Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
26. jún 2009

pekne foto, tiez zahlasovane 😉

kankam
26. jún 2009

no libka prišlo mi to smiešne, ale tebe to bolo asi riadne ľúto, že ?! 😒 😉 ber to tak, že jej tam je úplne super a dobre postarané 😉 😉 😉 a aspoň ju nemáš problém povarovať aj dlhšie a môžeš si oddýchnuť a porobiť čo treba ... 😉 😉 😉 moja je zasa taký riadny cucák, že niekedy by som bola aj rada keby bola menej ... 😉 😉 😉

janetina aký článok, aj ja by som rada prečítala, aspoň či to robím s ninou ako tak dobre (myslím, že áno) nejsom v obraze, asi mi niečo uniklo ... inak si musím poznačiť ten liek na p. čo si napísala pri nádche, to je fakt najhoršie keĎ je to dieťa nervné celý deň a ešte aj v noci sa nevyspí a ani rodičom nedá spať, som to zažila, tak je to dobrý typ a hlavne keď to máš odskúšané ... 😉 😉 😉

mia som rada, že je vám lepšie 😉 😉 😉 a že to netrvalo tak dlho 😉 😉 😉 a čo robíš zle, teda si myslíš, že robíš zle s benom ?

my máme dnes ťažký deň tiež sa len vláčime na rukách, ide jej 6-ty zub malinkej, tak som dávala viburcol a spí a ozik spravila som úpravu postielky s mužom, jeden bok sme dali dole a prisunuli k našej posteli, tak nina spí v postieľke, ale vlastne pri mne, ale je to fajn ... Už sa to nedalo točila sa po celje posteli, kopala nás a hlavne bola schopná zaspať na 1 strane a potom cca za 2 h po uspaní spadnúť z postele na strane druhej ... ☹ ☹ ☹ 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝 2 x sa nám to stalo, síce dopadla na ruky a kolená, ale plač bol veľký a zaspať sa jej nedalo aj 2 h 😝

kankam
26. jún 2009

aj ja som zahlasovala, veľmi pekné zlatíčka 😉 😉 😉

libka1
26. jún 2009

no mrzelo ma to kankam ☹ , ale uz je dobre 😵 potom ked zistila kto som tak sa pritulila zamilovane 😵 😵
tiez mi ten clanok asi unikol, bo som hladala spatne ze o com je rec a nejak nenachadzam ...
joj zubky su paseka, my sme dnes mali trochu problem so zaspavanim, ale uz spinka sladko 😉 my mame zubov od 12 do 14, presne neviem, bo si neda nazriet do ust, len tak utrzkovito ked sa rehni a zakloni hlavu co tam rychlo nakuknem, v kazdom pripade je uz zubata ako hreben, dufam ze to coskoro dokopeme na 20 a bude pokoj 😅

libka1
27. jún 2009

😝 Ako sa Vam drobci spravaju pri papani? V poslednej dobe ju zaujima vsetko len nie lyzicka... to ju musim stale salit alebo Lubos ju oblbovat aby jedla... inac zje toho dost, len to do nej dostat je problem 😝 😖

libka1
27. jún 2009

Ta posledna veta je pekna, este som ju nepocula :
😅 Nie nadarmo sa hovorí, že deti sú ako ruže, ak sa o ne staráte, krásne kvitnú a prinášajú vám radosť, ak ich však necháte bez opatery, zdivejú, rozkošatia sa a ak ich chcete zase naspäť upraviť, popichajú vám celé ruky.

laluchova
27. jún 2009

íha to je ale výstižné.....
pri jedle, v pohode naša je papáčik a po lyžičke sa priam hádže, a čo kedy je dobré začať učiť drobcov papať samých???naša musím mať v ruke inú lyžičku lebo tú moju by mi najradšej zobrala a cápala si to sama, ale to by bolo asi všade, viem že bez toho to nebude...rúčkou už je sama dlho, ale jogurt noo neviem to by asi nešlo... 😀

mutter
27. jún 2009

Baby vďaka za hlasy. 🙂 Boli sme sa prejsť do Kauflandu a našťastie začalo pršať až keď sme prišli, dobrý lejak 🙂 . Libka tá tvoja veta sa mi fakt páči. Tak sa o ne pekne starajme

zuzanikaaa
27. jún 2009

Caute baby, sorry ze sa sem votriem... len sa chcem spytat ci neviete, ci je KIK v Hlohovci otvoreny aj v nedelu? Dakujem za odpoved...

kankam
27. jún 2009

ahojte, libka tak vidíš, ona ťa asi len ešte nečakala 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 a ten článok som prečítala a musím si ho dať do záložky a dodržiavať to, tiež to v podstate robím, ale obávam sa že človek sa niekedy dá nalomiť, čím je dieťa staršie, takže aby som to neporušovala ...

nina je celkom fajn, niekedy viac, niekedy menej napichuje si s vidličkou cestoviny okrem špagiet a maso, keď jej pomáham , takže sa snaží a my sa tešíme , inak nešpekuluje a zubov máme 5, 6-leze ....

dneska bola také na nervy z toho počasia že spala len od 10:30-12:00 a potom už nechcela, tak sme si to užili, ako zajačik duracel, už sme mali dosť ... 😀 😝 🙄 najnovšia moda, chytiť niekoho za prst a chodiť s ním dokola po byte, sama vonku a keď už je unavená tak takto ... 😝

libka1
28. jún 2009

Tak toto pocasie asi neprospieva nikomu... my sme boli vcera u svokrovcov, a som celkom rada 😅 lebo doma by sme asi zdiveli... v bohuniciach su pri kastieli vselijake sutaze pre deti, koncerty a tak tento vikend, ale samozrejme sme sa tam nedostali lebo kym bolo pekne spala a ked vstala prisla burka 😝
ale aspon mala zmenu a nenudila sa tak ako doma, kde uz ma vsetko okukane a nic ju nebavi, akurat tak vyklepavanie na dvere aby sme ju pustili von 😀

kankam
28. jún 2009

môj MM je teraz vonku s malou aj keĎ mrholí, ona sa tiež ide zdivieť doma a problém je ten že chce chodiť do trávy a pod, čistá katastrofa ... už mi to počasie lezie ne nervy a tak do štvrtka žiadna poriadna zmena, ešte aj pri tzom daždi je neuveriteľná vlhkosť a dusno, ja neviem ako môžu existovať v tomto počasí chorí ľudia, najmä čo majú problém s dýchaním a so srdcom, veď nám zdravím je na skapanie 😠 😠 😠 😝 😝 😝 🙄 🙄 🙄

libka1
28. jún 2009

My sme doma... prave som ju ulozila spat, je ako besna z toho ze je zavreta... hlboko rozmyslam ze zajdeme poobede niekde do nejakeho nakupneho centra (napr. centro nitra) kde sa vyburi, uvidime ako sa to vyvinie, taketo vylety moc nemusim 😒

ivulienka22
28. jún 2009

ahoj babule,
libka náš krpec papá tak už asi 2 mes., a predtým nemal nijaký problém, odkedy ho viac zbuntošili zúbky tak jedenie je katastrofa, jeden ho s hračkou blázni a druhý rýchlo kŕmi, ke´d som sama je to o nerv-ako kedy, ale väčšinou takto.zubov máme 8 ks, a ďalších 800 na ceste podľa zdúrenej papulky 😒 katastrofa ako to má všetko navreté a boľavé.
libka hoď prosím link kde si kupovala nejaké veci pre mamu, mali tam výhodné kašičky tuším, chcela by som popozerať
inak dnes tiež neviem čo, a keď neni aďo na vzduchu tak je to o ničom, ako píšeš nejaké nc by bodlo aj tu v hc pre takýto prípad
kankam peťo spomínal, aj chválil ninku ako pekne bežká 😀 dúfam že už sa unormálni pršanie a dáme stretko
mia dúfam že ben je už ok, to bol asi taký nervný z tej nádchy, ke´d si nevie to malinké stvorenie pomôcť tak sa mu ani nečudujem že je jednovaté 😖 ja som nervés keď mám nádchu a nedá sa mi spať tak čo potom asi také naše pokladíky musia prežívať.

libka1
28. jún 2009

mna tiez ide z toho slahnut niekedy, ked ju takto krmim, si pripadam ako u blaznov... tato robi lietadielko 😔 ja rychlo lyzickujem a mlada rozhadzuje dookola... len to natocit... 😝

laluchova
28. jún 2009

počasie počasie počasie...už nech sa to unormálni...
fakt je to hrôza...decká su umrnčané nič ich doma nebaví aj ked narobíme každú chvíľku neporiadku hračky sú všade, ale čo už...striedame aktvtity jedna radosť...teraz ju strašne začalo zaujimať čítanie kníh kde má zvieratká, lebo ich s radosťou robí a ukazuje a čosi si do toho aj blaboce, sem tam pochopíme sem tam nie...naša vstala o 8 a už o 11:30 zaspala...to asi ten čas, som zevdavá koľko si pospí...včera sme stohli doobeda byť vonku a potom až k večeru po daždi...stretli sme susedov tak sme ich zavolali nech dobehnú ešte k nám nech sa decá pohrajú...aspon takáto zmena...
tiež som mm hovorila že ak nebude pekne a stále bude prašť vybehneme niekam na aute,...máte nápad????

čítam čítam tak my máme tých zubov omnoho viac 12 a 13-14 stále lezie po kúskoch očné hrozne dlho jej už idú a strašne pomaličky....

libka1
28. jún 2009

no tiez sa potesim nejakemu tipu kam ist... vela moznosti nevidim... takze kazda rada nad zlato 😉

kankam
28. jún 2009

libka aj v TT je max - NC za stanicou majú tam taký vláčik a neviem ešte čo, tak aspoň tak, máš to za jedno, či 25 alebo 30 km na opačnú stranu ... v NR neviem čo majú

ivet, aj ja by som ťa rada videla, nina chodí pekne, len ešte chýba posledná odvaha, doma za ruku a furt dokola, už mám na to aj niekedy nerv, je jak duracel, nie a nie spať, len dokola chodiť, aj keď už je za celý deň nachodená ... a tiež je nervná ide jej zub, možno aj viac ... 😉

petusaaa
28. jún 2009

baby, ak niekto chce tie kupony, tak mi dajte vediet do ip, nejako nemam cas docitavat. ospravedlnujem sa... 😔

petusaaa
28. jún 2009

platia do zajtra, tak sup sup

libka1
28. jún 2009

tak nakoniec sme boli v bohuniciach na tom folklornom festivale... mala trsala o dusu 😀 odisli sme domov a akurat ked sme dorazili tak prisla burka... perfektne nacasovanie 😵
dufam ze ste mali pekny dnik vsetky 😉

stanka26
28. jún 2009

ahojte...

tak mi už v HC.
Libka ten festival bol dnes?no úplne som nan zabudla.Hlavne že sme išli okolo.

libka1
28. jún 2009

Hej, dnes bol ten folklor, a vcera tam mala koncert lucie bila a fregile a mirgova a... uz si nepamatam kto este... ale toho sme sa nezucastnili... dnes to bolo fajn, eva sa zviezla na koci, velmi sa jej to pacilo, este stale napodobnuje kona 😀 a vytriasla zo seba energiu tancom, tak je dobre 😵 aj mne, aj tatovi, uz spi 😉

stanka26
28. jún 2009

u nás bolo zase včera na priehrade netradičné plavidlá.skús pozrieť www.netradicneplavidla.hostujem.sk ale sú tam fotky len z minulého roku.
mohlo tam byť včera fajn,len keby nás búrka nevyhnala do auta sa schovať.dám nejaké fotky čo som tam nafotila.

stanka26
28. jún 2009

pridala som ich Šimonovi do albumu

libka1
28. jún 2009

to mohla byt sranda, tie fotky vyzeraju super 😵

stanka26
28. jún 2009

tá prvá stránka nefunguje. www.plavidla.hostujem.sk to je z minuleého roku

libka1
28. jún 2009

ako nefunguje, sak som tam pred chvilou kukala, sa mi to auto najviac pacilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre