Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
20. apr 2009

aj doobeda? ci ako myslis? no idem poobede sa dohodneme uz nervuje pri dverach 😉

petusaaa
20. apr 2009

libka, ja tam davam aj bielka 😅 😝

baby, nechastate sa? http://www.babysigns.cz/sk/zoo_sk.html spravime si peknu sobotu 😵

petusaaa
20. apr 2009

nechystate 😅

libka1
20. apr 2009

No ja sa tam nechystam 😉 Ja tam bielka nedavam lebo to davam jest aj malej 😅 ale ved uz coskoro budem moct... tak sme sa 3 hodiny vyvencili, najedli a teraz zaspala... poobede si to vencenie zopakujeme 😀 neviem komu to padlo lepsie, ale tusim mne to prospelo veeeeeeeeeelmi 😵 😵 😵

mia.k
20. apr 2009

Čaute.
libka nepôjdeš poobede venčiť so mnou? Aj ja potrebujem vyvenčiť,lebo mi už doma zašibáva. 😖 Tiež ma chytajú kadejaké depky. ☹
kankam akú autosedačku ste kúpili Ninke?Tú kidy s pultíkom? Aj my sa dnes chystáme objednať autosedačku cez net.I keď nevideli sme ju na živo,lenže nikde ju nemajú,žeby sme si ju mohli pozrieť.Tak preto sme dlhšie váhali a vyberali,ale asi ju objednáme. A čo sa trojkolky týka my sme trojkolku dostali,takže ja som ju nevyberala ,ale je to tiež taký podobný štýl ako má libka s takým detským motívom a tiež vyhráva a keď ideme s tým von tak Benjamín s tým stále vyhráva a pripadáme si ako pojazdný cirkus.Manžel tiež hovoril že asi vyberie baterky. A to že má pedále na prednom kolesi je fakt blbosť.Čítala som tu na koníku tému ohladne týchto trojkoliek a mamičky,ktoré s tým majú skúsenosť moc tieto trojkolky neodporúčali.Takže kankam asi by som do kúpy trojkolky veľa peňazí nevrážala.
petusa super klobúčik si uháčkovala.Klobúk dole.

libka1
20. apr 2009

Sak som ti pisala smsku ale ty si ako v hrobe zakopana, neodpovies ani za slaka 😝 Jasne ze pojdem s tebou, aspon nebudeme same, aj ked doobeda sme presne stretli susedu s o 1 rok starsou kockou, tak som sa tiez vyrozpravala, ale dalsia porcia rozhovoru mi len prospeje 😀 😎 😵 😵 😵 😵

mia.k
20. apr 2009

Júj libka,smsku som si nevšimla.Prepáč. Tak supiš teda.Práve sa chrúst zobudil,najeme sa zostrojíme a môžme vyraziť.

libka1
20. apr 2009

no, az nato ze moja chrni ako zabita, tak neviem ci dobehneme potom za vami, ci ako, netusim kedy vstane, v poslednej dobe ako mame len 1 spanok niekedy potiahne poriadne dlho 😅 pisni smsku alebo IP ked vyrazite, aby som vedela ze ste v terene 😀

libka1
20. apr 2009

mia aku autosedajdu ste vybrali?

janetina
20. apr 2009

libka poslala som ti ip sedacky na bike...nieco tam mozno precitame 😉
autosefdacku mame Recaro young sport a je supernaaaa-dlho sme sa rozhodovali ale nam predajca poradil ze dieta tam treba posadit a to je pravda a ze 5bodove zapinanie co najdlhsie taktak, predtym Maxi cosi priori 9-18 ta bola vyborna v polohovani a asi ma tiez dobre meno na trhu.

janetina
20. apr 2009

petusaaa mi teda aj znakujeme nasimi znakmi , ale takych velkacov by tam asi nechceli 😀 😀 😀 😀

libka1
20. apr 2009

kolko ti vydrzal maly v tej 9-18 sedacke? mi sme kupili romerku taku, a som zvedava dokedy posluzi, nasa diovka je dost vysoka 😅

janetina
20. apr 2009

no my sme ju mali do 1rok aj 10 mesiacov ale este by tam vydrzal keby nie zimy....my mame vysoky trup nemoze mat hlavicku nad sedackou potom uz neplni bezpecnost. Ano romer je velmi podobna si spokojna?

libka1
20. apr 2009

zatial ano, este ju pouzivame len 2 mesiace.. akurat co ma hlavicku oblozenu tym vankusom strasne sa jej poti, musim vymysliet nejaky navlek nato. Vy ste sa nepotili? 😅

janetina
20. apr 2009

ano potili ale my mame s potenim v lete problem lebo vela pije

janetina
20. apr 2009

my sme mali potah taky platenkovy nebol zly ale...a romer nie viac sustak?

libka1
20. apr 2009

sedacka ano, tu sme kupili taku sustakovu, ale ten vankusik je z takeho divneho materialu 😝

janetina
20. apr 2009

my teraz mame taky zamat ci velur ci co je to velmi prijemne asi naj co sme mali.

libka1
20. apr 2009

no idem von, nech sa prevetrame este 😉

mausy21
20. apr 2009

ahojte najde sa tu nejaká tehu z HC?hrozná nuda dievčence a som sama taknemožem ani von bo moj by sa zblaznil že idem sama von, čo ak nahodou by ma to chytilo.......

ivulienka22
20. apr 2009

ahoj baby,
libka ja bielka šetrím v chladničke že na niečo sa zídu a potom hromadne vyhadzujem 😖 aj ja to dávam malému, a možno to tam teda budem hádzať celé. malému to straašne chutí!!
my máme trojkolku leonardo-stála necelých 3000 Sk, čo je teda dosť, ale zatiaľ sme s ňou spokojní max., a tie pedále v predu sú sprostosť, ale iné som nikde nevidela. my tú trojkolku využívame aj po byte keď nevieme čo s malým, po vonku okolo činžiaku u babiek nonstop, len on chce viac chodiť, ale ako na presun na malú trasu je to super.
Sedačku na bicykel máme od kámoša-on už nepotrebuje, takú klasiku do zadu, má na nohy dole remienky, a pásy, prilbu na hlávku sme kúpili, a náša prvá trasa sa nevydarila, bo krpec po minútku či dvoch na bicykli zaspal 😖 no čo už - športovec jak naozaj 😀

janetina
20. apr 2009

ahoj Ivulienka..vsak Ado je malinky preco by si nepospal ked mama maka 😀 😀 😀 😀 😀 . My sme trojkolku nemali vobec.nejako sme nevistihli obdobie a uz by mu bola mala..mali sme take male odrazadlo trojkolkove od 1roka a teraz sme mu kupili uz take pre vacsich len akurat ho reklamujeme 😝 ...a rozmyslam uz nad malym bikom s pomocnymi ..ale hadam aj to pocka...a najprv len so mnou na velkom 😉 . Trosku sa tej jazdy obavam ked bude vzadu je to v pohode?

kankam
20. apr 2009

mia kúpili sme tú šedú 028 - http://www.kiddy.de/gb/comfort-pro-dessins sme spokojní zatiaľ, malá si zvyká na nový smer jazdy a pod ... na tej autosedačke je super, že ju máš za pár sekund namontovanú + sa tiež dá polohovať, keď má dieťa viac ako 4 roky(resp. podla toho aké je veľké, pultík má mať dokial sa tam tak zmestí), tam potom už funguje normálny pás. Vy ste akú vybrali ?

S tou trojkolkou sa neviem rozhodnúť 🙄 🙄 🙄 ivulienka kukala som leonarda, ale nina potrebuje ešte nejaký čas min mať aj opierku na nohy a tam to nie je aspoň na obrázku nebolo 🙄 🙄 🙄 🙄 som z toho jeleň , už som kukala aj za 1500 sk takú obyčajnú na mimibazare, veď komu to budem šetriť ?

libka1
21. apr 2009

No my do takychto veci tiez nejak moc investovat nechceme. Vrazame skor viac do takeho co suvisi nejak z bezpecnostou (autosedacka, cyklosedacka, ...). Aj tak mam skusenost ze sa to znici ci je to lacne ci drahe. Napriklad ma mrzi ze sme kupili relativne drahy kocik, ktory sme vyuzili minimalne(budeme mat sice pre druhe,lebo vyzera ako nepouzity,ale aj tak). Uz by som trojkombinaciu nekupovala nikdy, kupila by som velku vanicku kde sa dieta zmesti naobliekane poriadne dlho (my sme mali v zime problemy napchat ju tam) a potom co najlahsi sportak 😅 vsetky tieto viacucelove veci su nafigu. 😝 Preto sme tu kolobezku kupili v draciku, povodna cena 1200, my sme ju kupili za 600 (vystaveny kus). S kludnym svedomim ju za par mesiacov vysmarim 😀 a kupim poriadnu masinu na ktorej bude uz naozaj kolobezkovat(alebo rovno bicykel s pomocnymi kolieskami), toto je len take vozenie sa a pochybujem ze niekedy na nej pokruti pedalom 😅

kankam
21. apr 2009

mám podobný názor libka, len to chcem vidieť tú trojkoku, potrebujem opierku na nohy a tiež by mi stačila taká za 1500sk , tiež myslíme na bezpečnosť tá autosedačka je nová a vyhrala nejaké testy v roku 2008, tak dúfam, že to aj adekvátne bUDE

libka1
21. apr 2009

Tu nasu ti mozem zajtra ukazat ked chces (dnes idem do roboty), mozeme sa dohodnut na poobede a pridem s malou na kolobejde aby si to videla ak chces. Nic extra,ale ucel splni 😉

janetina
21. apr 2009

libka to stretko u nas mam na mysli len este neíeco tent tyzden mam tak sa ozvema dohodneme

ivulienka22
21. apr 2009

bré ránko 😎
kankam aj tá naša má opierky na nôžky, Aďo ešte nedočiahne na pedále. Ja som túto trojkolku straašne chcela, ako som písala sme fakt spokojní,ide straašne ľahučko, ale teraz si myslím s odstupom času že aj tak za chvíľku budeme asi kupovať odráždlo-neviem, tak sme mohli mať za tú cenu aj to alebo niečo iné 😒 ale zase nebanujem, len tak rozmýšĺam...
Libka teda ale vy ste super kúpili, to ako použitú ju predáš za tú cenu za akú si ju kupovala 😉
a s tou bezpečnosťou máš pravdu Libka, preto som aj s tou trojkolkou spokojná lebo adrián na nej dosť špekuluje, a je strašne stabilná, má hrubé kolesá,tak aj keď sa nakloní nevypadne, na druhú stranu má tá trojkolka strašne veľa somarín ako je strieška, a pod. a kvôli nim vlastne vymýšľa lebo všetko dočahuje 😖

libka1
21. apr 2009

My sme povodne chceli kupit toto chicco quatro, ale ma to muzova sesternica a to vam poviem ze ked existuje nieco nestabilne tak to je toto 😝 😝 hruuuuza, este ze nas od toho odhovorila 🙄
http://www.babymava.sk/index.php?page=shop.prod...

mia.k
21. apr 2009

Ahojte.
kankam čítala som aj ja tie testy na autosedačky a tá vaša vyhrala testy v kategórii sedačiek 9-36kg.Len mna na nej odrádza práve ten pultík,lebo mi tam dieťa pripadá dosť zabarikádované.My sme sa rozhodli pre romerku,tiež v tejto váhovej kategórii,ktorá sa umiestnila v testoch na druhom mieste.Je to táto:
http://www.baby-markt.de/cgi-bin/cosmoshop/lsho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre