Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
6. máj 2009

stanka ja tiež ešte uvidím či to dnes nevzdám s tou prechádzkou pokiaľ by pršalo.

stanka26
6. máj 2009

no vyzerá to tak že asi nepôjdeme. nejako sa mračí.

mutter
6. máj 2009

Vy sa chystáte von? A už ste sa dnes pozerali von oknom? 😅 Bude pršať..

laluchova
6. máj 2009

baby , my sme s Tami vybehli von od 13 do 15 sme boli dalo sa...aj ked vyzerá že každú chvíľku bude pršať našťastie sme nezmokli....aspoň trošku vonku...teraz drobček môj spinká...

libka1
6. máj 2009

no eva prave vyrazila do ulic, dufam ze nejaku hodinu to vydrzi bez dazda 😅

laluchova
6. máj 2009

😉 😉 😉 😎 😎 😎

janetina
6. máj 2009

ahojte tak ja som bola 2x vonku...Timi nechcel zaspat a volala ma mo7 von tak sme vybehli a vystihli sme pocasie aj maly si pospal v kociku...ked som vosla dnu uz je hore len si tak polihuje pri rozpravke a ja pisem sem. Mo7 ma krasneho synceka...papa o 106 ze vraj stiahne 180ml mlieka plus este prsko 😀 😀 😀 😀 na vlastne oci som videla ako spraskol 180ml flasku 😀 😀 😀 😀 bude to silak neprple sa s tym...

libka1
6. máj 2009

a preco sem uz Mo nechodi? vydrzi takto kojit ked mu dava flasku? vacsinou to nedopadne dobre... 😔

janetina
6. máj 2009

no neviem asi to nie je dobre hovori ze je stale hladnyyyy a ze uz nema mlieko a dokrmuje,,,,ja neviem ja som mala maleho jedaka ale zasa som nekojila dlho tako to neviem posudit
ze nema cas sem chodit...

libka1
6. máj 2009

ved je to na nej... ja som tiez dokrmovala... ale bolo by to asi islo aj inak 😉
tak ju pozdrav a nech ju hlados nespapa 😀 😀

stanka26
6. máj 2009

no doma už je polovičný kľud.Šimonko už hajá,Sabínka pôjde o chvíľu. 🙂
MM išiel do práce na nočnú a ja dúfam že budeme mať pohodovú noc 😀

stanka26
6. máj 2009

tak a už pohoda.detičky už buvajú. 🙂

laluchova
6. máj 2009

aj aj mám veget od 19:45 malá spí...MM je ešte v práci má poobednú príde ked nbudem už sladko spať...zajtra ma čakajú nákupy na solavu a tak...

stanka26
6. máj 2009

my už máme nekúpené,ešte nejaké drobnosti dokúpime a v sobotu to oslávime.

laluchova
7. máj 2009

fíha a ja že budem mať čo čítať a kde nič tu nič...boli sme skoro celé doobedie v Hc na nákupoch všetko som dostala...už len makať...

mia.k
7. máj 2009

Ahojte.
Ninuške želám všetko naj naj k dnešným narodeninám,nech je zdravučká a šťastnučká.cmuk 😲
(Vidíš kankam,ja hlava deravá-dnes sme boli spolu a mne to až teraz trklo,že dnes má Ninka svoj veľký deň.Tak to teda pekne oslávte.)

stanka26
7. máj 2009

ahojte..
Aj mi Ninke prajeme všetko najlepšie k narodeninkám,

janetina
7. máj 2009

aj my sa pripajame ku gratulacii....uzite si oslavu 😉 😉 😉

libka1
7. máj 2009

😵 napodobne, nech sa jej splnia vsetky snicky 😉 😵

laluchova
7. máj 2009

podobne 😉 😉 😉

libka1
7. máj 2009

ta sviecka co som kupila v ignise je zlomena... vobec ma nenapadlo ju rozbalovat, ked bola v takej malej krabicke.. tak ju idem nejako opravit 😝 😝
torta je spravena, zajtra ju uz len potriem vrchnou vrstvou a svihnem na nu oplatku a sviecku 😵
dnes tu bolo podozrivo ticho, pekne pocasie vas vytiahlo von 😉

libka1
8. máj 2009

Bre rano, odkedy sa moze dietatu korenit? Chcela by som malej zacat davat take pomazanky (brokolicova, fazulova...) a tam je vsade korenie....

laluchova
8. máj 2009

tak nkorenie nedaj...aj tak to bude dobr=é...
ja už robím tortičku, cesto sa mieša v mixériku......

kankam
8. máj 2009

ahojte, ďakujeme za priania, (mia v pohode, nič si z toho nerob 😉 😉 ) že ste si všimli. Aj keď my oslavy narodenín ako také nepraktizujeme 😎 , nemyslím, si že na to nejaký extra dôvod (hlavne vo vyššom veku) pripomínať si ako starneme 😀 😀 😀 a dieťa tomu aj tak extra ešte neprikladá váhu, možno neskôr pod tlakom okolia 😎 Skôr si myslím, že metál by sme si zaslúžili my mamy za to že sme to prežili 😀 😀 😀 ten deň pred rokom a že to tak všetko zvládame a máme také pekné a šikovné deti 😉 😉 😉 ...
Darčeky si dávame ninka všeličo dostáva každú chvíľu (napr. teraz trojkolku - ktorú miluje) takže myslím, že ukrátená o nič nie je ...

Korenie neviem libka odkedy, ja len po troche solím a dávam bylinky (niekedy jej dám z našeho jedla trošku a tam je sem tam aj korenie) ty máš dobrého jedáčika, mne nechce na raňajky nič len mlieko a sem tam oplátku, prípadne piškótu 😒 😒 😒 , ale včera aspoň trochu večerala, tak sme aspoň nemali zelenú sračku ...
Mii som včera hovorili, že vrátane noci nina vypije 5 x 200 ml mlieka hami !!! 😕 😕 😕 takže čistý liter - len sa nalieva a ešte ráno a večer si cmukne môjho(ponúkam aby odsala ) 😀 😀 😀 a veľakrát si aj sama vypýta ...

janetina
8. máj 2009

oooo kankam 1liter my 2*220ml ale zasa sme vacsi...ale poznam jedneho takeho mliekara trojrocaka 😀 ten hadam aj 2l

libka1
8. máj 2009

no to su kupovane natierky, preto tam je to korenie 😉

kankam
8. máj 2009

neviem čo to má za manier, určite to súvisí aj so zubami ...

laluchova
8. máj 2009

hm teda papkáčikk je to to mliečkár...
naša vypije 220ml ráno a má jogurt, jogurt.mlieko a občas aj mlieko poobedie 200ml...takže som spokojná s dávkou mlieč.výrobkov...
korpusy odpečené....idem vyšľahať krém...varím obed a malá je už hore vstávala o 6 tak išla spať o 8:45 bola tuhá...dnes má prísť návšteva kamoška z mladých čias...ha ha, tak vie že nemá poslúchať čo sa spánku týka bude chcieť ísť spať akurát ked prádu nevadí nejako to urobíme...lebo u nás všetko počuť len oddelené zásuvnými dverami...to bol výmyslel!!!!

libka1
8. máj 2009

my uz sme absolvovali pansku a teraz sa dorazaju vonku na ihrisku z muzom, ja zatial spravim obed a supneme ju spat, o 3 mame party 😅 😀

laluchova
8. máj 2009

fíha párty párty tých bude tento víkend""" 😉 nech sa všetko zdarí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre