Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
14. jan 2009

Tak zatial som naratala 9 mamiciek, z toho 5-6 urcite s kocikom, ale tych 6 kocikov by sa tam bez problemov pomestilo 😅
A ked nie, tak ich tam narveme a budu sa musiet pomestit s problemami 😀

libka1
14. jan 2009

To co vonku pada? 😕 Ved si krky vylameme...

kankam
14. jan 2009

libi práve nechcem strašiť, ale muž teraz odchádzal do práce a že vonku čistý lad, že nemám ísť nikam, nech sa nezachlomaždím, tak uvidím ako to bude vyzerať cez obed, ale stále mrzne, tak to nie je bohvie čo ...

kankam
14. jan 2009

☹ 😠 😢

kankam
14. jan 2009

čiarka, moja malá mala teraz 07.01.09 8 mesiacov ... 🙂 😉 🙂

kankam
14. jan 2009

a zasa sme "spali" v noci asi znova nabehneme na chamomilu, každé 2 h hore a zobudzanie s plačom ...

alionuska
14. jan 2009

No veru aj nas tatino bol teraz v obchode a vravi,ze pekne mrzne...ze nas tam radsej zavezie 😅 lebo ten nas teren z Oresian na Hlohovec je zaujimavy.. 😀 😀 Strasne sa tesime.

Adapa rada sa s tebou porozpravam... 😉 A som rada,ze pridu aj vacsie deticky! 🙂

ivulienka22
14. jan 2009

pekné ránko prajeme,
my sme "fakt dobre" vyspinkaný. Kankam nám ani chamomilla nepomáha. Každé 2-3 hod.hore. A to mu vyšli behom jedného týždňa 2 zuby. Asi pôjdu v najbližšej dobe aj horné. mamo moja 😲 😲 😲 Má to neuveriteľne zdúrené a nechce ma tam ani pustiť to natrieť. dnes ešte nič nepapal, nechce ani pusku otvoriť, len mamine mliečko by ceckal 🙂 tak dúfam že to trošku do poobedia prejde.

libka1
14. jan 2009

Poviem na rovinu, mne sa nikam nechce ked to vidim tu poladovicu 😝
Ale pridem... Ked si zlomim nohu cestou tak budeme mat doma o vozik viac a muz bude mat po chlebe, ked bude musiet 2 damy obskakovat 😅 😀

libka1
14. jan 2009

No nas zvykol trochu skludnit viburcol, ked sme mali take zle noci... Chamomillu sme neskusali. Ale vcera som ludia dosla na to ze nasu ani nie tak zuby trapia ako prebytok energie.
Vcera sme sa s nou boli kupat a po dlhej dobre spala od 20.00 do 8.00, medzitym o 6 stiahla flasu, ale tu som jej strcila ja aby sme si nenarusili rezim, ona nepytala... 😅 Budem na nu musiet vymysliet nieco vysilujuce, nemam sajnu co, kym sa len takto vozi v kociari tak sa v nej len kopi energia 😝 a okolo 3 rano zvykne v poslednej dobe chytit dych a koniec spania... to ju hodinu vzdy pacifikujeme aby pochopila ze je noc... 😝

ivulienka22
14. jan 2009

Libka to čo si ty mala za noc??? Si si vedomá že teraz koľké ti závidia??? Ale v dobrom 😉 😉 Asi 3xaj náš malý bol okolo 4ráno vyhajkaný a stále si chcel sadnúť že hihihi, tak sme ho pestovali že hajkaj. Som rozmýšľala keď sa to dietko naučí samé posadiť a chodiť že kto ho v takejto situácii udrží v posteli???
No Libka ja neviem, som sa docela dosť tešila na stretko, neviem čo to padá ale máme zamrznutý aj balkón-to viem bo mi tam malý hajá. Tak sa ale dohodnime či ideme lebo myslím že viaceré sa budú báť nos vystrčiť. Preložíme to na inokedy baby či nie???

kankam
14. jan 2009

naša nina práve dospávala noc, ale mne na rukách - 1,5 spala doma ☹ 😠 , lebo už o 07:00 dnes buntošila a v noci tiež stále ... Veď rodičia spať nemusia ... 😠 😠 😠

ivetka, to adrianko už bude takýto zubáčik ? my stále nič, akurát teraz veľa energie, vyspaté kukadlá a vyplazený jazyk ... 😀 😀 😀 to ťa ľutujem, tak asi ako seba, ale s tým jedením, chúdatko, ani sa mu nečudujem ... aj náš závislák keď je zle tak mliečko to istí ...

ivetik cvrknem ti , lebo mne sa tá poladovica tiež nepáči, aj ked ísť by som velmi chcela, len sa bojím ...

kankam
14. jan 2009

ivet, hovoríš mi z duše, naozaj by som si nechcela nič dolámať, náš tato by to behanie okolo 2 žien nezvládol, on by nesvládol ani ninu a nie to ešte mna, k tomu má silný zápal priedušiek, skoro až na zápal plúc ...a ked más zamrznutý balkón, tak vonku to musí byť sila ... 😒 😠

kankam
14. jan 2009

libka závidím aj ja 🙂 🙂 🙂 v dobrom, asi zasa nasadíme viburcol ...

nepreložíme to teda ?, alebo dáme ešte jeden termín, pre tie čo sa boja ? Inak obdivujem alionuska, ešte takú štreku, a muž je fajn, že ťa chce zaviesť, dúfam, že sa vám nebude moc šmýkať ...

ivulienka22
14. jan 2009

Tak baby čo vy na to?? Myslím že takých bojkov ako sme my je tu viac. To fakt človek nemá chuti ani prst z domu vytiahnuť nie ešte pätu 😖 Nehlásili oteplenie??? Takých 22 stupňov by bodlo, však??

libka1
14. jan 2009

Ja si netrufam to prelozenie navrhnut, lebo neviem ci si to vsetky precitaju, aby z toho nebolo zle potom ze som niekoho osalila... Ked mam ale osobne povedat za seba som za prelozenie... ☹

libka1
14. jan 2009

Viem napisat len Mii, na tu mam telefon ze sa to preklada (ak sa preklada), ale co tie ostatne: ciarka, adapa, janetina + kamaratka, alionuska, koho som este zabudla?

mia.k
14. jan 2009

Ahojte babulky.
Práve som bola pozrieť na balkóne a fakt to tam pekne namŕza,takže ja som tiež za preloženie,veď nemusíme to siliť,veď sme na materskej a stretnúť sa môžme hocikedy.A myslím si,že aj ostatné,keď uvidia aká je vonku situácia,mrknú sem,že či sa to dnes koná.

libka1
14. jan 2009

No mna by mrzelo keby sa sem niekto cezpolny doterigal v tom necase z leopoldova alebo oresian, ja pevne dufam ze sem baby nakuknu... please pozrite sa sem 😅 a dajte ze ste informovane 😅

libka1
14. jan 2009

sorry, oprava: dajte vediet ze ste informovane... 😉

kankam
14. jan 2009

poslušne hlásim, že som informovaná a som za preloženie a dúfam, že to baby tiež prečítajú pred odchodom, že nikam nemajú ísť, nestojí to za to, aj keď som sa veľmi tešila na spriaznené duše s rovnakými problémami a dobrú bez kofejínovú kávu+ neajký dobrý mls ... 🙂 😉 🙂

kankam
14. jan 2009

😎 😝 😎

ciarka
14. jan 2009

Babulky ahojky, ja sa hlasim ze som si precitala co ste popisali. Viem ze pada nejaky mrznuci dazd lebo to pocujem ako to pada na okno.Ja som sa tesila na kofeinovu kavu a nejaky ten zakusok, ja sa zariadim ako poviete. Tiez sa bojim ist.Neviem. Som sa tesila na vas strasne moc, ze si pokecame o rovnakych problemoch.

Tak nejdeme teda?

libka1
14. jan 2009

Vacsina je za prelozenie terminu, tak dajme niekedy inokedy to stretko, tiez som sa tesila 😝 Navrhnite niekto iny termin, moje navrhy su smoliarske 😠 😝
Janetiiiiiiiiiinaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Alionuuuuuuuuuuuuuskaaaaaaaaaaaaaaaa
Adaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Halooooooooooooooooooooooooooo

ciarka
14. jan 2009

kankam-dakujem za odpoved.

libka1
14. jan 2009

Ivulienka co sa tyka tej noci zober adrianka na polhodku do bazena, dobre ho tam ponamacaj, potom ho vysaunuj, vymasiruj a mozno to zaberie aj u vas... tiez ma asi prebytok energie 😅

ivulienka22
14. jan 2009

Baby ja tiež hlásim že som to čítala. Za preloženie som aj ja. Len ak sa neprihlási Janettina a Alionuska tak neviem.
Ak sa tieto dve osôbky neprihlásia tak ja neviem či sa tam vyberiem či čo, lebo to bude divné keď cezpolné prídu a my nie. Ale dúfam že to prečítajú a dajú vedieť že sa nikam nejde.
Inak baby mohli by sme si pre nejaký takýto prípad povymieňať aj t.čísla. Ja mám na kankam a ona na mňa.Libka a Mia sa vedia spojiť. Ale bolo by dobré keby aj ostatné - hlavne napr. aj Alionuska-bo tá býva najdalej hodila niekomu do IP mobil.

libka1
14. jan 2009

Cislo na janetinu sa prave zhana, kolegyna by mi ho mala poslat... 😉

libka1
14. jan 2009

Janetina vybavena, ostava alionuska a adapa, ale teda tam nemam sancu 😲

libka1
14. jan 2009

Ivulienka poslala som ti svoje cislo v IP, Mia ma na kankam, takze my sme uz prepojene 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre