Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mutter
6. máj 2009

Dobré ránko mamuľky, skorovstajky. Viem, že nie je až tak skoro. Donedávna mi Alex spával dlhšie, keď sa v noci zobudil na mliečko. Teraz spí od 20.00 a zobudí sa až o 6. alebo o 7. ale potom už nevie zaspať. 🙂

laluchova
6. máj 2009

my spíme od 19:45 do 6:30 7 ako kedy a nebudíme sa večer... 😉

janetina
6. máj 2009

laluchova vsetko najlepsie Tamarke dnes ma velky den taptaptap 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
6. máj 2009

aj my sme poslali request

laluchova
6. máj 2009

dnes nie, ale 9.5.

janetina
6. máj 2009

aha no nevadi tak pre istotu 😀 😀

laluchova
6. máj 2009

v pohodičke...

laluchova
6. máj 2009

a ty si Janet???

janetina
6. máj 2009

ano len ja v tom neviem chodit kde to otvorim 🙄

janetina
6. máj 2009

otvorila som len foto video som nenalsa a ano som aj ja janet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vsak to vies skor ja som prekvapena 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laluchova
6. máj 2009

noo...dáš si múj profil a tam sú fotky a videá a je to, ale je video aj na stránke hend, alebo ti pošlem link???
😉

laluchova
6. máj 2009

idem niečo navariť, našla som na nete zapekané cestoviny s jogurtom a ovocím tak uvidíme čo to bude...idem nato...

laluchova
6. máj 2009

oki už sa zapekajú...je to rýchlovka, verím, že to bude chutiť... 😉

stanka26
6. máj 2009

ahojte maminy.tak už je to presne rok čo sa nám narodil náš Šimon. 🙂
jaj ale to utieklo ako voda.

libka1
6. máj 2009

Som si vsimla rano ten vykricnik pri jeho veku 😀 Je cas zacat planovat tretie 😅 😀

stanka26
6. máj 2009

no vtipné.MM by chcel aj keby bolo hneď,ale ja by som mohla ísť hneď do blázinca.

stanka26
6. máj 2009

no možno by som aj tretie prijala,ale som mu povedala až keď budeme bývať sami 😀

mutter
6. máj 2009

Čaute maminy. Aj keď na poslednú chvíľu, ale nechceli by ste pre svoje ratolesti uzavrieť stavebko a šetriť im s výnosom až 14,5% ročne? Manžel pracuje pre stavebko a nechal mi 3 stavebká pre Vás bez poplatku za uzavretie zmluvy /t.j.47 eur ušetrených pre vás/, ak by ste mali záujem. Nie je povinné vkladať každý mesiac, ale je to najlepšie zhodnotenie peňazí, čo sa týka bánk. Navyše je možnosť v budúcnosti čerpať i úver. Ak má niektorá z vás záujem, ozvite sa ešte dnes, lebo dnes je posledný termín na využitie tejto akcie.

stanka26
6. máj 2009

mutter dík za ponuku,ale naši drobci majú výhodné poistky a ešte k tomu majú vlastné účty kam im každý mesiac odchádza 30eur. takže to im zatiaľ stačí.

laluchova
6. máj 2009

Šimonko všetko naj... 😉 😀 😅

stanka26
6. máj 2009

dakujeme. aj vám sa to už kráti a budete roční. 🙂

aké sú cestoviny?

libka1
6. máj 2009

mutter minuly tyzden som ho uzavrela pre malu 😅
to som nevedela stanka ze nebyvate sami 😉 to sa hovori ze do noveho domu treba dieta, tak horsa na stahovanie 😀

stanka26
6. máj 2009

no veď ja by som hneď ale môj muž nechce. 😠

stanka26
6. máj 2009

a libka neviem či by som zvládla tretí cisarák. 😉

laluchova
6. máj 2009

cestoviny už som nabrala, malá ešte spinká...tak uvidíme čo povie zatiaľ MM............

janetina
6. máj 2009

my mame dbnes 2roky a 4 mesiace 😉
ideme papat a potom laluchova kuknem to video...tam som pozerala a nenasla som len tie foto

janetina
6. máj 2009

stanka a kde idete na dom?

mutter
6. máj 2009

Cestoviny s ovocím, tak to som ešte neskúšala.. Moje deti lúbia žemlovku, palacinky a parené buchty zo sladkých jedál. Inak zjedia všetko a nepreberajú si..

libka1
6. máj 2009

akoze nechce? 😕 to som netusila ze existuje clovek co nechce byvat sam. 😕 s cisarakmi nemam skusenost, tusim sa to ani neodporuca rodit viackrat ako 2x cisarakom, nie? nieco sa mi mari...

stanka26
6. máj 2009

no my sa tak ľahko sťahovať nebude.bývame u svokrovcov a budeme bývať ešte dosť dlho. MM nechce brať pôžičku,tak si budem ničiť nervy dalej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre