Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
23. mar 2009

ja som chcela povodne tu motoricku kocku co maju na tidohrackach, ale ked som uvidela ten pult s tymi nastrojmi tak som zmenila nazor... kocka bude neskor, aj tak by nevedela este co s nou 😅 Timi je uz velkac, ten uz moze riesit labyrinty 😀

http://www.tidohracky.sk/vyhladavanie/?search=m...

libka1
23. mar 2009

v kupeloch sme jej kupili toto, ale pes to je,nie mys http://www.tidohracky.sk/drevenne-hracky/tahaci...
tahat sa jej to zatial nechce, ale obcas sa pokusa vytrhnut mu ruku 😅 dufam ze to chlapec vydrzi a ruku neda az pokial bude schopna tahania 😀 a kuka ked ho taham ja, to sa jej paci 😅

libka1
23. mar 2009

janetina ale to tam bude tato jediny chlap 😅 byva to v utorky a stvrtky na ZS podzamskej o 18.00 hod, alebo potom tie indivindy hodiny s nou...

janetina
23. mar 2009

aha no aj som si myslela on cvicil jogu tak som ho nahovarala na pilates...poviem mu a potom Ti dam vediet

libka1
23. mar 2009

aspon budu mat baby ozvlastnenie 😀 😅

kankam
23. mar 2009

ivulienka aj nám idú zuby,ale chudiatko adrianko, nech mu to rýchlo klesne.
Ale máme len takú zvýšenú teplotu 37-37,3 a pod, možno to ale príde(dúfam že nie), momentálne je urevaná furt, pokial ju nemám na rukách a netancujeme a pod ... ☹ už niekedy nevládzem, tak sa potom hráme a vymýšlame(schovávam sa za plienku a tak) ale zatiaľ je dobre, ale aj v noci je 3 x hore s plačom, teda zo spánku, tak ju len pestujem, asi v noci to bolí ešte viac ... Ruku má takú dokúsanú, že som myslela, že má ekzém a potom som ju sledovala čo robí a ona si ju ide rozkúsať ...
Tie hračky na motoriku sa mi páčia, my máme taký maják z ikei, dosť je v tom zručná aj ju to baví dávať koliečka na tyčku, teší sa keď sa jej zadarí, ale väčšinou jej pomáham ... 😀 🙂 😎

suziad
23. mar 2009

Ahoj Hlohovcanky, kde nastreluju v Hlhohovci Nausnocky babetkam 🙂

kankam
23. mar 2009

ahoj suziad, mne malej nastrelovali ked mala cca 3,5 mes u pediatra, vtedy som patrila k demerovi, má to pekné, platila som nejakých 362,- Sk ? neviem už presne ... u detského je to najlepšie inde by som nedala ...

suziad
23. mar 2009

No prave, ja som s Trnavy a tu ziaden pediater to nerobi. Do Hlohovca obcas zajdem tak by som sa skusila niekde spytat. Ak by si mala cislo na toho pediatra posli mi ho na Sukromnu spravu. Moc dakujem.

mia.k
23. mar 2009

janetina,prosím ťa,kde ordinuje ten dr. Cervenka?
libka,takže si sa rozhodla podporovať Evkine hudobné nadanie? 🙂
alionuška,o tom vyšetrení som raz čítala,ale nemôžem si za svet spomenúť,ako sa robilo.Pametám si len,že sa tým zisťovali genetické ochorenia.Niekde by som to mala mať v niektorom časopise,ale neviem v ktorom. 😒
Všetkým chorým želám skoré uzdravenie.

kankam
23. mar 2009

suziad máš IP

kankam
23. mar 2009

ale je mi to čudné že to niekto nerobí, to keď nevieš čo budeš mať(tak ako my) a nemáš náušničky v nemocnici, ti to potom nikto neurobí ? ☹ 😖 a daj jej to urobiť čím skôr, lebo potom sa ti už bude brániť, alebo si to bude naťahovať na uškách, keď sa jej to trošku zapáli (nám sa) ...

suziad
23. mar 2009

Dakujem, mala ma 5m este nieje neskoro hadam 😅 . Len dufam ze to neboli tolko ako ked prepichuju. Este raz dakujem.

libka1
23. mar 2009

Demer nastreluje nausky? 😕 A my sme dali prepichnut standardne u Bugarky, nejak to mala moc neprezivala, ani sa nam to nastastie nezapalilo 😵

laluchova
23. mar 2009

my sme náušničky dali urobiť ešte v pôrodnici

ivulienka22
23. mar 2009

kankam my sme na tom podobne 😒 nič moc
janetina, kde muž cvičieval jogu. ja som to kedysi len tak rekreačne cvičila na zone club-programe, už to aj tuším prestali dávať..ale som sa fakt dobre cvičila.je tu niekde v hc nejaký kurz na to? je to trošku o inom ako pilates.

libka1
23. mar 2009

Pouzivate niekto mliecko Hami?

suziad
23. mar 2009

libka1: ja sice kojim, ale vecer dokrmujem s HAMI 1, pred tym som mala Nutrilon ten mi hrozne smrdel aj chutovo bol hnusny, Hami je chutovo lepsi a je to ten isti vyrobca Nutricia. Malej chuti.

libka1
23. mar 2009

Mam 2 kupony kazdy na zlavu 40 Sk na jeho nakup DMku, ale platia len do konca marca, tak ak chces, posli v IP adresu a poslem ti ich,nech neprepadnu.

libka1
23. mar 2009

jo, je to na nakup Hami 2(od 6 mesiaca), alebo Hami 3 junior (od 12 mesiaca), alebo Hami 3 banán.

kankam
23. mar 2009

suziad prepáč práve som ti písala IP 😒 ☹ nejako som myslela prepichovanie, nie nastrelovanie, asi som viac nevyspatá, ako som si myslela ☹ ☹ ☹ Ale nie je to také hrozné, veď to ťa nevezmú do ordinácie, budeš vonku a sestrička ti malé popestuje ... Už to vedia robiť fajn aj prepichovanie, ja som síce bola ako zúrivý lev, len vtrhnúť a vtrhnúť, keď malá začala plakať, ale prežiješ to, aj my sme prežili ...

kankam
23. mar 2009

nám sa to zapálilo,m ale stačili 4 dni s repíkom ráno a večer a bolo po probléme, keď to budeš mať min 24 h pred v liehu, tak v pohode a ako píše libka, záleží aj od dieťaťa ...

libka1
23. mar 2009

ja som bola pritom, moja plakala menej ako pri ockovani 😅 mozno by ani neplakala skoro vobec, len 1 ta sprosta nausnica nesla zapnut, tak ju prilis dlho trapila doktorka, jej ani nevadilo to ze jej prepichli usko ako to ze jej sestra drzala hlavu 😅

libka1
23. mar 2009

nam kazala doktorka nech jej tam davam framykoinovu mast, na tu nausnicu, aj nam ju predpisala, a vzdy jej tu nausnicku pretiahnem cez usko + potriet liehom kazdy den kvoli dezinfekcii (to sme robili zhruba tyzden), a tie nausnice sme mali tiez predtym v liehu nalozene ale 2 dni... nastastie to bolo uplne bez problemov 😵 neviem ci vdaka tymto opatreniam, ale urcite to pomohlo vyhnut sa problemom 😉

kankam
23. mar 2009

vidíš a sa mi to viac páči, vedela som že prečo idem k Bugárovej,. mám z nej celkovo dobrý pocit, mne malá revala jak o život, ale aj pri očkovaní plakala , do 1 nohy nie, ale potom už vedela čo ju čaká, tak začala, ešte len sa setrička blížila ... Teraz budeme mať 14.4.očkovanie 1 x u Bugárovej tak som zvedavá čo bude stvárať, ale ak je po mne, ja injekcie, ani branie krvi nemusím -priam neznášam- bojím sa toho pichnutia 😖 😉 🙂

libka1
23. mar 2009

my mame to ockovanie 21.4. ja tam nejdem, uz aj minule s nou bol muz, bola som len prvykrat a pri ockovani teda revala ako o zivot, tak druhykrat uz isiel muz, a ak sa podari aj teraz ho poslem 😅 aspon tam z neho maju svandu, ho tam so sestrou sledovali ako ju oblieka 😅 on je inac sikovny, len mal pocit ze si ho moc obzeraju, asi to bolo pre nich take zvlastne ze chlap prisiel sam 😀

libka1
23. mar 2009

inac dik za radu kankam, tie madeta jogurty sa u nas ujali, mala ich moc lubi 😵 😵
zacala som jej varit aj puding, najprv som robila seredsky ale minuly tyzden som v dmku objavila taky bio, kde nie su ziadne umeliny, len skrob a vanilka 😵 tak som jej kupila ten, a ten jej tiez berie, robim ho v UM, nie je ani drahy, stoji nejakych 16 Sk, neviem presne... teraz maju inac v dmku na vsetky bio potraviny 10% zlavu.. kupovala som tam alnatura hotove jedla, tak som zistila 😅

kankam
23. mar 2009

tak libka môj muž by mal stres ako hovado z toho(on je na ňu háklivý keď jej niečo je - ako jej pomôcť a keď hneď nejde tak je z toho chorý) a potom ju takú revajúcu obliecť to ešte duplom a ona je zvyknutá, keĎ bolí-tak maminka, tak neviem neviem, on by teda sám nešiel ... A ešte má aj pracovnú dobu tak, že by si musel brať dovolenku, tak to asi nepripadá do úvahy ...

kankam
23. mar 2009

ozik spala som s ninou - teda ona spala od 13:00 do 15:00 skoro presne, ja tak 30-45 min, ale pomohlo, aj som zrazu rozlíšila rozdiel medzi nastrelovaním a prepichovaním uší 😀 😀 😀 😝

kankam
23. mar 2009

vážne ? rozpýšlam, či nekúpim hami to umelé mlieko, keď písala suziad a vyskúšala by som aj ja taký puding, lebo materského už mám málo a odsávať to ma bolí, to nerobím - robila som len keď hrozil zápal 😔 , niet začo, ja som tiež rada keď poradíte, veď od teba mám ten ardo špenát a findus karfiol a frčíme na tom, aj nám idú madeta jogurty 😵 a kúpila som v čechách taký iný tiež v skle, a tradičný ale iná firma a ten nie je taký chutný a ani jej nejde tak ako madeta ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre