Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

pusinqa
22. aug 2012

@radkatalajkova ešte som ti chcela že ty asi by si chcela otehotniet, tak to jediné čo je tam komplikovanejšie u kubranského trošku že na veľké uzv posielajú v tehu do PN, tuším 2x sa ide, tak to je že sa tam musíš objednať, ísť, čakať dosť dlho, ale zas robí to tam super odborník že som bola zas veľmi spokojná že bábo ozaj poriadne popozeral taký podrobný diagnostický uzv mi napr. v trnave neurobili nikdy a ja som mala trošku komplikácie a lekár v Pn nenašiel v papieroch výsledky nejakých testov ktoré sa bežne v tehu robia tuším torch sa to volá, ale tuto v hc u kubranského ich skrátka pred 2 rokmi nerobili, potom mi ich dorábali, tak to ma trošku zarazilo akurát

tintiniacik
12. sep 2012

baby je niekde v HC krajcirstvo? potrebujem skratit spolocenske saty

sendynka01
12. sep 2012

@tintiniacik v leopoldove je krajcirstvo..to je na skok..ja si tam chodim vacsinou dat skracovat nohavice..ak chces napis poslem ti do posty cislo na nich lebo neviem ako maju otvaracie hodiny.

tintiniacik
12. sep 2012

@sendynka01

ok napis skusim zajtra zavolat

kankam
12. sep 2012

@tintiniacik v dome služieb robí opravy a skracovanie šiat, nohavíc a pod. jedna pani -ukrajinka, je šikovná. Je to hneď vchod prvý zľava od diskoteky.

mia.k
13. sep 2012

Ahojte. Neviete náhodou,kde sa budú zajtra zbierať tie podpisy na to detské ihrisko? Hlásili to aj v mestskom rozhlase,ale miesto som nejak nepostrehla. Pre záujemcov je to táto akcia: http://www.oriflamedetskeihriska.sk/

pusinqa
14. sep 2012

@mia.k aj ja som o tom vo fraštackych čítala miesto tam nebolo len že nejaké oriflame paničky to budú zbierať tak asi budú chodiť po meste alebo tak či?

mia.k
14. sep 2012

@pusinqa aj ja viem len to,že to budú zbierať baby z oriflame, ale kde a kedy, neviem.

pusinqa
16. sep 2012

@mia.k no v meste som na nich nenatrafila ale na tých nových preliezkach akurát sme boli na odchode a panička došla tak som sa pripojila aspoň

kankam
25. sep 2012

baby ako žijete ? nedáme niekedy v oktobri stretko v Maxime, alebo dajte tip 😉 🙂 😉

libka1
25. sep 2012

@kankam my sa urcite pridame, teraz marodime ale do oktobra budeme fit 😀

kankam
25. sep 2012

@libka1 aj my sme boli od štvrtka s teplotou kašlom na striedačku doma 1 deň tatino, v pondelok ja, ešte že to vyšlo na víkend. Dnes babka a zajtra už lifrujeme do škôlky 😒 uvidíme, ako to bude, ale je teplo, tak snáď už dobre. Inak tot ročné obdobie a prechod zima-jar z duše neznášam 🙄 😖 - samé choroby ...

libka1
26. sep 2012

@kankam jeden den 30 st. a druhy den 15 😝 u nas to tiez ide z jedneho na druheho, ale uz to odchadza nastastie... najvyssi cas... nic ine nerobim len sople riesim a odsavam uz 5 dni 🙄

mia.k
1. okt 2012

Ahojte. Dievčatá funguje ešte MC? Mohli by sme sa tam stretnúť, tam by som mohla aj malkáča vypustiť. 🙂

lucyka1
7. okt 2012

caute babenky. prosim vas o radu. je v HC nejaky tanecny kurz pre deti 4-5rokov? diky 😉

libka1
9. okt 2012

@lucyka1 v axe mas spolocenske tance (utorky a stvrtky), mas tam mazoretky (pondelok a v stredu) a aj v piatky tusim zumbu pre male deti 😉

lucyka1
9. okt 2012

@libka1 jeeej, vazne?? super. no ja mam syna takze mazoretky asi nie 😀 ale dakujeeeem. uz som myslela ze sa asi nic nedozviem... vdaka este raz. uz aj sa tam pôjdem spytat.. nevies od kolko rokov beru???

libka1
9. okt 2012

@lucyka1 my chodime na tie spolocenske tance a potrebujeme chalanov... zatial mame len jedneho... a 4 dievcata tam chodia... beru od 4 rokov... zatial moc toho nenatancuju, uci ich nejake kroky ale hlavne sa blaznia, volaju to ze oplasena hodina 😀 este pre info, zacina to vzdy o pol 5 a trva do stvrt na 6, stoji to 12 eur na mesiac, decka sa tam strasne tesia, aspon ta moja a jej kamoska, kazdy den sa ma pyta ci dnes nie je tanecna 🙂

pusinqa
10. okt 2012

@lucyka1 alebo inovček s ľudovou hudbou a tancom pri železničnej stanici v tej budove ako je zubár niekde hore to mávajú len neviem presne dni

lucyka1
10. okt 2012

@libka1 dakujem. urcite skusime 😀 ale syn ma kamosku s ktorou by chcel tam tancovat... len este neviem ci jej mamina bude chciet 😀

lucyka1
10. okt 2012

@pusinqa dakujeeeem 😀

libka1
10. okt 2012

@lucyka1 no tam tak zatial nefunguje, on ich porozdeluje ucitel alebo ako sa kedy chytia ked su vo dvojiciach 😀 to nie je este tanec, len take blaznenie 😉

lucyka1
11. okt 2012

@libka1 a to potom kedy zacnu akoze tancovat?

libka1
11. okt 2012

@lucyka1 to netusim... mne je to jedno v podstate, hlavne ze ju to bavi...
ved ked pojdes pokukat popytaj sa, my teraz nechodime lebo je u babky...

lucyka1
11. okt 2012

@libka1 ok. tak uvidim... dakujem pekne za info 😉

libka1
12. okt 2012

@lucyka1 uz tak medzitym pribudli dalsi dvaja chalani, tak sa stavy pomaly vyrovnavaju 😉

libka1
13. okt 2012

@janus32 ty si sa nam ani neprisla pochvalit ze cakas babo 😠 som ta vyspizovala v inej teme 😀 si tu poriadne dlho nebola 😉

michaelamilan
13. okt 2012

Ahojte Hlohovčanky.......nájde sa tu nejaká tehulka??????

janus32
13. okt 2012

@libka1 Ahojte,noooo,nebola,potom co ma jedna maminka dorazila blbym komentarom,som sa sem viac nenamotala na vas☹ale obcas vas pocitkam,aby som bola v obraze aspon🙂no cakame,podarilo sa🙂sme si povedali,ze skusime posledny krat,bud sa podari,alebo nie...no zaciatky boli vselijake,najskor mi dr povedal,ze maternica je prazdna,ale ze zväcsuje sa,tak uvidime o tyzden..ten tyzden bol pre mna nocna mora...ucit som sa mala na skusky,bo v priebehu toho tyzdna som aj skusky mala,teplo bolo,zle mi strasne byvalo,furt som zaspavala pri uceni,deti ma museli budit 😅 no katastrofa...uz som bola zmierena stym,ze asi mimomaternicove-to som este nemala...no nakoniec sa pekne babo ukazalo 😵 aaaaaaa teraz vyzeram jak tulen 😔 ale zatial je vsetko ok,mal by to byt chlapec,tak tata sa tesi 🙂

janus32
13. okt 2012

@radkatalajkova Mlady Brestansky je tam od pondelka do stredy,potom je ujo starsi🙂
@libka1 inak k Belanskemu som aj ja chodila,ale strasne ma sklamal jeho pristup k rieseniu mojich problemov-potratmi.Ked som sa ho pytala na nejake odborne vysetrenia,odbil ma vetou-Co od toho ocakavate????To je zbytocne,priroda si to tak zariadila 😖 tak som hned od neho odisla...chodim k Brestanskemu,som tak na 75%spokojna,ale nemam chut v Nitre niekoho hladat 😖 to obcasne vysetrenie prezijem,nechcem si zvykat uz na druheho 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre