Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

ciarka
8. jún 2009

laluchova-aspon ze vam rastu pomaly tie zuby,my sme mozno preto mali teplotu a hnacky,lebo vsetky 3 vysli naraz a za kratku dobu,mala to tiez navrete a za kratko 3 zubale naraz.

laluchova
8. jún 2009

noo, nám tak vyšli stoličky všetky 4 naraza a aj pri prvých 4 horných zuboch to tak bolo všetky naraz...my len hnačkujeme, pomenej jeme a občas aj menej pijeme ked idú zuby...

libka1
8. jún 2009

jejda, tu sa to nejak rozzubilo 😕 dufam ze sa maju drobci uz lepsie 😉 my po starom, svokor dnes hlasil ze stretol Simiho s maminou na ihrisku, minuly tyzden hlasila to iste mama, ten Simi je tusim vsade 😀 😀

stanka26
8. jún 2009

ahojte.

tak mi už v Chtelnici.Hlásime že aj mi sme stretli Evičku.Idem si vás rýchlo prečítať. 🙂

libka1
8. jún 2009

vy ste nejaky rychly, doobeda na podzamskej a teraz uz pises z chtelnice 😀

janetina
8. jún 2009

ahojte libka vyberam mytoys, Ty mas Puky odrazadlo ono je male sa mi zda? mam dilemu , lebo co sme kupili v Draciku boli na prd kolesa a ine kde nic tu nic...asi je sezonna 😀

janetina
8. jún 2009

Nas Timko uz spinka ,, dnes nespinkal cez den tak zalomil velmi rychlo a dokonca dnes aj jedol a vypil vecer mlieko / bio kravske/ 😉 ....nas teda zuby traaapia velmi...ale uz nebudem verit Dr. ze 40ky zo zubov nebyvaju a ze ide o virozu a da mu ATB 😝 ako sa stalo 2x. Inak my nehnackujeme vsak nema z coho 😒 ked len pije ....

stanka26
8. jún 2009

no vidíš.ponáhlali sme sa za Sabínku.tá bola u našich od soboty.

janetina
8. jún 2009

niekto sa pytal kolko mame zubkov/ ciarka?/ tak uz nam chybaju iba dve zadne horne stolicky tak uz nastastie iba tie. Inak je super, ze ked je dieta vacsie si uz povie kde boli ...uz to identifikuju aj same. Davame si gelik...poviem sprav Timi aaaaaa a on uz caka ...ze mnam mnam 😀 chuti mu kamistad gel.Ten je asi najucinnejsi co mam overene..pri tych nasich trampotach.

libka1
9. jún 2009

Vcera ako sme isli cez mesto tak v jednej kaviarni hrala hudba a nasa mlada sa postavila pred ludi co tam sedeli na terase a zacala tancovat 😅 No inak sme sa pucili 😀 Potom dohralo, tak ze ideme dalej a zacala druha pesnicka a ona znovu 😅 sme ju museli normalne odtiahnut 😀 😀
To mas fajn Stanka ked je mala uz taka samostatna 😉
Janetina to sa divim ze ti povedala ze 40tky zo zubov nebyvaju, my sme sice 40tky nemali, ale zato hocico sa dialo vzdy boli na vine zuby 😝 😝
Aj od nas prianie Alenke: nech sa jej dari, nech sa splnia snicky a nech ma coskoro krasnu malu kamaratku 😉 A torta 😵 😵
Ja ani netusim kolko mame presne zubov, sem tam sa jej nieco zablysne v ustach, ale nedovoli pozriet do ust, dokonca aj ked jej cistim kefkou zuby, tak pomaly neviem kefkou hybat, taka je do nej zahryznuta 😒 som rada ze to uz nie je moj prst 😉 😅 😵

petusaaa
9. jún 2009

dobre ranko 🙂

v draciku mali taku plastovu hojdacku za nejakych 5€ ale nikde som ju tam nevidela. ani v tecsu ani nikde nie je. iba take za 12 a 24€... neviete, kde maju nejaku lacnejsiu? ja to chcem iba na toto leto. inak mame taku velku hojdacku.

a viete co mi zacal maly robit. normalne ked je u mojej mamy na rukach, tak sa pyta ku mne a natahuje rucicky 😵 😵 😵 a ked ho mam ja na rukach, tak sa k mame nepyta, ale zatlaci sa ku mne 😀 ale k MM sa pyta. taky je zlatucky. 😵 😵 😵 som sa z toho tak hrozne vcera tesila. len moja mama bola nestastna. ale tak co sa zabijem 😅

ivulienka22
9. jún 2009

ahoj babule,
ciarka kde si včera bola? si nás na pešej už asi nenašla, bo sme mali veĺkýýýýý úúúúúúraz, malinký sa mi otaroval s loptou, zakoprcol o dlažbu a padol mi pusinkou dolu, má rozbitú hubenku, perničku má napuchnutú chúďa moje malinké. Som celý večer plakala čo som si vyčítala že som ho nezachytila. Malý reval mužovi na pleci a ja stála vedľa nich a plakala s malým-ľudia sa po nás otáčali že čo sa deje, keď aj ja revem 😒 asi za 5min. sa malý oťukal a znova sa oplašoval a utekal a ja sa ho teraz bojím pustiť chodiť, stále ho držím za ruky a je z toho nervný nech ho pustím, a ja sa tak strašne bojím!!!!
janetina, zase 40-ky a nie zo zúbkov? to už tu raz bolo, nee? a predsa to boli zubiská, či sa mýlim. chúďatko Timinko.
libka 😀 😀 veď ti vravím nehanbi sa ísť s malou na didžinu, vieš aké showky by to boli??
petusa krásny pocit,že? keď sa drobec k tebe vypýta 😉

janetina
9. jún 2009

petusaa zhanas hojadacku my mame nepoouzitu pre krpca myslim ze v draciku je taka zlta cela plastova s upevnenim nechces dohodneme cenu 😀 ...my sme ju dostali neskoro uz sme sa nezmestili 😀 😀
Ivulienka chudatenko maminka a aj Ado ...to poznam aj dnes ma vytocil az som sa skoro rozplakala, lebo viem ze to ma zo zubov zasa ma horucku ale uz iba miernu....ano mal 40ku 😖 zo zubov..uz dr. neverim ze take vysoke nebyvaju 😖 😖

petusaaa
9. jún 2009

ivka, je to uzasny pocit 😵 😵 😵 fakt ma to vcera zobralo 😵

baby, chudatka deti, ze 40ky. to je strasne 😔 ja sa asi zblaznim, ked tak bude mat maly. lebo moj MM ked tak maval, tak mu prestavala pracovat chlopna. zevraj zo selestu. a maly ma tiez taky selest, tak sa neskutocne bojim 😔

ozaj, dnes mal maly trochu nadchu. poodsavala som mu a uz je dobre. myslite, ze mozme ist plavat? 😕

petusaaa
9. jún 2009

ivka, ale ty si nemas co vycitat. deti proste padat budu. a nemozes byt stale pri nom. pusinka sa zahoji.

libka1
9. jún 2009

Ivul, my mame rozbitu peru 2x do tyzdna, niekedy uz ani nereve 😅 Stava sa z toho rutina 😝 Ja ju nejak nechytam ked padne, ale zase sa snazim co najviac chodit na travnate plochy a vyhybat sa betonu, vacsinou si usta rozbije doma na dlazbe... a vycitky nemaj, momentalne ich nie je mozne 100% ustriehnut duracelov 😉
aj nam sa do rana objavil sopel... dufam ze prejde rychlo 😝

mia.k
9. jún 2009

Ahojte.
ivulienka viem ako si sa cítila,ale ako libka písala takých úrazov ešte bude mať požehnane,tak si začni zvykať.
Nám sa tiež tento výkend stala nehoda.Pricvikla som nechtiac Benjamínovi prst pod dvere.Strašne reval.Mal ho podliaty a napuchol mu,manžel chcel s ním ísť na pohotovosť,že či ho nemá náhodou prasknutý,ale našťastie nemal. Manžel ma tak strašne zvozil za to,že sme sa hneď pohádali.Ja som si ale nevšimla,že tam ten prs vopchal.Ja som si vedomá toho,že tých úrazov si ešte užijeme,ale tomu sa nedá vyhnúť,veď nemôžem mu byť celý deň v pätách a striehnuť čo robí. 😒

stanka26
9. jún 2009

ahojte... 🙂

ako čítam tak samý úraz a skoro každého trápia zuby.Aj mi o nich vieme ked nám idú.Pri Sabínke sme ani nevedeli že idú zúbky,nemala ani hnačky ani teploty no vôbec nič jej nebolo.A teraz pri Šimonkovi si odtrpíme každú bolesť.

aj ten náš má znovu na čele modrinu,už ani neviem koľká to je.

dnes sme sa chceli kúpať v bazéne,ale je u nás otrasný vietor,takže z toho nič nebude.
celé doobedie sme boli vonku a teraz sú deti na dvore v pieskovisku.Pôjdem im natrhať jahody aj maliny aby mali vitamínikov.

ivulienka22
9. jún 2009

babulky ja viem treba si zvykať aj na úrazy, len keď to je také strašnééééé a tie výčitky, no asi mi to už kape na karbit. som písala kámoške aká som ja zlá matka a neviem čo...
Mia, nech si manželík vyskúša byť s Benom sám cca 3 dni a neviem, neviem či by bol Ben celý... možno tak buď alebo..Ben celý a byt total aj s ostatnými vecami ako sú mužove nervy atď.
Libka kde si? U vašich? či až bud. týždeň?
Stanuška asi vám to s tým bazénikom zase nevyjde 😖 ale verím že deckám stačí dvor a záhradka 😉

libka1
9. jún 2009

ze zla matka 😀 😀 tak to na mna mozu rovno socialku zavolat 😝
som v HC, a od zajtra mam cely mesiac okrem 3 dni ked musim ist na skolenie nahradne volno 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janetina
9. jún 2009

libka to mas supeeer
ivulienka neobvinuj sa ...to sa stane a aj hadka vznikne mia....ano nechat aj mm s Timom uz je sama modrina...senzitivita a empatia je omnoho adrenalinovejsia ci testosteronovejsia-- 😝 😝 😝

janetina
9. jún 2009

libka aku socialku 😀 😀 😀 😀 neboj tam chodia ine kapacity 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ciarka
9. jún 2009

Ivulka- ano bola som na pesej asi o 17.30 aj som ponahlala a vy ste tam uz neboli. A to mi je luto co sa stalo Adkovi ale snad sa to rychlo zahoji.No a nemusis si nic vycitat,fakt nemozes byt pri nom nonstop.

ciarka
9. jún 2009

Janetina-ano ja som sa pytala kolko mate zubov.No uz zachvili mate vsetky.My este 5 a hotovo.

libka1
9. jún 2009

Tak a padla a dovolenkujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Som k dispozicii na vyjazdy do Panskej, do mesta, hocikam... kto ma kam zavola tam pojdem 😀
Neupratujem, nerobim a nevarim, proste relaxujem, minimalne tento tyzden, potom mozno operiem 😀

janetina
9. jún 2009

libka ty si typek ako sa patri...len ja ked nemam spratane som nervoozna...ale niekedy aj ja uletim preeec, lebo sa to stale opakuje ako reparat s upratovania a varenia 😀 😀 😀
no mozno aj zajtra prideme do panskej teda ,,,co ty na to? doobeda?

libka1
9. jún 2009

😀 moze byt ta panska 😉
ja som zas nervozna ked musim upratovat 😀

stanka26
9. jún 2009

práve som uspala šimiho a skoro pri nom zaspala.Sabínka ešte blúdi niekde blúdi po záhrade a napcháva sa s jahodami a malinami.

petusaaa
9. jún 2009

tak riska sice zuby netrapia, ale mna zacal bolieeeet 😔 uz mi minimalne 5 rokov rastie dolny zub mudrosti a dnes sa znovu ozval. dala som si maleho pastu na zuby ale nezabrala mi 🙄

libka1
10. jún 2009

mne tiez tolko rastol a museli mi ho vytrhnut lebo trcala len taka spicka, bol nejaky zakrpateny apotom uz pobolieval... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre