečo má. a rozpapala sa tak že už ani mlieko cez deň nechce, spapá ovocko, kašu, zeleninu všetko,napije sa vodičky, zas sa mi zdá že sa prirýchlo odstavuje, iba v noci si pocucká, cez deň si zo dva razy potiahne a koniec 😲
@libka1 díky za link 😉

mia.k
10. máj 2011

@pusinqa a to ako sa stalo s tým Tinkiným papaním,veď ešte minulý týždeň si hovorila,že nechce nič jesť a zrazu takto?

pusinqa
10. máj 2011

@mia.k no netuším, ale tak sa rozjedla že som jej teraz stopla kaše keď jej pred spaním nerobia dobre, dávam len ovocko a večer zeleninu aby sme sa cez obed aspoň pokojili kým je taká malá. vám to ako ide?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre