Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
30. jún 2009

libka Ty si teda betarka vies ako na manzela 😀 😀 😀 😀
ja idem dnes aj cvicit do fitka ...no to bude po takom dlhom case - sestra ma vytiahla ku nim vyskusat

mia.k
30. jún 2009

janetina a to sa tam aj ty môžeš voziť? Tuším si to kúpim... 🙂
janetina a do fitka sa nechodí skúšať,ale makať.Takže cica neflákaj to tam. 😉 😀

janetina
30. jún 2009

no jasne cica vsak ano len sme to s kamoskou prerusili teda ja a moje dite a dom 😝

stanka26
30. jún 2009

http://www.facebook.com/home.php?#/photo.php?pi...

ahojte..
túto stránku si pozrite,sú tam fotky chtelnických netradičných plavidiel.

libka1
1. júl 2009

Tak moja vcera tiez prvykrat spravila par odrazov na Puky, tak sa tesim, hadam ho toto leto vyuzijeme 🙂 Lebo cez zimu bude moct na nom jazdit uz len doma 😀 esteze mame velku chodbu a nemame prahy 😀

janetina
1. júl 2009

Libka gratulujem Evicke super ze sa odraza na Puky....my sme tiez vnutri bezprahovy tak ako som skusala nasa chodba s lesklym gresom je idealna na nase odrazadielko Plasmacar. Vcera sme vykusali trampolinu...no je to tiez dobra vec, len zaberie vela priestoru...Nase odrazko vyskusala cela rodina a vsetkym sa paci nase cudo judo......Timo bol vecer kaputo a ja tiez 😉 po fitku....

libka1
2. júl 2009

teplo vam je ze je tu tak ticho od vcera rana? 😀 😕 😅

ciarka
2. júl 2009

Ahojte babule,co ste vsetky pri vode?

libka1
3. júl 2009

ja som stretla vcera miu v panskej, lieci sa im pocitac, dostal virus 😀

alionuska
3. júl 2009

Jeeej babenky ja som tu taaak dlho nebola..ale nejako nestiham..aj lekvar varim aj peciem a unava na mna ide akosi rychlajsie ako inokedy...brusko rastie a babatko poslucha...zajtra ideme na svadbu a ja som piekla dve torticky pre mladomanzelov...tak ak chcete kuk moj album...hadam urobim radost...tak sa majtekrasne...take teplo je na porazku...mam zapnuty ventilator a aj tak je to umor! 😀 😀 😀

libka1
4. júl 2009

😉 Vonku to vyzera dobre 😵 Zoberieme malu kupat sa 😵 Chystame sa aj na remeselne trhy, tak tesim, tesim 😉 Pekny vikend 😵 😵 😵

libka1
4. júl 2009

alionuska pekne torty, ako vzdy 😉 uzite si svadbu 😵

alionuska
4. júl 2009

Libka,dakujem...no hadam si svadbu uzijeme naplno...ja som len zvedava,dokedy vydrzi mala Ala hore 😀 😀 😀

janetina
4. júl 2009

Ahojte libka kde su remeselne trhy? az v Leviciach? My sme boli doteraz v zahrade napapani ochladzujeme sa vnutri. Neviete ci su Koplotovce uz otvorene?

libka1
6. júl 2009

v pukanci boli 😉 boli sme sa okupat v dudinciach 😉 pekny vikend...

janetina
6. júl 2009

dobre ranko...libka tak ste mali pekny vikend 😉 ....my sme boli vcera v Salibach na termalku....Timo skakal rybicky do vody...nebal sa ani sekundu ...utekal nam z deky a vymyslal skakat kde sa mu zachcelo do vody ak sme isli okolo bazenov na sucho...keby niet celej kopy rodiny tak asi z vyletu je pre mamicku maly horor 🙂 ....
Po minule roky to bolo pohodicka este bol babenko 😉 teraz je to uz sinter 😉 . Inak vecer uz zaspal v aute a spal do rana chuda ani neokupany od tej vody 😒, ale za hodinku sa poloprebudil ...spapal pribinacka so zatorenymi ocami 😀 a otoćil na druhy bok. Akurat celu noc riesil asi kupkanie vo vode...vkuse nieco" ze oco pod, aj ja idem!" 😀 😀no zasmiala som sa 😀 😀
Vcera sme mali 2r a 6mesiacov... 😉
aliounoska tak Ty si sikovnica ako vzdy 😉 , ako bolo na svadbe? ja som vcera rano robila dve bublaniny na kupko...to je taka rychlovka z 2 receptov....posli nejaky dobry a osvedceny nech si porovnam. Uz nam dozrievaju marhule tak som tam supla a j cierne a cervene ribyzle a aj maliny som dostala..tak mix bublanina. Spraskli ju hned ako sme prilsi na deku 😀 😀 😀 😀 😀

secret
6. júl 2009

ahojte 🙂 ..chcela by som Vás veelmi poprosiť o radu, aj keď sa to do tejto témy asi moc nehodí 😒 ,ale v diskusii mi nik neodpovedal ☹ takže skúšam tu 😅 keďže ste z Hlohovca ..Potrebovala by som stomatologické ošetrenie( estetickú úpravu predných zubov ) a keďže som mala v minulosti problém s ďasňami,chcela som sa dať prehliadnuť u odborníka 😨 a cez net som zistila stomatolog.centa A-Dent a Esthe..a o obidvoch je dosť profesionálne popísané, tak sa chcem spýtať, či nemáte niektorá bližšiu skúsenosť, prípadne z počutia..Budem veľmi vďačná za každú radu, keďže sa neviem rozhodnúť 😖 ..ops, a prepáčte, že som Vám sem tak vtrhla 😎

janetina
6. júl 2009

secret podla nazvov to nepoznam ale p. Andel/ mlady aj stary/ je vyborny chodi tam sestra ale asi aj dost drahyyyyy...a zalezi co esteticke si das robit...ci nove zubky 😉 ci len nejake ine metody okraslenia. Moja mama ma porcelanky za cca 2500 jeden ale v kotve Andel mozno robi aj ake ale kolegyna mala kazdy nastreleny samostatne a myslim ze platila vysoke sumy ale viac neviem.

janetina
6. júl 2009

dievcata inak konecne cikame kam sa patriiiii a dufam ze nastalo.....taka som stastna...takze naozaj to pride samo nie je to o zvyku chodenia na nocnik samej sa mi to potvrdilo 😉 ze CNS dozrela 😉

secret
6. júl 2009

janetina,Ďakujem veĺmi pekne!!Áno p.Andel je zo stomat.centra A-Dent..takže je dobrý, ale aj drahý 😒hmm ..no ja by som práve potrebovala poradiť čo by sa mi skôr hodilo,momentálne mám biele plomby a tým,že som mala kedysi problém s ďasńami a oni majú komplet vybavené ambulancie aj s rontgenom,tak som myslela , že aj vyšetrenie bude odbornejšie..no a tým pádom asi aj oveĺa drahšie 😠 a ten druhý je p.Drábik ..

miriam30
6. júl 2009

Ahojte, pekny vecer,
prave som vas objavila, som z HC, mozem sa tiez pridat? Mam 2 babule, Alex ma 8 a Zoja 2. 🙂
Secret, no ja chodim Drabikovi aj Andelovi, a drahi su teda obaja rovnako. 😒

secret
6. júl 2009

ahoj miriam 30 🙂 ..takže Ty chodíš k obidvom,aj tak sa dá? a čo sa týka prístupu , ktorý Ti je sympatickejší a teda taký "ľudskejší" ? 😅 keďže cenovo sú natom asi rovnako 😒 ,ako píšeš..

..no a pridať sa môžeš,samozrejme aj keď ja som tu asi najmenej kompetentná,pretože som si sem prišla iba po radu 😝 😀 nie som "Hlohovčanka" 😀

miriam30
6. júl 2009

Secret, diky za privitanie 😉 , hadam nebude vadit "hlohovcankam" 😀

No co ja viem, pre mna je v poho aj Andel aj Drabik, kazdy ma nieco do seba. U Drabika je to take sukromnejsie, robi len on + manzelka je sestricka, u Andela je ich hadam 15.
Fakt neviem ktoreho odporucit, ked bol kedysi Drabik na "starom", povedala by som ze Andel je lepsie vybaveny - co sa tyka techniky pristrojov, no teraz to uz ma na takej istej urovni aj Drabik. I ked teraz ma napadlo, ze Andel ordinuje spolu s otcom, kt. ma okolo 65rokov - dufam, ze neprestrelim a neurazim, plus tam ma stomato-chirurga a este ale 2 stomat., a hrooooooooooozne mile sestricke, s takymi som sa fakt nikde nestretla. U Drabika je zase super, ze on nema problem prist do ordinacie o polnoci doslova, boli sme tak uz s malou, nikto nam ju nechcel osetrit, vraj mame pockat cely vikend na pondelok a vies si predstavit pohlad na trpiace 4-rocne dieta ☹, on bol v sobotu o 23,00 ochotny prist do ordinacie. a mne trhal osmicky, fakt ani neviem ako, dokonca mi ich musel aj sit, a platila som o polovicu menej ako by som platila u Andela, coz bol rozdiel 50 EUR! ale tym nechcem napisat samozrejme, ze vo vsetkom je drabik lacnejsi, nie nie, toto bolo v mojom pripade. napr. dentalnu hygienu ma ovela drahsiu. 😒 dufam, ze som aspon trochu pomohla a ostatni nehnevajte sa za roman. |-

mia.k
7. júl 2009

Ahoj miriam.Vítam ťa medzi nami Hlohovčankami... Je nás tu teraz poriedko-zrejmä si všetky užívajú pekné počasie a na koníka nemajú čas. Kde v HC bývaš?
secret ja ti moc ohladne zubára neporadím,lebo tu žiadneho nepoznám,pochádzam z PN a tam aj chodím k zubárovi.
Babule kde ste všetky? Ja som tu pár dní nebola a myslela som,že budem mať čo doháňať kým vás prečítam a vy ste ani jednu stranu od vtedy nenapísali! Hamba vám! 🙄
janetina super správa,že Timko už chodí na nočník a dobre vedieť,že to nie je otázka cviku,ale zrelosti. 😉

kankam
7. júl 2009

ahojte, vítam tu nové osôbky 🙂 😉 🙂

ja tiež akosi nestíham(zubára mám pri Trnave tak tiež nepoznám v HC, ale na andela som počula dobré referencie, mal aj článok v zdraví myslím mladého, tak možno sa oplatí)

neviem asi sa prepíname len na 1 spánok za deň, ale je to čistá katastrofa s malou ráno hore o 05:30 odpadla uchodená o 10:45 na 1:15 h 😲 😲 😲 😲 🙄 🙄 🙄 a doteraz chodila po vonku ako keby mala min 4 duracelky v zadku a takým tempom, že stíhala dospelým takou vychádzkovou chôdzou, takže nechápeme 😀 😀 😀 😲 😲 😲 , a teraz konečne odpadla už o 20:00 tak máme kľud, dúfam, že bude spať poriadne do rána aspoň do 07:00 h ... náš malý nespachtoš 😝 😝 😝 😝 😝 mám zbožné prianie, aby spala aspoň 2 h za deň, veď to ani jej bratranec tak málo nespí a je o rok starší, som presvedčená že jej ten spánok musí chýbať ... 🙄 🙄 🙄
akurát tá strašná večerná únava má 1 výhodu, že už nemusím uspávať, som si knej )lahla na 5 min a spala jak zabitá 😝 😝 😝 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂

kankam
7. júl 2009

ps cez deň sa k pc vôbec nedostanem, lebo malý pc maniak 😀 😀 😀 mi stláča klávesy a nedá sa odhovoriť, minule sme takto blokli skoro pc, tak ho musím vypínať úplne

lumistri
8. júl 2009

cafte
nejako to tu viazne.. 😔

libka1
8. júl 2009

ja som bola u Andela raz aj s muzom, ze si dame odstranit zubny kamen, ked mi povedal tu ciastku, tak som povedala dakujem a isli sme k svojej lekarke do BA, kde sme chodili uz dlhodobo 😉 je tam taky cenovy rozdiel, ze si spravime vylet do BA a este sme stale v pluse 😅 a to mame dobru zubarku s ktorou som spokojna, tak som jej ostala verna 😉 takze tiez neporadim 😉

mia.k
8. júl 2009

čaute.
kankam vládzeš ešte? Pri tvojom nespachtoškovi by som ja už bola dávno kaput. 😝
lumistri Jojkovi dodatočne želám všetko najlepšie k rôčiku. 😲 😲 😲 Chodievaš ešte do panskej? Dávno som ťa tam nevidela.
Dievčatá otázočka:Keď má Benjamín drobné pupáčiky na tvári a na hrudníku sú to potničky,alebo to môže byť aj alergia.Už to má dosť dlhú dobu a pomaly sa začínam znepokojovať.

stanka26
8. júl 2009

achojte...

my v chtelnici,včera sme sa konečne kúpali v bazéne.a dnes už nám to nevyšlo.

Mia môžu to byť potničky,aj mi ich máme.a pribudlo nám aj kopec modrín,kedže už Šimi chodí sám.

a už je v panskej pokosená tráva?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre