Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

stanka26
11. máj 2009

aj naša Sabínka sa fotila na tom pozadí. 🙂

No ty moji drobci už spia a ako pozerám na hodiny pôjdem o chvíľu aj ja. 😀

stanka26
11. máj 2009

no kde ste všetky.po obede ste písali ako žeravé a teraz nič? 😒

libka1
12. máj 2009

No ani ste nemohli pochopit, bavili sme sa o niecom co sme si povedali osobne 😅 cize pokracovanie rozhovoru 😉
Stanka ja o takom case vecer ako ty pises som uz uplne mimo, vacsinou spim 😉 Mame iny rezim 😀

libka1
12. máj 2009

Ked si niekto najde chvilu casu na pobavenie:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

laluchova
12. máj 2009

dobré ránko vstávali sme o 6:30...noo
inak počasie je zatiaľ super, myslela somsi že bude v noci búrka a prívalové dažde a kde nič tu nič...ako dobre 😎
malá dnes tiež akosi štrajkovala s mliekom vypila len polovicu tak som jej tam dala frapko banánové a šup ho dopila a ešte si aj pýtala..tak skúste...

janetina
12. máj 2009

ahojte ako sa zozimilo i ked je slnecno 😉 ...ja teda nemusim uplne teplo...vcera sme boli cakat tatu na vlacik a potom sme sa hrali so susedkou Natalkou/10rokov/ ...Timo ju zboznuje....vytiahla si bike tak Timo aj prilbu a aj trojkolku ... 😀 tak aj ona este prilbu a vcelku mu to islo tahat ked ju musel nahanat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tomu sa vravi pozitivna motivacia.....
l

libka1
12. máj 2009

to pozitivnou motivaciou myslis obhananie zenskych? 😅 😀

laluchova
12. máj 2009

baby kedy vám chodia spávať detičky???
myslím celkovo aj cez den...naša Tami vstáva okolo 6:30
1x ide spať okolo 9:45 do tej 11:30 občas aj dlhšie
2x ide spať okolo 14:45 a to ju nechám len hodinku
večer okolo 19:45 do rána 6:30
chcela by som aby spával už len raz chcem to deta vyskúšať keby som ju uložila večer neskor či by si nepotiahla dlhšie a potom by vydržala byť hore do obeda...
nemáte s tým skúsenosť??? 😉 😉 😉

janetina
12. máj 2009

ale nie to ze sa uci tahat za nou na biku 😀

janetina
12. máj 2009

laluchova a preco to chces??? 😀 ja by som to nechala tak. Ved to je super ze spi 2x za den, nie? co by som za to dala 😀 😀 😀 ja.

libka1
12. máj 2009

Planujete ist von v tomto vetre, ci je to nevhodne? 😅

libka1
12. máj 2009

my v spani system nemame, spi podla potreby
ked vstane o 9, davam ju spavat uz len o 13 zhruba na 2-3 hodinky
ked vstane pred 8, ide spat o 10 a potom znovu o 13-14, a to si v podstate rozdeli na jeden 1 hodinovy a jeden 2 hodinovy spanok, ako jej padne dobre, budim ju len v pripade ze musime surne niekde ist, inac to necham uplne na nu 😉

laluchova
12. máj 2009

hmm..ja keby som ju nechala spinkať koľko chce tak by mi v noci nespinkala...ona v spánku musí mať režim...
skúšali sme to keby som ju dala spať skor takby spinkala len málo a potom bývala mrzutá...
vyskúšame a uvidíme.... 😉 😉 😉
noo..u nás v Bojničkách fúka skoro stále a hlavne tu na kopci na bytovkách...
tak to by sme mi nikdy neboli vonku...
Ak movc fúka zvykneme ísť do Hc...aby sa malá vyvtrela...my sme chodili von aj ked bola menšia aj ked snežilo, pršalo, fúkalo ,ved sú pláštenky...čiapky...nech si zvyká a má imunitu a chorý sme teda ešte neboli... 😉

ivulienka22
12. máj 2009

laluchova my v poslednom čase spíme len 1x, a to od 10.0 do 12.30, ako kedy, a potom už nee, ale ke´d spí doobeda len hodinku tak poobede okolo 14.00 ide spinkať znova na hodinku, ako Libkina Evička, podľa potreby.
Libka kde sú foto z oslavy??
Som pozerala ostatných-vy ste šikovnice mamičky-laluchova krásna tortička! Detičkám oneskorene prajem krásny štart do druhého rôčika, aby robili mamičkám len radosti..

libka1
12. máj 2009

aha, no to je horsie, nasa spi v noci este tak striedavo, niekedy sa vobec nezobudi a niekedy vymrncuje a pyta dudel... ale hlavne casto pyta o 3-4 jest, toto keby ustalo tak som spokojna... neviem, niekedy mam podozrenie ze nie je hladna, len potrebuje spolocnost, lebo po jedle este chvilu zurkuje... ako kedy... niekedy hned zaspi...

libka1
12. máj 2009

no, este nam neprisli, my sme nafotili 3 fotky 😅 a zbytok rodiny este neposlal...

mia.k
12. máj 2009

laluchova čo je frapko,šťava? Skúsila by som,lebo mne malý tiež odmieta piť mlieko.A s tým spaním to my máme tak,že keď dám Benjamínovi ráno mlieko pred šiestou tak ešte zaspí a spí pribl.do 9-9.30 hod,a potom spí už len raz na obed,ale keď mu dám mlieko okolo siedmej tak už nezaspí a spí potom dva krát-do obeda a poobede.

mia.k
12. máj 2009

libka prídeme sa k vám niekedy pošmýkať na šmýklavke. 😉

libka1
12. máj 2009

to je ako granko, len bananove...

mia.k
12. máj 2009

A kde to dostať kúpiť?

janetina
12. máj 2009

no teda my sme este taketo grankove pochutinky ani nedavali i ked cokoladku obcas spapa 😀 . My kravske mliecko este nedavame stale mame nutrilon a jemu chuti . A to som pocula ze by to hocikto nevypil 😀 .

Vonku sme boli tu tak nefukalo iba na urcitych miestach. Dokonca sme boli v trickach. Aj my sme chodili von ked bol v kociku skoro za kazdeho pocasia..teraz uz nie ked je vonku z kocika...hlavne tuto zimu to bolo o hu..u 😝

ciarka
12. máj 2009

Ahojky babule.

Libka- chcem sa ta spytat ako sa vola ten liek na kasel? Inak som dnes volala so sestrickou a hovorim ze mala ma od stvrtka sople a nic ine,akurat tuto noc aj kasel ale prehltala to tak asi z hlienov a ona mi nato ze nemusim chodit ze je to zo tubov, ze nech si kupim mucosolvan.No ale ten sa mi zda ze nam nezaberal tak som chcela vediet aky si to hovorila ty.

Inak aj ostatne baby ake davate sirupy na kasel, ked su hlieny? teda ten kasel ma 1 noc,cez den nema,iba tuto noc ked spala tak jej asi stekali.Poradte mi.

janetina
12. máj 2009

ciarka asi myslela Solmucol 100mg prasok rozpustis do cajiku je vyborny sirup je zbytocne umelejsi a moze ju drazdit. Nam rozpustil minule hlieny ktore sme tam hadam mali od narodenia 😉
A uzdravte sa 😉 ..zubiska su hnusna zalezitost...nam idu posledne stolicky vzadu uz 3 mesiace a stale robia sarapatu 😒
teraz citam aj koniec Tvojho prispevku.... na noc jej Solmucol nedavaj len cez den na noc aby sa vyspala nejake antitusikum ak ma drazdivy kaslik a zo Solmucolu ci Mucosolvolanu by ju nadrapovalo aj v noci sa vyhlienit. Daj jej bud antitusikum sirup alebo kvapky...alebo aj Fenistil gtt. na noc/ davkovanie si z hlavy nespomeniem/to je antihistaminikum

stanka26
12. máj 2009

ahojte mamulky.

stým spaním máme aj mi problémy.chodíme spávať 2krát za deň.

ciarka ja mám na kašeĺ overený hedelix a sinupret.

a mliečko pijeme hami ale uvažujem že už začnem dávať obyčajné prevarené.

laluchova
12. máj 2009

frapko dostať v kauflande aspon aj som ho tam kúpila je aj jahodové ale nič jahodové nejeme kedže je to najväčšé alergén...malej ide dnes stolička tak je mrzutá...ešte že behá, lebo by som si nič neporobila a príšerne slintá, ani pri jednom zube tak neslintala aj ked jej išli 4 naraz...
o chvíločku pojde spinkať...teraz máme tancujúce a obdobie pekne si taniká a tlieska do rytmu... 😉

stanka26
12. máj 2009

frapko kúpite aj v PT markete.

ciarka
12. máj 2009

janetina dakujem!!!!Ano myslela som solmucol.Som si nevedela spomenut,mi to libka vcera hovorila.Takze cez den jej mam dat ten solmucol a na noc ja mam fenestil kvapky to je o.k.?To davkovanie je tam napisane nie?
Som rada ze si mi poradila,TY SI UZ SKUSENA MAMINA.A ten kasel mala len v noci a prehltala akoby mala hlieny.teraz cez den nemala ziadny kasel.Takze ten fenistil kludne na noc mozem dat?
To mi bugarova nehovorila,vzdy len davajte na kasel mucosolvan a hotovo.

Stanka26- a hedelix a sinupret to je tiez na rozpustanie hllienov?

No laluchova- co sa spanku tyka tak my spime len 1 krat denne a to bud o 12.30h al.o 13.00h a spi ako kedy.Niekedy spi 2hodinky a niekedy aj viac.A obcas sa stane ze aj 1 hod.

No a co sa mliiecka tyka taak mavame vselijake obdobia,niekedy vobec nepije mlieko,niekedy 2 krat denne,teraz zase UM pije a normal.stravu moc nechce.Ako kedy.Ale zase ani jogurty moc nelubi,ani syry.

ciarka
12. máj 2009

laluchova-vidim ze aj vas trapia zuby.
Nam ide 13 zub ocny.a neviem ci este nejaky,nechce si dat pozriet

stanka26
12. máj 2009

ano ten sinupret mi odporučila bugárová.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre